National League
England
League level:
Fifth Tier
- Number of teams: 24 teams
- Players: 614
- Foreigners: 144 Players 23.5%
- ø-Market value: €11k
- ø-Age: 26.6
Complete National League schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/6/161:15 PM | ||||||
(11.) Maidstone | 1:1 | York City (10.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(9.) Barrow | 1:0 | Aldershot (18.) | ||||
(8.) Boreham Wood | 1:0 | Forest Green (17.) | ||||
(22.) Bromley | 0:2 | Tranmere Rovers (5.) | ||||
(2.) Dag & Red FC | 3:0 | Southport (23.) | ||||
(7.) Eastleigh | 2:1 | Guiseley (16.) | ||||
(1.) Gateshead | 3:0 | Chester (24.) | ||||
(6.) Macclesfield | 2:0 | Torquay (21.) | ||||
(15.) NF United | 0:0 | Braintree (14.) | ||||
(20.) Sutton Utd | 1:3 | Solihull Moors (4.) | ||||
(19.) Woking | 1:3 | Lincoln City (3.) | ||||
(12.) Wrexham | 0:0 | Dover Athletic (13.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 8/9/168:45 PM | ||||||
(12.) Aldershot | 1:0 | Maidstone (17.) | ||||
(15.) Braintree | 1:1 | Eastleigh (7.) | ||||
(11.) Chester | 3:0 | Dag & Red FC (10.) | ||||
(20.) Dover Athletic | 1:4 | Boreham Wood (3.) | ||||
(16.) Forest Green | 1:1 | Sutton Utd (19.) | ||||
(22.) Guiseley | 2:3 | Wrexham (6.) | ||||
(1.) Lincoln City | 6:1 | NF United (21.) | ||||
(5.) Solihull Moors | 2:2 | Woking (18.) | ||||
(24.) Southport | 0:3 | Gateshead (2.) | ||||
(13.) Torquay | 1:0 | Bromley (23.) | ||||
(4.) Tranmere Rovers | 2:0 | Barrow (14.) | ||||
(8.) York City | 1:0 | Macclesfield (9.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/13/164:00 PM | ||||||
(20.) Braintree | 1:3 | Macclesfield (6.) | ||||
(18.) Chester | 1:3 | Maidstone (10.) | ||||
(15.) Dover Athletic | 2:0 | NF United (22.) | ||||
(13.) Forest Green | 1:0 | Gateshead (5.) | ||||
(23.) Guiseley | 0:2 | Dag & Red FC (7.) | ||||
(4.) Lincoln City | 1:3 | Sutton Utd (11.) | ||||
(3.) Solihull Moors | 1:0 | Bromley (24.) | ||||
(19.) Southport | 2:1 | Woking (21.) | ||||
(16.) Torquay | 1:1 | Barrow (17.) | ||||
(1.) Tranmere Rovers | 2:1 | Eastleigh (12.) | ||||
(9.) York City | 1:1 | Boreham Wood (2.) | ||||
(8.) Aldershot | 2:0 | Wrexham (14.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 8/16/168:45 PM | ||||||
(12.) Barrow | 3:2 | Chester (19.) | ||||
(5.) Boreham Wood | 0:1 | Tranmere Rovers (1.) | ||||
(23.) Bromley | 2:2 | Aldershot (9.) | ||||
(4.) Dag & Red FC | 1:0 | Lincoln City (14.) | ||||
(16.) Eastleigh | 2:4 | Dover Athletic (10.) | ||||
(2.) Gateshead | 6:1 | York City (15.) | ||||
(3.) Macclesfield | 3:1 | Southport (20.) | ||||
(7.) Maidstone | 2:1 | Braintree (21.) | ||||
(18.) NF United | 3:2 | Guiseley (24.) | ||||
(6.) Sutton Utd | 2:0 | Torquay (17.) | ||||
(22.) Woking | 0:1 | Forest Green (11.) | ||||
(13.) Wrexham | 1:0 | Solihull Moors (8.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/20/164:00 PM | ||||||
(10.) Boreham Wood | 1:1 | Chester (19.) | ||||
(16.) Braintree | 2:0 | Aldershot (13.) | ||||
(20.) Bromley | 3:2 | Gateshead (7.) | ||||
(4.) Dover Athletic | 3:1 | Barrow (14.) | ||||
(6.) Forest Green | 2:1 | York City (18.) | ||||
(8.) Lincoln City | 4:0 | Southport (22.) | ||||
(15.) NF United | 1:0 | Torquay (21.) | ||||
(5.) Solihull Moors | 3:2 | Guiseley (24.) | ||||
(3.) Sutton Utd | 2:0 | Macclesfield (9.) | ||||
(1.) Tranmere Rovers | 2:1 | Maidstone (12.) | ||||
(23.) Woking | 1:3 | Dag & Red FC (2.) | ||||
(11.) Wrexham | 0:0 | Eastleigh (17.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/27/161:15 PM | ||||||
(2.) Dag & Red FC | 3:0 | Wrexham (15.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(7.) Aldershot | 2:0 | NF United (20.) | ||||
(10.) Barrow | 2:1 | Braintree (21.) | ||||
(16.) Chester | 4:0 | Sutton Utd (9.) | ||||
(13.) Eastleigh | 2:0 | Solihull Moors (8.) | ||||
(5.) Gateshead | 1:1 | Boreham Wood (11.) | ||||
(24.) Guiseley | 1:4 | Bromley (17.) | ||||
(12.) Macclesfield | 1:2 | Lincoln City (4.) | ||||
(18.) Maidstone | 1:4 | Forest Green (3.) | ||||
