Bayern Munich | 4:1 | E. Frankfurt |
|
||||||||
B. Leverkusen | 0:1 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
SC Freiburg | 3:2 | 1.FC Köln |
|
||||||||
VfL Wolfsburg | 1:3 | Hamburger SV |
|
||||||||
FC Schalke 04 | 1:1 | Bor. M'gladbach |
|
||||||||
Hertha BSC | 2:2 | FC Augsburg |
|
||||||||
Inter | 2:3 | Juventus |
|
||||||||
AS Roma | 4:1 | Chievo Verona | |||||||||
Real Madrid | 2:1 | CD Leganés | |||||||||
Real Sociedad | 3:1 | Athletic |
|
||||||||
Villarreal | 4:1 | Celta de Vigo |
|
||||||||
Espanyol | 1:1 | UD Las Palmas | |||||||||
Swansea | 0:1 | Chelsea |
|
||||||||
Liverpool | 0:0 | Stoke City | |||||||||
Burnley | 0:0 | Brighton |
|
||||||||
Newcastle | 0:1 | West Brom |
|
||||||||
Crystal Palace | 5:0 | Leicester |
|
||||||||
Southampton | 2:1 | Bournemouth | |||||||||
Huddersfield | 0:2 | Everton |
|
||||||||
R. Strasbourg | 1:1 | OGC Nice |
|
||||||||
Monaco | 0:0 | Amiens SC | |||||||||
Olympique Lyon | 2:0 | FC Nantes | |||||||||
LOSC Lille | 3:1 | FC Metz | |||||||||
Troyes | 3:1 | SM Caen | |||||||||
G. Bordeaux | 3:1 | Dijon | |||||||||
Benfica | 2:3 | Tondela | |||||||||
Portimonense | 1:2 | Sporting CP |
|
||||||||
Vitória Setúbal | 0:2 | Feirense | |||||||||
Kasimpasa | 1:4 | Fenerbahce |
|
||||||||
Antalyaspor | 1:2 | Trabzonspor |
|
||||||||
Kayserispor | 1:2 | Alanyaspor | |||||||||
Sivasspor | 1:0 | Genclerbirligi |
|
||||||||
Darmstadt 98 | 3:1 | Union Berlin |
|
||||||||
FC St. Pauli | 3:0 | Greuther Fürth |
|
||||||||
Dynamo Dresden | 1:2 | F. Düsseldorf |
|
||||||||
Botafogo | 2:1 | Grêmio |
|
||||||||
Cuneo | 0:1 | Monza | |||||||||
Arezzo | 1:0 | Pisa | |||||||||
Livorno | 1:1 | Carrarese | |||||||||
Pontedera | 2:0 | Prato | |||||||||
Giana Erminio | 4:3 | Foll. Gavorrano | |||||||||
Pistoiese | 2:1 | Alessandria | |||||||||
Olbia | 0:1 | Viterbese | |||||||||
Siena | 0:2 | Piacenza | |||||||||
Cesena | 1:0 | Frosinone | |||||||||
Salernitana | 4:2 | Brescia | |||||||||
FC Empoli | 1:1 | Novara | |||||||||
Pro Vercelli | 1:0 | Parma | |||||||||
Spezia Calcio | 1:0 | Cremonese | |||||||||
Ternana | 0:3 | Pescara | |||||||||
Ascoli | 2:2 | Perugia | |||||||||
Cittadella | 3:1 | Foggia | |||||||||
Carpi | 0:0 | Avellino | |||||||||
UD Almería | 1:0 | Barça Atlètic | |||||||||
SD Huesca | 2:1 | Granada CF | |||||||||
CA Osasuna | 1:1 | CD Lugo | |||||||||
Real Valladolid | 1:1 | Cádiz CF |
|
||||||||
Sevilla Atl. | 1:0 | Alcorcón | |||||||||
Dinamo Zagreb | 0:1 | HNK Rijeka | |||||||||
NK Osijek | 0:1 | NK Lokomotiva | |||||||||
Club Tijuana | 1:0 | Toluca | |||||||||
Morelia | 2:2 | Necaxa | |||||||||
Atlanta | 4:1 | Montréal | |||||||||
Philadelphia | 3:2 | D.C. United | |||||||||
Toronto | 2:2 | Chicago | |||||||||
Vancouver | 2:0 | Salt Lake | |||||||||
BSC Young Boys | 2:1 | FC Luzern |
|
||||||||
Lausanne-Sport | 0:1 | Grasshoppers |
|
||||||||
Banik Ostrava | 3:2 | Sparta Prague | |||||||||
Viktoria Plzen | 2:0 | Karvina | |||||||||
Defensa | 3:1 | Rosario Central |
|
||||||||
Lanús | 0:0 | Argentinos Jrs. | |||||||||
Vélez Sarsfield | 1:0 | Banfield | |||||||||
Newell's | 0:1 | Independiente |
|
||||||||
Godoy Cruz | 2:0 | San Martín (SJ) | |||||||||
Chacarita Jrs. | 1:2 | CA Temperley | |||||||||
Clermont Foot | 1:1 | Nîmes Olympique | |||||||||
Ferencváros | 2:1 | Haladás | |||||||||
Paksi FC | 1:0 | Fehérvár | |||||||||
Újpest FC | 1:0 | Diósgyőr | |||||||||
Debrecen | 2:3 | Vasas FC | |||||||||
Puskás AFC | 3:1 | Balmazújváros | |||||||||
Mezőkövesd | 1:2 | Honvéd | |||||||||
Lech Poznan | 2:4 | Górnik Zabrze | |||||||||
Wisla Plock | 1:2 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Pogon Szczecin | 2:0 | Sandecja | |||||||||
Ottawa Fury | 0:3 | Cincinnati | |||||||||
Las Vegas | 1:3 | San Antonio FC | |||||||||
Karlsruher SC | 0:0 | SC Paderborn |
|
||||||||
Hallescher FC | 0:2 | 1.FC Magdeburg |
|
||||||||
Wehen Wiesbaden | 3:0 | FSV Zwickau |
|
||||||||
Fortuna Köln | 0:0 | Hansa Rostock |
|
||||||||
VfL Osnabrück | 1:2 | Carl Zeiss Jena | |||||||||
SF Lotte | 1:3 | Würzb. Kickers |
|
||||||||
Sint-Truiden | 4:1 | KV Oostende | |||||||||
OH Leuven | 0:0 | SK Beveren | |||||||||
KV Kortrijk | 2:1 | Lierse SK | |||||||||
KAS Eupen | 0:2 | KSC Lokeren | |||||||||
Mouscron | 1:2 | Zulte Waregem | |||||||||
Coritiba FC | 2:1 | Criciúma EC | |||||||||
Juventude | 1:3 | Avaí FC |
|
||||||||
Vila Nova FC | 3:1 | Sampaio-MA | |||||||||
Paysandu | 2:1 | Brasil Pelotas | |||||||||
