Landesliga Weser-Ems
Germany
League level:
Sixth Tier
- Number of teams: 17 teams
- Players: 440
- Foreigners: 60 Players 13.6%
- ø-Market value: -
- ø-Age: 26.8
Complete Landesliga Weser-Ems schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/5/227:00 PM | ||||||
(17.) VfL Oythe | 0:4 | Holthausen/B. (2.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(4.) Wilhelmshaven | 3:3 | H. Friesoythe (5.) | ||||
(9.) Wildeshausen | 1:1 | GW Firrel (7.) | ||||
Sun 8/7/223:00 PM | ||||||
(1.) SV Meppen II | 7:1 | VfR Voxtrup (18.) | ||||
(13.) Bad Rothenfelde | 0:0 | GW Mühlen (12.) | ||||
(14.) BW Hollage | 0:0 | Falke Steinfeld (15.) | ||||
(3.) SV Holdorf | 3:1 | WSC Frisia (16.) | ||||
(8.) SV Bevern | 1:1 | TV Dinklage (6.) | ||||
Wed 9/28/228:00 PM | ||||||
(11.) SC Melle 03 | 1:1 | FC Schüttorf 09 (10.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/12/227:15 PM | ||||||
(9.) H. Friesoythe | 1:1 | Wildeshausen (10.) | ||||
Sun 8/14/223:00 PM | ||||||
(12.) Falke Steinfeld | 1:1 | Bad Rothenfelde (11.) | ||||
(3.) SC Melle 03 | 2:0 | SV Meppen II (6.) | ||||
(18.) VfR Voxtrup | 1:1 | VfL Oythe (16.) | ||||
(7.) WSC Frisia | 4:0 | BW Hollage (17.) | ||||
(14.) TV Dinklage | 1:2 | Wilhelmshaven (4.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(2.) GW Firrel | 3:0 | SV Holdorf (8.) | ||||
Thu 8/18/227:00 PM | ||||||
(5.) GW Mühlen | 2:1 | FC Schüttorf 09 (13.) | ||||
Wed 8/31/228:00 PM | ||||||
(1.) Holthausen/B. | 3:0 | SV Bevern (15.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 8/19/227:15 PM | ||||||
(4.) H. Friesoythe | 4:2 | SV Holdorf (12.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(2.) Wilhelmshaven | 2:1 | Wildeshausen (13.) | ||||
Sun 8/21/223:00 PM | ||||||
(14.) SV Bevern | 0:0 | VfR Voxtrup (17.) | ||||
(15.) VfL Oythe | 0:0 | SC Melle 03 (5.) | ||||
(7.) FC Schüttorf 09 | 7:1 | Falke Steinfeld (16.) | ||||
(3.) Bad Rothenfelde | 4:1 | WSC Frisia (11.) | ||||
(18.) TV Dinklage | 0:5 | Holthausen/B. (1.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(9.) GW Firrel | 0:1 | BW Hollage (10.) | ||||
(8.) SV Meppen II | 2:2 | GW Mühlen (6.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 8/24/226:30 PM | ||||||
(10.) FC Schüttorf 09 | 0:3 | Holthausen/B. (1.) | ||||
7:30 PM | ||||||
(2.) Wilhelmshaven | 1:0 | GW Firrel (12.) | ||||
(17.) VfL Oythe | 3:5 | SV Bevern (8.) | ||||
(5.) Bad Rothenfelde | 0:0 | VfR Voxtrup (15.) | ||||
(9.) BW Hollage | 2:2 | SC Melle 03 (6.) | ||||
(16.) SV Holdorf | 2:7 | GW Mühlen (3.) | ||||
(4.) H. Friesoythe | 1:0 | WSC Frisia (14.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(7.) Wildeshausen | 4:0 | Falke Steinfeld (18.) | ||||
