For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 22, 2020

Matchday 31
Wolves Wolverhampton Wanderers moved AFC Bournemouth Bournemouth
 
Leicester Leicester City moved Brighton & Hove Albion Brighton
 
Southampton Southampton FC moved Arsenal FC Arsenal
Matchday 20 CE Carroi Club Esportiu Carroi 12:00 PM Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
  FC Ordino FC Ordino 2:00 PM UE Sant Julia Sant Julia
  FC Santa Coloma FC Santa Coloma 4:00 PM UE Engordany UE Engordany
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 6:00 PM UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 30 Saint-Étienne AS Saint-Étienne moved RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  Reims Stade Reims moved FC Nantes FC Nantes
  Marseille Olympique Marseille moved Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 28 Fortuna Sittard Fortuna Sittard moved PSV Eindhoven PSV Eindhoven
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam moved Ajax Amsterdam Ajax
  FC Groningen FC Groningen moved AZ Alkmaar AZ Alkmaar
  FC Emmen FC Emmen moved FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 32 St. Mirren St. Mirren FC moved Rangers FC Rangers
Matchday 25 AO Egaleo AO Egaleo 12:00 AM OF Ierapetras OF Ierapetras
  GAS Ialysos GAS Ialysos 1948 12:00 AM AO Trikala AO Trikala
  PO Triglias PO Triglias 12:00 AM Olympiakos Volou Olymp. Volou
  Aspropyrgos Enosi Aspropyrgou 12:00 AM Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas
  PS Kalamata PS Kalamata 12:00 AM Thesprotos Igoumenitsas Thesprotos
  Niki Volou Niki Volou 12:00 AM Veria NPS Veria NPS
  AO Kavala AO Kavala 12:00 AM Diagoras Rodou Diagoras
Matchday 22 Ergotelis GS Ergotelis 12:00 AM Apollon Pontou Apollon Pontou
  PAS Giannina PAS Giannina 12:00 AM Apollon Larisas Ap. Larisas
  Doxa Dramas Doxa Dramas 12:00 AM PAE Chania PAE Chania
  APO Levadiakos APO Levadiakos 12:00 AM Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
  AOK Kerkyra AOK Kerkyra 12:00 AM AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
  Platanias AO Platanias 12:00 AM Panachaiki GE Panachaiki
Matchday 26 Waremme RS Waremmien FC moved RCS Verlaine RCS Verlaine
  RUS Givry RUS Givry moved RRC Hamoir RRC Hamoir
  Stockay RRC Stockay-Warfusée moved CS Onhaye CS Onhaye
  Francs Borains Royal Francs Borains moved Solières Sport Solières
  KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport moved UR La Louvière Centre UR La Louvière
  URSL Visé URSL Visé moved KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
  Rupel Boom FC Rupel Boom moved RFC Lüttich RFC Lüttich
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke moved KSV Temse KSV Temse
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem moved KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
  KVK Westhoek KVK Westhoek moved KSCT Menen KSCT Menen
  Berchem Sport Berchem Sport moved AS Verbroedering Geel ASV Geel
  KVK Tienen KVK Tienen 5:0 KFC Duffel KFC Duffel
  KVV Vosselaar KVV Vosselaar moved SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
  Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal moved Koninklijke Sporting Hasselt KS Hasselt
Matchday 8 PK-35 U19 Pallokerho-35 U19 12:00 PM FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
  MP U19 Mikkelin Palloilijat U19 1:30 PM HJK Helsinki U19 HJK U19
  Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 1:30 PM FC Jazz U19 Jazz U19
  FC Inter U19 FC Inter Turku U19 2:15 PM FC Honka U19 FC Honka U19
  MPS U19 Malmin Palloseura U19 8:15 PM Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
Matchday 24 Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 2:30 PM PFK Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
Matchday 25 F. Regensburg SV Fortuna Regensburg 2:00 PM SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
  SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 11:00 AM SG Quelle Fürth Quelle Fürth
  ASV Vach ASV Vach 3:00 PM SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  TSV Buch TSV Buch (Bay.) 3:00 PM FSV Stadeln FSV Stadeln
  1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 3:00 PM VfL Frohnlach VfL Frohnlach
  SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 3:00 PM ASV Rimpar ASV Rimpar
  SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 4:00 PM TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
  SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 3:00 PM SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
  B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 3:00 PM SV Auersmacher Auersmacher
  TuS Herrensohr TuS Herrensohr 3:00 PM FV Bischmisheim FV Bischmisheim
  FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 3:00 PM SC Halberg Brebach Halberg Brebach
  VfL Primstal VfL Primstal 3:00 PM SF Köllerbach SF Köllerbach
  Quierschied SpVgg Quierschied 3:00 PM FV Eppelborn FV Eppelborn
  VfB Dillingen VfB Dillingen 3:00 PM 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach
  FC Homburg II FC 08 Homburg II 3:00 PM FSV Jägersburg FSV Jägersburg
  SV Mettlach SV Mettlach 3:00 PM FV Schwalbach FV Schwalbach
  VSF Amern VSF Amern 3:00 PM Holzheimer SG Holzheimer SG
  PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 3:00 PM SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
  SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 3:00 PM SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 3:00 PM ASV Süchteln ASV Süchteln
  Scherpenberg SV Scherpenberg 3:15 PM SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 3:30 PM TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 3:30 PM TSV Meerbusch II Meerbusch II
  VfR Fischeln VfR Fischeln 3:30 PM VfL Rhede VfL Rhede
  Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 3:30 PM 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 24 VfB Wissen VfB Wissen 2:30 PM SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
  SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 3:00 PM TuS Mayen TuS Mayen
  SV Morbach SV Morbach 3:00 PM FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
  Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 3:00 PM SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
  SG Alfbachtal SG Alfbachtal 3:00 PM SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 20 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida moved FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 23 W. Mannheim II SV Waldhof Mannheim II 12:00 AM FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
  Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 12:00 AM SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz
  VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 12:00 AM FC Germania Friedrichstal Friedrichstal
  F. Heddesheim Fortuna Heddesheim 12:00 AM TSV Wieblingen TSV Wieblingen
Matchday 25 FC Ederbergland FC Ederbergland 3:00 PM FC Cleeberg FC Cleeberg
  Waldgirmes II SC Waldgirmes II 3:00 PM Germania Schwanheim G. Schwanheim
  VfB Marburg VfB Marburg 3:00 PM FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  FV Breidenbach FV Breidenbach 3:00 PM SV Bauerbach SV Bauerbach
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 3:00 PM FC Gießen II FC Gießen II
  SG Kinzenbach SG Kinzenbach 3:00 PM RSV Weyer RSV Weyer
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 3:00 PM SSV Langenaubach Langenaubach
  Spvgg Eltville Spvgg Eltville 3:00 PM SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  SG Ehrenberg SG Ehrenberg 3:00 PM SG Johannesberg SG Johannesberg
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 3:00 PM FC Britannia Eichenzell Eichenzell
  CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 3:00 PM Melsunger FV Melsunger FV
  SSV Sand SSV Sand 3:00 PM SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
  Hünfelder SV Hünfelder SV 3:00 PM Türkgücü Kassel Türkgücü KS
Matchday 20 DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 3:00 PM SC Lahr SC Lahr
  FC Denzlingen FC Denzlingen 3:00 PM Offenburger FV Offenburger FV
  FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 3:30 PM FC Waldkirch FC Waldkirch
Matchday 22 SC Herford SC Herford moved SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  VfL Theesen VfL Theesen moved TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  TuS Tengern TuS Tengern moved SV Spexard SV Spexard
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck moved Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln moved SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten moved VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  SC Roland SC Roland Beckum moved SV Rödinghausen II Rödinghausen II
Matchday 24 FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 3:00 PM SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 3:00 PM FSV Gerlingen FSV Gerlingen
