To use this site, please enable Javascript.
Refresh - 5:41:01 AM
matchday 29
RB Leipzig RB Leipzig 8:30 PM TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
matchday 29
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 6:30 PM SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
matchday 29
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 6:30 PM SC Paderborn 07 SC Paderborn
matchday 32
FC Bayern II FC Bayern Munich II 7:00 PM FC Hansa Rostock Hansa Rostock
last 16 Columbus Crew Columbus Crew SC 1:0 Real Estelí FC Real Estelí FC
69' Monterrey CF Monterrey 2:1 Atlético Pantoja Atl. Pantoja
Second Round 4 de Julho-PI 4 de Julho Esporte Clube (PI) 0:0 on pens Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
Second Round Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 2:0 Futebol Clube Cascavel (PR) FC Cascavel
Second Round Joinville-SC Joinville Esporte Clube (SC) 0:2 Atlético Clube Goianiense Atlético-GO
matchday 32
Everton Everton FC 9:00 PM Tottenham Hotspur Spurs
matchday 33 LOSC Lille LOSC Lille 9:00 PM Montpellier HSC Montpellier
3rd round Junior FC Junior FC 3:0 Bolívar La Paz Bolívar
matchday 35
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 3:00 PM Sivasspor Sivasspor
matchday 35 Konyaspor Konyaspor 3:00 PM Kayserispor Kayserispor
matchday 35
Besiktas Besiktas JK 6:00 PM MKE Ankaragücü Ankaragücü
matchday 35
Antalyaspor Antalyaspor 6:00 PM Caykur Rizespor C. Rizespor
matchday 1 UTA Arad UTA Arad 4:30 PM FC Viitorul Constanța FC Viitorul
matchday 1 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 7:30 PM FC Dinamo Dinamo
matchday 22 PFK Lviv PFK Lviv 4:00 PM FK Oleksandriya FK Oleksandriya
matchday 27 Club NXT Club NXT 8:00 PM Royale Union Saint Gilloise Union SG
matchday 27 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 6:00 PM FC Banik Ostrava Banik Ostrava
matchday 25 Vejle BK Vejle Boldklub 7:00 PM Aalborg BK Aalborg BK
matchday 32 Backa OFK Backa 4:00 PM FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
matchday 32 Macva FK Macva Sabac 6:05 PM FK Partizan Belgrade Partizan
matchday 29 NK Varazdin NK Varazdin 4:00 PM HNK Sibenik HNK Sibenik
matchday 29 HNK Gorica HNK Gorica 6:05 PM Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
matchday 29 Hajduk Split HNK Hajduk Split 8:30 PM NK Osijek NK Osijek
matchday 25 Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 6:00 PM Pogon Szczecin Pogon Szczecin
matchday 25 Górnik Zabrze Górnik Zabrze 8:30 PM Slask Wroclaw Slask Wroclaw
matchday 24 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 4:15 PM POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
matchday 24 CSKA 1948 CSKA 1948 6:30 PM Cherno More Varna Cherno More
matchday 28 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 4:45 PM NK Maribor NK Maribor
matchday 28 NS Mura NS Mura 7:00 PM NK Celje NK Celje
matchday 29 Budafoki MTE Budafoki MTE 6:00 PM Diósgyőri VTK Diósgyőr
matchday 6 CA Alvarado CA Alvarado 1:0 Club Atlético Temperley CA Temperley
matchday 16 Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 1:1 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
matchday 5 Real Santa Cruz Club Real Santa Cruz postponed Real Potosí Real Potosí
matchday 10 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 12:00 PM Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