Wed 8/31/228:00 PM | ||||||
(13.) TV Dinklage | 3:0 | SV Meppen II (11.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 8/28/223:00 PM | ||||||
(5.) GW Firrel | 7:0 | Bad Rothenfelde (10.) | ||||
(8.) WSC Frisia | 4:3 | FC Schüttorf 09 (15.) | ||||
(18.) Falke Steinfeld | 0:3 | SV Meppen II (6.) | ||||
(2.) GW Mühlen | 3:2 | VfL Oythe (17.) | ||||
(7.) SC Melle 03 | 0:0 | SV Bevern (9.) | ||||
(1.) Holthausen/B. | 6:0 | Wilhelmshaven (4.) | ||||
(13.) Wildeshausen | 1:3 | SV Holdorf (12.) | ||||
(3.) H. Friesoythe | 2:1 | BW Hollage (14.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(11.) VfR Voxtrup | 2:1 | TV Dinklage (16.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 9/2/228:00 PM | ||||||
(5.) GW Firrel | 4:1 | FC Schüttorf 09 (17.) | ||||
Sat 9/3/224:00 PM | ||||||
(6.) SV Meppen II | 4:0 | WSC Frisia (10.) | ||||
Sun 9/4/223:00 PM | ||||||
(3.) Wilhelmshaven | 2:1 | SV Holdorf (12.) | ||||
(16.) VfL Oythe | 2:0 | Falke Steinfeld (18.) | ||||
(13.) Bad Rothenfelde | 0:3 | H. Friesoythe (2.) | ||||
(9.) BW Hollage | 1:0 | Wildeshausen (14.) | ||||
(1.) Holthausen/B. | 2:1 | VfR Voxtrup (11.) | ||||
(15.) TV Dinklage | 1:1 | SC Melle 03 (8.) | ||||
(7.) SV Bevern | 2:1 | GW Mühlen (4.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 9/11/223:00 PM | ||||||
(7.) GW Firrel | 1:5 | SV Meppen II (4.) | ||||
(15.) WSC Frisia | 2:3 | VfL Oythe (12.) | ||||
(18.) Falke Steinfeld | 2:5 | SV Bevern (5.) | ||||
(8.) SC Melle 03 | 1:1 | Holthausen/B. (1.) | ||||
(17.) VfR Voxtrup | 0:3 | Wilhelmshaven (2.) | ||||
(9.) SV Holdorf | 4:1 | BW Hollage (13.) | ||||
(10.) Wildeshausen | 2:0 | Bad Rothenfelde (16.) | ||||
(3.) H. Friesoythe | 1:3 | FC Schüttorf 09 (14.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(6.) GW Mühlen | 0:3 | TV Dinklage (11.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/17/221:00 PM | ||||||
(9.) FC Schüttorf 09 | 6:1 | Wildeshausen (13.) | ||||
Sun 9/18/223:00 PM | ||||||
(2.) Wilhelmshaven | 4:1 | BW Hollage (15.) | ||||
(14.) VfL Oythe | 1:4 | GW Firrel (6.) | ||||
(12.) Bad Rothenfelde | 5:4 | SV Holdorf (11.) | ||||
(16.) VfR Voxtrup | 2:2 | SC Melle 03 (10.) | ||||
(1.) Holthausen/B. | 6:0 | GW Mühlen (8.) | ||||
(7.) TV Dinklage | 5:0 | Falke Steinfeld (18.) | ||||
(4.) SV Bevern | 4:2 | WSC Frisia (17.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(3.) SV Meppen II | 2:1 | H. Friesoythe (5.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 9/21/227:30 PM | ||||||
(13.) WSC Frisia | 2:0 | Wildeshausen (14.) | ||||
(10.) SV Holdorf | 3:2 | Falke Steinfeld (18.) | ||||
(11.) SC Melle 03 | 1:1 | Bad Rothenfelde (12.) | ||||
(9.) FC Schüttorf 09 | 1:0 | VfR Voxtrup (17.) | ||||
