For using this site, please activate JavaScript.

Matches Dec 15, 2019

Matchday 15
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 2:1 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 1:0 Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
Matchday 17
SV Sandhausen SV Sandhausen 1:1 Hamburger SV Hamburger SV
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 3:0 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 2:2 Holstein Kiel Holstein Kiel
Matchday 19
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:2 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
 
Unterhaching SpVgg Unterhaching 2:2 MSV Duisburg MSV Duisburg
Matchday 17
Wolves Wolverhampton Wanderers 1:2 Tottenham Hotspur Spurs
 
Man Utd Manchester United 1:1 Everton FC Everton
 
Arsenal Arsenal FC 0:3 Manchester City Man City
Matchday 12 Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 1:1 Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
  CE Carroi Club Esportiu Carroi 0:2 UE Sant Julia Sant Julia
  FC Santa Coloma FC Santa Coloma 1:1 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
  FC Ordino FC Ordino 1:2 UE Engordany UE Engordany
Matchday 17 Getafe Getafe CF 2:0 Real Valladolid CF Real Valladolid
  Celta de Vigo Celta de Vigo 2:2 RCD Mallorca RCD Mallorca
  Espanyol RCD Espanyol Barcelona 2:2 Real Betis Balompié Real Betis
 
Sevilla FC Sevilla FC 1:2 Villarreal CF Villarreal
 
Valencia Valencia CF 1:1 Real Madrid Real Madrid
Matchday 16 Hellas Verona Hellas Verona 3:3 Torino FC Torino
 
Juventus Juventus FC 3:1 Udinese Calcio Udinese Calcio
 
AC Milan AC Milan 0:0 US Sassuolo Sassuolo
  Bologna Bologna FC 1909 2:1 Atalanta BC Atalanta
 
AS Roma AS Roma 3:1 SPAL SPAL
  Fiorentina ACF Fiorentina 1:1 Inter Milan Inter
Matchday 18 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 0:1 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  Olympique Lyon Olympique Lyon 0:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
  Saint-Étienne AS Saint-Étienne 0:4 Paris Saint-Germain Paris SG
 
WSG Tirol WSG Tirol 1:3 SV Mattersburg SV Mattersburg
 
Austria Vienna Austria Vienna 1:1 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
 
LASK LASK 3:3 SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 21 Chindia CF Chindia Targoviste 1:1 FC Hermannstadt FC Hermannstadt
  FC Viitorul FC Viitorul 0:2 FCSB FCSB
Matchday 18
FC Sion FC Sion 1:1 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
 
FC Lugano FC Lugano 0:0 BSC Young Boys BSC Young Boys
 
FC Luzern FC Luzern 2:1 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 17 FC Emmen FC Emmen 2:0 Sparta Rotterdam Sparta R.
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 3:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  Heracles Almelo Heracles Almelo 1:3 FC Utrecht FC Utrecht
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1:0 Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 15 Sivasspor U19 Sivasspor U19 1:0 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
  Gaziantep FK Gaziantep FK 3:0 Kayserispor Kayserispor
 
