Liverpool | 2:1 | Brighton |
|
||||||||
Man City | 0:0 | Arsenal |
|
||||||||
FC Lorient | 0:1 | Stade Brestois | |||||||||
OGC Nice | 1:2 | FC Nantes | |||||||||
Clermont Foot | 0:3 | Toulouse | |||||||||
Le Havre AC | 0:2 | Montpellier | |||||||||
R. Strasbourg | 2:0 | Stade Rennais |
|
||||||||
Marseille | 0:2 | Paris SG |
|
||||||||
Celta de Vigo | 0:0 | Rayo Vallecano |
|
||||||||
Girona | 3:2 | Real Betis |
|
||||||||
Alavés | 0:1 | Real Sociedad |
|
||||||||
Real Madrid | 2:0 | Athletic |
|
||||||||
FC Augsburg | 1:1 | 1.FC Köln |
|
||||||||
VfB Stuttgart | 3:3 | Heidenheim |
|
||||||||
VfL Bochum | 2:2 | Darmstadt 98 |
|
||||||||
Rivers United | 1:0 | USM Alger | |||||||||
Stade Malien | 1:2 | Dreams FC | |||||||||
Modern Future | 1:2 | Zamalek | |||||||||
Abu Salim Club | 0:0 | RS Berkane | |||||||||
Greuther Fürth | 1:1 | Hamburger SV |
|
||||||||
FC St. Pauli | 2:1 | SC Paderborn |
|
||||||||
FC Schalke 04 | 0:0 | Karlsruher SC |
|
||||||||
1.FC Magdeburg | 0:3 | Hannover 96 |
|
||||||||
Wehen Wiesbaden | 0:1 | VfL Osnabrück |
|
||||||||
Viktoria Köln | 1:0 | VfB Lübeck |
|
||||||||
SC Verl | 4:4 | SV Sandhausen |
|
||||||||
Arm. Bielefeld | 2:0 | MSV Duisburg |
|
||||||||
Troyes U19 | 6:4 on pens | Toulouse U19 | |||||||||
AS Nancy U19 | 3:1 | FC Metz U19 | |||||||||
Stade Reims U19 | 2:1 | Stade Brest U19 | |||||||||
Rennes U19 | 1:2 | Marseille U19 | |||||||||
Akad. Ural | 1:2 | Ak.Cherta U16 | |||||||||
Rodina U16 | 0:5 | Krasnodar U16 | |||||||||
Ak. Dinamo U16 | 1:2 | Ak.Spartak U16 | |||||||||
Fakel Voronezh | 0:0 | Orenburg | |||||||||
Rubin Kazan | 2:1 | Akhmat Grozny | |||||||||
Loko Moscow | 1:1 | Krasnodar | |||||||||
LASK | 1:0 | A. Klagenfurt |
|
||||||||
TSV Hartberg | 0:3 | Rapid Vienna |
|
||||||||
Sturm Graz | 0:1 | RB Salzburg |
|
||||||||
Aсademia Ural | 1:5 | Akad Chertanovo | |||||||||
Akademia Rodina | 2:0 | Akad. Krasnodar | |||||||||
Akademia Dynamo | 0:1 | Akademia FCSM | |||||||||
Legion | 2:1 | Kuban Holding | |||||||||
PEC Zwolle | 1:3 | Ajax |
|
||||||||
Feyenoord | 4:2 | FC Utrecht | |||||||||
Twente FC | 1:0 | Heracles Almelo | |||||||||
Almere City | 1:1 | FC Volendam | |||||||||
FCV Farul | 0:1 | FCSB | |||||||||
FC U Craiova | 1:2 | Otelul Galati | |||||||||
Livingston FC | 0:3 | Celtic | |||||||||
FK Minaj | 2:2 | FK Oleksandriya | |||||||||
Zorya Lugansk | 2:1 | Metalist 1925 | |||||||||
Vorskla Poltava | 1:5 | Dynamo Kyiv | |||||||||
Kolos Kovalivka | 0:2 | SK Dnipro-1 | |||||||||
Aris U19 | 1:1 | Olympiacos U19 | |||||||||
PS Kalamata | 0:5 | PAE Chania | |||||||||
Kallithea | 1:1 | Ionikos Nikeas | |||||||||
Panathinaikos | 2:3 | PAOK Salonika | |||||||||
AEK Athens | 1:0 | Olympiacos | |||||||||
Aris Saloniki | 3:1 | PAS Lamia | |||||||||