Figueirense FC | 2:0 | Boa Esporte | |||||||||
CSA | 5:1 | Oeste | |||||||||
CS U Craiova | 3:3 | FCV Farul | |||||||||
IFK Göteborg | 2:1 | Häcken | |||||||||
Sharjah FC | 2:1 | Dibba Fujairah | |||||||||
Hatta Club | 1:0 | Ajman Club | |||||||||
FC Seoul | 0:0 | Gimcheon Sangmu | |||||||||
Ulsan HD | 1:1 | Jeonnam Dragons | |||||||||
Daegu FC | 1:4 | Jeju United | |||||||||
SCR Altach | 0:2 | LASK |
|
||||||||
Admira Wacker | 4:2 | Wolfsberger AC |
|
||||||||
Austria Vienna | 2:3 | SV Mattersburg | |||||||||
Maccabi Haifa | 1:2 | Kiryat Shmona | |||||||||
Hapoel Acre | 2:1 | M. Petah Tikva | |||||||||
Bnei Sakhnin | 1:3 | Hapoel Raanana | |||||||||
Curicó Unido | 0:0 | Colo-Colo | |||||||||
CD Everton | 1:1 | Union Española | |||||||||
Huachipato | 2:2 | CD Iquique | |||||||||
FC Aarau | 1:2 | Servette FC |
|
||||||||
FC Wil 1900 | 0:1 | FC Schaffhausen | |||||||||
Viborg FF | 0:1 | Vejle BK | |||||||||
Vendsyssel FF | 1:1 | Brabrand IF | |||||||||
HB Köge | 0:0 | Skive IK | |||||||||
Nyköbing FC | 3:2 | Fremad Amager | |||||||||
FC Roskilde | 3:1 | Thisted FC | |||||||||
Sol de América | 0:3 | Cerro Porteño | |||||||||
3 de Febrero | 1:1 | Nacional | |||||||||
Nacional | 2:1 | CA Atenas | |||||||||
CA Fénix | 0:1 | Danubio FC | |||||||||
Wanderers | 0:1 | CA Cerro | |||||||||
Hibernian FC | 5:3 | Kilmarnock FC | |||||||||
Slo. Bratislava | 2:1 | Spartak Trnava | |||||||||
Dunajska Streda | 0:3 | AS Trencin | |||||||||
MSK Zilina | 3:0 | Ruzomberok | |||||||||
Torino U19 | 3:2 | Milan U19 | |||||||||
Atalanta U19 | 2:1 | Sassuolo U19 | |||||||||
Roma U19 | 3:2 | Napoli U19 | |||||||||
Udinese U19 | 3:3 | Bologna U19 | |||||||||
Fiorentina U19 | 2:2 | Genoa U19 | |||||||||
Sampdoria U19 | 3:1 | Chievo U19 | |||||||||
CD Mirandés | 1:0 | Real Unión | |||||||||
SD Amorebieta | 3:2 | SD Leioa | |||||||||
CD Izarra | 3:0 | CA Osasuna Prom | |||||||||
Bilbao Athletic | 8:0 | CD Lealtad | |||||||||
Peña Sport FC | 1:0 | CD Tudelano | |||||||||
Anorthosis | 0:0 | AEL Limassol | |||||||||
Deportivo Cali | 0:1 | A. Bucaramanga | |||||||||
Rionegro Águila | 1:1 | Jaguares FC | |||||||||
Boyacá Chicó | 0:1 | Envigado | |||||||||
HNK Gorica | 4:2 | NK Varazdin | |||||||||
NK Dugopolje | 0:1 | NK Sesvete | |||||||||
HNK Sibenik | 2:1 | Hrv Dragovoljac | |||||||||
NK Solin | 2:4 | NK Kustosija | |||||||||
Raja Casablanca | 0:0 | Moghreb Tétouan | |||||||||
O. Khouribga | 1:1 | CR Al Hoceima | |||||||||
KACM Marrakech | 2:5 | Difaâ El Jadida | |||||||||
Uni. Católica | 3:1 | CD Macará | |||||||||
Dep. Cuenca | 1:1 | Guayaquil City | |||||||||
Sport Huancayo | 1:1 | FBC Melgar | |||||||||
Dep. Binacional | 3:1 | Cusco FC | |||||||||
Unión Comercio | 1:0 | AD Cantolao | |||||||||
Motherwell FC | 2:1 | Dundee FC | |||||||||
St. Johnstone | 1:1 | Partick Thistle | |||||||||
Hamilton Acad. | 2:0 | Ross County | |||||||||
GKS Jastrzebie | 1:2 | Radomiak | |||||||||
GKS Belchatow | 1:1 | Olimpia Elblag | |||||||||
Blekitni | 1:2 | Siarka T. | |||||||||
USM Alger | 3:1 | MC Oran | |||||||||
Nacional | 2:1 | Leixões | |||||||||
Kaysar | 0:0 | Ordabasy | |||||||||
Atyrau | 1:0 | Zhetysu | |||||||||
Irtysh | 1:2 | Kairat Almaty | |||||||||
Akzhayik | 1:1 | Shakhter K. | |||||||||
Ranheim | 2:2 | Vålerenga | |||||||||
Z. Sosnowiec | 3:1 | Stal Mielec | |||||||||
Miedz Legnica | 6:1 | Ruch Chorzow | |||||||||
Pogon Siedlce | 0:1 | GKS Tychy | |||||||||
Gornik Leczna | 2:0 | Olimpia Grudz. | |||||||||
Bnei Yehuda | 1:1 | H. Beer Sheva | |||||||||
KMSK Deinze | 1:2 | FCV Dender EH | |||||||||
Lommel SK | 2:0 | Berchem Sport | |||||||||
RFC Seraing | 5:0 | Patro Eisden | |||||||||
RE Virton | 4:0 | KSK Lierse Kem. | |||||||||
FC Knokke | 4:0 | ASV Geel | |||||||||
VW Hamme | 1:3 | Dessel Sport | |||||||||
NK Celje | 2:1 | NK Domzale | |||||||||
NK Maribor | 2:1 | NK Triglav | |||||||||
NK Ankaran | 3:2 | Rudar Velenje | |||||||||
Dundee United | 2:0 | Livingston FC | |||||||||
Falkirk | 1:0 | St. Mirren | |||||||||
Morton | 0:3 | Inverness CT | |||||||||
Dunfermline A. | 4:0 | Dumbarton | |||||||||
Brechin City | 1:5 | Queen o. t. S. | |||||||||
Radnicki 1923 | 1:0 | FK Indjija | |||||||||
Novi Pazar | 0:0 | Sloboda Uzice | |||||||||
Kelantan FC | 1:2 | Johor DT | |||||||||
Selangor FC | 2:1 | N. Sembilan FC | |||||||||
Pahang | 2:0 | Melaka | |||||||||
Bucheon FC | 1:0 | Busan IPark | |||||||||
FC Anyang | 2:3 | Seongnam FC | |||||||||
Vlasim | 3:1 | Pardubice | |||||||||