Sivasspor Sivasspor 3:1 Fenerbahce SK Fenerbahce
 
Besiktas Besiktas JK 0:2 Yeni Malatyaspor Y. Malatyaspor
Matchday 14 Moreirense Moreirense FC 2:1 Belenenses SAD Belenenses SAD
  Gil Vicente Gil Vicente FC 2:2 Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Braga SC Braga 0:1 FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
Matchday 18 Motherwell FC Motherwell FC 0:2 Rangers FC Rangers
  Celtic Celtic FC 2:0 Hibernian FC Hibernian FC
  Desna Desna Chernihiv 0:1 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
  Vorskla Vorskla Poltava 2:1 Karpaty Lviv Karpaty
  SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 1:2 FK Oleksandria FK Oleksandria
Matchday 14 AE Larisa AE Larisa 1:2 Atromitos Athen Atromitos Athen
  Volos NPS Volos NPS 2:1 Panionios Athens Panionios
  Panetolikos Panetolikos GFS 0:3 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
  Asteras Tripoli Asteras Tripolis 0:5 Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 9 Ap. Larisas Apollon Larisas 1:0 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
  AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 4:2 AO Platanias Platanias
  Apollon Pontou Apollon Pontou 0:3 Panachaiki GE Panachaiki
Matchday 17 Waremme RS Waremmien FC 2:7 RRC Hamoir RRC Hamoir
  Francs Borains Royal Francs Borains 1:0 RUS Rebecq RUS Rebecq
Matchday 19 Standard Liège Standard Liège 1:1 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  Club Brugge Club Brugge KV 3:0 KV Mechelen KV Mechelen
  KV Oostende KV Oostende 2:1 KAA Gent KAA Gent
  Saint Gilloise Royale Union Saint Gilloise 1:1 KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 16 URSL Visé URSL Visé 0:0 Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  Rupel Boom FC Rupel Boom 2:0 RFC Seraing RFC Seraing
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 3:4 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  FC Knokke FC Knokke 3:0 KVK Westhoek KVK Westhoek
  KSK Ronse KSK Ronse 2:1 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  KFC Duffel KFC Duffel 1:1 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC
  KVV Vosselaar KVV Vosselaar 1:1 KSK Hasselt KSK Hasselt
  Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 3:1 Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
  Diegem Sport Diegem Sport 0:0 KVK Tienen Tienen
  Mopertingen Spouwen Mopertingen 2:2 SK Londerzeel SK Londerzeel
Matchday 20 Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 1:1 FK Teplice FK Teplice
  Slavia Prague SK Slavia Prague 4:1 SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
  AC Horsens AC Horsens 2:1 SönderjyskE SönderjyskE
  Lyngby BK Lyngby BK 1:0 Silkeborg IF Silkeborg IF
  Randers FC Randers FC 3:0 Esbjerg fB Esbjerg fB
  Bröndby IF Bröndby IF 1:1 Hobro IK Hobro IK
  FC Midtjylland FC Midtjylland 1:3 Aarhus GF Aarhus GF
Matchday 6 Radnik FK Radnik Surdulica 1:2 FK Partizan Belgrade Partizan
  Red Star Red Star Belgrade 3:1 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 19 NK Osijek NK Osijek 3:2 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
  Hajduk Split HNK Hajduk Split 2:1 NK Istra 1961 NK Istra
  Piast Gliwice Piast Gliwice 2:1 LKS Lodz LKS Lodz
  Korona Kielce Korona Kielce 1:0 Cracovia Cracovia
  Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 3:0 Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 20 Vitosha FK Vitosha Bistritsa 0:2 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
  Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 0:0 Levski Sofia Levski Sofia
  Slavia Sofia Slavia Sofia 1:1 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 16 Diósgyőr Diósgyőri VTK 0:1 Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 15 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 0:0 Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
Matchday 19 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 1:0 SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
  Meerbusch II TSV Meerbusch II 2:1 Holzheimer SG Holzheimer SG
  VfL Rhede VfL Rhede 2:2 SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
  VfR Fischeln VfR Fischeln 2:5 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
Round of 16 TuS Zülpich TuS Chlodwig Zülpich 2:3 BCV Glesch-Paffendorf Glesch-Paffend.
Matchday 17 TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 4:0 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
  Frohnauer SC Frohnauer SC 3:3 Berliner SC Berliner SC
  Hilalspor Hilalspor Berlin 2:1 SD Croatia Berlin Croatia Berlin
  TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 1:1 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
  Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 3:2 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
Matchday 18 Eintr. Elster SV Eintracht Elster 3:0 1.FC Bitterfeld-Wolfen Bitterfeld-W.