RFC Seraing | 1:1 | KV Oostende | |||||||||
Patro Eisden | 3:0 | Lommel SK | |||||||||
RFC Lüttich | 5:1 | SK Beveren | |||||||||
Mlada Boleslav | 3:2 | Zlin | |||||||||
Hradec Kralove | 2:1 | Karvina | |||||||||
Banik Ostrava | 4:1 | Teplice | |||||||||
C. Budejovice | 0:1 | Sparta Prague | |||||||||
Randers FC | 6:2 | Lyngby BK | |||||||||
Viborg FF | 3:1 | Hvidovre | |||||||||
Čukarički U19 | 3:1 | IMT Belgrad U19 | |||||||||
Partizan U19 | 4:1 | FK Zemun U19 | |||||||||
Radn. Nis U19 | 2:0 | Vozdovac U19 | |||||||||
Jedinstvo U19 | 0:1 | Novi Pazar U19 | |||||||||
Red Star U19 | 5:0 | Mladost U19 | |||||||||
Kragujevac U19 | 1:0 | Rad Belgrad U19 | |||||||||
FK Radnicki U17 | 1:0 | Vrsac U17 | |||||||||
FK Ole U17 | 3:2 | Kiker U17 | |||||||||
Red Star U17 | 5:0 | Lucani U17 | |||||||||
Radn. Nis U17 | 1:3 | Vozdovac U17 | |||||||||
Botev Plovdiv | 0:0 | Cherno More | |||||||||
CSKA 1948 | 0:1 | Beroe | |||||||||
Chern. Burgas | 1:1 | Strumska Slava | |||||||||
Sportist Svoge | 1:2 | C. Balchik | |||||||||
Spartak Pleven | 1:1 | Ludogorets II | |||||||||
Paksi FC | 1:2 | Újpest FC | |||||||||
Mezőkövesd | 0:3 | Ferencváros | |||||||||
Spartak Trnava | 1:0 | MSK Zilina | |||||||||
Central Córdoba | 1:3 | Racing Club |
|
||||||||
CA Talleres | 1:0 | Vélez Sarsfield |
|
||||||||
Gimnasia | 2:1 | Dep. Riestra | |||||||||
Sarmiento Junin | 0:1 | Newell's |
|
||||||||
Independiente | 1:1 | Atl. Tucumán | |||||||||
Nueva Chicago | 1:0 | Almirante Brown | |||||||||
Gimnasia y Tiro | 1:1 | Estudiantes RC | |||||||||
CA Alvarado | 0:0 | CA Güemes | |||||||||
Racing (Cba) | 1:0 | Gimnasia (J) | |||||||||
Patronato | 1:2 | Dep. Maipú | |||||||||
All Boys | 0:0 | San Miguel | |||||||||
Pachuca | 2:3 | Toluca | |||||||||
Monterrey | 0:2 | Chivas |
|
||||||||
UNAM Pumas | 0:0 | CD Cruz Azul |
|
||||||||
Alianza FC | 1:1 | CD Águila | |||||||||
Huntsville City | 3:4 | Columbus 2 | |||||||||
Revolution II | 2:1 | Carolina Core | |||||||||
Kansas City II | 1:2 | St. Louis 2 | |||||||||
Boyacá Chicó | 1:0 | Jaguares FC | |||||||||
Fortaleza CEIF | 1:2 | Millonarios |
|
||||||||
Indep. Santa Fe | 3:0 | Patriotas | |||||||||
Pereira | 1:2 | A. Bucaramanga | |||||||||
Nacional Potosí | 2:0 | Royal Pari | |||||||||
Aurora | 4:2 | Club Blooming | |||||||||
Always Ready | 0:1 | Ind. Petrolero | |||||||||
Bolívar | 4:2 | Oriente P. | |||||||||
Gainare Tottori | 0:0 | Vanr. Hachinohe | |||||||||
Iwate Grulla M. | 1:0 | Teg. Miyazaki | |||||||||
Fukushima Utd. | 0:1 | Yokohama SCC | |||||||||
Matsumoto Yama. | 1:2 | FC Gifu | |||||||||
Nara Club | 3:3 | Zweig. Kanazawa | |||||||||
Gir. Kitakyushu | 1:1 | Omiya Ardija | |||||||||
Verspah Oita | 2:2 | Maru. Okazaki | |||||||||