Trinec | 5:1 | SILON Taborsko | |||||||||
Olympia | 0:1 | Banik Sokolov | |||||||||
Hoffenheim II | 2:2 | W. Mannheim |
|
||||||||
Schott Mainz | 1:3 | Saarbrücken |
|
||||||||
SSV Ulm 1846 | 1:4 | TuS Koblenz | |||||||||
Hessen Kassel | 2:1 | FCA Walldorf | |||||||||
SV Röchling | 2:1 | FSV Frankfurt | |||||||||
Neman Grodno | 0:2 | Dinamo Minsk | |||||||||
BATE Borisov | 3:1 | FK Slutsk | |||||||||
Soligorsk | 1:0 | Torpedo Minsk | |||||||||
Luch | 2:0 | Dnepr Mogilev | |||||||||
Plaza Colonia | 0:0 | Maldonado | |||||||||
Cerro Largo | 1:0 | Central | |||||||||
Club Oriental | 1:1 | Villa Española | |||||||||
Rukh Lviv | 3:3 | MFK Mykolaiv | |||||||||
Kolos Kovalivka | 1:1 | Arsenal Kyiv | |||||||||
Girnyk-Sport | 3:2 | Obolon | |||||||||
FK Poltava | 2:0 | Ingulets | |||||||||
Desna | 4:1 | Kremin | |||||||||
Balkany Zorya | 1:1 | PFK Sumy | |||||||||
Shamakhi | 2:1 | Neftchi Baku | |||||||||
FK Qabala | 3:0 | Kapaz PFK | |||||||||
BJ BSU | 1:1 | ZJ FC | |||||||||
MZ Hakka | 3:0 | SX KQ Yuejia | |||||||||
Liaoning FC | 1:0 | YB Funde | |||||||||
Dacia U. Braila | 0:6 | FC Hermannstadt | |||||||||
Miroslava | 1:2 | UTA Arad | |||||||||
Sportul Snagov | 2:0 | Metaloglobus | |||||||||
Ripensia | 2:1 | CS Afumati | |||||||||
SSU Poli | 1:1 | Pandurii | |||||||||
Torpedo Moscow | 0:0 | FK Ryazan | |||||||||
Sokol Saratov | 1:1 | Ararat Moskau | |||||||||
Dinamo Bryansk | 3:0 | Zenit Penza | |||||||||
M. Lipetsk | 1:0 | Strogino Moscow | |||||||||
Saturn | 0:0 | FK Kaluga | |||||||||
Landskrona | 2:0 | Värnamo | |||||||||
Östers IF | 1:3 | Örgryte | |||||||||
Kongsvinger | 1:3 | Aalesund | |||||||||
Port FC | 2:1 | Chiangrai Utd. | |||||||||
BG Pathum Utd. | 2:5 | Chainat FC | |||||||||
Navy FC | 1:3 | Swat Cat | |||||||||
Suphanburi FC | 3:0 | Air Force | |||||||||
San Antonio | 2:0 | Cobresal | |||||||||
P Ovalle | 1:4 | Cobreloa | |||||||||
Iberia | 1:3 | Rangers Talca | |||||||||
Vallenar | 0:2 | CD SM (Arica) | |||||||||
Malleco | 1:3 | Puerto Montt | |||||||||
Arsenal Tula | 2:1 | Anzhi | |||||||||
Widzew Lodz | 1:1 | Huragan Morag | |||||||||
Legia II | 0:2 | Aleksandrow L. | |||||||||
Slavia Sofia | 2:1 | Pirin | |||||||||
Vitosha | 1:0 | Cherno More | |||||||||
Stal Kamyanske | 1:2 | Chornomorets | |||||||||
Karpaty | 1:2 | FK Oleksandriya | |||||||||
Zirka | 2:0 | Olimpik Donetsk | |||||||||
Ararat Yerevan | 2:1 | FC Urartu | |||||||||
Gandzasar | 0:4 | Alashkert FC | |||||||||
Barito Putera | 3:1 | Bhayangkara FC | |||||||||
Sriwijaya FC | 0:0 | PSM Makassar |
|
||||||||
RFS | 0:2 | Spartaks | |||||||||
Metta | 2:2 | Valmiera | |||||||||
Xelajú | 3:1 | Comunicaciones | |||||||||
Southern | 1:4 | Kitchee | |||||||||
Bærum | 1:1 | Fredrikstad | |||||||||
Odd II | 2:0 | Alta | |||||||||
Fram | 2:4 | Grorud | |||||||||
Chernomorets N. | 5:0 | Din. Stavropol | |||||||||
Druzhba Maikop | 3:1 | Krasnodar 2 | |||||||||
Kuban 2 | 0:5 | Chaika Pes. | |||||||||
Mashuk-KMV | 2:1 | SKA Rostov | |||||||||
Anzhi 2 | 1:0 | Spartak Nalchik | |||||||||
V. Ponedelnik | 2:1 | Biolog | |||||||||
Iwate Grulla M. | 1:4 | Kagoshima Utd. | |||||||||
a. cl. Numazu | 1:0 | Gainare Tottori | |||||||||
Nagano Parceiro | 1:2 | C. Osaka Res. | |||||||||
Recre Granada | 0:1 | Recr. Huelva | |||||||||
Córdoba CF B | 1:0 | UCAM Murcia | |||||||||
Jumilla | 1:0 | R. B. Linense | |||||||||
Las Palmas Atl. | 3:1 | Écija Balompié | |||||||||
BJ Chengfeng | 1:0 | TJ Jinmen Tiger | |||||||||
GuaZ FC | 1:0 | Jiangsu FC | |||||||||
TJ Tianhai | 0:3 | HB FC | |||||||||
La Serena | 0:1 | AC Barnechea | |||||||||
KS Lushnja | 1:1 | FK Partizani | |||||||||
FC Luftëtari | 2:1 | Flamurtari FC | |||||||||
AC Bellinzona | 1:1 | St. Gallen U21 | |||||||||
FC Balzers | 0:0 | Winterthur U21 | |||||||||
FC Wettswil | 0:0 | Red Star ZH | |||||||||
SV Höngg | 2:2 | FC Kosova | |||||||||
FC Thalwil | 0:3 | FC Seuzach | |||||||||
Neftekhimik | 2:2 | Syzran-2003 | |||||||||
KamAZ | 2:1 | Ural 2 | |||||||||
Volga Uljanovsk | 0:1 | Lada Togliatti | |||||||||
B. Banja Luka | 4:2 | Mladost Kakanj | |||||||||
Siroki Brijeg | 5:0 | FK Krupa | |||||||||
Sloboda Tuzla | 2:0 | NK Vitez | |||||||||
Queen's Park | 3:0 | Arbroath | |||||||||
Raith Rovers | 0:0 | Alloa Athletic | |||||||||
Ayr United | 2:0 | Albion Rovers | |||||||||
Airdrieonians | 1:2 | Forfar Athletic | |||||||||
East Fife | 2:3 | Stranraer | |||||||||
Deportivo Lara | 1:0 | Puerto Cabello | |||||||||
Birkirkara FC | 4:3 on pens | Sliema Wander. | |||||||||