(22.) Southport | 1:1 | Tranmere Rovers (1.) | ||||
(19.) Torquay | 2:1 | Dover Athletic (6.) | ||||
(14.) York City | 4:1 | Woking (23.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 8/29/164:00 PM | ||||||
(16.) Boreham Wood | 0:1 | Maidstone (14.) | ||||
(21.) Braintree | 1:3 | Torquay (15.) | ||||
(19.) Bromley | 0:5 | Eastleigh (9.) | ||||
(12.) Dover Athletic | 1:2 | Aldershot (5.) | ||||
(2.) Forest Green | 5:1 | Southport (23.) | ||||
(3.) Lincoln City | 3:0 | Gateshead (11.) | ||||
(20.) NF United | 0:1 | Barrow (7.) | ||||
(13.) Solihull Moors | 2:3 | Macclesfield (8.) | ||||
(6.) Sutton Utd | 1:0 | Dag & Red FC (4.) | ||||
(22.) Woking | 3:1 | Chester (18.) | ||||
(10.) Wrexham | 2:1 | York City (17.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(1.) Tranmere Rovers | 1:0 | Guiseley (24.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/3/164:00 PM | ||||||
(4.) Aldershot | 3:1 | Tranmere Rovers (2.) | ||||
(8.) Barrow | 1:1 | Bromley (18.) | ||||
(19.) Chester | 1:2 | Forest Green (1.) | ||||
(6.) Dag & Red FC | 0:2 | Boreham Wood (12.) | ||||
(7.) Eastleigh | 2:0 | NF United (20.) | ||||
(9.) Gateshead | 1:0 | Sutton Utd (11.) | ||||
(24.) Guiseley | 0:0 | Braintree (21.) | ||||
(5.) Macclesfield | 3:1 | Woking (22.) | ||||
(15.) Maidstone | 2:2 | Wrexham (13.) | ||||
(23.) Southport | 0:1 | Dover Athletic (10.) | ||||
(14.) York City | 4:0 | Solihull Moors (17.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(16.) Torquay | 1:2 | Lincoln City (3.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/10/161:15 PM | ||||||
(8.) Dover Athletic | 4:3 | Forest Green (2.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(6.) Aldershot | 0:0 | Chester (18.) | ||||
(10.) Barrow | 1:1 | Boreham Wood (13.) | ||||
(21.) Braintree | 1:4 | Gateshead (7.) | ||||
(19.) Bromley | 0:1 | Macclesfield (5.) | ||||
(9.) Eastleigh | 1:1 | Southport (23.) | ||||
(24.) Guiseley | 1:1 | Woking (22.) | ||||
(20.) NF United | 0:2 | Maidstone (12.) | ||||
(17.) Solihull Moors | 2:5 | Dag & Red FC (4.) | ||||
(14.) Torquay | 2:0 | York City (16.) | ||||
(3.) Tranmere Rovers | 0:1 | Lincoln City (1.) | ||||
(11.) Wrexham | 1:0 | Sutton Utd (15.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 9/13/168:45 PM | ||||||
(12.) Boreham Wood | 1:1 | Aldershot (6.) | ||||
(17.) Chester | 2:0 | Guiseley (24.) | ||||
(2.) Dag & Red FC | 2:0 | Dover Athletic (10.) | ||||
(4.) Forest Green | 1:1 | Eastleigh (9.) | ||||
(8.) Gateshead | 0:1 | NF United (20.) | ||||
(1.) Lincoln City | 0:0 | Solihull Moors (19.) | ||||
(13.) Maidstone | 0:2 | Bromley (18.) | ||||
(23.) Southport | 1:4 | Barrow (7.) | ||||
(15.) Sutton Utd | 1:2 | Braintree (21.) | ||||
(22.) Woking | 3:1 | Torquay (14.) | ||||
(16.) York City | 0:0 | Tranmere Rovers (5.) | ||||
Tue 9/27/168:45 PM | ||||||
(3.) Macclesfield | 3:0 | Wrexham (11.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/17/161:15 PM | ||||||
(12.) Sutton Utd | 1:0 | Tranmere Rovers (6.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(11.) Boreham Wood | 2:0 | Torquay (16.) | ||||
(15.) Chester | 1:0 | Braintree (22.) | ||||
(1.) Dag & Red FC | 2:0 | NF United (21.) | ||||
(2.) Forest Green | 1:0 | Bromley (20.) | ||||
(10.) Gateshead | 0:0 | Solihull Moors (18.) | ||||
(3.) Lincoln City | 1:2 | Barrow (5.) | ||||
(4.) Macclesfield | 0:1 | Eastleigh (7.) | ||||
(13.) Maidstone | 1:1 | Guiseley (24.) | ||||
(23.) Southport | 1:1 | Aldershot (8.) | ||||
(19.) Woking | 2:0 | Wrexham (14.) | ||||
(17.) York City | 0:1 | Dover Athletic (9.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/24/161:15 PM | ||||||
(14.) Wrexham | 0:0 | Chester (15.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(8.) Aldershot | 3:0 | Gateshead (12.) | ||||
(4.) Barrow | 2:0 | York City (18.) | ||||
(22.) Braintree | 0:1 | Forest Green (2.) | ||||
(20.) Bromley | 1:3 | Dag & Red FC (1.) | ||||
(9.) Dover Athletic | 2:0 | Lincoln City (6.) | ||||
(7.) Eastleigh | 2:1 | Sutton Utd (13.) | ||||