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 3:00 PM SV Sodingen SV Sodingen
  YEG Hassel YEG Hassel 3:00 PM SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 3:00 PM BSV Schüren BSV Schüren
  SC Neheim SC Neheim 3:15 PM DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 3:15 PM SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
  Lennestadt FC Lennestadt 3:30 PM FC Brünninghausen Brünninghausen
Matchday 22 Platense Club Atlético Platense 12:00 AM CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
  Ferro Club Ferro Carril Oeste 12:00 AM Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
Group A CA Banfield Club Atlético Banfield 3:00 PM Club Atlético Independiente Independiente
  Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 7:30 PM Club Atlético Patronato CA Patronato
  Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 9:45 PM Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Group B CA Talleres Club Atlético Talleres 12:00 AM Club Atlético River Plate River Plate
  Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 5:15 PM Club Atlético Lanús Lanús
Group A Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 12:00 AM Club Atlético Banfield CA Banfield
  Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 12:00 AM Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
  CA Patronato Club Atlético Patronato 12:00 AM Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
  Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 12:00 AM Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
  CA Unión Club Atlético Unión 12:00 AM Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
  Independiente Club Atlético Independiente 12:00 AM Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
Group B River Plate Club Atlético River Plate 12:00 AM Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
  Huracán Club Atlético Huracán 12:00 AM Racing Club Racing Club
  Lanús Club Atlético Lanús 12:00 AM Club Atlético Talleres CA Talleres
  CA Rosario Club Atlético Rosario Central 12:00 AM Defensa y Justicia Defensa
  Aldosivi Club Atlético Aldosivi 12:00 AM Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
  CA Tucumán Club Atlético Tucumán 12:00 AM Club Atlético Colón CA Colón
Matchday 4 Inter Miami CF Inter Miami CF moved New York Red Bulls NY Red Bulls
  Colorado Colorado Rapids moved Houston Dynamo Houston
  Salt Lake Real Salt Lake City moved New England Revolution Revolution
  Quakes San Jose Earthquakes moved Sporting Kansas City Kansas
  Sounders FC Seattle Sounders FC moved FC Dallas FC Dallas
  Chicago Fire Chicago Fire FC moved Atlanta United FC Atlanta United
  Philadelphia Philadelphia Union moved D.C. United D.C. United
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy moved Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 6 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo moved Vissel Kobe Vissel Kobe
  Vegalta Sendai Vegalta Sendai moved Oita Trinita Oita Trinita
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus moved Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima moved Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Sagan Tosu Sagan Tosu moved Gamba Osaka Gamba Osaka
  Kashima Antlers Kashima Antlers moved Shonan Bellmare Shonan Bellmare
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka moved Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol moved FC Tokyo FC Tokyo
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale moved Yokohama FC Yokohama FC
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy moved Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu moved Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Machida Zelvia Machida Zelvia moved Albirex Niigata Albirex Niigata
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki moved Ehime FC Ehime FC
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi moved Mito HollyHock Mito HollyHock
  Omiya Ardija Omiya Ardija moved Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka moved Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  FC Ryukyu FC Ryukyu moved Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Tochigi SC Tochigi SC moved JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 3 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka moved Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  Blaublitz Akita Blaublitz Akita moved azul claro Numazu a. cl. Numazu