(6.) TV Dinklage | 1:0 | VfL Oythe (15.) | ||||
Wed 9/28/227:30 PM | ||||||
(1.) Holthausen/B. | 3:0 | SV Meppen II (4.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(16.) BW Hollage | 1:3 | GW Mühlen (8.) | ||||
Wed 10/19/228:00 PM | ||||||
(5.) SV Bevern | 1:2 | Wilhelmshaven (2.) | ||||
Wed 4/26/237:30 PM | ||||||
(3.) GW Firrel | 3:2 | H. Friesoythe (7.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 9/25/223:00 PM | ||||||
(13.) WSC Frisia | 0:0 | TV Dinklage (9.) | ||||
(18.) Falke Steinfeld | 0:2 | Holthausen/B. (1.) | ||||
(6.) GW Mühlen | 1:0 | VfR Voxtrup (17.) | ||||
(10.) SC Melle 03 | 2:1 | Wilhelmshaven (2.) | ||||
(15.) BW Hollage | 0:0 | Bad Rothenfelde (12.) | ||||
(11.) SV Holdorf | 1:2 | FC Schüttorf 09 (7.) | ||||
(14.) Wildeshausen | 2:2 | SV Meppen II (4.) | ||||
(5.) H. Friesoythe | 3:0 | VfL Oythe (16.) | ||||
Wed 9/28/228:00 PM | ||||||
(3.) GW Firrel | 2:2 | SV Bevern (8.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/1/222:30 PM | ||||||
(3.) SV Meppen II | 5:2 | SV Holdorf (11.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(1.) Holthausen/B. | 6:3 | WSC Frisia (15.) | ||||
(7.) SV Bevern | 3:3 | H. Friesoythe (6.) | ||||
Sun 10/2/223:00 PM | ||||||
(2.) Wilhelmshaven | 2:2 | Bad Rothenfelde (12.) | ||||
(13.) VfL Oythe | 3:2 | Wildeshausen (16.) | ||||
(4.) FC Schüttorf 09 | 3:0 | BW Hollage (17.) | ||||
(8.) SC Melle 03 | 4:3 | GW Mühlen (9.) | ||||
(14.) VfR Voxtrup | 6:2 | Falke Steinfeld (18.) | ||||
(10.) TV Dinklage | 1:1 | GW Firrel (5.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/7/227:30 PM | ||||||
(12.) SV Holdorf | 3:3 | VfL Oythe (13.) | ||||
Sun 10/9/222:00 PM | ||||||
(16.) WSC Frisia | 0:1 | VfR Voxtrup (11.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(18.) Falke Steinfeld | 1:1 | SC Melle 03 (8.) | ||||
(10.) GW Mühlen | 0:1 | Wilhelmshaven (2.) | ||||
(14.) Bad Rothenfelde | 2:4 | FC Schüttorf 09 (4.) | ||||
(17.) BW Hollage | 1:6 | SV Meppen II (3.) | ||||
(15.) Wildeshausen | 0:0 | SV Bevern (7.) | ||||
(5.) H. Friesoythe | 1:1 | TV Dinklage (9.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(6.) GW Firrel | 1:3 | Holthausen/B. (1.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/14/227:30 PM | ||||||
(15.) SV Holdorf | 0:5 | SV Bevern (5.) | ||||
Sun 10/16/223:00 PM | ||||||
(2.) Wilhelmshaven | 2:1 | FC Schüttorf 09 (4.) | ||||
(12.) VfL Oythe | 3:1 | BW Hollage (17.) | ||||
(3.) SV Meppen II | 2:0 | Bad Rothenfelde (16.) | ||||
(9.) GW Mühlen | 1:1 | Falke Steinfeld (18.) | ||||
(8.) SC Melle 03 | 1:4 | WSC Frisia (14.) | ||||
(11.) VfR Voxtrup | 4:2 | GW Firrel (7.) | ||||
(1.) Holthausen/B. | 5:0 | H. Friesoythe (6.) | ||||