(24.) Guiseley | 1:2 | Macclesfield (3.) | ||||
(21.) NF United | 0:1 | Southport (23.) | ||||
(17.) Solihull Moors | 1:1 | Boreham Wood (10.) | ||||
(16.) Torquay | 2:3 | Maidstone (11.) | ||||
(5.) Tranmere Rovers | 3:1 | Woking (19.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/1/164:00 PM | ||||||
(14.) Boreham Wood | 0:1 | Wrexham (11.) | ||||
(12.) Chester | 5:0 | Dover Athletic (9.) | ||||
(2.) Forest Green | 0:0 | Barrow (6.) | ||||
(13.) Gateshead | 0:0 | Torquay (17.) | ||||
(4.) Lincoln City | 3:0 | Braintree (22.) | ||||
(3.) Macclesfield | 1:0 | NF United (21.) | ||||
(15.) Maidstone | 2:4 | Solihull Moors (16.) | ||||
(23.) Southport | 1:2 | Bromley (18.) | ||||
(10.) Sutton Utd | 1:0 | Guiseley (24.) | ||||
(20.) Woking | 3:3 | Eastleigh (8.) | ||||
(19.) York City | 0:1 | Aldershot (5.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(1.) Dag & Red FC | 0:0 | Tranmere Rovers (7.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 10/4/168:45 PM | ||||||
(7.) Aldershot | 0:4 | Forest Green (1.) | ||||
(6.) Barrow | 1:1 | Macclesfield (4.) | ||||
(22.) Braintree | 1:2 | Boreham Wood (12.) | ||||
(18.) Bromley | 2:1 | Woking (19.) | ||||
(8.) Dover Athletic | 3:1 | Sutton Utd (14.) | ||||
(5.) Eastleigh | 3:0 | Maidstone (16.) | ||||
(24.) Guiseley | 6:1 | York City (20.) | ||||
(21.) NF United | 0:1 | Chester (10.) | ||||
(13.) Solihull Moors | 4:0 | Southport (23.) | ||||
(17.) Torquay | 1:0 | Dag & Red FC (3.) | ||||
(9.) Tranmere Rovers | 0:1 | Gateshead (11.) | ||||
(15.) Wrexham | 1:2 | Lincoln City (2.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/8/161:15 PM | ||||||
(7.) Tranmere Rovers | 2:0 | Wrexham (15.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(6.) Aldershot | 2:0 | Solihull Moors (14.) | ||||
(4.) Barrow | 3:0 | Maidstone (17.) | ||||
(21.) Braintree | 1:1 | York City (19.) | ||||
(16.) Bromley | 1:1 | Lincoln City (3.) | ||||
(11.) Chester | 1:0 | Torquay (18.) | ||||
(8.) Eastleigh | 0:1 | Dag & Red FC (2.) | ||||
(10.) Gateshead | 4:2 | Dover Athletic (9.) | ||||
(23.) Guiseley | 2:1 | Southport (24.) | ||||
(5.) Macclesfield | 0:2 | Boreham Wood (12.) | ||||
(22.) NF United | 0:3 | Forest Green (1.) | ||||
(13.) Sutton Utd | 4:1 | Woking (20.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/22/164:00 PM | ||||||
(11.) Boreham Wood | 1:0 | NF United (22.) | ||||
(2.) Dag & Red FC | 1:1 | Macclesfield (6.) | ||||
(8.) Dover Athletic | 6:1 | Braintree (21.) | ||||
(1.) Forest Green | 3:0 | Guiseley (24.) | ||||
(3.) Lincoln City | 0:0 | Eastleigh (10.) | ||||
(18.) Maidstone | 0:2 | Gateshead (9.) | ||||
(15.) Solihull Moors | 0:3 | Tranmere Rovers (4.) | ||||
(23.) Southport | 1:1 | Sutton Utd (13.) | ||||
(16.) Torquay | 0:0 | Aldershot (7.) | ||||
(20.) Woking | 1:1 | Barrow (5.) | ||||
(14.) Wrexham | 2:1 | Bromley (17.) | ||||
(19.) York City | 1:1 | Chester (12.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 10/25/168:45 PM | ||||||
(17.) Bromley | 0:2 | Dover Athletic (6.) | ||||
(2.) Dag & Red FC | 1:0 | Aldershot (9.) | ||||
(7.) Eastleigh | 3:0 | Torquay (18.) | ||||
(23.) Guiseley | 1:1 | Gateshead (10.) | ||||
(3.) Lincoln City | 2:0 | Boreham Wood (11.) | ||||
(8.) Macclesfield | 0:0 | Chester (12.) | ||||
(15.) Solihull Moors | 0:1 | Forest Green (1.) | ||||
(22.) Southport | 2:0 | York City (19.) | ||||
(13.) Sutton Utd | 2:2 | Maidstone (16.) | ||||
(4.) Tranmere Rovers | 1:0 | NF United (24.) | ||||
(20.) Woking | 2:3 | Braintree (21.) | ||||
(14.) Wrexham | 2:2 | Barrow (5.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/29/161:15 PM | ||||||
(5.) Barrow | 4:0 | Eastleigh (8.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(6.) Aldershot | 1:0 | Guiseley (23.) | ||||
(9.) Boreham Wood | 2:1 | Woking (21.) | ||||
(22.) Braintree | 0:1 | Solihull Moors (15.) | ||||
(12.) Chester | 2:5 | Lincoln City (2.) | ||||
(7.) Dover Athletic | 1:4 | Tranmere Rovers (4.) | ||||
(1.) Forest Green | 1:1 | Dag & Red FC (3.) | ||||