  Kataller Toyama Kataller Toyama moved Fujieda MYFC Fujieda MYFC
Matchday 24 Newcastle Newcastle United Jets moved Wellington Phoenix Wellington P.
  Melbourne Melbourne Victory moved Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 1 FK Slutsk FK Slutsk 3:1 Slavia Mozyr Slavia
  Belshina Belshina Bobruisk 1:3 FK Minsk FK Minsk
Matchday 20 El Makasa Masr El Makasa 12:00 AM El Gouna FC El Gouna
  El Ittihad Ittihad Alexandria 12:00 AM El Masry SC El Masry
  FC Masr FC Masr 12:00 AM Zamalek SC Zamalek
  Ismaily Ismaily SC 12:00 AM Wadi Degla FC Wadi Degla
Matchday 18 Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 8:00 PM Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
Matchday 5 FC Dila FC Dila Gori 12:00 AM FC Merani Tbilisi FC Merani
  Saburtalo FC Saburtalo 12:00 AM FC Telavi FC Telavi
  FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 12:00 AM Dinamo Batumi Dinamo Batumi
  FC Samtredia FC Samtredia 12:00 AM Chikhura Sachkhere Chikhura
  Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 12:00 AM Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 3 Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC moved Louisville City FC Louisville City
  San Antonio FC San Antonio FC moved Phoenix Rising FC Phoenix Rising
  Orange County Orange County SC moved San Diego Loyal SC San Diego Loyal
  St. Louis FC Saint Louis FC moved Indy Eleven Indy Eleven
  Bold FC Austin Bold FC moved Reno 1868 FC Reno FC
  Tacoma Defiance Tacoma Defiance moved Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  Tulsa FC Tulsa moved Las Vegas Lights FC Las Vegas
  RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros moved Real Monarchs SLC Real Monarchs
  Legion FC Birmingham Legion FC moved Miami FC Miami FC
  Charlotte Ind. Charlotte Independence moved New York Red Bulls II NY Red Bulls II
  LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II moved Sacramento Republic FC Sacramento FC
  New Mexico Utd. New Mexico United moved El Paso Locomotive FC El Paso
  Kansas City II Sporting Kansas City II moved Memphis 901 FC Memphis 901
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies moved North Carolina FC North Carolina
Matchday 26 ADO '20 ADO '20 Heemskerk moved HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  Hoogland VV Hoogland moved OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  Dongen VV Dongen moved RKVV DEM RKVV DEM
  ADO U21 ADO Den Haag U21 moved USV Hercules USV Hercules
  Lienden FC Lienden moved EVV Echt EVV Echt
  SV Oss '20 SV Oss '20 moved HV & CV Quick Quick DH
Matchday 40 Nottm Forest Nottingham Forest moved Bristol City Bristol City
Matchday 10 River Plate River Plate Asunción 12:00 AM Club Cerro Porteño Cerro Porteño
  Guaraní Club Guaraní 12:00 AM Club General Díaz de Luque General Diaz
  Nacional Club Nacional Asunción 12:00 AM Sportivo Luqueño Luqueño
  CS San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo 12:00 AM Club Libertad Asunción Libertad
  Olimpia Olimpia Asunción 12:00 AM Club Sol de América Sol de América
  12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 12:00 AM Guaireña FC Guaireña FC
Matchday 5 Progreso Club Atlético Progreso moved Club Atlético Cerro CA Cerro
  Mvd City Torque Montevideo City Torque moved Danubio FC Danubio FC
  Cerro Largo Cerro Largo FC moved CA Rentistas Rentistas
  Peñarol CA Peñarol moved Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 3 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta moved Pafos FC Pafos FC
  AEK Larnaca AEK Larnaca moved APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 32 Novara Novara Calcio 1908 moved US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe moved AC Gozzano Gozzano
  Arezzo SS Arezzo moved US Città di Pontedera Pontedera
  Lecco Calcio Lecco 1912 moved Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 moved Olbia Calcio 1905 Olbia
  Siena Robur Siena moved AC Renate Renate
  Pro Patria Aurora Pro Patria moved Como 1907 Como
  Monza AC Monza moved US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Juventus U23 Juventus U23 moved AS Giana Erminio Giana Erminio
  Pianese US Pianese moved US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Cavese Cavese 1919 moved Sicula Leonzio Sicula Leonzio
  Picerno AZ Picerno moved Ternana Calcio Ternana