FC ViOn | 4:0 | Tatran Presov | |||||||||
Podbrezova | 1:0 | FC Nitra | |||||||||
Michalovce | 1:2 | FK Senica | |||||||||
Red Star FC | 2:1 | US Créteil-L | |||||||||
Botev Vratsa | 5:0 | Ludogorets II | |||||||||
Montana | 2:1 | Sozopol | |||||||||
Nesebar | 0:0 | Strumska Slava | |||||||||
Neftochimic | 1:1 | Litex Lovech | |||||||||
Maritsa | 1:3 | Tsarsko Selo | |||||||||
C. Balchik | 1:1 | Pomorie | |||||||||
Oborishte | 2:0 | B. Galabovo | |||||||||
Kallithea | 0:0 | AE Sparti | |||||||||
KFUM | 3:1 | Hødd | |||||||||
Egersund | 0:1 | Vidar | |||||||||
Vard | 1:4 | Arendal | |||||||||
Stjørdals-Blink | 1:1 | Skeid | |||||||||
Paide | 0:2 | FC Flora | |||||||||
FCI Levadia | 3:1 | JK Tammeka | |||||||||
Kuressaare | 1:0 | Kalev | |||||||||
US Ivry | 4:1 | FC Versailles | |||||||||
Paris 13 Atl. | 0:1 | Aubervilliers | |||||||||
MFK Vyskov | 0:0 | Zlinsko | |||||||||
Hodonin | 0:0 | HS Kromeriz | |||||||||
Lisen | 3:2 | 1.HFK Olomouc | |||||||||
Uhersky Brod | 1:0 | Hlucin | |||||||||
Petrkovice | 3:1 | Velke Mezirici | |||||||||
Palanga | 1:2 | Zalgiris | |||||||||
Jonava | 0:0 | Suduva | |||||||||
Hvidovre | 3:1 | Ringköbing IF | |||||||||
Kolding IF | 2:0 | Skovshoved | |||||||||
Middelfart | 1:1 | BK Frem | |||||||||
Kjellerup IF | 2:1 | BK Marienlyst | |||||||||
Jammerbugt FC | 1:0 | Avarta | |||||||||
Fürstenfeld | 0:4 | Grazer AK 1902 | |||||||||
Heiligenkreuz | 2:1 | DSV Leoben | |||||||||
Kapfenberg II | 4:4 | Wildon | |||||||||
Le Mans FC | 0:1 | Le Havre B | |||||||||
Rennes B | 1:0 | ACBB | |||||||||
AS Vitré | 0:0 | Lorient B | |||||||||
Stade Briochin | 2:0 | FC Mantois | |||||||||
Saint-Pryvé FC | 0:0 | Trélissac FC | |||||||||
Scheiblingkir. | 1:1 | SV Stripfing | |||||||||
KF Liria | 3:2 | SC Gjilani | |||||||||
KF Drenica | 6:2 | KF Vllaznia | |||||||||
L.A. Firpo | 1:2 | Alianza FC | |||||||||
CD Dragón | 0:0 | Limeño | |||||||||
Santa Tecla | 2:2 | ADI Metapán | |||||||||
Pasaquina | 0:3 | CD Águila | |||||||||
FAS | 4:1 | CD Audaz | |||||||||
Chalatenango | 2:1 | Sonsonate | |||||||||
Moulins-Yzeure | 2:4 | FC Villefranche | |||||||||
ASM Belfort | 2:1 | Olymp. Lyon B | |||||||||
GOAL FC | 1:1 | Andrézieux | |||||||||
Jura Sud | 2:1 | SAS Epinal | |||||||||
Slavia | 0:0 | Lokomotiv Gomel | |||||||||
Svetlogorsk | 1:1 | FK Smorgon | |||||||||
Orsha | 3:0 | Volna Pinsk | |||||||||
FK Baranovichi | 0:1 | Energetik-BGU | |||||||||
Belshina | 2:1 | Zhitkovichi | |||||||||
FK Lida | 1:2 | Mikashevichi | |||||||||
Underdog | 1:5 | Slonim | |||||||||
FC Martigues | 2:1 | Fréjus-St-Raph. | |||||||||
Hyères 83 | 2:2 | Marseille B | |||||||||
OGC Nice B | 3:1 | Stade Bordelais | |||||||||
QD Hainiu | 2:1 | JL Baijia | |||||||||
LN Tieren | 1:0 | ZB Cuju | |||||||||
HB Zhuoao | 1:1 | BJ IT | |||||||||
YC Elk Sea | 2:1 | BD Yingli ETS | |||||||||
Independiente | 0:0 | Plaza Amador | |||||||||
Árabe Unido | 1:1 | San Francisco | |||||||||
Tauro FC | 3:0 | San Miguelito | |||||||||
Alianza FC | 0:1 | Universitario | |||||||||
FC Augsburg II | 0:0 | FV Illertissen | |||||||||
FC Unterföhring | 2:2 | Gr. Fürth II | |||||||||
SpVgg Bayreuth | 1:1 | 1860 Rosenheim | |||||||||
VfR Garching | 2:4 | Schweinfurt 05 | |||||||||
B. Podgorica | 0:0 | OFK Grbalj | |||||||||
FK Decic Tuzi | 1:2 | Rudar Pljevlja | |||||||||
Sutjeska Niksic | 1:1 | Zeta Golubovac | |||||||||
FK Iskra | 2:3 | OFK Petrovac | |||||||||
Kom Podgorica | 0:1 | OFK Titograd | |||||||||
Slaven Zivinice | 1:1 | Velez Mostar | |||||||||
Bosna Visoko | 0:1 | FK Tuzla City | |||||||||
NK Iskra Bugojno | 0:0 | Igman Konjic | |||||||||
FK Rudar Kakanj | 2:0 | HNK Capljina | |||||||||
Br. Gracanica | 1:2 | FK Olimpik | |||||||||
HNK Orasje | 4:1 | Zvijezda G. | |||||||||
Barranquilla FC | 1:1 | Atlético FC | |||||||||
Bogotá FC | 1:1 | Real Santander | |||||||||
Changwon FC | 1:2 | Cheonan City | |||||||||
Gimhae FC | 1:1 | FC Mokpo | |||||||||
Gangneung Cit. | 0:1 | Gyeongju KHNP | |||||||||
Víkingur | 1:0 | Fylkir | |||||||||
Breidablik | 4:1 | ÍBV | |||||||||
Grindavík | 0:1 | Hafnarfjördur | |||||||||
Fjölnir | 2:2 | KA Akureyri | |||||||||
Doxa Katokopias | 2:3 | Ermis Aradippou | |||||||||
Kozara Gradiska | 4:1 | Sloga Meridian | |||||||||
Podrinje | 2:4 | Zvijezda 09 | |||||||||
Rudar Prijedor | 1:1 | Drina Zvornik | |||||||||
Zeljeznicar BL | 1:0 | Mrkonjic | |||||||||
Tekstilac | 1:1 | Slavija S. | |||||||||
Sutjeska Foca | 3:1 | Napredak | |||||||||
CSF Speranta | 0:0 | Petrocub | |||||||||