(11.) Gateshead | 2:2 | Wrexham (14.) | ||||
(16.) Maidstone | 2:1 | Macclesfield (10.) | ||||
(24.) NF United | 1:2 | Bromley (17.) | ||||
(18.) Torquay | 1:2 | Southport (19.) | ||||
(20.) York City | 2:2 | Sutton Utd (13.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/12/164:00 PM | ||||||
(14.) Bromley | 1:0 | Boreham Wood (10.) | ||||
(4.) Dag & Red FC | 0:5 | Gateshead (8.) | ||||
(9.) Eastleigh | 1:1 | York City (20.) | ||||
(23.) Guiseley | 2:0 | Torquay (19.) | ||||
(2.) Lincoln City | 3:3 | Aldershot (7.) | ||||
(11.) Macclesfield | 0:1 | Forest Green (1.) | ||||
(16.) Solihull Moors | 2:3 | Dover Athletic (6.) | ||||
(13.) Sutton Utd | 0:0 | Barrow (5.) | ||||
(18.) Southport | 3:2 | Maidstone (17.) | ||||
(3.) Tranmere Rovers | 2:2 | Chester (12.) | ||||
(15.) Wrexham | 0:1 | Braintree (21.) | ||||
6:30 PM | ||||||
(22.) Woking | 1:1 | NF United (24.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/19/161:15 PM | ||||||
(1.) Forest Green | 2:3 | Lincoln City (2.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(10.) Aldershot | 1:2 | Macclesfield (9.) | ||||
(5.) Barrow | 2:1 | Solihull Moors (16.) | ||||
(8.) Boreham Wood | 2:0 | Southport (19.) | ||||
(22.) Braintree | 0:1 | Tranmere Rovers (3.) | ||||
(12.) Chester | 1:1 | Bromley (14.) | ||||
(6.) Dover Athletic | 2:0 | Guiseley (24.) | ||||
(7.) Gateshead | 2:2 | Eastleigh (11.) | ||||
(17.) Maidstone | 0:3 | Woking (20.) | ||||
(23.) NF United | 2:1 | Sutton Utd (13.) | ||||
(18.) Torquay | 1:1 | Wrexham (15.) | ||||
(21.) York City | 0:2 | Dag & Red FC (4.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/5/164:00 PM | ||||||
(23.) NF United | 0:0 | Wrexham (15.) | ||||
Tue 11/22/168:45 PM | ||||||
(11.) Aldershot | 0:1 | Eastleigh (8.) | ||||
(4.) Barrow | 3:0 | Guiseley (24.) | ||||
(7.) Boreham Wood | 1:0 | Sutton Utd (13.) | ||||
(21.) Braintree | 2:2 | Bromley (14.) | ||||
(12.) Chester | 2:2 | Southport (19.) | ||||
(6.) Dover Athletic | 3:1 | Woking (20.) | ||||
(1.) Forest Green | 2:2 | Tranmere Rovers (5.) | ||||
(9.) Gateshead | 1:1 | Macclesfield (10.) | ||||
(18.) Maidstone | 0:1 | Dag & Red FC (3.) | ||||
(16.) Torquay | 3:0 | Solihull Moors (17.) | ||||
(22.) York City | 1:4 | Lincoln City (2.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/26/164:00 PM | ||||||
(14.) Bromley | 3:0 | York City (23.) | ||||
(5.) Dag & Red FC | 1:4 | Barrow (3.) | ||||
(9.) Eastleigh | 0:3 | Chester (12.) | ||||
(22.) Guiseley | 3:1 | Boreham Wood (8.) | ||||
(1.) Lincoln City | 2:0 | Maidstone (18.) | ||||
(16.) Solihull Moors | 2:0 | NF United (24.) | ||||
(21.) Southport | 4:5 | Braintree (20.) | ||||
(13.) Sutton Utd | 2:0 | Aldershot (11.) | ||||
(4.) Tranmere Rovers | 2:1 | Torquay (17.) | ||||
(19.) Woking | 3:0 | Gateshead (10.) | ||||
(15.) Wrexham | 3:1 | Forest Green (2.) | ||||
Tue 1/10/178:45 PM | ||||||
(7.) Macclesfield | 2:1 | Dover Athletic (6.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/5/164:00 PM | ||||||
(2.) Forest Green | 2:1 | Aldershot (12.) | ||||
Tue 11/29/168:45 PM | ||||||
(9.) Chester | 3:0 | NF United (24.) | ||||
(6.) Dag & Red FC | 0:1 | Torquay (17.) | ||||
(11.) Gateshead | 0:1 | Tranmere Rovers (4.) | ||||
(1.) Lincoln City | 1:0 | Wrexham (15.) | ||||
(18.) Maidstone | 2:1 | Eastleigh (10.) | ||||
(21.) Southport | 0:0 | Solihull Moors (16.) | ||||
(14.) Sutton Utd | 0:6 | Dover Athletic (5.) | ||||
(19.) Woking | 2:1 | Bromley (13.) | ||||
(23.) York City | 1:1 | Guiseley (22.) | ||||
Tue 12/20/168:45 PM | ||||||
(8.) Boreham Wood | 0:1 | Braintree (20.) | ||||
Wed 2/15/178:45 PM | ||||||
(7.) Macclesfield | 0:1 | Barrow (3.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/3/164:00 PM | ||||||
(13.) Bromley | 2:0 | Maidstone (20.) | ||||
(6.) Dover Athletic | 1:2 | Dag & Red FC (5.) | ||||
(22.) Guiseley | 1:1 | Chester (8.) | ||||
(23.) NF United | 1:0 | Gateshead (12.) | ||||
(2.) Tranmere Rovers | 1:0 | York City (24.) | ||||
(11.) Aldershot | 2:0 | Boreham Wood (10.) | ||||
