For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 21, 2020

Matchday 31
Chelsea Chelsea FC moved Manchester City Man City
 
Burnley Burnley FC moved Watford FC Watford
  Newcastle Newcastle United moved Aston Villa Aston Villa
 
Norwich Norwich City moved Everton FC Everton
 
Man Utd Manchester United moved Sheffield United Sheffield Utd.
 
Liverpool Liverpool FC moved Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 30 Stade Rennais Stade Rennais FC moved Olympique Lyon Olympique Lyon
  OGC Nice OGC Nice moved HSC Montpellier Montpellier
  Dijon FCO Dijon moved SC Amiens SC Amiens
  FC Metz FC Metz moved Stade Brest 29 Stade Brest 29
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique moved FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  SCO Angers SCO Angers moved FC Toulouse Toulouse
Matchday 28 Twente FC Twente Enschede FC moved ADO Den Haag ADO Den Haag
  PEC Zwolle PEC Zwolle moved VVV-Venlo VVV-Venlo
  Vitesse Vitesse Arnhem moved Willem II Tilburg Willem II
  Heerenveen SC Heerenveen moved RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 27 Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 moved Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Altinordu U19 Altinordu FK U19 moved Konyaspor U19 Konyaspor U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 moved Kayserispor U19 Kayserispor U19
  Bursaspor U19 Bursaspor U19 moved MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Sivasspor U19 Sivasspor U19 moved Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 moved Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  Besiktas U19 Besiktas JK U19 moved Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
  Boluspor U19 Boluspor U19 moved Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
Matchday 32 Livingston FC Livingston FC moved Aberdeen FC Aberdeen FC
  Celtic Celtic FC moved St. Johnstone FC St. Johnstone
  Motherwell FC Motherwell FC moved Kilmarnock FC Kilmarnock FC
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC moved Hibernian FC Hibernian FC
  Heart of Midl. Heart of Midlothian FC moved Ross County FC Ross County
Matchday 26 RFC Meux RFC Meux moved RFC Tilleur RFC Tilleur
  RE Durbuy Royale Entente Durbuy moved RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
  RUS Rebecq RUS Rebecq moved RE Acren-Lessines RE Acren
  La Louvière RAAL La Louvière moved Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
  Dessel Sport KFC Dessel Sport moved RWD Molenbeek (2015) RWDM
  Thes Sport KVV Thes Sport moved KMSK Deinze SK Deinze
  Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes moved FCV Dender EH FCV Dender EH
  KSK Heist KSK Heist moved RFC Seraing RFC Seraing
  AFC Tubize AFC Tubize moved Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
  Zwevezele SKV Zwevezele moved KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas moved KFC Merelbeke Merelbeke
  KSK Ronse KSK Ronse moved FC Gullegem FC Gullegem
  VW Hamme KFC VW Hamme moved SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  KRC Gent KRC Gent moved FC Knokke FC Knokke
  RC Hades RC Hades moved Hoogstraten VV Hoogstraten VV
  SK Londerzeel SK Londerzeel moved Royal Cappellen FC Royal Cappellen
  Bocholt VV Bocholt VV moved SK Pepingen-Halle Pepingen-Halle
  Diegem Sport Diegem Sport moved Spouwen Mopertingen Spouwen-Moper
Matchday 8 TPS U19 Turun Palloseura U19 12:15 PM Ilves Tampere U19 Ilves U19
  FC Espoo U19 FC Espoo U19 2:00 PM SJK Seinäjoki U19 SJK U19
  IF Gnistan U19 IF Gnistan U19 2:30 PM Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
  FC Haka U19 FC Haka U19 6:00 PM Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 HJS U19
  Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 7:40 PM Käpylän Pallo U19 Käpylän U19
First Round Savon Pallo Savon Pallo 2:00 PM Harjun Potku Harjun Potku
Matchday 26 Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali moved Levski Sofia Levski Sofia
  CSKA Sofia CSKA Sofia moved Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
  Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad moved Botev Plovdiv Botev Plovdiv
  Botev Vratsa POFK Botev Vratsa moved FC Tsarsko Selo Sofia FC Tsarsko Selo
  FK Etar Etar Veliko Tarnovo moved FK Dunav Ruse FK Dunav
  Slavia Sofia Slavia Sofia moved PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 24 Pomorie OFK Pomorie moved FK Botev Galabovo B. Galabovo
  Strumska Slava Strumska Slava 2:30 PM CSKA 1948 CSKA 1948
  Spartak Varna Spartak Varna 2:30 PM PFK Spartak Pleven Spartak Pleven
  OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 4:00 PM Chernomorets Balchik C. Balchik