Zaria Balti | 2:2 | Milsami | |||||||||
FC Rouen 1899 | 2:0 | SM Caen B | |||||||||
SU Dives | 2:2 | QRM B | |||||||||
FC Dieppe | 2:4 | Avranches B | |||||||||
ESM Gonfreville | 1:3 | CMS Oissel | |||||||||
Bayeux FC | 0:4 | Mondeville | |||||||||
FC Saint-Lô | 0:1 | Évreux FC 27 | |||||||||
Pacy Ménilles | 1:1 | US Alençon | |||||||||
Union Gurten | 0:0 | SV Lafnitz | |||||||||
Utsiktens BK | 1:2 | Torns IF | |||||||||
Lunds BK | 2:2 | Grebbestads IF | |||||||||
MKS Trzebinia | 1:2 | Motor Lublin | |||||||||
Stal Rzeszow | 2:3 | Orleta R.P. | |||||||||
Sola Oswiecim | 0:1 | Resovia Rzeszow | |||||||||
Wislanie J. | 1:1 | Podlasie B.P. | |||||||||
JKS Jaroslaw | 2:0 | Unia Tarnow | |||||||||
BSC YB U21 | 2:1 | Etoile Carouge | |||||||||
FC Echallens | 3:2 | FC Thun U21 | |||||||||
Martigny-Sports | 3:3 | Lausanne II | |||||||||
Ilbirs Bishkek | 0:2 | Abdysh-Ata Kant | |||||||||
Alga Bishkek | 0:3 | Alay Osh | |||||||||
MFK Zvolen | 1:2 | Skalica | |||||||||
Inter Bratislava | 0:0 | Komarno | |||||||||
Spisska N. Ves | 0:2 | STK Samorin | |||||||||
Lipt. Mikulas | 0:0 | SKF Sered | |||||||||
FK Poprad | 2:0 | Nove Mesto | |||||||||
FC Bassecourt | 0:2 | FC Baden 1897 | |||||||||
FC Solothurn | 1:0 | Luzern U21 | |||||||||
Zug 94 | 1:0 | SR Delémont | |||||||||
Lurgan Celtic | 0:5 | Larne FC | |||||||||
Knockbreda FC | 6:1 | Limavady | |||||||||
Dergview | 2:1 | PSNI FC | |||||||||
Westfalia Herne | 0:1 | Schalke 04 II | |||||||||
SW Bregenz | 3:1 | Dornbirner SV | |||||||||
Admira Dornbirn | 4:3 | A. Lustenau II | |||||||||
Ballymena Utd | 1:4 | Crusaders | |||||||||
AC Kajaani | 2:1 | AC Oulu | |||||||||
Ekenäs IF | 1:0 | FC KTP | |||||||||
FC Haka | 1:2 | Helsinki IFK | |||||||||
JJK Jyväskylä | 0:0 | Kokkolan PV | |||||||||
HJK Klubi 04 | 0:2 | FF Jaro | |||||||||
USK Anif | 5:0 | FC Dornbirn | |||||||||
Wals-Grünau | 2:5 | Grödig | |||||||||
Schwaz | 1:0 | FC Hard | |||||||||
Hohenems | 2:2 | Seekirchen | |||||||||
ACS Poli | 1:0 | Concordia | |||||||||
Odder IGF | 1:3 | Hilleröd F | |||||||||
VSK Aarhus | 0:3 | B.93 | |||||||||
Dalum IF | 1:0 | Aarhus Fremad | |||||||||
Greve Fodbold | 2:2 | Brönshöj BK | |||||||||
IF Lyseng | 1:2 | Naesby BK | |||||||||
FC Honka | 2:2 | FC Inter | |||||||||
TPS | 0:0 | RoPS | |||||||||
FC 08 Homburg | 3:1 | Hertha Wiesbach | |||||||||
K'lautern II | 3:0 | FC Karbach | |||||||||
FSV Salmrohr | 0:3 | FSV Jägersburg | |||||||||
SV Morlautern | 1:1 | Mechtersheim | |||||||||
FV Dudenhofen | 3:1 | FV Eppelborn | |||||||||
Idar-Oberstein | 1:0 | SV Gonsenheim | |||||||||
S. Kostroma | 3:0 | Kolomna | |||||||||
Znamya Truda | 0:0 | Murom | |||||||||
Dolgoprudnyi | 1:1 | Dinamo 2 S-Pb | |||||||||
FC Santa Coloma | 4:1 | Lusitanos | |||||||||
Albirex N. (S) | 5:0 | Geylang | |||||||||
Bechem United | 1:0 | Karela United | |||||||||
Medeama | 2:1 | Ashanti Gold | |||||||||
WAFA SC | 5:0 | Dreams FC | |||||||||
Liberty Prof. | 1:1 | Legon Cities FC | |||||||||
Lincoln FC | 0:0 | Europa FC | |||||||||
Lions Gibraltar | 0:0 | Manchester 62 | |||||||||
NK Rogaska | 0:1 | Verzej | |||||||||
ND Ilirija | 2:1 | NK Brezice 1919 | |||||||||
Bahlinger SC | 2:4 | SGV Freiberg | |||||||||
TSG Weinheim | 0:2 | TSG Balingen | |||||||||
FSV Bissingen | 1:0 | 1.CfR Pforzheim | |||||||||
FV Ravensburg | 3:0 | SV Oberachern | |||||||||
SV Spielberg | 0:7 | Sandhausen II | |||||||||
FC 08 Villingen | 3:1 | TSG Backnang | |||||||||
Dep. Coopsol | 1:2 | Dep. Hualgayoc | |||||||||
OSK Igalo | 4:0 | Jedinstvo | |||||||||
Glentoran | 1:3 | Ballinamallard | |||||||||
Ards FC | 3:4 | Dungannon | |||||||||
Warrenpoint | 2:3 | Carrick Rangers | |||||||||
SV Pastow | 0:3 | Greifswalder FC | |||||||||
Grimmener SV | 2:2 | SGA Boizenburg | |||||||||
TSV Bützow | 0:1 | FC Pommern | |||||||||
SV 90 Görmin | 0:1 | E. Ueckermünde | |||||||||
FSV Malchin | 1:3 | Rostocker FC | |||||||||
FC Förderkader | 1:4 | Güstrower SC | |||||||||
Altglienicke | 5:2 | TSG Neustrelitz | |||||||||
Babelsberg 03 | 3:1 | G. Halberstadt | |||||||||
FSV Luckenwalde | 0:0 | VfB Auerbach | |||||||||
ReinMeer Aomori | 1:0 | Teg. Miyazaki | |||||||||
Maru. Okazaki | 1:2 | Verspah Oita | |||||||||
Cob. Onagawa | 0:2 | Veertien Mie | |||||||||
MinebeaMitsumi | 0:5 | Sony Sendai | |||||||||
Army Utd. | 1:1 | Chiangmai FC | |||||||||
Krabi FC | 2:1 | Sisaket FC | |||||||||
Khon Kaen FC | 3:1 | Samut Sakhon C. | |||||||||
IF Gnistan | 3:0 | MYPA | |||||||||