  Avellino US Avellino 1912 moved US Catanzaro Catanzaro
  Catania Calcio Catania moved Paganese Calcio 1926 Paganese
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio moved FC Rieti Rieti
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 moved Teramo Calcio 1913 Teramo
  Reggina Reggina 1914 moved Potenza Calcio Potenza
  Monopoli SS Monopoli 1966 moved Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 20 Kremin Kremin Kremenchuk 12:00 AM FK Minaj FK Minaj
  Balkany Zorya Balkany Zorya 12:00 AM OPFK Cherkashchyna Cherkashchyna
  Ingulets Ingulets Petrove 12:00 AM Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
  MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 12:00 AM PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk Prykarpattya
  Rukh Lviv Rukh Lviv 12:00 AM Agrobiznes Volochysk Agrobiznes V.
  Obolon-Brovar Obolon-Brovar Kyiv 12:00 AM Avangard Kramatorsk Avangard K.
Matchday 3 Ordabasy Ordabasy Shymkent 12:00 AM Shakhter Karaganda Shakhter K.
  Qyzyljar Qyzyljar SK Petropavlovsk 12:00 AM Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
  Kaysar Kaysar Kyzylorda 12:00 AM FK Taraz Taraz
Matchday 19 Thisted FC Thisted FC 1:00 PM Ringköbing IF Ringköbing IF
  Avarta Avarta 1:00 PM Hilleröd Fodbold Hilleröd F
  Holbaek B&I Holbaek B&I 1:00 PM Vanlöse IF Vanlöse IF
Matchday 27 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen moved TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
  TuS Dassendorf TuS Dassendorf moved FC Süderelbe FC Süderelbe
  Niendorfer TSV Niendorfer TSV moved Hamm United FC Hamm United
  Union Tornesch FC Union Tornesch moved USC Paloma Hamburg USC Paloma
Matchday 25 Ammerthal DJK Ammerthal 2:00 PM 1.FC Sand 1.FC Sand
  DJK Don Bosco DJK Don Bosco Bamberg 2:00 PM SC Eltersdorf Eltersdorf
Matchday 19 Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven 3:00 PM Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling
  SV Eilendorf SV Eilendorf 3:00 PM FC BW Friesdorf BW Friesdorf
  Arnoldsweiler Victoria Arnoldsweiler 3:00 PM FC Pesch FC Pesch
  SV Breinig SV Breinig 3:00 PM 1.FC Düren FC Düren
  Siegburger SV Siegburger SV 04 3:15 PM Sports association Deutz 05 SA Deutz 05
  Frechen 20 SpVg Frechen 20 3:15 PM VfL Vichttal VfL Vichttal
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln II 3:30 PM FC Hennef 05 Hennef 05
Matchday 23 Wormatia Worms VfR Wormatia Worms 3:00 PM 1.FC Kaiserslautern II K'lautern II
Matchday 24 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel 3:00 PM TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
  RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 3:00 PM SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
  Eintr. Rheine FC Eintracht Rheine 3:00 PM Preußen Münster II Pr. Münster II
  SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 3:00 PM Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
  TuS Ennepetal TuS Ennepetal 3:00 PM Holzwickeder SC Holzwickeder SC
  ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund 3:00 PM Hammer SpVg Hammer SpVg
  1.FC Kaan-M. 1.FC Kaan-Marienborn 3:00 PM SV Schermbeck SV Schermbeck
Matchday 20 STK Samorin FC STK 1914 Samorin 10:30 AM Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
  Zilina B MSK Zilina B 10:30 AM NFL Partizan Bardejov Bardejov
  Slovan B Slovan Bratislava B 10:30 AM MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
  Ruzomberok B MFK Ruzomberok B 10:30 AM FC Petrzalka FC Petrzalka
Matchday 21 St. Pauli U19 FC St. Pauli U19 1:00 PM Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
Matchday 17 St. Jakob SV St. Jakob im Rosental 2:30 PM SVG Bleiburg Bleiburg
  St. Michael/Bl. ASKÖ St. Michael/Bleiburg 2:30 PM ASKÖ Köttmannsdorf Köttmannsdorf
  Kraig SV Kraig 2:30 PM SV Feldkirchen SV Feldkirchen
Matchday 19 Cracovia U19 Cracovia Krakow U19 moved Lech Poznan U19 Lech U19
  UKS SMS U19 UKS SMS Lodz U19 moved Jagiellonia Bialystok U19 Jagiellonia U19
  Hutnik U19 Hutnik Cracow U19 moved Gwarek Zabrze U19 Gwarek U19
  Gornik U19 Gornik Zabrze U19 moved FCB Escola Varsovia U19 Escola U19
Matchday 6 Guayaquil City Guayaquil City FC moved CD Universidad Católica Uni. Católica
  LDU Quito LDU Quito moved Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
  CD Olmedo CD Olmedo moved SD Aucas SD Aucas
  CS Emelec CS Emelec moved LDU de Portoviejo Portoviejo