(10.) TV Dinklage | 0:1 | Wildeshausen (13.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/21/227:30 PM | ||||||
(16.) SV Holdorf | 1:2 | TV Dinklage (7.) | ||||
Sat 10/22/222:30 PM | ||||||
(4.) FC Schüttorf 09 | 5:3 | SV Meppen II (3.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(14.) Wildeshausen | 1:2 | Holthausen/B. (1.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(12.) WSC Frisia | 2:1 | GW Mühlen (10.) | ||||
Sun 10/23/223:00 PM | ||||||
(9.) GW Firrel | 1:3 | SC Melle 03 (6.) | ||||
(18.) Falke Steinfeld | 0:3 | Wilhelmshaven (2.) | ||||
(15.) Bad Rothenfelde | 1:1 | VfL Oythe (13.) | ||||
(17.) BW Hollage | 1:2 | SV Bevern (5.) | ||||
(8.) H. Friesoythe | 1:1 | VfR Voxtrup (11.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 10/28/228:00 PM | ||||||
(2.) Wilhelmshaven | 2:2 | SV Meppen II (4.) | ||||
(18.) Falke Steinfeld | 2:0 | WSC Frisia (12.) | ||||
Sun 10/30/222:00 PM | ||||||
(13.) VfL Oythe | 1:4 | FC Schüttorf 09 (3.) | ||||
(8.) GW Mühlen | 6:2 | GW Firrel (11.) | ||||
(1.) Holthausen/B. | 7:2 | SV Holdorf (16.) | ||||
(7.) TV Dinklage | 2:1 | BW Hollage (17.) | ||||
(5.) SV Bevern | 2:0 | Bad Rothenfelde (15.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(6.) SC Melle 03 | 2:1 | H. Friesoythe (9.) | ||||
(10.) VfR Voxtrup | 2:0 | Wildeshausen (14.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/4/228:00 PM | ||||||
(12.) WSC Frisia | 0:0 | Wilhelmshaven (2.) | ||||
Sat 11/5/221:00 PM | ||||||
(3.) FC Schüttorf 09 | 4:0 | SV Bevern (5.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(4.) SV Meppen II | 6:0 | VfL Oythe (13.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(16.) SV Holdorf | 2:3 | VfR Voxtrup (9.) | ||||
Sun 11/6/221:30 PM | ||||||
(8.) H. Friesoythe | 3:1 | GW Mühlen (11.) | ||||
2:00 PM | ||||||
(15.) Bad Rothenfelde | 0:3 | TV Dinklage (7.) | ||||
(14.) Wildeshausen | 0:1 | SC Melle 03 (6.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(17.) BW Hollage | 1:1 | Holthausen/B. (1.) | ||||
6:45 PM | ||||||
(10.) GW Firrel | 1:0 | Falke Steinfeld (18.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 11/11/228:00 PM | ||||||
(8.) GW Firrel | 4:2 | WSC Frisia (12.) | ||||
(2.) Wilhelmshaven | 2:0 | VfL Oythe (13.) | ||||
Sun 11/13/222:00 PM | ||||||
(18.) Falke Steinfeld | 1:1 | H. Friesoythe (10.) | ||||
(11.) VfR Voxtrup | 0:1 | BW Hollage (16.) | ||||
(1.) Holthausen/B. | 1:1 | Bad Rothenfelde (14.) | ||||
(6.) TV Dinklage | 3:2 | FC Schüttorf 09 (4.) | ||||
(7.) SV Bevern | 2:4 | SV Meppen II (3.) | ||||
(9.) GW Mühlen | 3:0 | Wildeshausen (15.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(5.) SC Melle 03 | 4:1 | SV Holdorf (17.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/19/222:00 PM | ||||||