Tue 12/6/168:45 PM | ||||||
(15.) Wrexham | 0:3 | Macclesfield (7.) | ||||
Tue 1/10/178:45 PM | ||||||
(18.) Braintree | 1:0 | Sutton Utd (14.) | ||||
(9.) Eastleigh | 1:1 | Forest Green (3.) | ||||
(4.) Barrow | 0:1 | Southport (21.) | ||||
Sat 1/14/174:00 PM | ||||||
(19.) Torquay | 1:2 | Woking (16.) | ||||
Tue 1/31/178:45 PM | ||||||
(17.) Solihull Moors | 0:1 | Lincoln City (1.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/17/161:15 PM | ||||||
(7.) Macclesfield | 1:2 | Bromley (13.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(9.) Boreham Wood | 1:1 | Barrow (4.) | ||||
(8.) Chester | 2:0 | Aldershot (11.) | ||||
(5.) Dag & Red FC | 4:4 | Solihull Moors (17.) | ||||
(12.) Gateshead | 1:1 | Braintree (18.) | ||||
(1.) Lincoln City | 2:1 | Tranmere Rovers (2.) | ||||
(21.) Maidstone | 1:2 | NF United (22.) | ||||
(19.) Southport | 4:3 | Eastleigh (10.) | ||||
(14.) Sutton Utd | 1:0 | Wrexham (15.) | ||||
(16.) Woking | 0:0 | Guiseley (23.) | ||||
(24.) York City | 0:0 | Torquay (20.) | ||||
4:40 PM | ||||||
(3.) Forest Green | 1:1 | Dover Athletic (6.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 12/26/161:15 PM | ||||||
(9.) Aldershot | 4:0 | Woking (19.) | ||||
1:30 PM | ||||||
(24.) NF United | 0:1 | York City (23.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(4.) Barrow | 0:0 | Gateshead (13.) | ||||
(17.) Braintree | 3:2 | Dag & Red FC (5.) | ||||
(11.) Bromley | 1:0 | Sutton Utd (14.) | ||||
(6.) Dover Athletic | 1:1 | Maidstone (21.) | ||||
(22.) Guiseley | 2:1 | Lincoln City (1.) | ||||
(16.) Solihull Moors | 3:2 | Chester (8.) | ||||
(18.) Torquay | 4:3 | Forest Green (3.) | ||||
(2.) Tranmere Rovers | 1:0 | Macclesfield (7.) | ||||
(15.) Wrexham | 1:0 | Southport (20.) | ||||
Tue 12/27/168:45 PM | ||||||
(12.) Eastleigh | 2:2 | Boreham Wood (10.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 12/31/162:00 PM | ||||||
(12.) Boreham Wood | 0:1 | Eastleigh (9.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(10.) Gateshead | 4:1 | Barrow (4.) | ||||
Sun 1/1/172:00 PM | ||||||
(20.) Woking | 1:2 | Aldershot (8.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(11.) Chester | 0:3 | Solihull Moors (15.) | ||||
(3.) Forest Green | 5:5 | Torquay (17.) | ||||
(1.) Lincoln City | 3:1 | Guiseley (23.) | ||||
(7.) Macclesfield | 4:2 | Tranmere Rovers (2.) | ||||
(19.) Southport | 3:2 | Wrexham (16.) | ||||
(24.) York City | 0:1 | NF United (22.) | ||||
(14.) Sutton Utd | 2:0 | Bromley (13.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(21.) Maidstone | 1:4 | Dover Athletic (6.) | ||||
Mon 1/2/178:45 PM | ||||||
(5.) Dag & Red FC | 3:0 | Braintree (18.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/7/174:00 PM | ||||||
(8.) Aldershot | 2:1 | Southport (19.) | ||||
(18.) Braintree | 1:2 | Chester (10.) | ||||
(13.) Bromley | 1:5 | Forest Green (3.) | ||||
(6.) Dover Athletic | 2:2 | York City (24.) | ||||
(22.) Guiseley | 2:1 | Maidstone (21.) | ||||
(23.) NF United | 0:4 | Dag & Red FC (5.) | ||||
(16.) Solihull Moors | 0:2 | Gateshead (9.) | ||||
(17.) Torquay | 0:1 | Boreham Wood (11.) | ||||
(15.) Wrexham | 2:1 | Woking (20.) | ||||
Tue 1/24/178:45 PM | ||||||
(4.) Barrow | 3:0 | Lincoln City (1.) | ||||
Tue 2/21/178:45 PM | ||||||
(12.) Eastleigh | 0:1 | Macclesfield (7.) | ||||
Tue 4/4/178:45 PM | ||||||
(2.) Tranmere Rovers | 3:2 | Sutton Utd (14.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 1/20/178:45 PM | ||||||
(1.) Lincoln City | 2:0 | Dover Athletic (6.) | ||||
Sat 1/21/174:00 PM | ||||||
(11.) Boreham Wood | 0:0 | Solihull Moors (16.) | ||||
(10.) Chester | 1:1 | Wrexham (15.) | ||||
(4.) Forest Green | 1:1 | Braintree (17.) | ||||
(9.) Gateshead | 1:1 | Aldershot (8.) | ||||
(7.) Macclesfield | 1:2 | Guiseley (21.) | ||||
(20.) Maidstone | 2:1 | Torquay (18.) | ||||
(19.) Southport | 2:4 | NF United (23.) | ||||
(14.) Sutton Utd | 1:1 | Eastleigh (12.) | ||||
(24.) York City | 2:1 | Barrow (5.) | ||||
Tue 1/31/178:45 PM | ||||||