Atletico Suzuka | 0:1 | MinebeaMitsumi | |||||||||
Veertien Mie | 3:3 | Okinawa SV | |||||||||
Al-Shabab SC | 4:1 | Al-Nasr | |||||||||
Ibri Club | 0:2 | Al-Nahda | |||||||||
Dhofar Club | 2:1 | Sohar SC | |||||||||
Al-Seeb | 3:1 | Oman Club | |||||||||
NTN Okayama | 1:4 | Fukuyama City | |||||||||
IPU FC | 2:4 | B. Shimonoseki | |||||||||
Yonago Genki | 1:0 | Bel. Ros. Iwami | |||||||||
SRC Hiroshima | 2:0 | Banmel Tottori | |||||||||
Hatsukaichi | 2:1 | Mits. Mizushima | |||||||||
Deportes Temuco | 0:1 | Rangers Talca | |||||||||
Wanderers | 2:3 | Magallanes | |||||||||
U. Concepción | 0:2 | D. Recoleta | |||||||||
San Luis | 2:2 | Antofagasta | |||||||||
Wellington | 1:0 | Brisbane Roar | |||||||||
Melbourne | 2:1 | Perth Glory | |||||||||
Portuguesa FC | 0:0 | Carabobo FC | |||||||||
Estudiantes | 1:2 | Dep. La Guaira | |||||||||
Blacktown City | 2:2 | Sydney United | |||||||||
Ilinden | 3:1 | NWS Spirit | |||||||||
FK Bylis | 2:0 | KS Kastrioti | |||||||||
KF Vora | 2:3 | KF Korabi | |||||||||
Flamurtari FC | 0:0 | FK Apolonia | |||||||||
KF Luzi United | 2:1 | KS Burreli | |||||||||
FK Tomori Berat | 1:4 | KS Besa | |||||||||
AF Elbasani | 3:1 | KS Lushnja | |||||||||
R. Hadzici U19 | 1:5 | V. Mostar U19 | |||||||||
Ureña SC | 4:4 | El Vigía | |||||||||
Academia Rey | 0:0 | Aragua FC | |||||||||
Bolívar SC | 0:1 | Dep. Miranda | |||||||||
Gomel | 2:3 | Neman Grodno | |||||||||
Torpedo Zhodino | 1:0 | FK Slutsk | |||||||||
FK Minsk | 0:0 | Dinamo Minsk | |||||||||
Suduva | 0:1 | DFK Dainava | |||||||||
Kauno Zalgiris | 0:1 | Zalgiris | |||||||||
Zeljeznicar BL | 0:1 | Laktasi | |||||||||
FK Omarska | 0:1 | Famos Vojkovici | |||||||||
Radnik Bijelj. | 1:0 | Leotar Trebinje | |||||||||
Gangwon FC | 1:1 | FC Seoul | |||||||||
Gwangju FC | 1:2 | Daegu FC | |||||||||
Yangpyeong FC | 1:0 | Chuncheon FC | |||||||||
Busan Trans. C. | 0:3 | Gangneung Cit. | |||||||||
Pocheon Citizen | 0:2 | Gyeongju KHNP | |||||||||
Yeoju FC | 0:3 | Siheung City | |||||||||
Jeonbuk Reserve | 3:1 | Namyangju FC | |||||||||
FC Sejong | 1:2 | Dangjin Citizen | |||||||||
Pyeongtaek C. | 1:2 | Daejeon Reserve | |||||||||
Kolkheti Khobi | 0:0 | Sioni Bolnisi | |||||||||
Aragvi Dusheti | 1:2 | Rustavi | |||||||||
Bucheon FC | 2:0 | Gyeongnam FC | |||||||||
Jeonnam Dragons | 1:0 | Cheonan City | |||||||||
Suwon Bluewings | 0:1 | Busan IPark | |||||||||
Santos | 1:0 | Palmeiras |
|
||||||||
Sturm Graz II | 1:3 | Admira Wacker | |||||||||
SV Stripfing | 3:2 | First Vienna FC | |||||||||
FC Liefering | 4:1 | FAC | |||||||||
Botafogo | 2:0 | Boavista | |||||||||
EC Vitória | 3:2 | EC Bahia |
|
||||||||
Vila Nova FC | 0:2 | Atlético-GO |
|
||||||||
Tuna Luso | 0:2 | Remo | |||||||||
Botafogo-PB | 0:0 | Serra Branca | |||||||||