  CD El Nacional CD El Nacional moved Técnico Universitario Técnico U.
  Dep. Cuenca Deportivo Cuenca moved Orense SC Orense
  Independiente Independiente del Valle moved Barcelona SC Guayaquil Barcelona SC
  CD Macará CD Macará moved Delfín SC Delfín SC
Matchday 2 Ventspils FK Ventspils moved FK Tukums 2000 Tukums
Matchday 13 Lee Man Lee Man moved Happy Valley AA Happy Valley
Semi-Finals Tai Po Tai Po FC 5:7 on pens R&F (Hong Kong) R&F (HK)
Matchday 2 Leader-Champion Leader-Champion Issyk-Kol moved FK Kara-Balta Kara-Balta
  Ilbirs Bishkek FK Ilbirs Bishkek moved FK Kaganat Kaganat
Matchday 19 L.A. Riverside L.A. Riverside 1:00 PM Landstraßer AC-Inter LAC-Inter
Matchday 18 Slagelse U19 Slagelse B&I U19 12:30 PM Holbaek B&I U19 Holbaek B&I U19
Matchday 16 Dreams FC Dreams FC 4:00 PM Inter Allies FC Inter Allies
  WAFA SC West African Football Academy 4:00 PM Bechem United FC Bechem United
  Ebusua Dwarfs Ebusua Dwarfs FC 4:00 PM Legon Cities FC Legon Cities FC
  Hearts of Oak Hearts of Oak 4:00 PM Eleven Wonders FC Eleven Wonders
  Liberty Prof. Liberty Professionals FC 4:00 PM King Faisal FC King Faisal
  Ashanti Gold Ashanti Gold SC 4:00 PM Elmina Sharks FC Elmina Sharks
  Medeama Medeama SC 4:00 PM Berekum Chelsea FC Berekum Chelsea
Matchday 26 Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 4:00 PM Lobi Stars FC Lobi Stars
  Katsina Utd. Katsina United FC 4:00 PM Adamawa United Adamawa United
  Kano Pillars Kano Pillars 4:00 PM Plateau United FC Plateau United
  Warri Wolves FC Warri Wolves FC 4:00 PM Dakkada FC Dakkada FC
  Akwa United Akwa United 4:00 PM Sunshine Stars Sunshine Stars
  FC Heartland FC Heartland 4:00 PM Wikki Tourists Wikki Tourists
  Abia Warriors Abia Warriors FC 4:00 PM Rivers United FC Rivers United
  Kwara United Kwara United FC 4:00 PM Nasarawa United Nasarawa United
  Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 4:00 PM Jigawa Golden Stars FC Jigawa
  Enyimba Aba Enyimba Aba 4:00 PM MFM FC MFM FC
Matchday 21 Zebbug Rangers Zebbug Rangers FC 1:15 PM Pembroke Athleta FC Pembroke
  Naxxar Lions FC Naxxar Lions FC 2:00 PM Mqabba FC Mqabba FC
  Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs FC 4:15 PM Qormi FC QFC
Matchday 2 Suva FA Suva FA moved Ba FC Ba FC
Matchday 25 Polokwane City Polokwane City FC moved Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
  Stellenbosch FC Stellenbosch FC moved Lamontville Golden Arrows Golden Arrows
Matchday 23 HBS HBS Craeyenhout moved RKVV Velsen RKVV Velsen
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer moved VV Hoogeveen VV Hoogeveen
  Alcides MVV Alcides moved SDO Bussum SDO Bussum
  Hollandia HVV Hollandia moved RKSV Leonidas Leonidas
  SJC Noordwijk SJC Noordwijk moved MSC Meppel MSC Meppel
  RKAVV RKAVV Leidschendam moved Be Quick 1887 Be Quick 1887
  SV Meerssen SV Meerssen moved IFC Ambacht IFC Ambacht
  RKSV Nuenen RKSV Nuenen moved VV Moerse Boys VV Moerse Boys
  RKZVC RKZVC Zieuwent moved RKSV Halsteren RKSV Halsteren
  EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek moved LONGA '30 LONGA '30
  Juliana '31 Juliana '31 moved Sportclub Silvolde SP Silvolde
  Unitas GVV Unitas moved RKSV Minor RKSV Minor
  Baronie VV Baronie moved UDI'19/Beter Bed UDI '19

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Mykhaylo Pysko
    Age: 27 Years  Ukraine
    Position: Left-Back
    Market value: 150 K €
    Fee: Free transfer
    Ingulets Petrove
     
    Belshina Bobruisk
  • Enson Rodríguez
    Age: 30 Years  Venezuela
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 325 K €
    Fee: ?
    SD Aucas
     
    CD Macará
  • Takuma Nishimura
    Age: 23 Years  Japan
    Position: Second Striker
    Market value: 725 K €
    Fee: End of loan
    Portimonense SC
     
    CSKA Moscow
  • Gyliano van Velzen
    Age: 25 Years  Netherlands
    Position: Left Winger
    Market value: 300 K €
    Fee: End of loan
    Aldershot Town
     
    Crawley Town
  • Glebs Sopots
    Age: 23 Years  Latvia
    Position: Goalkeeper
    Market value: 25 K €
    Fee: -
    Without Club
     
    UMF Sindri
  • Arthur Iontton
    Age: 19 Years  England
    Position: Defensive Midfield
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Braintree Town
     
    Stevenage FC
  • Ryan George
    Age: 18 Years  Wales
    Position: Abwehr
    Market value: -
    Fee: End of loan
    FC Walton Casuals
     
    Newport County U18