(9.) H. Friesoythe | 4:0 | Wilhelmshaven (2.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(7.) TV Dinklage | 2:3 | SV Bevern (6.) | ||||
Sun 11/20/222:00 PM | ||||||
(10.) GW Mühlen | 1:0 | Bad Rothenfelde (15.) | ||||
(18.) Falke Steinfeld | 2:2 | BW Hollage (16.) | ||||
(4.) FC Schüttorf 09 | 1:1 | SC Melle 03 (5.) | ||||
(12.) WSC Frisia | 1:4 | SV Holdorf (14.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(8.) GW Firrel | 3:0 | Wildeshausen (17.) | ||||
Thu 4/6/237:30 PM | ||||||
(1.) Holthausen/B. | 1:1 | VfL Oythe (13.) | ||||
Wed 5/10/237:15 PM | ||||||
(11.) VfR Voxtrup | 1:3 | SV Meppen II (3.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 11/27/222:00 PM | ||||||
(16.) SV Holdorf | 1:6 | GW Firrel (7.) | ||||
(13.) Bad Rothenfelde | 4:0 | Falke Steinfeld (18.) | ||||
(2.) SV Meppen II | 4:1 | SC Melle 03 (6.) | ||||
(14.) VfL Oythe | 1:2 | VfR Voxtrup (11.) | ||||
(5.) SV Bevern | 3:2 | Holthausen/B. (1.) | ||||
(17.) Wildeshausen | 0:6 | H. Friesoythe (8.) | ||||
(4.) FC Schüttorf 09 | 3:3 | GW Mühlen (10.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(15.) BW Hollage | 2:1 | WSC Frisia (12.) | ||||
Thu 6/1/238:00 PM | ||||||
(3.) Wilhelmshaven | 0:0 | TV Dinklage (9.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 12/2/228:00 PM | ||||||
(1.) Holthausen/B. | 3:0 | TV Dinklage (10.) | ||||
Sun 12/4/222:00 PM | ||||||
(9.) GW Mühlen | 1:0 | SV Meppen II (3.) | ||||
(15.) BW Hollage | 0:2 | GW Firrel (8.) | ||||
(16.) SV Holdorf | 3:7 | H. Friesoythe (7.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(6.) SC Melle 03 | 1:0 | VfL Oythe (14.) | ||||
Sun 2/26/232:00 PM | ||||||
(12.) WSC Frisia | 2:2 | Bad Rothenfelde (13.) | ||||
Wed 5/17/237:15 PM | ||||||
(18.) Falke Steinfeld | 1:1 | FC Schüttorf 09 (5.) | ||||
7:30 PM | ||||||
(11.) VfR Voxtrup | 2:3 | SV Bevern (4.) | ||||
Wed 5/24/237:15 PM | ||||||
(17.) Wildeshausen | 2:3 | Wilhelmshaven (2.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/4/232:30 PM | ||||||
(3.) Wilhelmshaven | 1:1 | Holthausen/B. (1.) | ||||
Sun 3/5/232:00 PM | ||||||
(2.) SV Meppen II | 4:0 | Falke Steinfeld (18.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(12.) Bad Rothenfelde | 2:1 | GW Firrel (8.) | ||||
(5.) FC Schüttorf 09 | 2:1 | WSC Frisia (14.) | ||||
(13.) VfL Oythe | 3:1 | GW Mühlen (10.) | ||||
(4.) SV Bevern | 2:1 | SC Melle 03 (7.) | ||||
(9.) TV Dinklage | 1:1 | VfR Voxtrup (11.) | ||||
(17.) SV Holdorf | 2:4 | Wildeshausen (16.) | ||||
Wed 5/10/237:30 PM | ||||||
(15.) BW Hollage | 3:3 | H. Friesoythe (6.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 3/12/233:00 PM | ||||||
