For using this site, please activate JavaScript.

Matches Apr 5, 2020

Matchday 32 West Ham West Ham United moved Chelsea FC Chelsea
 
Man City Manchester City moved Liverpool FC Liverpool
Matchday 21 Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 12:00 PM Club Esportiu Carroi CE Carroi
  Sant Julia UE Sant Julia 2:00 PM FC Santa Coloma FC Santa Coloma
  AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 4:00 PM FC Ordino FC Ordino
  UE Engordany UE Engordany 6:00 PM Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
Matchday 30 Espanyol RCD Espanyol Barcelona moved Levante UD Levante
  Real Sociedad Real Sociedad moved Real Madrid Real Madrid
  Athletic Athletic Bilbao moved Real Betis Balompié Real Betis
  Getafe Getafe CF moved SD Eibar SD Eibar
 
Sevilla FC Sevilla FC moved FC Barcelona FC Barcelona
 
Atlético Madrid Atlético Madrid moved Real Valladolid CF Real Valladolid
  Granada CF Granada CF moved Villarreal CF Villarreal
 
Valencia Valencia CF moved CA Osasuna CA Osasuna
  Celta de Vigo Celta de Vigo moved Deportivo Alavés Alavés
  RCD Mallorca RCD Mallorca moved CD Leganés CD Leganés
Matchday 31 Monaco AS Monaco moved FC Nantes FC Nantes
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace moved SCO Angers SCO Angers
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux moved Stade Reims Reims
  Dijon FCO Dijon moved OGC Nice OGC Nice
  SC Amiens SC Amiens moved Stade Rennais FC Stade Rennais
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 moved Olympique Marseille Marseille
Matchday 29 RKC Waalwijk RKC Waalwijk moved Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  ADO Den Haag ADO Den Haag moved FC Emmen FC Emmen
 