matchday 1 Monagas SC Monagas SC 2:0 Mineros de Guayana Mineros
matchday 1 Atl. Venezuela Atlético Venezuela 10:00 PM Metropolitanos FC Metropolitanos
matchday 17 Western Sydney Western Sydney Wanderers 11:05 AM Brisbane Roar Brisbane Roar
matchday 8 FC Džiugas FC Džiugas Telsiai 4:00 PM FK Riteriai Riteriai
matchday 8 Zalgiris Zalgiris Vilnius 5:00 PM Suduva Marijampole Suduva
matchday 8 Dainava Dainava Alytus 7:00 PM FK Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
matchday 5 Sputnik Sputnik Rechitsa 5:00 PM Isloch Minsk Region Isloch
matchday 5 Vitebsk FK Vitebsk 7:45 PM FK Slutsk FK Slutsk
matchday 14 JSM Skikda JSM Skikda 5:00 PM MC Algiers MC Algiers
matchday 14 NC Magra NC Magra 5:00 PM CR Belouizdad CR Belouizdad
matchday 17 El Gouna El Gouna FC postponed Enppi SC Enppi SC
matchday 5 Internacional AA Internacional de Limeira (SP) 0:2 Red Bull Bragantino RB Bragantino
Group Stage Flamengo Clube de Regatas do Flamengo 1:3 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
matchday 24 A. Lustenau SC Austria Lustenau 6:00 PM SV Kapfenberg SV Kapfenberg
matchday 24 SV Lafnitz SV Lafnitz 8:25 PM FC Dornbirn FC Dornbirn
matchday 42 Blackburn Blackburn Rovers 7:00 PM Derby County Derby
matchday 42 Reading Reading FC 7:00 PM Cardiff City Cardiff
Round of 16 St. Mirren St. Mirren FC 7:00 PM Inverness Caledonian Thistle FC Inverness CT
Round of 16 Motherwell FC Motherwell FC 8:00 PM Greenock Morton FC Morton
Round of 16 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 8:45 PM Dundee United FC Dundee United
matchday 6 Globo FC Globo Futebol Clube (RN) 8:00 PM Associação Sportiva Sociedade Unida (RN) Sociedade Unida
matchday 6 Potiguar-RN ACD Potiguar (RN) 8:30 PM Centro Esportivo Força e Luz (RN) Força-RN
matchday 7 EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 4:00 PM Doxa Katokopias Doxa Katokopias
matchday 7 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 6:00 PM JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
matchday 7 TJK Legion Tallinn JK Legion 6:00 PM FC Kuressaare Kuressaare
matchday 4 Club UTC UTC Cajamarca 3:1 FBC Melgar FBC Melgar
matchday 9 Pahang Sri Pahang FC 4:00 PM Johor Darul Ta'zim Johor DT
matchday 9 Terengganu FC Terengganu FC 4:00 PM Kuala Lumpur City FC Kuala Lumpur
matchday 5 Waterford FC Waterford FC 6:45 PM Bohemian Football Club Dublin Bohemians
matchday 5 Derry City Derry City 8:45 PM Drogheda United FC Drogheda United
matchday 4 Bray Wanderers Bray Wanderers 8:30 PM Athlone Town AFC Athlone Town
matchday 4 Galway United Galway United FC 8:45 PM Treaty United Treaty United
matchday 4 Cork City Cork City FC 8:45 PM Shelbourne FC Shelbourne
matchday 4 UCD University College Dublin 8:45 PM Cabinteely FC Cabinteely
matchday 4 Wexford FC Wexford FC 8:45 PM Cobh Ramblers FC Cobh Ramblers
matchday 7 Tampines Rovers Tampines Rovers 2:30 PM Geylang International Geylang
matchday 42 Peterborough Peterborough United 8:45 PM Northampton Town Northampton
matchday 42 Crawley Town Crawley Town 7:30 PM Cheltenham Town Cheltenham
matchday 32 Coleraine Coleraine FC 8:30 PM Glentoran FC Glentoran
matchday 32 Carrick Rangers Carrick Rangers 8:45 PM Dungannon Swifts Dungannon
matchday 32 Crusaders Crusaders FC 8:45 PM Glenavon FC Glenavon