(4.) FC Schüttorf 09 | 1:0 | GW Firrel (9.) | ||||
Thu 4/6/238:15 PM | ||||||
(17.) Wildeshausen | 2:3 | BW Hollage (14.) | ||||
Wed 4/19/238:00 PM | ||||||
(16.) WSC Frisia | 0:3 | SV Meppen II (2.) | ||||
(7.) SC Melle 03 | 2:0 | TV Dinklage (10.) | ||||
Wed 4/26/237:00 PM | ||||||
(11.) VfR Voxtrup | 1:1 | Holthausen/B. (1.) | ||||
Wed 5/3/237:15 PM | ||||||
(6.) H. Friesoythe | 3:2 | Bad Rothenfelde (13.) | ||||
7:30 PM | ||||||
(15.) SV Holdorf | 3:2 | Wilhelmshaven (3.) | ||||
Wed 5/10/237:30 PM | ||||||
(18.) Falke Steinfeld | 0:4 | VfL Oythe (12.) | ||||
Tue 5/23/237:30 PM | ||||||
(8.) GW Mühlen | 2:1 | SV Bevern (5.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/17/238:00 PM | ||||||
(2.) SV Meppen II | 6:2 | GW Firrel (9.) | ||||
Sat 3/18/232:00 PM | ||||||
(4.) SV Bevern | 4:0 | Falke Steinfeld (18.) | ||||
Sun 3/19/232:00 PM | ||||||
(3.) Wilhelmshaven | 4:0 | VfR Voxtrup (11.) | ||||
3:00 PM | ||||||
(13.) VfL Oythe | 2:3 | WSC Frisia (15.) | ||||
(10.) TV Dinklage | 2:2 | GW Mühlen (8.) | ||||
(1.) Holthausen/B. | 2:1 | SC Melle 03 (7.) | ||||
(16.) BW Hollage | 2:3 | SV Holdorf (14.) | ||||
(12.) Bad Rothenfelde | 1:0 | Wildeshausen (17.) | ||||
(6.) FC Schüttorf 09 | 3:8 | H. Friesoythe (5.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 3/24/238:00 PM | ||||||
(7.) SC Melle 03 | 2:1 | VfR Voxtrup (11.) | ||||
(15.) WSC Frisia | 2:2 | SV Bevern (5.) | ||||
Sun 3/26/233:00 PM | ||||||
(16.) BW Hollage | 0:1 | Wilhelmshaven (3.) | ||||
(12.) SV Holdorf | 3:0 | Bad Rothenfelde (14.) | ||||
Wed 5/3/237:15 PM | ||||||
(8.) GW Mühlen | 1:2 | Holthausen/B. (1.) | ||||
Wed 5/10/237:15 PM | ||||||
(17.) Wildeshausen | 2:3 | FC Schüttorf 09 (4.) | ||||
Wed 5/24/237:15 PM | ||||||
(18.) Falke Steinfeld | 4:1 | TV Dinklage (10.) | ||||
7:30 PM | ||||||
(6.) H. Friesoythe | 0:2 | SV Meppen II (2.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(9.) GW Firrel | 1:1 | VfL Oythe (13.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/1/233:00 PM | ||||||
(5.) FC Schüttorf 09 | 2:3 | SV Holdorf (12.) | ||||
Sun 4/2/233:00 PM | ||||||
(4.) SV Bevern | 2:1 | GW Firrel (9.) | ||||
(11.) VfR Voxtrup | 0:2 | GW Mühlen (8.) | ||||
(3.) Wilhelmshaven | 3:1 | SC Melle 03 (7.) | ||||
(14.) Bad Rothenfelde | 1:1 | BW Hollage (16.) | ||||
(13.) VfL Oythe | 2:0 | H. Friesoythe (6.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(2.) SV Meppen II | 4:0 | Wildeshausen (17.) | ||||
Wed 4/12/238:00 PM | ||||||
(10.) TV Dinklage | 2:2 | WSC Frisia (15.) | ||||
Wed 4/19/238:00 PM | ||||||
(1.) Holthausen/B. | 5:1 | Falke Steinfeld (18.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Thu 4/6/238:00 PM | ||||||