Ajax Ajax Amsterdam moved PEC Zwolle PEC Zwolle
  Twente FC Twente Enschede FC moved Fortuna Sittard Fortuna Sittard
Matchday 33 Hibernian FC Hibernian FC moved Celtic FC Celtic
Matchday 28 Stockay RRC Stockay-Warfusée moved RRC Hamoir RRC Hamoir
  Francs Borains Royal Francs Borains moved RFC Tilleur RFC Tilleur
  Couvin-Mariemb. RES Couvin-Mariembourg-Fraire moved Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
  Rupel Boom FC Rupel Boom moved KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
  URSL Visé URSL Visé moved Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
  KVK Tienen KVK Tienen moved SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
  KVV Vosselaar KVV Vosselaar moved Spouwen Mopertingen Spouwen-Moper
  Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle moved Koninklijke Sporting Hasselt KS Hasselt
  Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal moved Royal Cappellen FC Royal Cappellen
Matchday 20 CS Fola Esch CS Fola Esch moved Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  US Mondorf US Mondorf-Les-Bains moved FC Progrès Niederkorn Pr. Niederkorn
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport moved US Hostert US Hostert
  Differdange 03 FC Differdange 03 moved Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 moved F91 Dudelange F91 Dudelange
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck moved FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen moved Union Titus Petange Titus Petange
Matchday 27 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 3:00 PM 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
  ASV Vach ASV Vach 3:00 PM 1.SC Feucht 1.SC Feucht
  1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 3:00 PM TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
  SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 4:00 PM TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  SV Erlbach SV Erlbach 3:00 PM Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 24 Lübecker SC Lübecker SC 99 1:00 PM Heikendorfer SV Heikendorfer SV
  VfR Neumünster VfR Neumünster 2:00 PM TSV Travemünde TSV Travemünde
  SV Eichede II SV Eichede II 2:00 PM SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
  Breitenfelde Breitenfelder SV 3:00 PM Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
Matchday 27 BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 3:00 PM SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 3:00 PM TSV Meerbusch II Meerbusch II
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 3:00 PM 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  VSF Amern VSF Amern 3:00 PM VfL Rhede VfL Rhede
  SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 3:00 PM SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
  Scherpenberg SV Scherpenberg 3:15 PM ASV Süchteln ASV Süchteln
  Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 3:30 PM Holzheimer SG Holzheimer SG
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 3:30 PM SC Kapellen-Erft Kapellen-Erft
  VfR Fischeln VfR Fischeln 3:30 PM TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
Matchday 21 SG Rabenstein SG Handwerk Rabenstein moved Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg moved Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  Teistungen FC Wacker Teistungen moved SpVgg Geratal SpVgg Geratal
Matchday 27 G. Schwanheim Germania Schwanheim 3:00 PM FC Gießen II FC Gießen II
  Spvgg Eltville Spvgg Eltville 3:00 PM RSV Weyer RSV Weyer
  Waldgirmes II SC Waldgirmes II 3:00 PM SSV Langenaubach Langenaubach
  VfB Marburg VfB Marburg 3:00 PM SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 3:00 PM FC Cleeberg FC Cleeberg
  SG Kinzenbach SG Kinzenbach 3:00 PM SV Bauerbach SV Bauerbach
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 3:00 PM FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim 3:00 PM FV Breidenbach FV Breidenbach
  Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 3:00 PM Melsunger FV Melsunger FV
  Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 3:00 PM Türkgücü Kassel Türkgücü KS
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 3:00 PM SG Johannesberg SG Johannesberg
  FC Körle FC Körle 3:00 PM TSG Sandershausen Sandershausen
Matchday 22 DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 3:00 PM Offenburger FV Offenburger FV
  FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 3:30 PM FC Teningen FC Teningen
Matchday 24 Delbrücker SC Delbrücker SC moved SV Spexard SV Spexard
  SC Herford SC Herford moved Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  VfL Theesen VfL Theesen moved SC Roland Beckum SC Roland
  TuS Tengern TuS Tengern moved VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck moved SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln moved SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten moved TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Matchday 26 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 3:00 PM SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  YEG Hassel YEG Hassel 3:00 PM DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  Lüner SV Lüner SV 3:00 PM FSV Gerlingen FSV Gerlingen
  FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 3:00 PM BSV Schüren BSV Schüren
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 3:00 PM FC Lennestadt Lennestadt
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 3:00 PM SV Sodingen SV Sodingen
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 3:15 PM SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
  SC Neheim SC Neheim 3:15 PM FC Brünninghausen Brünninghausen
Group A CA Banfield Club Atlético Banfield 12:00 AM Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
  Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 12:00 AM Club Atlético Independiente Independiente
  Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 12:00 AM Club Atlético Patronato CA Patronato
  San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 12:00 AM Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba Godoy Cruz
  CA Unión Club Atlético Unión 12:00 AM Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
  Vélez Sarsfield Club Atlético Vélez Sarsfield 12:00 AM Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Group B Defensa Defensa y Justicia 12:00 AM Club Atlético Aldosivi Aldosivi
  Racing Club Racing Club 12:00 AM Club Atlético Colón CA Colón
  CA Rosario Club Atlético Rosario Central 12:00 AM Club Atlético Lanús Lanús
  Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 12:00 AM Club Atlético Huracán Huracán
  Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 12:00 AM Club Atlético River Plate River Plate
  CA Talleres Club Atlético Talleres 12:00 AM Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 6 Houston Houston Dynamo moved Portland Timbers Timbers
  Revolution New England Revolution moved Colorado Rapids Colorado
  Minnesota Utd. Minnesota United FC moved San Jose Earthquakes Quakes
  Vancouver Vancouver Whitecaps FC moved Real Salt Lake City Salt Lake
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy moved Sporting Kansas City Kansas
  Inter Miami CF Inter Miami CF moved Philadelphia Union Philadelphia
  Cincinnati FC Cincinnati moved Atlanta United FC Atlanta United
Matchday 8 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka moved V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Mito HollyHock Mito HollyHock moved Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa moved Tochigi SC Tochigi SC
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi moved Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata moved Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  Machida Zelvia Machida Zelvia moved Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 5 Fukushima Utd. Fukushima United moved Gainare Tottori Gainare Tottori
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club moved Kataller Toyama Kataller Toyama
  Vanr. Hachinohe Vanraure Hachinohe moved SC Sagamihara SC Sagamihara
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki moved Cerezo Osaka U23 C. Osaka U23
  Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka moved FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto moved Fujieda MYFC Fujieda MYFC
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro moved Kagoshima United Kagoshima Utd.
  G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 moved FC Imabari FC Imabari
Matchday 26 Wellington P. Wellington Phoenix moved Adelaide United Adelaide United
Matchday 3 Smolevichi FK Smolevichi 0:1 FK Vitebsk Vitebsk
  Isloch Isloch Minskiy Rayon 2:3 FK Slutsk FK Slutsk
  Energetik-BGU Energetik-BGU Minsk 2:0 FK Minsk FK Minsk