Matchday 29 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 12:00 AM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Triglav NK Triglav Kranj 12:00 AM NK Maribor NK Maribor
  NS Mura NS Mura 12:00 AM NK Celje NK Celje
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 12:00 AM NK Bravo NK Bravo
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 12:00 AM NK Domzale NK Domzale
Matchday 2 Slo. Bratislava Slovan Bratislava moved DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
  Michalovce MFK Zemplin Michalovce moved MSK Zilina MSK Zilina
  Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable moved FK Pohronie Pohronie
  AS Trencin AS Trencin moved FK Senica FK Senica
  FC Nitra FC Nitra moved SKF Sered SKF Sered
Matchday 25 BSC Woffenbach BSC Woffenbach 1:30 PM SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
  TV Aiglsbach TV Aiglsbach 2:00 PM VfB Straubing VfB Straubing
  FC Tegernheim FC Tegernheim 2:00 PM SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr
  TSV Bogen TSV Bogen 2:00 PM ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
  SpVgg Lam SpVgg Lam 2:00 PM TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
  ASV Neumarkt ASV Neumarkt 2:00 PM SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
  TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 2:00 PM 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
  TSV Seebach TSV Seebach 2:00 PM SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
  TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 2:00 PM TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
  Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 3:00 PM Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
  Kickers Selb Kickers Selb 3:00 PM 1.SC Feucht 1.SC Feucht
  SV Schwaig SV Schwaig 4:00 PM TSV Kornburg TSV Kornburg
  SV Mitterteich SV Mitterteich 4:00 PM 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
  SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 4:00 PM FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
  SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 3:00 PM TuS Röllbach TuS Röllbach
  TG Höchberg TG Höchberg 4:00 PM 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
  SV Friesen SV Friesen 4:00 PM DJK Schwebenried Schwebenried
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 4:00 PM TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
  FC Coburg FC Coburg 4:00 PM TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  FT Schweinfurt FT Schweinfurt 4:00 PM 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
Matchday 24 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 2:30 PM Ahrweiler BC Ahrweiler BC
  SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 4:00 PM SG 99 Andernach SG 99 Andernach
  TuS Kirchberg TuS Kirchberg 5:30 PM SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
  TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 5:30 PM SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 20 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz moved SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg moved BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  Budissa Bautzen Budissa Bautzen moved SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 moved VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig moved LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 moved FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 moved FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 19 G. Westvororte TSV Gera Westvororte moved SpVgg Geratal SpVgg Geratal
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg moved 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar moved FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt moved BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
  Sondershausen Eintracht Sondershausen moved FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida moved FC Wacker Teistungen Teistungen
  SV Ehrenhain SV Ehrenhain moved SV Schott Jena Schott Jena
  Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen moved SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Matchday 23 VfB Eppingen VfB Eppingen 12:00 AM FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
  FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen 12:00 AM VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
  FC Kirrlach FC Olympia 1919 Kirrlach 12:00 AM TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
  VfR Mannheim VfR Mannheim 12:00 AM 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
  SV Spielberg SV Spielberg 12:00 AM ATSV Mutschelbach ATSV Mutschelb.