Round of 16 HEBC Hamburg HEBC Hamburg 2:4 on pens HSV Barmbek-Uhlenhorst Barmbek-U.
  ASV Hamburg ASV Hamburg 3:2 Concordia Hamburg Concordia
  Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 5:0 TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
Matchday 2 Independiente Club Atlético Independiente 2:3 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Matchday 10 Newcastle Newcastle United Jets 0:4 Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 9 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 1:1 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
  Ajman Club Ajman Club 1:4 Al-Ain FC Al-Ain FC
  Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 1:0 Al-Fujairah SC Fujairah SC
  FC Baniyas FC Baniyas 1:0 Hatta Club Hatta Club
  Al-Nasr Al-Nasr (Dubai) 1:3 Sharjah Cultural Sports Club Sharjah FC
Matchday 8 FC Masr FC Masr 0:1 Ismaily SC Ismaily
  Smouha Smouha SC 1:0 Aswan SC Aswan SC
  El Ahly El Ahly Cairo 1:0 Harras El Hodoud Harras Hodoud
Matchday 7 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem 0:0 Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
  Wydad AC Wydad Casablanca 1:0 FAR Rabat FAR Rabat
Matchday 12 CS Chebba CS Chebba 3:1 Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
  JS Kairouan JS Kairouanaise 3:0 Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
  Stade Tunisien Stade Tunisien 3:1 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
  CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 2:1 US Tataouine US Tataouine
  Club Africain Club Africain Tunis 1:0 Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
Matchday 16 RKVV DEM RKVV DEM 1:2 VV Gemert VV Gemert
  Quick DH HV & CV Quick 2:0 ADO '20 Heemskerk ADO '20
  Hoogland VV Hoogland 2:1 RKSV Groene Ster Groene Ster
  Westlandia RKVV Westlandia 1:2 ADO Den Haag U21 ADO U21
  SV Oss '20 SV Oss '20 4:2 USV Hercules USV Hercules
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan 3:0 Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  VV UNA VV UNA Veldhoven 1:5 VV Dongen Dongen
Semi-Finals Nacional Club Nacional 1:0 CA Peñarol Peñarol
Matchday 7 Team Wellington Team Wellington 6:1 Southern United Southern United
  Hawke’s Bay Hawke’s Bay United 4:2 Waitakere United Waitakere Utd.
  Tasman United Tasman United 2:3 Hamilton Wanderers Hamilton W.
Matchday 16 Cremonese US Cremonese 2:1 AC Perugia Calcio Perugia
  Cosenza Cosenza Calcio 1:2 Pordenone Calcio Pordenone
  Salernitana US Salernitana 1919 3:2 FC Crotone Crotone
Matchday 19 Giana Erminio AS Giana Erminio 0:3 Aurora Pro Patria Pro Patria
  Renate AC Renate 1:1 SS Arezzo Arezzo
  Novara Novara Calcio 1908 4:0 Robur Siena Siena
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 2:1 FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
  Olbia Olbia Calcio 1905 1:1 Juventus U23 Juventus U23
  Pistoiese US Pistoiese 1921 0:0 Calcio Lecco 1912 Lecco
  Pontedera US Città di Pontedera 2:2 AC Monza Monza
  Gozzano AC Gozzano 0:1 US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Como Como 1907 0:0 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Rimini Rimini FC 0:1 US Triestina Triestina
  Südtirol FC Südtirol 0:2 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Feralpisalò Feralpisalò 1:1 Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  AS Gubbio AS Gubbio 1910 0:1 Fermana FC Fermana
  Arzignano FC Arzignano Valchiampo 0:1 Cesena FC Cesena
  Carpi Carpi FC 1909 1:0 US Sambenedettese Sambenedettese
  AJ Fano Alma Juventus Fano 1906 0:1 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Imolese Imolese Calcio 1919 0:3 LR Vicenza Virtus LR Vicenza
  Teramo Teramo Calcio 1913 1:1 Calcio Catania Catania
  Viterbese AS Viterbese Castrense 2:1 Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Rende Rende Calcio 1968 1:0 FC Rieti Rieti
  Monopoli SS Monopoli 1966 0:2 US Avellino 1912 Avellino
  Potenza Potenza Calcio 1:0 Paganese Calcio 1926 Paganese
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 1:1 US Vibonese Vibonese
  Casertana Casertana FC 0:3 SSC Bari Bari
  Sicula Leonzio Sicula Leonzio 1:2 Reggina 1914 Reggina
  Catanzaro US Catanzaro 1:0 AZ Picerno Picerno
Matchday 17 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 1:4 Pendikspor Pendikspor
  Inegölspor Inegölspor 4:1 Amed SK Amed SK
  Sariyer Sariyer 2:2 Gümüshanespor Gümüshanespor
  Kirklarelispor Kirklarelispor 2:0 Corum Futbol Kulübü Corum FK
  Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 2:2 Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
  Hacettepe Hacettepe Spor 4:0 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
  Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 0:2 Sakaryaspor Sakaryaspor
  Kahramanmaras Kahramanmarasspor 0:4 Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
 