Matchday 5 Tulsa FC Tulsa moved Phoenix Rising FC Phoenix Rising
  El Paso El Paso Locomotive FC moved Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
  Oklahoma City Oklahoma City Energy FC moved Austin Bold FC Bold FC
  Orange County Orange County SC moved Tacoma Defiance Tacoma Defiance
  RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros moved Sacramento Republic FC Sacramento FC
  San Diego Loyal San Diego Loyal SC moved Real Monarchs SLC Real Monarchs
  Louisville City Louisville City FC moved Indy Eleven Indy Eleven
  Reno FC Reno 1868 FC moved Las Vegas Lights FC Las Vegas
  Hartford Hartford Athletic moved Memphis 901 FC Memphis 901
  Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC moved Birmingham Legion FC Legion FC
  Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC moved New Mexico United New Mexico Utd.
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies moved Sporting Kansas City II Kansas City II
Matchday 2 North Texas SC North Texas Soccer Club moved Orlando City B Orlando B
  FC Tucson FC Tucson moved Forward Madison FC Forward Madison
Matchday 28 Dongen VV Dongen 2:00 PM VV UNA Veldhoven VV UNA
  Quick DH HV & CV Quick 2:00 PM USV Hercules USV Hercules
  VV Gemert VV Gemert 2:00 PM ADO Den Haag U21 ADO U21
  RKVV DEM RKVV DEM 2:00 PM OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  Hoogland VV Hoogland 2:00 PM HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  Groene Ster RKSV Groene Ster 2:30 PM ADO '20 Heemskerk ADO '20
  Lienden FC Lienden 2:30 PM RKVV Westlandia Westlandia
  SV Oss '20 SV Oss '20 2:30 PM EVV Echt EVV Echt
Matchday 12 Guaireña FC Guaireña FC 12:00 AM Club Nacional Asunción Nacional
  General Diaz Club General Díaz de Luque 12:00 AM Olimpia Asunción Olimpia
  Luqueño Sportivo Luqueño 12:00 AM Club Cerro Porteño Cerro Porteño
  Libertad Club Libertad Asunción 12:00 AM Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
  Sol de América Club Sol de América 12:00 AM River Plate Asunción River Plate
  CS San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo 12:00 AM Club Guaraní Guaraní
Matchday 7 CA Fénix CA Fénix moved Defensor Sporting Club Defensor
  River Plate Atletico River Plate Montevideo moved Club Deportivo Maldonado Maldonado
  Progreso Club Atlético Progreso moved Danubio FC Danubio FC
  Peñarol CA Peñarol moved CA Rentistas Rentistas
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia moved Club Nacional Nacional
  Wanderers Montevideo Wanderers moved Cerro Largo FC Cerro Largo
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo moved Club Atlético Cerro CA Cerro
  Mvd City Torque Montevideo City Torque moved Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 4 Omonia Nikosia Omonia Nicosia moved AEK Larnaca AEK Larnaca
  AEL Limassol AEL Limassol moved APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Final Portsmouth Portsmouth FC 12:00 AM Salford City Salford
Matchday 5 Hougang Utd. Hougang United FC moved Brunei DPMM FC DPMM FC
  Young Lions Garena Young Lions moved Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
Matchday 31 AS Livorno AS Livorno moved Venezia FC Venezia
  Cosenza Cosenza Calcio moved Trapani Calcio Trapani
  Salernitana US Salernitana 1919 moved US Cremonese Cremonese
Matchday 35 Carrarese Carrarese Calcio 1908 moved UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 moved AC Monza Monza
  Renate AC Renate moved FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
  Novara Novara Calcio 1908 moved SS Arezzo Arezzo
  Olbia Olbia Calcio 1905 moved US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Pontedera US Città di Pontedera moved Robur Siena Siena
  Gozzano AC Gozzano moved Juventus U23 Juventus U23
  Como Como 1907 moved US Pianese Pianese
  Giana Erminio AS Giana Erminio moved Calcio Lecco 1912 Lecco
  Pistoiese US Pistoiese 1921 moved Aurora Pro Patria Pro Patria
  Casertana Casertana FC moved Calcio Catania Catania
  Viterbese AS Viterbese Castrense moved Ternana Calcio Ternana
  Monopoli SS Monopoli 1966 moved Cavese 1919 Cavese
  Catanzaro US Catanzaro moved US Vibonese Vibonese
  Teramo Teramo Calcio 1913 moved SSC Bari Bari
  Sicula Leonzio Sicula Leonzio moved AZ Picerno Picerno
  Potenza Potenza Calcio moved Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Paganese Paganese Calcio 1926 moved AS Bisceglie 1913 Bisceglie