(22.) Woking | 0:3 | Tranmere Rovers (2.) | ||||
Tue 2/21/178:45 PM | ||||||
(3.) Dag & Red FC | 2:1 | Bromley (13.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/28/174:00 PM | ||||||
(8.) Aldershot | 0:0 | York City (24.) | ||||
(5.) Barrow | 2:3 | Forest Green (4.) | ||||
(13.) Bromley | 3:1 | Southport (21.) | ||||
(6.) Dover Athletic | 3:1 | Chester (10.) | ||||
(12.) Eastleigh | 0:1 | Woking (20.) | ||||
(23.) NF United | 0:2 | Macclesfield (7.) | ||||
(15.) Solihull Moors | 2:0 | Maidstone (22.) | ||||
(17.) Torquay | 3:1 | Gateshead (9.) | ||||
(2.) Tranmere Rovers | 0:2 | Dag & Red FC (3.) | ||||
(14.) Wrexham | 2:1 | Boreham Wood (11.) | ||||
Tue 2/14/178:45 PM | ||||||
(18.) Guiseley | 2:1 | Sutton Utd (16.) | ||||
Tue 3/7/178:45 PM | ||||||
(19.) Braintree | 0:4 | Lincoln City (1.) |
31.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/4/174:00 PM | ||||||
(11.) Bromley | 1:0 | Torquay (18.) | ||||
(2.) Dag & Red FC | 3:2 | Chester (12.) | ||||
(9.) Gateshead | 3:0 | Southport (21.) | ||||
(23.) Maidstone | 0:2 | Aldershot (7.) | ||||
(13.) Wrexham | 3:1 | Guiseley (20.) | ||||
Tue 2/14/178:45 PM | ||||||
(14.) Eastleigh | 0:2 | Braintree (17.) | ||||
(19.) Woking | 2:1 | Solihull Moors (15.) | ||||
Tue 2/21/178:45 PM | ||||||
(24.) NF United | 0:1 | Lincoln City (1.) | ||||
Tue 3/7/178:45 PM | ||||||
(5.) Barrow | 2:1 | Tranmere Rovers (4.) | ||||
Tue 3/14/178:45 PM | ||||||
(10.) Boreham Wood | 5:0 | Dover Athletic (6.) | ||||
(16.) Sutton Utd | 1:2 | Forest Green (3.) | ||||
Tue 3/28/178:45 PM | ||||||
(8.) Macclesfield | 1:3 | York City (22.) |
32.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/11/171:15 PM | ||||||
(12.) Chester | 1:2 | Gateshead (9.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(7.) Aldershot | 2:2 | Barrow (5.) | ||||
(16.) Braintree | 1:0 | NF United (24.) | ||||
(6.) Dover Athletic | 1:1 | Wrexham (13.) | ||||
(3.) Forest Green | 2:0 | Boreham Wood (10.) | ||||
(20.) Guiseley | 1:1 | Eastleigh (14.) | ||||
(1.) Lincoln City | 3:2 | Woking (19.) | ||||
(15.) Solihull Moors | 3:0 | Sutton Utd (17.) | ||||
(23.) Southport | 1:4 | Dag & Red FC (2.) | ||||
(18.) Torquay | 1:1 | Macclesfield (8.) | ||||
(4.) Tranmere Rovers | 2:2 | Bromley (11.) | ||||
(21.) York City | 1:1 | Maidstone (22.) |
33.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 2/18/174:00 PM | ||||||
(5.) Barrow | 0:0 | Torquay (18.) | ||||
(10.) Boreham Wood | 1:1 | York City (22.) | ||||
(11.) Bromley | 0:1 | Solihull Moors (13.) | ||||
(2.) Dag & Red FC | 1:2 | Guiseley (19.) | ||||
(15.) Eastleigh | 0:2 | Tranmere Rovers (4.) | ||||
(9.) Gateshead | 3:1 | Forest Green (3.) | ||||
(8.) Macclesfield | 2:0 | Braintree (17.) | ||||
(21.) Maidstone | 4:2 | Chester (12.) | ||||
(24.) NF United | 1:2 | Dover Athletic (6.) | ||||
(20.) Woking | 0:0 | Southport (23.) | ||||
(14.) Wrexham | 0:2 | Aldershot (7.) | ||||
Tue 3/28/178:45 PM | ||||||
(16.) Sutton Utd | 1:1 | Lincoln City (1.) |
34.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 2/21/178:45 PM | ||||||
(3.) Tranmere Rovers | 2:1 | Boreham Wood (10.) | ||||
(22.) York City | 1:3 | Gateshead (9.) | ||||
Sat 2/25/174:00 PM | ||||||
(7.) Aldershot | 4:0 | Bromley (12.) | ||||
(17.) Braintree | 0:0 | Maidstone (21.) | ||||
(6.) Dover Athletic | 3:0 | Eastleigh (15.) | ||||
(2.) Forest Green | 4:3 | Woking (20.) | ||||
(19.) Guiseley | 1:2 | NF United (24.) | ||||
(14.) Solihull Moors | 0:1 | Wrexham (11.) | ||||
(18.) Torquay | 2:3 | Sutton Utd (16.) | ||||
Tue 3/28/178:45 PM | ||||||
(13.) Chester | 1:2 | Barrow (5.) | ||||
Mon 4/3/178:45 PM | ||||||
(1.) Lincoln City | 2:0 | Dag & Red FC (4.) | ||||
Tue 4/4/178:45 PM | ||||||
(23.) Southport | 1:2 | Macclesfield (8.) |
35.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 1/14/174:00 PM | ||||||
(10.) Wrexham | 1:0 | NF United (24.) | ||||
Sat 2/25/174:00 PM | ||||||
(23.) Southport | 0:1 | Chester (12.) | ||||
Tue 2/28/178:45 PM | ||||||
(13.) Bromley | 0:5 | Braintree (17.) | ||||