matchday 32 Larne FC Larne FC 9:00 PM Warrenpoint Town FC Warrenpoint
matchday 34 SPAL SPAL 9:00 PM Ascoli Calcio Ascoli
matchday 4 Melipilla Deportes Melipilla 9:30 PM CD Palestino CD Palestino
matchday 35 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 7:00 PM CE Sabadell CE Sabadell
matchday 35 Girona Girona FC 9:00 PM Real Zaragoza Real Zaragoza
matchday 30 Le Mans FC Le Mans FC 6:00 PM US Avranches US Avranches
matchday 30 Bourg-en-Bresse Bourg-en-Bresse Péronnas 01 7:00 PM US Orléans US Orléans
matchday 34 NEC Nijmegen NEC Nijmegen 6:00 PM AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar U21
matchday 34 SC Cambuur SC Cambuur-Leeuwarden 8:00 PM Helmond Sport Helmond Sport
matchday 34 FC Dordrecht FC Dordrecht 8:00 PM FC Den Bosch FC Den Bosch
matchday 34 FC Eindhoven FC Eindhoven 8:00 PM Ajax Amsterdam U21 Ajax U21
matchday 34 TOP Oss TOP Oss 8:00 PM MVV Maastricht MVV Maastricht
matchday 34 Roda JC Roda JC Kerkrade 8:00 PM NAC Breda NAC Breda
matchday 34 Telstar SC Telstar 8:00 PM SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
matchday 34 Utrecht U21 FC Utrecht U21 8:00 PM FC Volendam FC Volendam
matchday 27 Boavista Boavista FC 7:45 PM FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
matchday 27 Farense SC Farense 10:00 PM Sporting CP Sporting CP
matchday 29 Vilafranquense UD Vilafranquense 9:30 PM Leixões SC Leixões
matchday 22 Agrobiznes V. Agrobiznes Volochysk 3:00 PM Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
matchday 22 Kremin Kremin Kremenchuk 3:00 PM Chornomorets Odessa Chornomorets
matchday 22 VPK-Agro VPK-Agro Magdalynivka 3:00 PM PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk Prykarpattya
matchday 22 Nyva Ternopil Nyva Ternopil 3:00 PM NK Veres Rivne Veres Rivne
matchday 22 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 3:00 PM FK Obolon Kyiv FK Obolon
matchday 22 FK Polissya FK Polissya Zhytomyr 3:00 PM Alyans Lypova Dolyna Alyans
matchday 29 FC Aarau FC Aarau 7:00 PM FC Chiasso FC Chiasso
matchday 29 FC Thun FC Thun 8:00 PM Neuchâtel Xamax FCS Neuchâtel Xamax
matchday 29 FC Winterthur FC Winterthur 8:00 PM FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
matchday 25 GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie postponed Miedz Legnica Miedz Legnica
matchday 25 LKS Lodz LKS Lodz 5:40 PM Arka Gdynia Arka Gdynia
matchday 24 Norwich U23 Norwich City U23 2:00 PM Sunderland AFC U23 Sunderland U23
matchday 24 Reading U23 Reading FC U23 2:00 PM Burnley FC U23 Burnley U23
matchday 24 Boro U23 Middlesbrough FC U23 3:00 PM Fulham FC U23 Fulham U23
matchday 24 Brighton U23 Brighton & Hove Albion U23 8:00 PM Derby County U23 Derby U23
matchday 24 Man City U23 Manchester City U23 8:00 PM Manchester United U23 Man Utd U23
matchday 24 Aston Villa U23 Aston Villa U23 8:00 PM Leeds United U23 Leeds U23
matchday 32 TSG Balingen TSG Balingen 6:30 PM SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
matchday 13 Happy Valley Happy Valley 2:00 PM Kitchee Kitchee
matchday 10 VIETTEL FC VIETTEL FC 2:15 PM Than Quang Ninh FC Quang Ninh FC
matchday 28 CSF Speranta CSF Speranta Nisporeni 12:00 PM FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff
matchday 28 Petrocub FC Petrocub 3:00 PM FC Milsami Orhei Milsami