Matchday 25 OSC Vellmar OSC Vellmar 3:30 PM TSG Sandershausen Sandershausen
  SG Bad Soden SG Bad Soden 3:30 PM FC Körle FC Körle
  Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 4:45 PM SC Willingen SC Willingen
Matchday 20 FC Radolfzell FC Radolfzell 2:30 PM SV Endingen SV Endingen
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 3:30 PM FC Teningen FC Teningen
  Kehler FV Kehler FV 07 3:30 PM SV Weil SV Weil
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 3:30 PM FC Auggen FC Auggen
  SV Bühlertal SV Bühlertal 5:00 PM 1.SV Mörsch 1.SV Mörsch
Matchday 22 CD Morón CD Morón moved Argentino Agropecuario Agropecuario
  AA Estudiantes AA Estudiantes de Río Cuarto moved Nueva Chicago Nueva Chicago
  Instituto AC Instituto AC Córdoba moved Defensores de Belgrano Defensores
  CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) moved Club Deportivo Riestra CD Riestra
  CA Temperley Club Atlético Temperley moved Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
  All Boys CA All Boys Buenos Aires moved Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
  San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) moved Club Atlético Tigre Tigre
  Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia moved Club Atlético Belgrano Belgrano
  Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) moved Atlético de Rafaela Rafaela
  Almagro Club Almagro moved Brown de Adrogue Brown Adrogue
  Barracas C. Club Atlético Barracas Central moved Club Atlético Mitre CA Mitre
  Atlanta Club Atlético Atlanta moved CA Alvarado CA Alvarado
  Dep. Santamarin Deportivo Santamarina moved Quilmes Atlético Club Quilmes
  Villa Dálmine Club Villa Dálmine moved Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
Group A San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 9:45 PM Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Group B CA Tucumán Club Atlético Tucumán 1:10 AM Club Atlético Huracán Huracán
  Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 5:15 PM Club Atlético Aldosivi Aldosivi
  CA Colón Club Atlético Colón 7:30 PM Defensa y Justicia Defensa
Matchday 4 NYCFC New York City FC moved Vancouver Whitecaps FC Vancouver
  Nashville SC Nashville SC moved Columbus Crew SC Columbus Crew
  Minnesota Utd. Minnesota United FC moved Montreal Impact Montreal Impact
  Cincinnati FC Cincinnati moved Toronto FC Toronto FC
Matchday 6 Kyoto Sanga Kyoto Sanga moved Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama moved Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 3 Gainare Tottori Gainare Tottori moved FC Imabari FC Imabari
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club moved Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 moved Fukushima United Fukushima Utd.
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki moved SC Sagamihara SC Sagamihara
  G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 moved Kagoshima United Kagoshima Utd.
Matchday 23 Al-Adalah FC Al-Adalah FC moved Al-Ettifaq Al-Ettifaq
  Al-Raed Al-Raed moved Damac FC Damac FC
Matchday 24 Western Sydney Western Sydney Wanderers 1:1 Sydney FC Sydney FC
Matchday 1 Vitebsk FK Vitebsk 1:0 FK Gorodeya Gorodeya
  Isloch Isloch Minskiy Rayon 1:0 Neman Grodno Neman Grodno
Quarter-Finals 2nd leg ES Sétif ES Sétif moved CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
  A Bou Saâda A Bou Saâda moved USM Bel Abbès USM Bel Abbès
  WA Boufarik WA Boufarik 4:00 PM US Biskra US Biskra
  ASM Oran ASM Oran moved Paradou AC Paradou AC
Matchday 20 El Ahly El Ahly Cairo 12:00 AM Aswan SC Aswan SC
  El Mokawloon El Mokawloon SC 12:00 AM Entag El Harby Entag El Harby
Matchday 3 Hartford Hartford Athletic moved Charleston Battery Charleston
  ATL UTD 2 Atlanta United 2 moved Loudoun United FC Loudoun United
Matchday 30 Montrose Montrose FC moved Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  Airdrieonians Airdrieonians FC moved Dumbarton FC Dumbarton FC
  Raith Rovers Raith Rovers FC moved East Fife FC East Fife
  Clyde FC Clyde FC moved Peterhead FC Peterhead FC
  Falkirk FC Falkirk FC moved Stranraer FC Stranraer
Matchday 26 VVOG VVOG Harderwijk moved Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Hoek HSV Hoek moved DVS '33 Ermelo DVS '33
  Barendrecht BVV Barendrecht moved ONS Sneek ONS Sneek
  Ter Leede VV Ter Leede moved VV Goes VV Goes
  DOVO VV DOVO Veenendaal moved VVSB Noordwijkerhout VVSB
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk moved ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
  Almere City U21 Almere City FC U21 moved FC Lisse FC Lisse
  Harkemase Boys Harkemase Boys moved VV SteDoCo SteDoCo