JäPS | 0:5 | FC Vaajakoski | |||||||||
JIPPO | 4:1 | LPS | |||||||||
Pallokerho | 1:2 | FC Viikingit | |||||||||
LOSC Lille B | 1:2 | Stade Reims B | |||||||||
CS Sedan | 3:2 | RC Lens B | |||||||||
Ste. Geneviève | 2:1 | AS Furiani | |||||||||
Anker Wismar | 1:2 | H. Rostock II | |||||||||
Torgelower FC | 0:1 | Optik Rathenow | |||||||||
1.FC Frankfurt | 2:4 | Lichtenberg 47 | |||||||||
Altlüdersdorf | 0:5 | FC Strausberg | |||||||||
FCM Schwerin | 0:1 | SC Staaken | |||||||||
Malchower SV | 1:2 | CFC Hertha 06 | |||||||||
Loughgall | 3:5 | Ballyclare | |||||||||
HW Welders | 0:3 | Newry City | |||||||||
Institute FC | 2:1 | Portadown | |||||||||
SZ Dongwu | 2:1 | SZ Pengcheng | |||||||||
JX Lushan | 3:0 | HF Guiguan | |||||||||
YN F. Tigers | 0:1 | KS FC | |||||||||
HN Boying | 1:0 | SH Sunfun | |||||||||
SZ Renren | 2:1 | FJ Tianxin | |||||||||
Hang Yuan FC | 2:1 | Taipower | |||||||||
Royal Blues | 0:4 | Taipei Dragons | |||||||||
PSIR Rembang | 1:2 | Semen Padang | |||||||||
Man City U18 | 2:0 | Liverpool U18 | |||||||||
West Ham U18 | 2:2 | Aston Villa U18 | |||||||||
Sunderland U18 | 3:2 | West Brom U18 | |||||||||
Swansea U18 | 2:3 | Southampton U18 | |||||||||
FC Thierrens | 0:5 | FC Bulle | |||||||||
FC Farvagny | 5:1 | FC Genolier | |||||||||
At. Saguntino | 1:1 | UE Costa Brava | |||||||||
TSV Aubstadt | 3:2 | 1.FC Sand | |||||||||
SpVgg Ansbach | 5:0 | Ammerthal | |||||||||
FC Amberg | 0:1 | SpVgg Weiden | |||||||||
Jahn Forchheim | 0:0 | FV 04 Würzburg | |||||||||
SV Erlenbach | 0:5 | DJK Gebenbach | |||||||||
Schweinfurt II | 0:0 | Bayern Hof | |||||||||
HKFC | 3:0 | Mutual | |||||||||
Spartak U19 | 3:1 | Napredak U19 | |||||||||
Vojvodina U19 | 1:2 | Partizan U19 | |||||||||
Radn. Nis U19 | 0:2 | Čukarički U19 | |||||||||
Vozdovac U19 | 4:0 | Kragujevac U19 | |||||||||
Internacional | 1:2 | Rad U19 | |||||||||
Moravac | 0:3 | Radnicki P. U19 | |||||||||
Nomme United | 5:0 | FC Flora U19 | |||||||||
Sleza Wroclaw | 3:0 | Lubin II | |||||||||
BKS Stal Bielsko-Biala | 0:1 | Gornik II | |||||||||
Stilon | 0:3 | Gwarek T.G. | |||||||||
Rekord B-B | 2:2 | Stal Brzeg | |||||||||
Hannover 96 U19 | 2:1 | Wolfsburg U19 | |||||||||
RFCU Luxembourg | 1:0 | Luxembourg City | |||||||||
TSV Kastl | 0:2 | Türkgücü Münch. | |||||||||
SV Erlbach | 2:2 | SB Rosenheim | |||||||||
Pfarrkirchen | 0:0 | Hallbergmoos | |||||||||
TSV Neuried | 3:1 | TV Aiglsbach | |||||||||
SV Manching | 3:3 | SpVgg Landshut | |||||||||
FC Deisenhofen | 2:1 | ASV Dachau | |||||||||
DSC 99 | 1:6 | Velbert 02 | |||||||||
Foggia U19 | 2:1 | Frosinone U19 | |||||||||
Salernitana U19 | 3:0 | Benevento U19 | |||||||||
Pescara U19 | 0:1 | Ternana U19 | |||||||||
Palermo U19 | 6:0 | Avellino U19 | |||||||||
Bari U19 | 1:0 | Crotone U19 | |||||||||
Perugia U19 | 2:1 | Ascoli U19 | |||||||||
Cibao FC | 4:0 | Atl. Pantoja | |||||||||
Moca FC | 2:1 | Inter RD | |||||||||
Universidad O&M | 1:1 | Atlántico | |||||||||
Zenit II | 2:0 | CSKA Moscow II | |||||||||
Rostov II | 1:2 | FK Tosno II | |||||||||
Amkar Perm II | 0:3 | Spartak II | |||||||||
Borgosesia | 1:0 | Inveruno | |||||||||
SPAL U19 | 4:1 | Parma U19 | |||||||||
Venezia U19 | 2:1 | Entella U19 | |||||||||
Novara U19 | 3:0 | Cittadella U19 | |||||||||
Spezia U19 | 4:1 | Brescia U19 | |||||||||
Cremonese U19 | 2:0 | ProVercelli U19 | |||||||||
Cesena U19 | 3:0 | Carpi U19 | |||||||||
FC Eilenburg | 2:1 | Ein. Rudolstadt | |||||||||
CZ Jena II | 3:1 | VfL Halle 96 | |||||||||
Schott Jena | 2:1 | Einheit Kamenz | |||||||||
BSG Wismut Gera | 1:1 | Askan. Bernburg | |||||||||
KÍ II | 2:0 | B68 Toftir | |||||||||
NSÍ II | 1:1 | ÍF Fuglafjördur | |||||||||
TB/FCS/Royn II | 2:2 | Víkingur II | |||||||||
HB Tórshavn II | 0:1 | B71 Sandoy | |||||||||
Skála IF II | 1:0 | Giza/Hoyvík | |||||||||
Sundsvall U19 | 1:1 | Sirius U19 | |||||||||
Åtvidaberg U19 | 6:1 | AIK U19 | |||||||||
Skövde AIK U19 | 2:1 | Djursholm U19 | |||||||||
Djurgården U19 | 6:1 | Sollentuna U19 | |||||||||
SJK II | 4:0 | TP-47 | |||||||||
OLS | 1:3 | GBK | |||||||||
Vaasa IFK | 0:0 | Pallo-Kerho 37 | |||||||||
JPV Marikina FC | 1:4 | United City | |||||||||
Odense BK U19 | 2:0 | Nordsjaell. U19 | |||||||||
AOK Kerkyra U19 | 0:3 | AEK Athens U19 | |||||||||
PAS Lamia U19 | 0:4 | PAS U19 | |||||||||
Ast.Tripoli U19 | 1:1 | Apollon U19 | |||||||||
Levadiakos U19 | 2:2 | Atromitos U19 | |||||||||
Platanias U19 | 1:2 | Panionios U19 | |||||||||
AO Xanthi U19 | 3:1 | AE Larisa U19 | |||||||||