Elazigspor Elazigspor 0:2 GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 3:0 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
  Bandirmaspor Bandirmaspor 2:1 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
  BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 1:2 Usak Spor AS Usak Spor AS
  Karabükspor Kardemir Karabükspor 0:1 Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 20 Extremadura Extremadura UD 0:0 Málaga CF Málaga CF
  Real Oviedo Real Oviedo 0:2 Cádiz CF Cádiz CF
  Elche CF Elche CF 2:3 UD Las Palmas UD Las Palmas
  CD Lugo CD Lugo 1:2 Sporting Gijón Sporting Gijón
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 8:00 PM Albacete Balompié Albacete
  CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 2:2 UD Almería UD Almería
Matchday 13 Oliveirense UD Oliveirense 2:1 FC Penafiel Penafiel
  Farense SC Farense 1:0 CD Feirense Feirense
  Covilhã SC Covilhã 1:2 Académica Coimbra Coimbra
Matchday 15 Ümraniyespor Ümraniyespor 1:0 Osmanlispor FK Osmanlispor
  Keciörengücü Keciörengücü 0:1 Hatayspor Hatayspor
  Balikesirspor Balikesirspor 0:0 Akhisarspor Akhisarspor
  Altinordu Altinordu FK 0:0 Bursaspor Bursaspor
Matchday 18 FC Wil 1900 FC Wil 1900 4:0 FC Winterthur FC Winterthur
  FC Aarau FC Aarau 3:3 FC Chiasso FC Chiasso
  FC Vaduz FC Vaduz 1:2 SC Kriens SC Kriens
Matchday 12 AO Trikala AO Trikala 3:0 GAS Ialysos 1948 GAS Ialysos
  Diagoras Diagoras Rodou 0:0 AO Kavala AO Kavala
  Ionikos Nikeas Ionikos Nikeas 2:0 Enosi Aspropyrgou Aspropyrgos
  Olymp. Volou Olympiakos Volou 3:1 PO Triglias PO Triglias
  Veria NPS Veria NPS 3:0 Niki Volou Niki Volou
  Thesprotos Thesprotos Igoumenitsas 3:1 PS Kalamata PS Kalamata
Matchday 14 AO Xanthi U19 AO Xanthi U19 0:1 AEK Athens U19 AEK Athens U19
  Ast.Tripoli U19 Asteras Tripolis U19 0:0 Olympiacos Piraeus U19 Olympiacos U19
Matchday 15 OFK Grbalj OFK Grbalj 0:4 Buducnost Podgorica B. Podgorica
Matchday 13 Man City U23 Manchester City U23 2:0 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23
  Norwich U23 Norwich City U23 3:1 Sunderland AFC U23 Sunderland U23
Matchday 14 FC Ashdod FC Ashdod 0:2 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
  Maccabi Netanya Maccabi Netanya 4:0 Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
Matchday 21 Vác Vác FC 0:3 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Budaörs Budaörsi SC 1:2 MTK Budapest MTK Budapest
  Dorog Dorogi FC 0:3 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  BFC Siófok BFC Siófok 2:0 Szombathelyi Haladás Haladás
  Soroksár Soroksár SC 5:3 Vasas FC Vasas FC
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 0:1 Budafoki MTE Budafoki MTE
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 0:1 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  FC Ajka FC Ajka 1:0 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
Matchday 17 Coruxo FC Coruxo FC 4:1 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 1:1 UD Melilla UD Melilla
  Inter de Madrid Internacional de Madrid 3:3 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
  UD Ibiza UD Ibiza 3:1 Marino Luanco Marino Luanco
  Sporting B Sporting de Gijón B 6:0 Penya Deportiva Santa Eulalia Penya Deportiva
  RM Castilla Real Madrid Castilla 3:0 Getafe CF B Getafe CF B