  Rende Rende Calcio 1968 moved Reggina 1914 Reggina
  Albacete Albacete Balompié moved UD Las Palmas UD Las Palmas
  Girona Girona FC moved CD Numancia CD Numancia
  Real Oviedo Real Oviedo moved CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  UD Almería UD Almería moved AD Alcorcón Alcorcón
  SD Huesca SD Huesca moved Cádiz CF Cádiz CF
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano moved Sporting Gijón Sporting Gijón
  Elche CF Elche CF moved Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  CD Lugo CD Lugo moved Málaga CF Málaga CF
  CD Tenerife CD Tenerife moved CD Mirandés CD Mirandés
  Extremadura Extremadura UD moved Real Zaragoza Real Zaragoza
  Ponferradina SD Ponferradina moved Racing Santander Racing
Matchday 27 Farense SC Farense moved Académica Coimbra Coimbra
  Benfica B SL Benfica B moved FC Penafiel Penafiel
  Casa Pia Casa Pia AC moved GD Chaves Chaves
  Oliveirense UD Oliveirense moved Leixões SC Leixões
  FC Porto B FC Porto B moved CD Mafra Mafra
  Covilhã SC Covilhã moved CD Nacional Nacional
  Vilafranquense UD Vilafranquense moved Académico Viseu FC Académico Viseu
  Varzim Varzim SC moved CD Feirense Feirense
  Estoril Estoril Praia moved CD Cova Piedade Cova Piedade
Matchday 24 Naestved BK Naestved Boldklub moved Vendsyssel FF Vendsyssel FF
  FC Fredericia FC Fredericia moved BK Fremad Amager Fremad Amager
Matchday 1 Stabæk Fotball Stabæk Fotball moved Odds BK Odds BK
  Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt moved Mjøndalen IF Mjøndalen
  Aalesund Aalesunds FK moved FK Haugesund Haugesund
  Kristiansund BK Kristiansund BK moved IK Start Start
  Sandefjord Sandefjord Fotball moved Sarpsborg 08 FF Sarpsborg 08
  Rosenborg BK Rosenborg BK moved SK Brann SK Brann
Matchday 22 Sl. Wroclaw II Slask Wroclaw II moved Stal Brzeg Stal Brzeg
Matchday 23 Korona Kielce II Korona Kielce II 1:00 PM Siarka Tarnobrzeg Siarka T.
  Stal Krasnik Stal Krasnik 4:00 PM Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
Matchday 1 Östersund Östersunds FK moved Mjällby AIF Mjällby
  Hammarby Hammarby IF moved Kalmar FF Kalmar FF
  Helsingborg Helsingborgs IF moved Varbergs BoIS Varbergs BoIS
  Sirius IK Sirius moved Falkenbergs FF Falkenberg
  IFK Göteborg IFK Göteborg moved IF Elfsborg Elfsborg
  Umeå FC Umeå FC moved Dalkurd FF Dalkurd
  Trelleborg Trelleborgs FF moved Örgryte IS Örgryte
Matchday 26 Lech Poznan II Lech Poznan II moved Elana Torun Elana Torun
  Garbarnia Garbarnia Krakow moved Widzew Lodz Widzew Lodz
Matchday 32 Getafe CF B Getafe CF B 12:00 AM UD Ibiza UD Ibiza
  Marino Luanco Marino Luanco 12:00 AM Pontevedra CF Pontevedra
  Celta Vigo B Celta Vigo B 12:00 AM Sporting de Gijón B Sporting B
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 12:00 AM UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 12:00 AM Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
  UD Melilla UD Melilla 12:00 AM Racing Ferrol Racing Ferrol
  UP Langreo UP Langreo 12:00 AM CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  RM Castilla Real Madrid Castilla 12:00 AM Atlético Baleares Atl. Baleares
  Las Rozas CF Las Rozas CF 12:00 AM Coruxo FC Coruxo FC
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 12:00 AM Internacional de Madrid Inter de Madrid
  Barakaldo CF Barakaldo CF 12:00 AM CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
  SD Leioa SD Leioa 12:00 AM Arenas Club Arenas Club
  Burgos CF Burgos CF 12:00 AM UD Logroñés UD Logroñés
  CD Guijuelo CD Guijuelo 12:00 AM Real Unión Club Real Unión
  Real Sociedad B Real Sociedad B 12:00 AM CD Tudelano CD Tudelano
  Calahorra CD Calahorra 12:00 AM Real Valladolid B Valladolid B
  Haro Deportivo Haro Deportivo 12:00 AM Cultural Leonesa CyD Leonesa
  Unionistas CF Unionistas CF 12:00 AM Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 12:00 AM Salamanca CF UDS Salamanca CF
  CD Izarra CD Izarra 12:00 AM SD Amorebieta SD Amorebieta
  CD Castellón CD Castellón 12:00 AM Orihuela CF Orihuela CF
  Valencia B Valencia Mestalla 12:00 AM Hércules CF Hércules CF
  UE Olot UE Olot 12:00 AM Villarreal CF B Villarreal CF B
  UE Cornellà UE Cornellà 12:00 AM FC Barcelona B FC Barcelona B
  Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 12:00 AM CE Sabadell CE Sabadell
  CD Ebro CD Ebro 12:00 AM FC Andorra FC Andorra
  CF La Nucía CF La Nucía 12:00 AM Atlético Levante UD Atl. Levante