Wolfratshausen | 2:1 | 1860 München II | |||||||||
ASV Neumarkt | 3:0 | 1865 Dachau | |||||||||
SV Pullach | 1:1 | TuS Holzkirchen | |||||||||
TSV Kottern | 0:3 | SV Heimstetten | |||||||||
SpVgg Hankofen | 0:3 | SB Traunstein | |||||||||
TSV Kornburg | 0:1 | Kirchanschöring | |||||||||
SV Ried II | 1:1 | SPG Wels II | |||||||||
St. Valentin | 0:2 | Micheldorf | |||||||||
SV Grieskirchen | 1:4 | ASKÖ Oedt | |||||||||
FC Kilia Kiel | 0:2 | Eckernförder SV | |||||||||
TSV Altenholz | 2:0 | Osterrönfeld | |||||||||
Gettorfer SC | 3:0 | Husumer SV | |||||||||
C. Schönkirchen | 0:2 | TSV Bordesholm | |||||||||
Ayeyawady Utd. | 1:0 | Hantharwady Utd | |||||||||
Mahar United | 2:2 | Yadanarbon FC | |||||||||
Zwekapin Utd. | 1:1 | GFA FC | |||||||||
Burgenland U18 | 1:1 | AKA Salzb. U18 | |||||||||
AKA Admira U18 | 0:1 | Stmk.-Sturm U18 | |||||||||
AKA SV Ried U18 | 6:0 | Vorarlberg U18 | |||||||||
St. Pölten U18 | 5:1 | AKA Tirol U18 | |||||||||
AKA Rapid U18 | 2:3 | AKA Austria U18 | |||||||||
AKA LASK U18 | 1:2 | AKA WAC U18 | |||||||||
Clyde FC | 1:2 | Berwick Rangers | |||||||||
Peterhead | 2:1 | Edinburgh City | |||||||||
Cowdenbeath | 0:2 | Annan Athletic | |||||||||
Stirling Albion | 1:1 | Stenhousemuir | |||||||||
Montrose | 1:1 | Elgin City | |||||||||
Arm. Hannover | 1:1 | Spelle-Venhaus | |||||||||
Lupo-Martini | 3:0 | SSV Vorsfelde | |||||||||
TB Uphusen | 2:2 | SV Atlas | |||||||||
Eintr. Northeim | 4:3 | TuS Bersenbrück | |||||||||
MTV Gifhorn | 2:0 | 1.FC Wunstorf | |||||||||
Cove Rangers | 4:0 | Spartans | |||||||||
Loko Vltavin | 3:1 | Domazlice | |||||||||
Vysehrad | 1:3 | Zapy | |||||||||
Sokol Cizova | 0:2 | Usti nad Orlici | |||||||||
FC Einsiedeln | 1:3 | FC Wil II | |||||||||
FC Frauenfeld | 1:2 | Schaffhausen II | |||||||||
Chur 97 | 0:0 | FC Buchs | |||||||||
FC Linth 04 | 3:0 | FC Uzwil | |||||||||
TEC | 2:0 | Sparta U21 | |||||||||
Koninklijke HFC | 1:1 | De Treffers | |||||||||
GVVV | 2:3 | AFC Amsterdam | |||||||||
Barendrecht | 1:2 | Kozakken Boys | |||||||||
FC Lisse | 3:2 | Rijnsburgse B. | |||||||||
Excelsior M | 1:1 | IJsselm.vogels | |||||||||
Katwijk | 1:1 | VVSB | |||||||||
Viborg FF U19 | 1:0 | B.93 U19 | |||||||||
Lao Army FC | 1:1 | Savan Utd. | |||||||||
Kalju FC U21 | 1:2 | Maardu LM | |||||||||
Rakvere Tarvas | 5:1 | FC Elva | |||||||||
Veyrier Sports | 1:0 | Perly-Certoux | |||||||||
Urania Genève | 4:1 | FC Chippis | |||||||||
BK Häcken U19 | 4:2 | Östers IF U19 | |||||||||
Örgryte U19 | 1:0 | Helsingborg U19 | |||||||||
Mjällby AIF U19 | 0:1 | Kalmar FF U19 | |||||||||
Ängelholm U19 | 0:5 | Trelleborg U19 | |||||||||
Halmstad U19 | 3:1 | GAIS U19 | |||||||||
IF Elfsborg U19 | 0:6 | Malmö FF U19 | |||||||||
S. Szczecin U19 | 0:3 | Wa. Poznan U19 | |||||||||
Glogow U19 | 4:1 | Odra Opole U19 | |||||||||
Piast U19 | 1:0 | Lechia U19 | |||||||||
TSV Pansdorf | 0:2 | VfB Lübeck II | |||||||||
TuS Hartenholm | 2:0 | Todesfelde II | |||||||||
FC Prishtina BE | 0:3 | FC Lerchenfeld | |||||||||
FC Tavannes | 2:3 | FC Allschwil | |||||||||
RKU FC | 2:3 AET | Tochigi City | |||||||||
Vonds Ichihara | 8:3 | Tsukuba FC | |||||||||
Oberweikertsh. | 1:1 | Memmingen II | |||||||||
SC Olching | 0:1 | Bad Grönenbach | |||||||||
C. Aystetten | 4:0 | SV Egg | |||||||||
NSC Nijkerk | 0:2 | Berkum | |||||||||
AZSV Aalten | 0:0 | SV DFS | |||||||||
Staphorst | 0:2 | CSV Apeldoorn | |||||||||
Kedainiai | 4:1 | Silute | |||||||||
Marijampole C. | 4:3 | Ateitis | |||||||||
PSV U17 | 3:1 | NEC U17 | |||||||||
Ajax U17 | 1:2 | Groningen U17 | |||||||||
Asuka FC | 4:3 | Basara Hyogo | |||||||||
KanDai Club '10 | 1:2 | Lagend Shiga | |||||||||
Renaiss Koka | 1:4 | Ain Foods SC | |||||||||
Hannan Uni Club | 2:2 | Arte. Wakayama | |||||||||
Yokohama GS | 0:1 | Waseda A-Style | |||||||||
AKA SV Ried U16 | 1:3 | Vorarlberg U16 | |||||||||
St. Pölten U16 | 2:3 | AKA Tirol U16 | |||||||||
AKA Admira U16 | 7:0 | Stmk.-Sturm U16 | |||||||||
AKA Rapid U16 | 2:2 | AKA Austria U16 | |||||||||
AKA LASK U16 | 0:5 | AKA WAC U16 | |||||||||
Teleoptik U17 | 6:3 | Brodarac U17 | |||||||||
Pancevo U17 | 1:4 | Zemun U17 | |||||||||
Spartak U17 | 2:1 | Jagodina U17 | |||||||||
Kiker U17 | 1:1 | Novi Pazar U17 | |||||||||
Vozdovac U17 | 2:0 | Apolon 4 U17 | |||||||||
Radn. Nis U17 | 1:2 | Čukarički U17 | |||||||||
Braunschw. U17 | 0:4 | RB Leipzig U17 | |||||||||
Hannover 96 U17 | 1:2 | D. Dresden U17 | |||||||||
Hamburg U17 | 5:1 | Holst. Kiel U17 | |||||||||