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 3:1 Celta Vigo B Celta Vigo B
  24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 1:1 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
  Yomra Spor Yomra Spor 2:2 Kizilcabölükspor Kizilcabölük
  Catalcaspor Catalcaspor 0:0 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
  68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 3:2 Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
  Sile Yildizspor Sile Yildizspor 0:0 Serik Belediyespor Serik Belediye
  Ci Group Buca Ci Group Buca 0:0 Düzce Spor Düzce Spor
  Erzin Spor Erzin Spor 1:1 Karaköprü Belediye Spor Karaköprü Bld
  CD Tudelano CD Tudelano 2:3 Cultural Leonesa CyD Leonesa
  UD Logroñés UD Logroñés 4:1 SD Leioa SD Leioa
  Burgos CF Burgos CF 1:1 CD Izarra CD Izarra
  Real Unión Real Unión Club 2:2 Real Sociedad B Real Sociedad B
  Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 0:1 Cizre Spor Cizre Spor
  Kozan Spor FK Kozan Spor FK 1:2 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
  Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 0:1 Fethiyespor Fethiyespor
  Karsiyaka Karsiyaka 4:1 Ofspor Ofspor
  Erokspor Esenler Erokspor 0:1 Payasspor Payasspor
  Erbaaspor Erbaaspor 1:2 Belediye Derince Spor Bld Derince
  Kocaelispor Kocaelispor 5:0 Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
  1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 0:2 Turgutluspor Turgutluspor
  Atl. Levante Atlético Levante UD 1:0 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
  CE Sabadell CE Sabadell 3:0 AE Prat AE Prat
  FC Barcelona B FC Barcelona B 3:1 CF La Nucía CF La Nucía
  UE Cornellà UE Cornellà 1:0 Lleida Esportiu Lleida Esportiu
  1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 3:2 Muglaspor Muglaspor
  Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor 2:3 Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
  Pazarspor Pazarspor 2:2 Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
  Batman Petrol Batman Petrolspor 0:0 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
  Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 1:3 Gölcükspor Gölcükspor
  Darica GB Darica Genclerbirligi 0:0 Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
  Somaspor Somaspor 2:0 Modafen Spor Modafen Spor
  Altindag Bld Altindag Belediye Spor 1:0 Malatya Yesilyurt Belediyespor Yesilyurt Bld
  CD Don Benito CD Don Benito 1:0 CF Talavera de la Reina CF Talavera
  Real Murcia Real Murcia CF 0:1 Yeclano Deportivo Yeclano
  R. B. Linense Real Balompédica Linense 0:1 Córdoba CF Córdoba CF
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 0:0 San Fernando CD San Fernando CD
  Mérida AD Mérida AD 0:0 CP Villarrobledo CP Villarrobledo
Matchday 6 Holst. Kiel II Holstein Kiel II 0:5 VfB Lübeck VfB Lübeck
Matchday 19 Lok Leipzig 1.FC Lokomotive Leipzig 2:1 Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
  Berliner AK Berliner AK 07 3:3 FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  BFC Dynamo BFC Dynamo 4:0 Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
final 1st leg Herediano CS Herediano 1:0 LD Alajuelense LD Alajuelense
Matchday 19 Niederwenigern SF Niederwenigern 3:2 SC Velbert SC Velbert