  CF Badalona CF Badalona 12:00 AM SD Ejea SD Ejea
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 12:00 AM AE Prat AE Prat
  Lleida Esportiu Lleida Esportiu 12:00 AM UE Llagostera UE Llagostera
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 12:00 AM FC Cartagena FC Cartagena
  Sevilla Atl. Sevilla Atlético 12:00 AM Atlético Sanluqueño Sanluqueño
  Yeclano Yeclano Deportivo 12:00 AM Marbella FC Marbella FC
  Algeciras CF Algeciras CF 12:00 AM Mérida AD Mérida AD
  Real Murcia Real Murcia CF 12:00 AM Recreativo Huelva Recr. Huelva
  Cádiz B Cádiz CF B 12:00 AM CD Don Benito CD Don Benito
  San Fernando CD San Fernando CD 12:00 AM CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  CD Badajoz CD Badajoz 12:00 AM Real Balompédica Linense R. B. Linense
  Córdoba CF Córdoba CF 12:00 AM UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Villarrubia CF Villarrubia CF 12:00 AM Recreativo Granada Recre Granada
Matchday 28 SC Freiburg II SC Freiburg II moved 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
Matchday 32 B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 3:00 PM Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
  Schalke 04 II FC Schalke 04 II 3:00 PM Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 28 USC Paloma USC Paloma Hamburg moved SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-N.
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 moved HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
  SV Rugenbergen SV Rugenbergen moved FC Teutonia 05 Ottensen Teutonia 05
  TSV Sasel TSV Sasel moved TuS Osdorf TuS Osdorf
  Concordia Concordia Hamburg moved FC Union Tornesch Union Tornesch
Matchday 21 Hennef 05 FC Hennef 05 3:00 PM 1.FC Düren FC Düren
  Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven 3:00 PM VfL Vichttal VfL Vichttal
  SV Breinig SV Breinig 3:00 PM Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling
  Huerth FC Huerth 3:00 PM FC Pesch FC Pesch
  SV Eilendorf SV Eilendorf 3:00 PM FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
  Arnoldsweiler Victoria Arnoldsweiler 3:00 PM Sports association Deutz 05 SA Deutz 05
  Frechen 20 SpVg Frechen 20 3:15 PM Siegburger SV 04 Siegburger SV
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln II 3:30 PM FC BW Friesdorf BW Friesdorf
Matchday 25 SV Todesfelde SV Todesfelde 2:00 PM Oldenburger SV Oldenburger SV
  Eckernförder SV Eckernförder SV 3:00 PM TSV Kropp TSV Kropp
  Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld 3:00 PM PSV Union Neumünster PSV Neumünster
  SV Frisia 03 SV Frisia 03 Risum-Lindholm 3:00 PM VfB Lübeck II VfB Lübeck II
Matchday 22 STK Samorin FC STK 1914 Samorin 10:30 AM MSK Zilina B Zilina B
  Slovan B Slovan Bratislava B 10:30 AM FC Petrzalka FC Petrzalka
  Ruzomberok B MFK Ruzomberok B 10:30 AM NFL Partizan Bardejov Bardejov
  RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig U19 12:00 AM Hertha BSC U19 Hertha BSC U19
  Hannover 96 U19 Hannover 96 U19 12:00 PM 1.FC Magdeburg U19 Magdeburg U19
  Wuppertal U19 Wuppertaler SV U19 12:00 AM FC Viktoria Köln U19 Vikt. Köln U19
  B. Dortmund U19 Borussia Dortmund U19 12:00 AM Preußen Münster U19 Pr. Münster U19
  Düsseldorf U19 Fortuna Düsseldorf U19 12:00 AM FC Schalke 04 U19 Schalke 04 U19
  VfL Bochum U19 VfL Bochum U19 12:00 AM Bayer 04 Leverkusen U19 Leverkusen U19
  K'lautern U19 1.FC Kaiserslautern U19 11:00 AM FC Augsburg U19 FC Augsburg U19
  Mainz 05 U19 1.FSV Mainz 05 U19 1:00 PM Karlsruher SC U19 Karlsruhe U19
  SSV Ulm U19 SSV Ulm 1846 U19 2:00 PM FC Ingolstadt 04 U19 Ingolstadt U19
Matchday 24 Wolfsburg U17 VfL Wolfsburg U17 moved RasenBallsport Leipzig U17 RB Leipzig U17
  Hamburg U17 Hamburger SV U17 moved 1.FC Union Berlin U17 U. Berlin U17
  Darmstadt U17 SV Darmstadt 98 U17 11:00 AM FC Augsburg U17 FC Augsburg U17
  U'haching U17 SpVgg Unterhaching U17 11:00 AM TSG 1899 Hoffenheim U17 Hoffenheim U17
  Karlsruhe U17 Karlsruher SC U17 2:00 PM SV Wehen Wiesbaden U17 SV Wehen U17
  Stuttgart U17 VfB Stuttgart U17 2:30 PM SC Freiburg U17 SC Freiburg U17
  Nürnberg U17 1.FC Nürnberg U17 2:30 PM Eintracht Frankfurt U17 Frankfurt U17
Matchday 21 Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19 moved Wisla Cracow U19 Wisla U19
  Gornik U19 Gornik Zabrze U19 moved Legia Warsaw U19 Legia U19