Sousa | 2:1 | Treze | |||||||||
Cerro Porteño | 1:0 | Nacional | |||||||||
Libertad | 0:0 | Olimpia | |||||||||
Sol de América | 2:1 | Gen. Caballero | |||||||||
Progreso | 3:1 | Maldonado | |||||||||
Miramar | 2:2 | CA Cerro | |||||||||
Achyronas FC | 1:1 | MEAP Nisou | |||||||||
AEK Larnaca | 1:2 | APOEL Nicosia | |||||||||
Aris Limassol | 1:1 | Anorthosis | |||||||||
Omonia Nikosia | 1:1 | Pafos FC | |||||||||
JK Tammeka | 0:0 | FC Flora | |||||||||
FCI Levadia | 2:0 | Paide | |||||||||
Trans Narva U21 | 1:1 | Johvi Phoenix | |||||||||
Kalju FC U21 | 6:3 | Läänemaa JK | |||||||||
Napier City | 0:3 | Olympic | |||||||||
César Vallejo | 0:0 | Universitario | |||||||||
Sport Huancayo | 0:2 | AD Tarma | |||||||||
Sport Boys | 0:0 | Alianza Atl. | |||||||||
UTC | 1:2 | Sport. Cristal | |||||||||
Angkor Tiger | 0:2 | Phnom Penh | |||||||||
Prey Veng FC | 0:3 | Svay Rieng | |||||||||
Tiffy Army FC | 2:1 | Visakha FC | |||||||||
Kabin Utd. | 2:1 | Phitsanulok Un. | |||||||||
Maejo Utd. | 1:2 | Bankhai Utd. | |||||||||
Mahasarakham FC | 1:1 | Sisaket Utd. | |||||||||
Lampang FC | 3:0 | Samut Prakan C. | |||||||||
Phrae Utd. | 2:1 | Kanchanaburi FC | |||||||||
Suphanburi FC | 0:0 | Nakhonsi Utd. | |||||||||
Customs Utd. | 1:0 | Chanthaburi | |||||||||
Buriram Utd. | 2:1 | Chiangrai Utd. | |||||||||
Muangthong Utd. | 3:1 | Police Tero FC | |||||||||
Bangkok Utd. | 6:0 | Chonburi FC | |||||||||
Khon Kaen Utd. | 2:1 | Nakhonpathom | |||||||||
Copiapó | 2:0 | La Calera | |||||||||
Cobreloa | 1:3 | U. de Chile | |||||||||
Alcorcón | 1:1 | SD Amorebieta | |||||||||
Racing Ferrol | 1:0 | Elche CF | |||||||||
Real Zaragoza | 3:1 | CD Tenerife | |||||||||
Real Oviedo | 2:1 | Villarreal CF B | |||||||||
Rodez AF U19 | 4:1 | Monaco U19 | |||||||||
Mézières | 1:1 | US Thionville | |||||||||
Alania Vl. | 1:2 | Chernomorets N. | |||||||||
Neftekhimik | 1:1 | Akron Togliatti | |||||||||
Atlético CP | 0:2 | Braga B | |||||||||
Alverca | 3:1 | Lus. Lourosa | |||||||||
Vizela | 0:4 | Casa Pia | |||||||||
Real Farma | 1:1 | Karpaty 2 Lviv | |||||||||
Kremin 2 | 0:2 | Druzhba Myrivka | |||||||||
Lokomotyv Kyiv | 0:0 | FK Kudrivka | |||||||||
Metalist | 4:1 | MFK Metalurg | |||||||||
Viktoria Zizkov | 2:2 | Olomouc B | |||||||||
Slavia Prague B | 7:0 | FK Robstav | |||||||||
Bohemians B | 3:4 | Motorlet Prague | |||||||||
Pardubice B | 2:1 | Sl. Liberec B | |||||||||
Taborsko B | 4:0 | Karlovy Vary | |||||||||
Banik Ostrava B | 3:1 | Rosice | |||||||||
1.SC Znojmo | 2:1 | Hlucin | |||||||||
FC Helsingör | 1:3 | Naestved BK | |||||||||
Odd | 1:2 | Haugesund | |||||||||
CC Yatai | 0:1 | TJ Jinmen Tiger | |||||||||
SD Taishan | 0:3 | SH Shenhua | |||||||||
MZ Hakka | 1:2 | ZJ FC | |||||||||