  VV Gemert VV Gemert moved VV UNA Veldhoven VV UNA
  Groene Ster RKSV Groene Ster moved Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 40
QPR Queens Park Rangers moved Fulham FC Fulham
  Preston NE Preston North End moved Derby County Derby
  Reading Reading FC moved Brentford FC Brentford
  Cardiff Cardiff City moved Charlton Athletic Charlton
  Leeds Leeds United moved Luton Town Luton
  Barnsley FC Barnsley FC moved Blackburn Rovers Blackburn
  Sheff Wed Sheffield Wednesday moved West Bromwich Albion West Brom
  Hull City Hull City moved Middlesbrough FC Middlesbrough
  Wigan Wigan Athletic moved Stoke City Stoke City
  Birmingham Birmingham City moved Huddersfield Town Huddersfield
  Millwall Millwall FC moved Swansea City Swansea
Matchday 30 Annan Athletic Annan Athletic FC moved Edinburgh City FC Edinburgh City
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC moved Elgin City FC Elgin City
  Brechin City Brechin City FC moved Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Cove Rangers Cove Rangers FC moved Albion Rovers FC Albion Rovers
  Queen's Park Queen's Park FC moved Stirling Albion FC Stirling
Matchday 5 Plaza Colonia Club Plaza Colonia moved Defensor Sporting Club Defensor
  River Plate Atletico River Plate Montevideo moved Club Nacional Nacional
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo moved CA Fénix CA Fénix
  Wanderers Montevideo Wanderers moved Club Deportivo Maldonado Maldonado
Matchday 3 Ethnikos Ethnikos Achnas moved Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
  Doxa Katokopias Doxa Katokopias moved Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
  Anorthosis Anorthosis Famagusta moved Omonia Nicosia Omonia Nikosia
  AEL Limassol AEL Limassol moved Apollon Limassol Apol. Limassol
Matchday 7 Sligo Rovers Sligo Rovers moved Shelbourne FC Shelbourne
Matchday 5 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC moved Galway United FC Galway United
  Longford Town Longford Town FC moved Athlone Town AFC Athlone Town
Matchday 39 MK Dons Milton Keynes Dons moved Gillingham FC Gillingham FC
  Southend United Southend United moved Bolton Wanderers Bolton
  Accrington Accrington Stanley moved Doncaster Rovers Doncaster
  Ipswich Ipswich Town moved Portsmouth FC Portsmouth
  Shrewsbury Shrewsbury Town moved Blackpool FC Blackpool
  Wycombe Wycombe Wanderers moved Oxford United Oxford United
  Fleetwood Fleetwood Town moved Rotherham United Rotherham
  Rochdale Rochdale AFC moved Burton Albion Burton Albion
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon moved Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Peterborough Peterborough United moved Bristol Rovers Bristol Rovers
  Lincoln City Lincoln City moved Coventry City Coventry
Matchday 40 Carlisle United Carlisle United moved Leyton Orient Leyton Orient
  Morecambe FC Morecambe FC moved Stevenage FC Stevenage
  Swindon Town Swindon Town moved Crawley Town Crawley Town
  Cheltenham Cheltenham Town moved Grimsby Town Grimsby Town
  Newport County Newport County moved Colchester United Colchester Utd.
  Bradford Bradford City moved Macclesfield Town Macclesfield
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra moved Forest Green Rovers Forest Green
  Oldham Athletic Oldham Athletic moved Port Vale FC Port Vale
  Cambridge Utd. Cambridge United moved Northampton Town Northampt. Town
  Mansfield Town Mansfield Town moved Walsall FC Walsall
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United moved Salford City Salford
  Torquay United Torquay United FC moved Solihull Moors Solihull Moors
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC moved Dover Athletic Dover Athletic
  Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United moved Bromley FC Bromley
  Barnet Barnet FC moved Sutton United Sutton Utd
  Aldershot Town Aldershot Town moved Woking FC Woking FC
  Hartlepool Utd. Hartlepool United moved FC Halifax Town Halifax Town
  Chorley FC Chorley FC moved AFC Fylde Fylde
  Eastleigh FC Eastleigh FC moved Yeovil Town Yeovil Town
  Wrexham Wrexham AFC moved Boreham Wood FC Boreham Wood
  Chesterfield FC Chesterfield FC moved Maidenhead United Maidenhead Utd.
Matchday 33 Carrick Rangers Carrick Rangers moved Crusaders FC Crusaders
  Cliftonville Cliftonville FC moved Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Dungannon Dungannon Swifts moved Glenavon FC Glenavon
  Ballymena Ballymena United moved Institute FC Institute FC
  Larne FC Larne FC moved Coleraine FC Coleraine
  HW Welders Harland & Wolff Welders moved Queen's University Queen's Uni