  Hutnik U19 Hutnik Cracow U19 moved Lechia Gdansk U19 Lechia U19
Matchday 3 Ventspils FK Ventspils moved Valmiera FC Valmiera
  RFS FK RFS moved Spartaks Jurmala Spartaks
Matchday 14 Happy Valley Happy Valley AA moved R&F (Hong Kong) R&F (HK)
  Kitchee Kitchee SC moved Lee Man Lee Man
Matchday 23 Keshla Keshla FK moved Neftchi Baku Neftchi Baku
  FK Qabala FK Qabala moved FK Sabail FK Sabail
Matchday 3 Neftchi Neftchi Kochkor-Ata moved FK Abdysh-Ata Kant Abdysh-Ata Kant
  Alga Bishkek Alga Bishkek moved FK Ilbirs Bishkek Ilbirs Bishkek
Matchday 1 Lokomotiv Pamir Lokomotiv Pamir Dushanbe 2:2 FK Fayzkand Vose Fayzkand Vose
  Khatlon FK Khatlon 2:1 FK Istaravshan FK Istaravshan
  Kuktosh FK Kuktosh 0:0 Regar-TadAZ Tursunzoda FC Regar-TadAZ
Matchday 21 L.A. Riverside L.A. Riverside 1:00 PM Hellas Kagran Hellas Kagran
Matchday 16 Obergänsernd. TSU Obergänserndorf 4:30 PM SC Wolkersdorf Wolkersdorf
Matchday 20 Slagelse U19 Slagelse B&I U19 12:30 PM Boldklubben af 1893 U19 B.93 U19
Matchday 29 Wikki Tourists Wikki Tourists 5:00 PM Warri Wolves FC Warri Wolves FC
  Rivers United Rivers United FC 5:00 PM Akwa United Akwa United
  MFM FC MFM FC 5:00 PM Sunshine Stars Sunshine Stars
  Kano Pillars Kano Pillars 5:00 PM FC Heartland FC Heartland
  Jigawa Jigawa Golden Stars FC 5:00 PM Abia Warriors FC Abia Warriors
  Nasarawa United Nasarawa United 5:00 PM Adamawa United Adamawa United
  Kwara United Kwara United FC 5:00 PM Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
  Lobi Stars Lobi Stars FC 5:00 PM Enyimba Aba Enyimba Aba
  Plateau United Plateau United FC 5:00 PM Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
  Dakkada FC Dakkada FC 5:00 PM Katsina United FC Katsina Utd.
Matchday 30 Agropoli US Agropoli 1921 3:00 PM Casarano Calcio Casarano
  Bitonto USD Bitonto Calcio 3:00 PM Sorrento 1945 Sorrento
  Fasano US Città di Fasano 3:00 PM Audace Cerignola Cerignola
  Gladiator Gladiator 1924 3:00 PM Grumentum Grumentum
  Gravina FBC Gravina 3:00 PM Taranto FC 1927 Taranto
  Francavilla FC Francavilla 1931 3:00 PM Brindisi FC Brindisi
  Gelbison Gelbison Vallo della Lucania 3:00 PM AC Nardò Nardò
  Altamura ASD Team Altamura 3:00 PM Foggia Calcio Foggia
  Fidelis Andria SSD Fidelis Andria 3:00 PM Nocerina 1910 Nocerina
Matchday 1 Milsami Orhei FC Milsami Orhei 11:00 AM Dinamo-Auto Tiraspol Dinamo-Auto
  Petrocub FC Petrocub Hîncești 2:00 PM FC Sfintul Gheorghe Sfintul Gheor.
Matchday 26 Bloemfontein Bloemfontein Celtic moved Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
  Golden Arrows Lamontville Golden Arrows moved Black Leopards FC Black Leopards
Matchday 24 SDO Bussum SDO Bussum 12:00 AM JOS Watergraafsmeer Watergraafsmeer
  VV Hoogeveen VV Hoogeveen 12:00 AM SJC Noordwijk SJC Noordwijk
  Leonidas RKSV Leonidas 12:00 AM VV Emmen VV Emmen
  RKVV Velsen RKVV Velsen 12:00 AM HVV Hollandia Hollandia
  Alphense Boys Alphense Boys 12:00 AM HBS Craeyenhout HBS
  MSC Meppel MSC Meppel 12:00 AM VOC Rotterdam VOC
  Be Quick 1887 Be Quick 1887 12:00 AM MVV Alcides Alcides
  Quick '20 KVV Quick '20 12:00 AM RKAVV Leidschendam RKAVV
  RKSV Halsteren RKSV Halsteren moved RKSV Nuenen RKSV Nuenen
  VV Moerse Boys VV Moerse Boys moved EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek
  SP Silvolde Sportclub Silvolde moved VV Baronie Baronie
  IFC Ambacht IFC Ambacht moved Juliana '31 Juliana '31
  UDI '19 UDI'19/Beter Bed moved SV Meerssen SV Meerssen
  LONGA '30 LONGA '30 moved OJC Rosmalen OJC Rosmalen
  RKSV Minor RKSV Minor moved RKZVC Zieuwent RKZVC
  AWC AWC Wijchen moved GVV Unitas Unitas

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Vladislav Bakonin
    Age: 18 Years  Russia
    Position: Goalkeeper
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    Zenit St. Petersburg II
     
    Energetik-BGU Minsk
  • Sergey Novik
    Age: 26 Years  Belarus
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    FK Molodechno
     
    FK Baranovichi
  • Ivor Lawton
    Age: 24 Years  England
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Alvechurch FC
     
    Racing Club Warwick FC
  • Julien Benhaim
    Age: 23 Years  France
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 150 K €
    Fee: -
    Club Deportivo San José
     
    Without Club
  • Jasmin Sudic
    Age: 29 Years  Sweden
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: -
    Trelleborgs FF
     
    Retired