Matchday 18 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund 1:2 SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
  TuS Ennepetal TuS Ennepetal 2:30 PM TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
  Westf. Rhynern SV Westfalia Rhynern 2:30 PM RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen
  1.FC Kaan-M. 1.FC Kaan-Marienborn 2:30 PM TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
  Westfalia Herne SC Westfalia Herne 1:2 SV Schermbeck SV Schermbeck
Matchday 16 CFC Hertha 06 CFC Hertha 06 0:4 FC Hansa Rostock II H. Rostock II
  TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz 0:1 SC Staaken 1919 SC Staaken
Matchday 12 Aachen U19 Alemannia Aachen U19 1:6 Borussia Dortmund U19 B. Dortmund U19
Matchday 17 Hamburg U17 Hamburger SV U17 2:0 Eintracht Braunschweig U17 Braunschw. U17
Quarter-Finals Mainz 05 U19 1.FSV Mainz 05 U19 1:0 FC Schalke 04 U19 Schalke 04 U19
  D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 4:1 Bayer 04 Leverkusen U19 Leverkusen U19
  E. Cottbus U19 FC Energie Cottbus U19 0:2 SV Werder Bremen U19 W. Bremen U19
Matchday 17 Bielefeld U17 Arminia Bielefeld U17 0:2 FC Schalke 04 U17 Schalke 04 U17
  Unterrath U17 SG Unterrath U17 0:2 Fortuna Düsseldorf U17 Düsseldorf U17
  FC Hennef U17 FC Hennef 05 U17 3:0 Alemannia Aachen U17 Aachen U17
  B. Dortmund U17 Borussia Dortmund U17 3:1 SV Lippstadt 08 U17 Lippstadt U17
  FC Augsburg U17 FC Augsburg U17 0:2 Eintracht Frankfurt U17 Frankfurt U17
Matchday 13 EN Paralimniou Enosis Neon Paralimniou 2:2 AEL Limassol AEL Limassol
  Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 0:3 Omonia Nicosia Omonia Nikosia
Matchday 2 SS Folgore SS Folgore/Falciano 3:0 SP Cailungo Cailungo
  Tre Fiori SP Tre Fiori 3:1 S.S. Virtus Virtus
  La Fiorita La Fiorita 1967 5:0 AC Libertas AC Libertas
  Tre Penne SP Tre Penne 2:1 SS Murata Murata
final 2nd leg Delfín SC Delfín SC 2:1 on pens LDU Quito LDU Quito
Quarter-Finals 1st leg FK Qabala FK Qabala 3:0 Sabah FK Sabah FK
  FK Sabail FK Sabail 0:0 Zira FC Zira FC
Matchday 11 Mons Calpe Res Mons Calpe SC Reserve 2:3 Lincoln Red Imps FC Reserve Red Imps Res
  Manch. 62 Res FC Manchester 62 Reserve 2:0 Lions Gibraltar FC Reserve Lions Gib Res
group A1 South Korea South Korea 1:0 China China
Matchday 8 Lobi Stars Lobi Stars FC 1:0 Abia Warriors FC Abia Warriors
  Dakkada FC Dakkada FC 2:1 Enyimba Aba Enyimba Aba
  Kwara United Kwara United FC 0:1 FC Heartland FC Heartland
  Rivers United Rivers United FC 2:0 Katsina United FC Katsina Utd.
  Plateau United Plateau United FC 5:1 Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
  Adamawa United Adamawa United 0:3 Sunshine Stars Sunshine Stars
  Jigawa Jigawa Golden Stars FC 2:1 Warri Wolves FC Warri Wolves FC
Matchday 12 Bologna U19 Bologna Primavera 1:4 Atalanta Primavera Atalanta U19
  Roma U19 Roma Primavera 0:0 Juventus Primavera Juventus U19
  Chievo U19 Chievo Primavera 2:2 Pescara Primavera Pescara U19
Matchday 10 Roma U18 Roma Under 18 1:2 Inter Under 18 Inter U18
  Atalanta U18 Atalanta Under 18 8:0 Sassuolo Under 18 Sassuolo U18
  Milan U18 Milan Under 18 2:0 Torino Under 18 Torino U18
  Genoa U18 Genoa Under 18 0:0 Fiorentina Under 18 Fiorentina U18
Matchday 13 Juventus U17 Juventus Under 17 5:2 Empoli Under 17 Empoli U17