  PSNI FC PSNI FC moved Dergview FC Dergview
  Ards FC Ards FC moved Loughgall FC Loughgall
  Ballinamallard Ballinamallard United moved Ballyclare Comrades FC Ballyclare
  Knockbreda FC Knockbreda FC moved Dundela FC Dundela FC
  Portadown Portadown FC moved Newry City AFC Newry City
Matchday 18 Banbridge Banbridge Town moved Bangor FC Bangor
  Portstewart FC Portstewart FC moved Lisburn Distillery FC Lisburn FC
  Dollingstown FC Dollingstown FC moved Armagh City FC Armagh City FC
  Limavady United Limavady United 12:00 AM Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
  Annagh United Annagh United FC moved Tobermore United FC Tobermore
  Moyola Park Moyola Park AFC moved Newington YC Newington YC
Matchday 32 Vibonese US Vibonese moved SSC Bari Bari
Matchday 30 Troyes ES Troyes AC moved FC Lorient FC Lorient
  Queen o. t. S. Queen of the South FC moved Arbroath FC Arbroath
  Dundee United Dundee United FC moved Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC moved Greenock Morton FC Morton
  Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC moved Dundee FC Dundee FC
Matchday 20 Chornomorets Chornomorets Odessa 12:00 AM Volyn Lutsk Volyn Lutsk
  Vikt. Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19 10:30 AM MFK Karvina U19 Karvina U19
  Sparta Prag U19 AC Sparta Prag U19 11:00 AM 1.FK Pribram U19 Pribram U19
  M. Boleslav U19 FK Mlada Boleslav U19 12:00 PM SK Dynamo Ceske Budejovice U19 Budejovice U19
  Pardubice U19 FK Pardubice U19 1:00 PM FC Hradec Králové U19 Hr. Králové U19
  Slovacko U19 1.FC Slovacko U19 1:00 PM SK Sigma Olomouc U19 Olomouc U19
  SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19 1:00 PM FC Banik Ostrava U19 Ostrava U19
  FK Meteor U19 FK Meteor Praha U19 1:00 PM FC Zlin U19 FC Zlin U19
  Z. Brno U19 FC Zbrojovka Brno U19 1:00 PM Slezsky FC Opava U19 SFC Opava U19
Matchday 21 Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki moved Unia Skierniewice Unia Skierniewice
  KS Wasilków KS Wasilków moved RKS Radomsko RKS Radomsko
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie moved Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
  Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki moved Bron Radom Bron Radom
  Znicz Biala P. Znicz Biala Piska moved Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  Huragan Morag Huragan Morag moved Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  O. Zambrow Olimpia Zambrow moved Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Legia II Legia Warsaw II moved Ursus Warszawa Ursus Warszawa
  Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki moved Concordia Elblag C. Elblag
Matchday 20 Unia Janikowo Unia Janikowo moved Sokol Kleczew Sokol Kleczew
  Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno moved Nielba Wagrowiec Nielba
  Swit Szczecin Swit Szczecin moved Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin moved Grom Nowy Staw Grom N.S.
  B. Koszalin Baltyk Koszalin moved Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  KP Starogard KP Starogard Gdanski moved Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia moved Chemik Police Chemik Police
  Górnik Konin Górnik Konin moved Pogon Szczecin II Pogon II
  KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz moved Jarota Jarocin Jarota Jarocin
Matchday 3 Kairat Almaty Kairat Almaty 12:00 AM Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
  Tobol Kostanay Tobol Kostanay 12:00 AM Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau
Matchday 25 FC Augsburg II FC Augsburg II moved TSV Aubstadt Aubstadt
  SV Schalding SV Schalding-Heining moved SV Heimstetten SV Heimstetten
  FV Illertissen FV Illertissen moved VfB Eichstätt VfB Eichstätt
  Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg moved 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
  Nuremberg II 1.FC Nuremberg II moved Türkgücü München Türkgücü Münch.
  VfR Garching VfR Garching moved TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
  1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim moved SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
Matchday 19 Akademisk BK Akademisk Boldklub 12:00 PM Aarhus Fremad Aarhus Fremad
  VSK Aarhus VSK Aarhus 1:30 PM Middelfart Boldklub Middelfart
  FA 2000 FA 2000 1:45 PM Boldklubben af 1893 B93
  Naesby BK Naesby Boldklub 2:00 PM FC Sydvest 05 FC Sydvest
  Brabrand IF Brabrand IF 2:00 PM Dalum IF Dalum IF
  Jammerbugt FC Jammerbugt FC 2:00 PM Vejgaard B Vejgaard B
  Skovshoved Skovshoved IF 3:00 PM Slagelse B&I Slagelse
  Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 3:00 PM BK Frem BK Frem