(4.) Dag & Red FC | 0:2 | Maidstone (21.) | ||||
(14.) Eastleigh | 1:1 | Aldershot (7.) | ||||
(19.) Guiseley | 1:0 | Barrow (5.) | ||||
(1.) Lincoln City | 1:1 | York City (22.) | ||||
(16.) Sutton Utd | 1:0 | Boreham Wood (11.) | ||||
(20.) Woking | 1:0 | Dover Athletic (6.) | ||||
Tue 3/14/178:45 PM | ||||||
(8.) Macclesfield | 1:1 | Gateshead (9.) | ||||
Tue 3/28/178:45 PM | ||||||
(15.) Solihull Moors | 0:1 | Torquay (18.) | ||||
Tue 4/11/178:45 PM | ||||||
(3.) Tranmere Rovers | 0:1 | Forest Green (2.) |
36.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/3/178:45 PM | ||||||
(12.) Chester | 2:3 | Tranmere Rovers (3.) | ||||
Sat 3/4/174:00 PM | ||||||
(8.) Aldershot | 0:0 | Lincoln City (1.) | ||||
(5.) Barrow | 0:0 | Sutton Utd (15.) | ||||
(11.) Boreham Wood | 0:0 | Bromley (13.) | ||||
(18.) Braintree | 1:2 | Wrexham (10.) | ||||
(6.) Dover Athletic | 0:0 | Solihull Moors (14.) | ||||
(2.) Forest Green | 3:0 | Macclesfield (9.) | ||||
(7.) Gateshead | 1:0 | Dag & Red FC (4.) | ||||
(19.) Maidstone | 4:2 | Southport (24.) | ||||
(23.) NF United | 2:1 | Woking (21.) | ||||
(20.) Torquay | 1:2 | Guiseley (17.) | ||||
(22.) York City | 3:1 | Eastleigh (16.) |
37.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/11/174:00 PM | ||||||
(11.) Bromley | 3:0 | NF United (23.) | ||||
(4.) Dag & Red FC | 2:1 | Forest Green (2.) | ||||
(14.) Eastleigh | 2:0 | Barrow (6.) | ||||
(17.) Guiseley | 1:0 | Aldershot (9.) | ||||
(15.) Solihull Moors | 3:3 | Braintree (18.) | ||||
(24.) Southport | 1:2 | Torquay (19.) | ||||
(16.) Sutton Utd | 2:2 | York City (22.) | ||||
(21.) Woking | 0:0 | Boreham Wood (12.) | ||||
(10.) Wrexham | 0:2 | Gateshead (5.) | ||||
Tue 3/28/178:45 PM | ||||||
(3.) Tranmere Rovers | 1:0 | Dover Athletic (8.) | ||||
Tue 4/11/178:45 PM | ||||||
(1.) Lincoln City | 1:0 | Chester (13.) | ||||
(7.) Macclesfield | 3:0 | Maidstone (20.) |
38.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 3/14/178:45 PM | ||||||
(19.) Torquay | 0:0 | Tranmere Rovers (3.) | ||||
Sat 3/18/174:00 PM | ||||||
(7.) Aldershot | 2:0 | Sutton Utd (17.) | ||||
(6.) Barrow | 2:1 | Dag & Red FC (4.) | ||||
(12.) Boreham Wood | 0:0 | Guiseley (16.) | ||||
(18.) Braintree | 2:0 | Southport (24.) | ||||
(15.) Chester | 0:1 | Eastleigh (13.) | ||||
(2.) Forest Green | 3:0 | Wrexham (11.) | ||||
(5.) Gateshead | 2:1 | Woking (21.) | ||||
(23.) NF United | 1:4 | Solihull Moors (14.) | ||||
Tue 4/4/178:45 PM | ||||||
(22.) York City | 0:2 | Bromley (10.) | ||||
Tue 4/25/178:45 PM | ||||||
(9.) Dover Athletic | 2:2 | Macclesfield (8.) | ||||
(20.) Maidstone | 0:0 | Lincoln City (1.) |
39.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/18/174:00 PM | ||||||
(9.) Dover Athletic | 1:0 | Bromley (13.) | ||||
Tue 3/21/178:45 PM | ||||||
(6.) Aldershot | 3:1 | Dag & Red FC (4.) | ||||
(7.) Barrow | 1:1 | Wrexham (10.) | ||||
(11.) Boreham Wood | 2:0 | Lincoln City (1.) | ||||
(18.) Braintree | 1:3 | Woking (21.) | ||||
(15.) Chester | 2:3 | Macclesfield (8.) | ||||
(2.) Forest Green | 2:1 | Solihull Moors (14.) | ||||
(5.) Gateshead | 1:1 | Guiseley (16.) | ||||
(20.) Maidstone | 1:1 | Sutton Utd (17.) | ||||
(23.) NF United | 1:4 | Tranmere Rovers (3.) | ||||
(19.) Torquay | 2:3 | Eastleigh (12.) | ||||
(22.) York City | 5:3 | Southport (24.) |
40.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/25/171:15 PM | ||||||
(1.) Lincoln City | 3:1 | Forest Green (3.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(13.) Bromley | 0:1 | Chester (14.) | ||||
(4.) Dag & Red FC | 1:0 | York City (22.) | ||||
(11.) Eastleigh | 1:1 | Gateshead (7.) | ||||
(17.) Guiseley | 0:4 | Dover Athletic (8.) | ||||
(9.) Macclesfield | 0:2 | Aldershot (5.) | ||||
(16.) Solihull Moors | 2:4 | Barrow (6.) | ||||
(23.) Southport | 1:0 | Boreham Wood (12.) | ||||
(15.) Sutton Utd | 5:1 | NF United (24.) | ||||
(2.) Tranmere Rovers | 1:0 | Braintree (18.) | ||||
(21.) Woking | 2:4 | Maidstone (19.) | ||||
(10.) Wrexham | 1:1 | Torquay (20.) |