  Lazio U17 Lazio Under 17 2:0 Fiorentina Under 17 Fiorentina U17
  Parma U17 Parma Under 17 3:2 Torino Under 17 Torino U17
  Livorno U17 Livorno Under 17 4:0 Virtus Entella Under 17 Entella U17
  Genoa U17 Genoa Under 17 1:2 Sassuolo Under 17 Sassuolo U17
  Pisa U17 Pisa Under 17 1:1 Spezia Under 17 Spezia U17
  Pordenone U17 Pordenone Under 17 1:3 Milan Under 17 Milan U17
  Inter U17 Inter Under 17 3:2 Udinese Under 17 Udinese U17
  Venezia U17 Venezia Under 17 0:1 Hellas Under 17 Hellas U17
  Cremonese U17 Cremonese Under 17 2:3 Cagliari Under 17 Cagliari U17
  Atalanta U17 Atalanta Bergamo U17 2:1 SPAL U17 SPAL U17
  Chievo U17 Chievo Under 17 2:0 Cittadella Under 17 Cittadella U17
  Bologna U17 Bologna Under 17 3:2 Brescia Under 17 Brescia U17
  Trapani U17 Trapani Under 17 5:0 Perugia Under 17 Perugia U17
  Lecce U17 Lecce Under 17 1:2 Roma Under 17 Roma U17
  Napoli U17 Napoli Under 17 2:1 Crotone Under 17 Crotone U17
  Juve Stabia U17 Juve Stabia Under 17 1:6 Frosinone Under 17 Frosinone U17
  Pescara U17 Pescara Under 17 2:1 Ascoli Under 17 Ascoli U17
  Salernitana U17 Salernitana Under 17 1:1 Cosenza Under 17 Cosenza U17
Matchday 33 PSM Makassar PSM Makassar 1:1 PSS Sleman PSS Sleman
Matchday 16 Verbania Asdc Verbania 0:3 Sanremese Calcio Sanremese
  Lavagnese USD Lavagnese 1919 0:1 USD Real Forte Querceta Real Forte
  Bra AC Bra 0:1 AS Lucchese Libertas Lucchese
  Prato AC Prato 2:0 ASD Chieri Calcio Chieri
  Caronnese SC Caronnese 3:3 FBC Casale Casale
  Seravezza Pozzi Seravezza Pozzi Calcio 2:2 SC Ligorna 1922 Ligorna
  Vado FC Vado Ligure 2:2 Borgosesia Calcio Borgosesia
  Fossano Fossano Calcio 1:2 Savona FBC Savona
  Fezzanese US Fezzanese 2:2 Ghivizzano Borgo a Mozzano Ghiviborgo
Matchday 18 Milano City Milano City FC 1:1 Virtus Ciserano Bergamo 1909 Virtus Bergamo
  Caravaggio USD Caravaggio 2:2 Virtus Bolzano Virtus Bolzano
  Ponte S.Pietro AC Ponte San Pietro 2:0 Dro Alto Garda Calcio Dro Alto Garda
  Castellanzese USD Castellanzese 1921 1:1 ASD NibionnOggiono NibionnOggiono
  Pro Sesto SSD Pro Sesto 2:0 Villa d'Almè Valbrembana Villa d'Almè
  Caratese US Folgore Caratese 0:1 Legnano AC Legnano
  Scanzorosciate USD Scanzorosciate 1:1 GS Arconatese Arconatese
  Inveruno US Inveruno 0:1 A.S.D. Brusaporto Brusaporto
  Sondrio Sondrio Calcio 1:1 USD 1913 Seregno Calcio Seregno
  Campodarsego ACD Campodarsego 0:0 AC Mestre Mestre
  Clodiense Clodiense SSD 2:1 AC Este 1920 Este
  Cartigliano ASD Cartigliano 1:1 Caldiero Terme Caldiero
  Adriese 1906 US Adriese 1906 5:1 ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca
  Legnago FC Legnago Salus 2:0 APC Chions Chions
  Ambrosiana GSD Ambrosiana 2:1 AC Delta Porto Tolle Delta PT
  Luparense Luparense FC 2:3 Union Feltre Union Feltre
  Belluno AC Belluno 1905 0:1 Calcio Montebelluna 1909 Montebelluna
  San Luigi San Luigi Calcio 3:2 AC Vigasio Vigasio
Matchday 16 Forlì Forlì FC 1:1 Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto
  Lentigione Lentigione Calcio 2:0 Franciacorta FC Franciacorta
  Crema AC Crema 1908 1:1 Alfonsine FC 1921 Alfonsine
  Mantova FC Mantova FC 3:0 Ciliverghe Mazzano Ciliverghe
  Fanfulla ASD Fanfulla 3:2 Sammaurese Calcio Sammaurese
  Mezzolara Mezzolara Calcio 0:0 USD Breno USD Breno