Matchday 27 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme moved SC Victoria Hamburg SC Victoria
  Meiendorfer SV Meiendorfer SV moved SV Rugenbergen SV Rugenbergen
Matchday 25 TSV Karlburg TSV Karlburg 2:00 PM DJK Vilzing DJK Vilzing
  Viktoria Kahl Viktoria Kahl 2:00 PM SpVgg Bayern Hof Bayern Hof
  Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 2:00 PM TSV Abtswind TSV Abtswind
  Würzburger FV Würzburger FV 2:00 PM TSV Großbardorf TSV Großbardorf
  ATSV Erlangen ATSV Erlangen 3:00 PM SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach
  ASV Cham ASV Cham 4:00 PM DJK Gebenbach DJK Gebenbach
  Kirchansch. SV Kirchanschöring 2:00 PM SV Donaustauf SV Donaustauf
  FC Ismaning FC Ismaning 2:00 PM SSV Jahn Regensburg II Regensburg II
  SV Pullach SV Pullach 2:00 PM Türkspor Augsburg Türk. Augsburg
  TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang 2:30 PM FC Pipinsried FC Pipinsried
  FC Deisenhofen FC Deisenhofen 2:30 PM TSV 1860 München II 1860 München II
  SpVgg Hankofen SpVgg Hankofen-Hailing 2:30 PM TSV 1865 Dachau 1865 Dachau
  Schwaben Augsb. Schwaben Augsburg 3:00 PM TSV Nördlingen TSV Nördlingen
  Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II 6:30 PM TSV Schwabmünchen Schwabmünchen
Matchday 23 A. Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen 3:00 PM TuS Koblenz TuS Koblenz
  FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen 3:00 PM FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach
  SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 3:00 PM Hassia Bingen Hassia Bingen
  SV Röchling SV Röchling Völklingen 3:00 PM TSG Pfeddersheim Pfeddersheim
  Eintracht Trier SV Eintracht Trier 05 3:00 PM FC Karbach FC Karbach
  SV Gonsenheim SV Gonsenheim 3:00 PM FV Engers 07 FV Engers 07
  Schott Mainz TSV Schott Mainz 3:00 PM TuS Mechtersheim Mechtersheim
  FV Dudenhofen FV Dudenhofen 3:00 PM SV 07 Elversberg II Elversberg II
Matchday 20 Puchov MSK Puchov 3:00 PM FK Dubnica nad Vahom Dubnica
  FC Kosice FC Kosice 3:00 PM MFK Skalica MFK Skalica
  FK Poprad FK Poprad 3:00 PM Tatran Liptovsky Mikulas Liptovsky Mik.
Matchday 8 FC Twente U19 FC Twente Enschede U19 2:30 PM Feyenoord U19 Feyenoord U19
  PSV U19 PSV Eindhoven U19 2:30 PM AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
  FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 2:30 PM SC Heerenveen U19 Heerenveen U19
  Ajax U19 Ajax Amsterdam U19 2:30 PM FC Groningen U19 Groningen U19
  Volendam U19 FC Volendam U19 12:00 PM Excelsior Rotterdam U19 Excelsior U19
  Zeeburgia U19 AVV Zeeburgia U19 2:00 PM VVV-Venlo U19 VVV U19
  Graafschap U19 De Graafschap Doetinchem U19 3:00 PM Fortuna Sittard U19 Fortuna U19
  Spartaan U19 Spartaan '20 U19 3:30 PM Roda JC Kerkrade U19 Roda JC U19
Matchday 10 Willem II U19 Willem II Tilburg U19 12:00 PM FC Emmen U19 Emmen U19
  PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19 12:00 PM NAC Breda U19 NAC Breda U19
  Almere City U19 Almere City FC U19 12:00 PM NEC Nijmegen U19 NEC U19
  ADO U19 ADO Den Haag U19 12:00 PM Vitesse Arnhem U19 Vitesse U19
Matchday 9 Feyenoord U17 Feyenoord U17 2:30 PM FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
  AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 2:30 PM Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
  Heerenveen U17 sc Heerenveen U17 2:30 PM PSV Eindhoven U17 PSV U17
  Sparta R. U17 Sparta Rotterdam U17 2:30 PM PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17
Matchday 16 U. Berlin U19 1.FC Union Berlin U19 moved Hertha BSC U19 Hertha BSC U19
  Hannover 96 U19 Hannover 96 U19 moved Hamburger SV U19 Hamburg U19
Matchday 17 ATUS Ferlach ATUS Ferlach 2:00 PM SK Treibach Treibach
  Maria Saal SK Maria Saal 3:00 PM Klagenfurter AC 1909 KAC 1909
  Völkermarkt VST Völkermarkt 3:00 PM ASKÖ Gmünd ASKÖ Gmünd
Matchday 23 Gr. Fürth U17 SpVgg Greuther Fürth U17 11:00 AM 1.FC Nürnberg U17 Nürnberg U17
  SV Wehen U17 SV Wehen Wiesbaden U17 11:00 AM SpVgg Unterhaching U17 U'haching U17
  FC Augsburg U17 FC Augsburg U17 11:00 AM SC Freiburg U17 SC Freiburg U17
  Darmstadt U17 SV Darmstadt 98 U17 11:00 AM 1.FSV Mainz 05 U17 Mainz 05 U17
  Hoffenheim U17 TSG 1899 Hoffenheim U17 12:00 PM VfB Stuttgart U17 Stuttgart U17
  Frankfurt U17 Eintracht Frankfurt U17 1:00 PM Karlsruher SC U17 Karlsruhe U17
  FC Bayern U17 FC Bayern Munich U17 2:00 PM Stuttgarter Kickers U17 St. Kickers U17
Matchday 18 SV Lochau SV Lochau moved FC Nenzing Nenzing
  Admira Dornbirn SC Admira Dornbirn moved FC Alberschwende Alberschwende
  Feldkirch FC Blau-Weiß Feldkirch moved FC Bizau Bizau
  FC Hard FC Hard moved FC Höchst Höchst
  Ludesch SV Ludesch moved FC Egg FC Egg