41.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/1/171:15 PM | ||||||
(10.) Wrexham | 0:1 | Tranmere Rovers (2.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(12.) Boreham Wood | 2:4 | Macclesfield (9.) | ||||
(4.) Dag & Red FC | 4:0 | Eastleigh (11.) | ||||
(6.) Dover Athletic | 2:0 | Gateshead (8.) | ||||
(3.) Forest Green | 0:1 | NF United (23.) | ||||
(1.) Lincoln City | 1:0 | Bromley (14.) | ||||
(18.) Maidstone | 2:1 | Barrow (7.) | ||||
(17.) Solihull Moors | 0:2 | Aldershot (5.) | ||||
(24.) Southport | 0:1 | Guiseley (16.) | ||||
(21.) Torquay | 0:1 | Chester (13.) | ||||
(20.) Woking | 2:1 | Sutton Utd (15.) | ||||
(22.) York City | 3:0 | Braintree (19.) |
42.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/8/174:00 PM | ||||||
(6.) Aldershot | 1:1 | Torquay (22.) | ||||
(7.) Barrow | 2:2 | Woking (20.) | ||||
(21.) Braintree | 1:2 | Dover Athletic (5.) | ||||
(11.) Bromley | 4:3 | Wrexham (12.) | ||||
(14.) Chester | 0:2 | York City (19.) | ||||
(13.) Eastleigh | 0:1 | Lincoln City (1.) | ||||
(8.) Gateshead | 1:2 | Maidstone (15.) | ||||
(17.) Guiseley | 0:1 | Forest Green (3.) | ||||
(9.) Macclesfield | 1:4 | Dag & Red FC (4.) | ||||
(23.) NF United | 2:4 | Boreham Wood (10.) | ||||
(16.) Sutton Utd | 2:2 | Southport (24.) | ||||
(2.) Tranmere Rovers | 9:0 | Solihull Moors (18.) |
43.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/14/174:00 PM | ||||||
(1.) Lincoln City | 2:1 | Torquay (22.) | ||||
(23.) NF United | 2:1 | Eastleigh (15.) | ||||
(20.) Solihull Moors | 1:2 | York City (18.) | ||||
(14.) Sutton Utd | 3:0 | Gateshead (8.) | ||||
(2.) Tranmere Rovers | 2:2 | Aldershot (6.) | ||||
(19.) Woking | 1:0 | Macclesfield (9.) | ||||
(12.) Wrexham | 1:3 | Maidstone (13.) | ||||
(11.) Boreham Wood | 1:3 | Dag & Red FC (4.) | ||||
(21.) Braintree | 2:0 | Guiseley (17.) | ||||
(10.) Bromley | 4:1 | Barrow (7.) | ||||
(5.) Dover Athletic | 3:0 | Southport (24.) | ||||
(3.) Forest Green | 2:0 | Chester (16.) |
44.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mon 4/17/174:00 PM | ||||||
(5.) Aldershot | 1:0 | Dover Athletic (6.) | ||||
(7.) Barrow | 3:1 | NF United (23.) | ||||
(16.) Chester | 2:3 | Woking (17.) | ||||
(4.) Dag & Red FC | 2:2 | Sutton Utd (15.) | ||||
(13.) Eastleigh | 2:1 | Bromley (10.) | ||||
(8.) Gateshead | 1:2 | Lincoln City (1.) | ||||
(19.) Guiseley | 1:2 | Tranmere Rovers (2.) | ||||
(9.) Macclesfield | 1:3 | Solihull Moors (18.) | ||||
(12.) Maidstone | 1:0 | Boreham Wood (14.) | ||||
(24.) Southport | 2:0 | Forest Green (3.) | ||||
(22.) Torquay | 3:1 | Braintree (21.) | ||||
(20.) York City | 1:3 | Wrexham (11.) |
45.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/22/171:15 PM | ||||||
(1.) Lincoln City | 2:1 | Macclesfield (9.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(15.) Boreham Wood | 0:4 | Gateshead (8.) | ||||
(22.) Braintree | 0:2 | Barrow (7.) | ||||
(10.) Bromley | 1:1 | Guiseley (20.) | ||||
(6.) Dover Athletic | 1:2 | Torquay (19.) | ||||
(3.) Forest Green | 2:2 | Maidstone (11.) | ||||
(23.) NF United | 0:3 | Aldershot (5.) | ||||
(16.) Solihull Moors | 2:0 | Eastleigh (14.) | ||||
(2.) Tranmere Rovers | 4:1 | Southport (24.) | ||||
(18.) Woking | 1:1 | York City (21.) | ||||
(13.) Wrexham | 0:1 | Dag & Red FC (4.) | ||||
(12.) Sutton Utd | 5:2 | Chester (17.) |
46.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/29/171:15 PM | ||||||
(5.) Aldershot | 2:0 | Braintree (22.) | ||||
(7.) Barrow | 2:3 | Dover Athletic (6.) | ||||
(19.) Chester | 0:2 | Boreham Wood (11.) | ||||
(4.) Dag & Red FC | 1:1 | Woking (18.) | ||||
(15.) Eastleigh | 1:1 | Wrexham (13.) | ||||
(8.) Gateshead | 0:2 | Bromley (10.) | ||||
(20.) Guiseley | 1:1 | Solihull Moors (16.) | ||||
(9.) Macclesfield | 0:0 | Sutton Utd (12.) | ||||
(14.) Maidstone | 0:1 | Tranmere Rovers (2.) | ||||
(23.) Southport | 1:1 | Lincoln City (1.) | ||||
(17.) Torquay | 2:0 | NF United (24.) | ||||
(21.) York City | 2:2 | Forest Green (3.) |