E. Cottbus U17 | 6:1 | U. Berlin U17 | |||||||||
Wolfsburg U17 | 3:1 | W. Bremen U17 | |||||||||
Magdeburg U17 | 3:2 | St. Pauli U17 | |||||||||
Wisla Plock U19 | 0:5 | Wisla U19 | |||||||||
Rzeszow U19 | 0:2 | UKS SMS U19 | |||||||||
LKS U19 | 1:4 | Znicz U19 | |||||||||
Düsseldorf U17 | 0:1 | VfL Bochum U17 | |||||||||
Schalke 04 U17 | 6:0 | Aachen U17 | |||||||||
Duisburg U17 | 4:0 | Vikt. Köln U17 | |||||||||
1.FC Köln U17 | 2:1 | B. Dortmund U17 | |||||||||
M'gladbach U17 | 4:2 | Unterrath U17 | |||||||||
Bielefeld U17 | 0:0 | Pr. Münster U17 | |||||||||
FK MDK U19 | 3:0 | NK Vitez U19 | |||||||||
Zeljeznicar U19 | 1:2 | NK Celik U19 | |||||||||
BSC YB U17 | 1:1 | BEJUNE U17 | |||||||||
St. Gallen U17 | 2:2 | FC Basel U17 | |||||||||
FC Thun U17 | 3:1 | BEJUNE U18 | |||||||||
Groningen U19 | 2:0 | PEC Zwolle U19 | |||||||||
NAC Breda U19 | 1:1 | Roda JC U19 | |||||||||
Sparta U19 | 3:3 | Heerenveen U19 | |||||||||
Almere City U19 | 1:1 | Willem II U19 | |||||||||
Wedeler TSV | 5:0 | V/W Billstedt | |||||||||
SV Curslack-N. | 1:3 | Niendorfer TSV | |||||||||
Winterthur U18 | 2:0 | Aarau U18 | |||||||||
GC Zürich U18 | 3:2 | FC Sion U18 | |||||||||
Luzern U18 | 2:3 | Servette U18 | |||||||||
St. Gallen U18 | 3:3 | Team Ticino U18 | |||||||||
FC Basel U18 | 1:3 | BSC YB U18 | |||||||||
FC Zürich U18 | 0:2 | Lausanne U18 | |||||||||
SC Weiche 08 II | 2:1 | FC Dornbreite | |||||||||
SV Todesfelde | 1:2 | SV Frisia 03 | |||||||||
Heider SV | 2:0 | VfR Neumünster | |||||||||
Friedrichsberg | 4:1 | TSV Wankendorf | |||||||||
Bergheim | 0:4 | Straßwalchen | |||||||||
Kuchl | 2:2 | Zell am See | |||||||||
A. Salzburg | 1:2 | ÖTSU Hallein | |||||||||
Strobl | 0:1 | Bramberg | |||||||||
Bad Pyrmont | 1:3 | TSV Godshorn | |||||||||
HSC/BW Tündern | 1:1 | FC Eldagsen | |||||||||
Ramlingen-E. | 3:0 | SV Bavenstedt | |||||||||
1210 Wien | 4:1 | Mannswörth | |||||||||
Union Mauer | 0:2 | Ostbahn XI | |||||||||
Gerasdorf | 4:2 | Slovan HAC | |||||||||
Meiendorfer SV | 2:1 | Bramfelder SV | |||||||||
VfL Lohbrügge | 2:2 | Rahlstedter SC | |||||||||
SV Altengamme | 3:0 | FC Bergedorf 85 | |||||||||
Woltmershausen | 1:3 | OT Bremen | |||||||||
Lesum-Burgdamm | 1:4 | Melchiorshausen | |||||||||
DJK Blumenthal | 0:2 | TSV Farge | |||||||||
KAC 1909 | 1:0 | SK Treibach | |||||||||
ATUS Ferlach | 1:0 | SK Maria Saal | |||||||||
SpVgg Selbitz | 2:0 | TSV Sonnefeld | |||||||||
SV Friesen | 2:2 | Quelle Fürth | |||||||||
TSV Bogen | 4:0 | SV Neukirchen | |||||||||
Bad Kötzting | 2:0 | Burglengenfeld | |||||||||
SV Donaustauf | 1:0 | St. Hauzenberg | |||||||||
Schwarzenfeld | 2:1 | SV Raigering | |||||||||
SV Etzenricht | 1:4 | ASV Cham | |||||||||
TSV Bad Abbach | 3:1 | Tegernheim | |||||||||
OSC Bremerhaven | 1:2 | KSV Vatan Sport | |||||||||
VfL 07 Bremen | 0:2 | Blumenthaler SV | |||||||||
K. Markkleeberg | 2:0 | Pirna-Copitz | |||||||||
FC 1910 Lößnitz | 1:1 | VfB Zwenkau | |||||||||
Radebeuler BC | 2:0 | BSG Stahl Riesa | |||||||||
VfR Gommersdorf | 3:2 | SV Schwetzingen | |||||||||
TuS Bilfingen | 2:0 | FC Zuzenhausen | |||||||||
VfR Mannheim | 1:2 | SG Kirchheim | |||||||||
FC Espanol | 3:4 | SpVgg Neckarelz | |||||||||
FC Kirrlach | 0:2 | 1.FC Bruchsal | |||||||||
FSV Fernwald | 4:0 | V. Kelsterbach | |||||||||
TuS Dietkirchen | 4:0 | FSV Braunfels | |||||||||
RW Hasborn | 0:2 | VfL Primstal | |||||||||
Elversberg II | 0:3 | TuS Herrensohr | |||||||||
Halberg Brebach | 3:1 | B. Neunkirchen | |||||||||
SF Köllerbach | 3:1 | Auersmacher | |||||||||
Kirchbichl | 3:1 | Kematen | |||||||||
BSV Guben-Nord | 1:0 | SV Falkensee/F. | |||||||||
BSG Stahl | 1:1 | RSV Waltersdorf | |||||||||
Miersdorf/Zeut. | 0:2 | Ludwigsfelde | |||||||||
Einheit Bernau | 1:1 | E'hüttenstadt | |||||||||
U. Klosterfelde | 2:3 | GW Lübben | |||||||||
Pr. Eberswalde | 0:1 | Sachsenhausen | |||||||||
Celik U17 | 1:2 | Zr. Mostar U17 | |||||||||
Zeljeznicar U17 | 1:0 | Sloboda T U17 | |||||||||
SSV Sand | 2:4 | Hünfelder SV | |||||||||
Blue Stars ZH | 2:0 | SC Schöftland | |||||||||
FC Dietikon | 2:2 | FC Wangen b. O. | |||||||||
FC Olten | 1:3 | FC Wettingen | |||||||||
TG Höchberg | 1:1 | ASV Rimpar | |||||||||
TSV Karlburg | 3:1 | Kleinrinderfeld | |||||||||
1.FC Fuchsstadt | 0:3 | TSV Abtswind | |||||||||
Teutonia Uelzen | 1:1 | TuSG Ritterhude | |||||||||
Kickers Emden | 1:0 | SV Bevern | |||||||||
FT Braunschweig | 4:2 | SSV Kästorf | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match