  Fussach SC Fussach moved FC Andelsbuch Andelsbuch
  SC Göfis SC Göfis moved FC Schruns Schruns
  Bezau VfB Bezau moved FC Lustenau FC Lustenau
Matchday 3 Vorarlberg U18 AKA Vorarlberg U18 0:2 AKA Red Bull Salzburg U18 AKA Salzb. U18
Matchday 19 Korona U19 Korona Kielce U19 moved Pogon Szczecin U19 Pogon U19
  Lechia U19 Lechia Gdansk U19 moved Wisla Cracow U19 Wisla U19
  Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19 moved Slask Wroclaw U19 Slask U19
  Lubin U19 Zaglebie Lubin U19 moved Legia Warsaw U19 Legia U19
Group A USA U23 United States U23 moved Costa Rica U23 Costa Rica U23
  Mexico U23 Mexico U23 3:30 AM Dominican Republic U23 Dom. Rep. U23
Group B Canada U23 Canada U23 9:30 PM El Salvador U23 El Salvador U23
  Honduras U23 Honduras U23 moved Haiti U23 Haiti U23
Matchday 2 Spartaks Spartaks Jurmala moved Riga FC Riga
  Jelgava FK Jelgava moved BFC Daugavpils Daugavpils
  Valmiera Valmiera FC moved FK RFS RFS
Matchday 13 R&F (HK) R&F (Hong Kong) moved Southern District Southern
  Eastern Eastern SC moved Kitchee SC Kitchee
Semi-Finals Eastern Eastern SC 5:0 Hong Kong Pegasus FC Pegasus
Matchday 2 Alay Osh FK Alay Osh moved Neftchi Kochkor-Ata Neftchi
Matchday 19 Columbia SC Columbia Floridsdorf 2:00 PM Hellas Kagran Hellas Kagran
  Wien Floridsd. FV Wien Floridsdorf 2:00 PM Floridsdorfer AC II FAC II
  Simmering 1. Simmeringer SC 3:00 PM DSV Fortuna 05 Wien Fortuna 05
  Siemens/Großfeld KSV Siemens/Großfeld 3:00 PM FC 1980 Wien 1980 Wien
  NAC Nußdorfer AC 4:00 PM FC Austria 11 - Rapid Oberlaa A11 - R.Oberlaa
Matchday 14 Sierndorf SV Sierndorf 3:30 PM SC Korneuburg Korneuburg
  Bad Vöslau ASK Bad Vöslau 3:30 PM SVg Breitenau/Schwarzau SVg Breitenau/Schwarzau
Matchday 17 SönderjyskE U19 SönderjyskE U19 12:30 PM Randers FC U19 Randers FC U19
  Lyngby BK U19 Lyngby BK U19 1:00 PM Silkeborg IF U19 Silkeborg U19
Matchday 18 Naestved BK U19 Naestved Boldklub U19 12:00 PM Akademisk Boldklub U19 Akademisk U19
  Viborg FF U19 Viborg FF U19 12:00 PM Kolding IF U19 Kolding IF U19
  HB Köge U19 HB Köge U19 12:30 PM Naesby Boldklub U19 Naesby BK U19
  Roskilde U19 Roskilde B.1906 U19 1:00 PM Boldklubben af 1893 U19 B.93 U19
  Helsingör U19 FC Helsingör U19 1:00 PM AC Horsens U19 AC Horsens U19
  Hellerup IK U19 Hellerup IK U19 3:30 PM Hobro IK U19 Hobro IK U19
Matchday 16 Asante Kotoko Asante Kotoko SC 4:00 PM Accra Great Olympics Accra Great Olympics
Matchday 26 Vardar Vardar Skopje 2:30 PM Akademija Pandev Akad. Pandev
  Struga Struga Trim & Lum 2:30 PM Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
  FC Shkupi FC Shkupi 2:30 PM Shkendija Tetovo Shkendija
  Sileks Sileks Kratovo 2:30 PM Rabotnicki Skopje Rabotnicki
  Renova Renova Dzepciste 2:30 PM Borec Veles Borec Veles
Matchday 21 Fgura Utd Fgura United FC 2:00 PM St. George's FC St.George's FC
  Zejtun C. Zejtun Corinthians FC 4:15 PM Vittoriosa Stars FC Vittoriosa
Matchday 25 Black Leopards Black Leopards FC moved Maritzburg United FC Maritzburg Utd.
  Highlands Park Highlands Park FC moved Mamelodi Sundowns FC Sundowns
  Orlando Pirates Orlando Pirates moved Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC
  SuperSport Utd. SuperSport United moved Bloemfontein Celtic Bloemfontein
  AmaZulu FC AmaZulu FC moved Baroka FC Baroka FC
Ukraine U17 Ukraine U17 12:00 AM Estonia U17 Estonia U17
  U. A. E. United Arab Emirates 12:00 AM Singapore Singapore
  Malaysia Malaysia 6:00 PM Bahrain Bahrain
Matchday 23 Gravenzande FC 's-Gravenzande moved AZSV Aalten AZSV Aalten
  Achilles Veen Achilles Veen moved VV Spijkenisse Spijkenisse
  Jodan Boys CVV de Jodan Boys moved ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  Achilles '29 Achilles '29 moved VV Zwaluwen Vlaardingen Zwaluwen
  DHSC Utrecht DHSC Utrecht moved VV Smitshoek Smitshoek
  VV Capelle VV Capelle moved VV Duno Doorwerth VV Duno
  Sportlust '46 Sportlust '46 moved FC Rijnvogels Rijnvogels
  SC Feyenoord SC Feyenoord Rotterdam moved VV Rijsoord VV Rijsoord
  VV Emmen VV Emmen moved Alphense Boys Alphense Boys
  VOC VOC Rotterdam moved KVV Quick '20 Quick '20
  Berkum VV Berkum moved VV DETO Twenterand DETO
  VV Eemdijk VV Eemdijk moved VV Buitenpost Buitenpost
  Staphorst VV Staphorst moved Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
  Genemuiden SC Genemuiden moved VPV Purmersteijn Purmersteijn
  SDC Putten SDC Putten moved ACV Assen ACV Assen
  RKAV Volendam RKAV Volendam moved AVV Swift Swift
  SV Urk SV Urk moved HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen
  De Dijk ASV De Dijk moved NSC Nijkerk NSC Nijkerk
  OJC Rosmalen OJC Rosmalen moved AWC Wijchen AWC