SZ Dongwu | 3:0 | FS Nanshi | |||||||||
SJZ Gongfu | 2:0 | QD Red Lions | |||||||||
NJ City | 0:0 | LN Tieren | |||||||||
GX PG Haliao | 1:0 | WX Wugo | |||||||||
Hammarby | 3:1 | Kalmar FF | |||||||||
GAIS | 0:4 | Brommapojkarna | |||||||||
Häcken | 0:1 | Mjällby AIF | |||||||||
Landskrona | 4:0 | Sandvikens IF | |||||||||
Trelleborg | 1:2 | IK Oddevold | |||||||||
Qyzyljar | 0:0 | Tobol Kostanay | |||||||||
Aktobe | 3:0 | FC Zhenis | |||||||||
FC Astana | 0:1 | Yelimay | |||||||||
Ordabasy | 1:2 | Kairat Almaty | |||||||||
FK Berane | 0:1 | Otrant-Olympic | |||||||||
Navbahor | 2:2 | Surkhon | |||||||||
FC Olympic | 1:0 | Neftchi | |||||||||
Maccabi Netanya | 0:3 | B. Jerusalem | |||||||||
Maccabi Haifa | 1:2 | M. Bnei Reineh | |||||||||
Soroksár | 1:1 | Haladás | |||||||||
Budafoki MTE | 1:0 | Honvéd | |||||||||
Pécsi MFC | 2:2 | Kozármisleny | |||||||||
Kazincbarcika | 1:1 | Csákvár | |||||||||
Vasas FC | 2:0 | Budapesti VSC | |||||||||
FC Ajka | 1:0 | Gyirmót FC | |||||||||
Szeged | 0:2 | Tiszakécske | |||||||||
Ponferradina | 0:1 | Gimnàstic | |||||||||
CyD Leonesa | 2:0 | CD Lugo | |||||||||
Arenteiro | 1:1 | Real Sociedad B | |||||||||
CA Osasuna Prom | 2:3 | Barça Atlètic | |||||||||
Atl. Madrid B | 2:1 | Intercity | |||||||||
Atl. Baleares | 0:1 | RM Castilla | |||||||||
UD Melilla | 1:1 | Sanluqueño | |||||||||
San Fernando CD | 1:0 | UD Ibiza | |||||||||
Málaga CF | 1:1 | Linares | |||||||||
Real Murcia | 1:0 | Recre Granada | |||||||||
Utebo FC | 3:2 | Dep. Aragón | |||||||||
Alavés B | 2:0 | UD Mutilvera | |||||||||
CD Izarra | 2:0 | Arenas Club | |||||||||
Gernika | 3:1 | Real Sociedad C | |||||||||
UD Logroñés | 3:1 | CD Tudelano | |||||||||
Valencia B | 4:2 | Formentera | |||||||||
RCD Espanyol B | 1:0 | Torrent | |||||||||
Penya Deportiva | 4:1 | Penya Indep. | |||||||||
Manresa | 1:0 | Cerdanyola FC | |||||||||
At. Saguntino | 2:1 | CE Europa | |||||||||
Lleida Esportiu | 0:1 | Sant Andreu | |||||||||
Terrassa FC | 3:1 | CF La Nucía | |||||||||
Depor Fabril | 0:1 | UP Langreo | |||||||||
Rayo Cantabria | 2:1 | Real Avilés | |||||||||
SD Compostela | 1:0 | CD Guijuelo | |||||||||
Covadonga | 0:1 | Coruxo FC | |||||||||
Marino Luanco | 1:0 | Oviedo Vetusta | |||||||||
Zamora CF | 4:0 | Gimnástica | |||||||||
Viktoria Berlin | 1:1 | Babelsberg 03 | |||||||||
Chemnitzer FC | 2:0 | FSV Zwickau |
|
||||||||
Hamburger SV II | 2:0 | St. Pauli II | |||||||||
Wegberg-Beeck | 0:1 | 1.FC Köln II | |||||||||
SC Paderborn II | 0:0 | SV Rödinghausen | |||||||||
Servette U21 | 1:3 | SR Delémont | |||||||||
Real España | 1:1 | Olancho FC | |||||||||
CD Victoria | 2:2 | FC Motagua | |||||||||
Génesis FC | 1:0 | Marathón | |||||||||
Molynes United | 0:3 | Waterhouse | |||||||||