(9.) GW Firrel | 1:0 | TV Dinklage (10.) | ||||
Sat 4/8/233:00 PM | ||||||
(13.) Bad Rothenfelde | 2:0 | Wilhelmshaven (3.) | ||||
4:00 PM | ||||||
(15.) WSC Frisia | 2:5 | Holthausen/B. (1.) | ||||
Mon 4/10/233:00 PM | ||||||
(17.) Wildeshausen | 1:3 | VfL Oythe (12.) | ||||
(14.) SV Holdorf | 0:5 | SV Meppen II (2.) | ||||
(16.) BW Hollage | 3:4 | FC Schüttorf 09 (5.) | ||||
(8.) GW Mühlen | 0:3 | SC Melle 03 (6.) | ||||
(18.) Falke Steinfeld | 0:2 | VfR Voxtrup (11.) | ||||
(7.) H. Friesoythe | 1:3 | SV Bevern (4.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/14/238:00 PM | ||||||
(1.) Holthausen/B. | 3:1 | GW Firrel (9.) | ||||
(6.) SC Melle 03 | 4:1 | Falke Steinfeld (18.) | ||||
Sat 4/15/232:00 PM | ||||||
(2.) SV Meppen II | 7:0 | BW Hollage (16.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(14.) VfL Oythe | 0:1 | SV Holdorf (13.) | ||||
Sun 4/16/233:00 PM | ||||||
(11.) VfR Voxtrup | 0:3 | WSC Frisia (15.) | ||||
(4.) Wilhelmshaven | 1:1 | GW Mühlen (8.) | ||||
(5.) FC Schüttorf 09 | 1:2 | Bad Rothenfelde (12.) | ||||
(3.) SV Bevern | 2:0 | Wildeshausen (17.) | ||||
(10.) TV Dinklage | 1:1 | H. Friesoythe (7.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/22/232:00 PM | ||||||
(4.) SV Bevern | 1:1 | SV Holdorf (12.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(7.) H. Friesoythe | 0:2 | Holthausen/B. (1.) | ||||
Sun 4/23/233:00 PM | ||||||
(5.) FC Schüttorf 09 | 0:4 | Wilhelmshaven (3.) | ||||
(16.) BW Hollage | 1:4 | VfL Oythe (11.) | ||||
(13.) Bad Rothenfelde | 0:1 | SV Meppen II (2.) | ||||
(18.) Falke Steinfeld | 2:1 | GW Mühlen (9.) | ||||
(15.) WSC Frisia | 6:2 | SC Melle 03 (6.) | ||||
(8.) GW Firrel | 3:0 | VfR Voxtrup (14.) | ||||
(17.) Wildeshausen | 1:4 | TV Dinklage (10.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 4/28/236:30 PM | ||||||
(4.) SV Bevern | 7:0 | BW Hollage (16.) | ||||
7:00 PM | ||||||
(10.) TV Dinklage | 2:0 | SV Holdorf (12.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(3.) Wilhelmshaven | 2:0 | Falke Steinfeld (18.) | ||||
Sun 4/30/233:00 PM | ||||||
(6.) SC Melle 03 | 2:3 | GW Firrel (8.) | ||||
(9.) GW Mühlen | 3:1 | WSC Frisia (15.) | ||||
(2.) SV Meppen II | 6:3 | FC Schüttorf 09 (5.) | ||||
(11.) VfL Oythe | 4:0 | Bad Rothenfelde (14.) | ||||
(1.) Holthausen/B. | 0:2 | Wildeshausen (17.) | ||||
(13.) VfR Voxtrup | 0:1 | H. Friesoythe (7.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 5/5/238:00 PM | ||||||
(13.) WSC Frisia | 4:1 | Falke Steinfeld (18.) | ||||
Sat 5/6/232:00 PM | ||||||
(2.) SV Meppen II | 4:1 | Wilhelmshaven (3.) | ||||
Sun 5/7/233:00 PM | ||||||
(7.) FC Schüttorf 09 | 4:5 | VfL Oythe (11.) | ||||