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Ognjen Rolović
    Age: 26 Years  Montenegro
    Position: Centre-Forward
    Market value: 200 K €
    Fee: Free transfer
    FC Saburtalo
     
    FK Minsk
  • Anton Maikkula
    Age: 23 Years  Sweden
    Position: Right-Back
    Market value: 75 K €
    Fee: Free transfer
    Utsiktens BK
     
    IFK Berga
  • Nikita Bylinkin
    Age: 21 Years  Belarus
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    FK Slutsk
     
    Arsenal Dzerzhinsk
  • Vladislav Lapitskiy
    Age: 24 Years  Belarus
    Position: Abwehr
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    FK Baranovichi
     
    Bumprom Gomel
  • Roman Kukhtin
    Age: 22 Years  Belarus
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    FK Osipovichi
     
    FK Zhlobin
  • Lukasz Zakrzewski
    Age: 23 Years  Poland
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Without Club
     
    Warta Gorzow
  • Victor Mansaray
    Age: 23 Years  United States
    Position: Right Winger
    Market value: 200 K €
    Fee: ?
    BECAMEX Binh Duong FC
     
    Hong Linh Ha Tinh FC
  • Elivelton
    Age: 24 Years  Brazil
    Position: Left-Back
    Market value: 50 K €
    Fee: ?
    Futebol Clube Cascavel (PR)
     
    FC Tucson
  • Hiroki Mawatari
    Age: 25 Years  Japan
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 K €
    Fee: ?
    Kawasaki Frontale
     
    Fagiano Okayama
  • Luqman Hakim
    Age: 18 Years  Malaysia
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Fee: ?
    NFDP Malaysia
     
    FA Selangor
  • Artem Pryadkin
    Age: 18 Years  Kyrgyzstan
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: ?
    FK Ilbirs Bishkek
     
    Zhetysu Taldykorgan B
  • Mitch Austin
    Age: 28 Years  Australia
    Position: Left Winger
    Market value: 200 K €
    Fee: -
    Partick Thistle FC
     
    Without Club
  • Vasyl Bilyi
    Age: 30 Years  Ukraine
    Position: Centre-Back
    Market value: 150 K €
    Fee: -
    Without Club
     
    Nyva Ternopil
  • Dan Trickett-Smith
    Age: 24 Years  England
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 125 K €
    Fee: -
    FC United of Manchester
     
    Port Vale FC
  • Jake Gray
    Age: 24 Years  England
    Position: Central Midfield
    Market value: 100 K €
    Fee: End of loan
    Hampton & Richmond Borough
     
    Woking FC
  • Pavel Golovenko
    Age: 23 Years  Belarus
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: -
    Without Club
     
    Arsenal Dzerzhinsk
  • Nick Clayton-Phillips
    Age: 20 Years  England
    Position: Left Winger
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Solihull Moors
     
    West Bromwich Albion U23
  • Tyrell Warren
    Age: 21 Years  England
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: End of loan
    Boston United
     
    Salford City U23
  • Mati Zata
    Age: 19 Years  Zimbabwe
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Fee: -
    Dumbarton FC
     
    Without Club