Lime Hall | 1:4 | Tivoli Gardens FC | |||||||||
Humble Lions | 0:1 | Mount Pleasant | |||||||||
Dunbeholden FC | 2:4 | Cavalier FC | |||||||||
Saprissa | 2:0 | Herediano | |||||||||
Puntarenas FC | 1:2 | Liberia | |||||||||
FV Diefflen | 1:2 | SV Morlautern | |||||||||
MSK Zilina B | 4:3 | Dyn. Malzenice | |||||||||
Haitzendorf | 3:0 | Gloggnitz | |||||||||
Köttmannsdorf | 1:5 | SV Spittal/Drau | |||||||||
ATUS Velden | 5:1 | SC Landskron | |||||||||
Ebbs | 0:0 | SV Wörgl | |||||||||
Stade-Payerne | 3:1 | Plan-les-Ouates | |||||||||
La Luz | 0:2 | Albion FC | |||||||||
Rentistas | 0:1 | Mvd City Torque | |||||||||
Cumbayá FC | 1:0 | CD El Nacional | |||||||||
Uni. Católica | 5:1 | Orense SC | |||||||||
Dep. Cuenca | 0:0 | Delfín SC | |||||||||
Grobina | 1:1 | Auda | |||||||||
Valmiera | 2:1 | Riga | |||||||||
Kwun Tong | 3:3 | Kwai Tsing | |||||||||
North District | 1:3 | Tai Po | |||||||||
HKFC | 0:4 | Lee Man | |||||||||
Rangers | 1:5 | Eastern | |||||||||
Ha Tinh FC | 2:0 | Binh Duong FC | |||||||||
Thanh Hoa FC | 0:2 | CAHN FC | |||||||||
Binh Dinh FC | 1:1 | HCMC FC | |||||||||
Ha Noi FC | 1:2 | Nam Dinh FC | |||||||||
SC Gjilani | 1:1 | KF Dukagjini | |||||||||
KF Llapi | 3:0 | KF Liria | |||||||||
Feronikeli 74 | 1:0 | KF Fushë Kosova | |||||||||
Sumgayit | 1:0 | Araz-Nakhchivan | |||||||||
Europa Point FC | 0:1 | Lynx FC | |||||||||
Lincoln FC | 2:1 | Europa FC | |||||||||
Shirak Gyumri | 0:1 | Ararat-Armenia | |||||||||
FC Noah | 1:1 | Pyunik Yerevan | |||||||||
Piteå IF | 1:1 | Assyriska FF | |||||||||
Sollentuna FK | 1:4 | Umeå FC | |||||||||
Onsala BK | 0:5 | Ariana FC | |||||||||
Ängelholms FF | 0:3 | Norrby | |||||||||
SC Cabinda | 2:4 | Kabuscorp SC | |||||||||
Sao Salvador | 2:0 | Sagrada | |||||||||
Akwa United | 0:1 | Doma United | |||||||||
BJ IT | 3:2 | RZ Yuqi | |||||||||
TA Tiankuang | 1:1 | HM Codion | |||||||||
SH Port B | 2:2 | HN Billows | |||||||||
SZ Juniors | 0:0 | QZ Yassin | |||||||||
HK Mingcheng | 1:1 | JX Dark Horse | |||||||||
Brera Strumica | 2:1 | Rabotnicki | |||||||||
Struga | 3:1 | Voska Sport | |||||||||
Shkendija | 4:1 | Bregalnica Stip | |||||||||
Gostivar | 1:4 | Makedonija | |||||||||
Al-Rayyan SC | 2:0 | Al-Duhail SC | |||||||||
Al-Markhiya SC | 1:2 | Al-Sadd SC | |||||||||
Petrocub | 3:0 | Dacia Buiucani | |||||||||
Milsami | 0:0 | FC Sheriff | |||||||||
Atlas U23 | 1:0 | Querétaro U23 | |||||||||
Necaxa U23 | 1:0 | Club León U23 | |||||||||
FC Juárez U23 | 2:0 | Santos U23 | |||||||||
Sint-Truiden | 2:0 | KVC Westerlo | |||||||||
Cape Town Spurs | 0:1 | Moroka Swallows | |||||||||
Sreenidi | 6:1 | Rajasthan Utd. | |||||||||
Mohun Bagan SG | 2:3 | Chennaiyin FC | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match