(6.) GW Firrel | 5:0 | GW Mühlen (10.) | ||||
(8.) H. Friesoythe | 1:1 | SC Melle 03 (5.) | ||||
(17.) Wildeshausen | 2:2 | VfR Voxtrup (14.) | ||||
(15.) SV Holdorf | 1:3 | Holthausen/B. (1.) | ||||
(16.) BW Hollage | 1:4 | TV Dinklage (9.) | ||||
(12.) Bad Rothenfelde | 5:0 | SV Bevern (4.) |
31.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 5/12/238:00 PM | ||||||
(4.) Wilhelmshaven | 0:0 | WSC Frisia (14.) | ||||
Sun 5/14/233:00 PM | ||||||
(11.) VfL Oythe | 1:5 | SV Meppen II (2.) | ||||
(3.) SV Bevern | 3:0 | FC Schüttorf 09 (8.) | ||||
(9.) TV Dinklage | 1:3 | Bad Rothenfelde (12.) | ||||
(15.) VfR Voxtrup | 0:2 | SV Holdorf (13.) | ||||
(5.) SC Melle 03 | 3:1 | Wildeshausen (17.) | ||||
(10.) GW Mühlen | 0:3 | H. Friesoythe (6.) | ||||
(18.) Falke Steinfeld | 1:0 | GW Firrel (7.) | ||||
5:00 PM | ||||||
(1.) Holthausen/B. | 0:0 | BW Hollage (16.) |
32.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 5/17/238:00 PM | ||||||
(14.) WSC Frisia | 2:3 | GW Firrel (7.) | ||||
Sat 5/20/233:00 PM | ||||||
(2.) SV Meppen II | 5:0 | SV Bevern (3.) | ||||
Sun 5/21/233:00 PM | ||||||
(11.) VfL Oythe | 2:1 | Wilhelmshaven (4.) | ||||
(5.) H. Friesoythe | 2:1 | Falke Steinfeld (18.) | ||||
(17.) Wildeshausen | 0:3 | GW Mühlen (9.) | ||||
(12.) SV Holdorf | 1:0 | SC Melle 03 (6.) | ||||
(16.) BW Hollage | 1:1 | VfR Voxtrup (15.) | ||||
(13.) Bad Rothenfelde | 0:3 | Holthausen/B. (1.) | ||||
(8.) FC Schüttorf 09 | 5:0 | TV Dinklage (10.) |
33.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Fri 5/26/237:30 PM | ||||||
(14.) VfR Voxtrup | 2:2 | Bad Rothenfelde (13.) | ||||
(10.) GW Mühlen | 0:2 | SV Holdorf (12.) | ||||
8:00 PM | ||||||
(1.) Holthausen/B. | 0:1 | FC Schüttorf 09 (8.) | ||||
Sat 5/27/233:00 PM | ||||||
(17.) Falke Steinfeld | 3:2 | Wildeshausen (18.) | ||||
Mon 5/29/233:00 PM | ||||||
(3.) SV Bevern | 1:3 | VfL Oythe (11.) | ||||
(2.) SV Meppen II | 0:3 | TV Dinklage (9.) | ||||
(15.) WSC Frisia | 4:6 | H. Friesoythe (5.) | ||||
5:30 PM | ||||||
(7.) GW Firrel | 2:1 | Wilhelmshaven (4.) | ||||
Thu 6/1/238:00 PM | ||||||
(6.) SC Melle 03 | 6:0 | BW Hollage (16.) |
34.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 6/3/232:00 PM | ||||||
(5.) H. Friesoythe | 5:1 | GW Firrel (8.) | ||||
Sun 6/4/233:00 PM | ||||||
(18.) Wildeshausen | 1:4 | WSC Frisia (14.) | ||||
(17.) Falke Steinfeld | 3:3 | SV Holdorf (12.) | ||||
(10.) GW Mühlen | 4:1 | BW Hollage (16.) | ||||
(13.) Bad Rothenfelde | 2:2 | SC Melle 03 (7.) | ||||
(15.) VfR Voxtrup | 1:4 | FC Schüttorf 09 (6.) | ||||
(1.) SV Meppen II | 3:1 | Holthausen/B. (2.) | ||||
(11.) VfL Oythe | 0:2 | TV Dinklage (9.) | ||||
(3.) Wilhelmshaven | 6:3 | SV Bevern (4.) |