  Fiorenzuola US Fiorenzuola 1922 1:0 ASD Savignanese Savignanese
  Sasso Marconi Sasso Marconi Zola SSD 1:2 A.C. Calvina Sport Calvina Sport
  Foligno Calcio ASD Foligno Calcio 0:1 Aquila 1902 Montevarchi Montevarchi
  Ponsacco FC Ponsacco 1920 1:1 Aglianese Calcio 1923 Aglianese
  Albalonga Albalonga Calcio 3:2 US Follonica Gavorrano Gavorrano
  Sangiovannese Sangiovannese 1927 0:1 CS Scandicci 1908 Scandicci
  Bastia Bastia Calcio 1924 1:3 Calcio Flaminia Flaminia
  Trestina Sporting Club Trestina 1:0 Pomezia Calcio Pomezia
  Grosseto US Grosseto 1912 4:0 San Donato - Tavarnelle San Donato
  Tuttocuoio AC Tuttocuoio 1:2 ASD Grassina Grassina
  Monterosi Monterosi FC 1:0 ASD Cannara Cannara
  Avezzano Avezzano Calcio 1:1 Atletico Terme di Fiuggi Atletico Fiuggi
  Tolentino Tolentino Calcio 2:0 Chieti FC 1922 Chieti FC
  Jesina SSD Jesina Calcio 1:2 SSD Città di Campobasso Campobasso
  Vastese ASD Vastese Calcio 1902 2:1 Cattolica Calcio San Marino Cattolica SM
  Matelica Matelica Calcio 2:0 Olympia Agnonese Agnonese
  Vastogirardi Polisportiva Vastogirardi 2:2 US Recanatese Recanatese
  Porto S'Elpidio Porto Sant'Elpidio MP 1:2 Montegiorgio Calcio Montegiorgio
  Pineto Pineto Calcio 3:1 ASD Real Giulianova Giulianova
  SN Notaresco San Nicolò Notaresco 1:0 ACD Sangiustese Sangiustese
  Lanusei ASD Lanusei Calcio 1:2 Città di Anagni Calcio Anagni
  Vis Artena Vis Artena 0:2 Team Nuova Florida Florida
  Ostiamare AS Ostiamare Lido Calcio 2:0 Portici 1906 Portici
  Ladispoli Ladispoli Calcio 0:1 Arzachena Costa Smeralda Arzachena
  Budoni Polisportiva Budoni Calcio 1:3 Latina Calcio 1932 Latina Calcio
  Racing Aprilia FC Aprilia Racing Club 1:3 SEF Torres 1903 Torres
  Cassino Cassino Calcio 1924 1:0 ASD Tor Sapienza Tor Sapienza
  Trastevere Trastevere Calcio 1:2 Turris Calcio Turris Calcio
  Latte Dolce Sassari Latte Dolce 0:0 Muravera Calcio Muravera
  Nocerina Nocerina 1910 2:2 Casarano Calcio Casarano
  Francavilla FC Francavilla 1931 0:1 Foggia Calcio Foggia
  Taranto Taranto FC 1927 2:2 Audace Cerignola Cerignola
  Gelbison Gelbison Vallo della Lucania 1:1 USD Bitonto Calcio Bitonto
  Altamura ASD Team Altamura 2:0 Fidelis Andria Fidelis Andria
  Gladiator Gladiator 1924 0:1 Sorrento 1945 Sorrento
  Agropoli US Agropoli 1921 0:1 AC Nardò Nardò
  Fasano US Città di Fasano 2:0 Grumentum Grumentum
  Gravina FBC Gravina 1:3 Brindisi FC Brindisi
  Marina Ragusa Marina di Ragusa 1:0 Calcio Biancavilla 1990 Biancavilla
  ACR Messina ACR Messina 2:0 US Palmese Palmese
  Marsala Marsala 1912 FC 2:1 Corigliano Calabro Corigliano
  Cittanovese Calcio Cittanovese 2:1 FC Messina FC Messina
  Roccella Roccella 1:1 Licata Calcio Licata
  Castrovillari Castrovillari Calcio 0:1 SSD Palermo Palermo
  San Tommaso ACD San Tommaso 1:2 SS Nola 1925 Nola
  Acireale Città di Acireale 1946 2:3 FC Giugliano 1928 Giugliano
  Troina Troina 0:1 US Savoia 1908 Savoia
Matchday 13 Sliema Wander. Sliema Wanderers 1:2 Floriana FC Floriana
  Hamrun Spart. Hamrun Spartans 0:1 Valletta FC Valletta
Matchday 11 QFC Qormi FC 3:0 Mqabba FC Mqabba FC
  Pietà Hotspurs FC Pietà Hotspurs FC 0:1 Zejtun Corinthians FC Zejtun C.
  Zebbug Rangers Zebbug Rangers FC 1:1 Vittoriosa Stars FC Vittoriosa
Matchday 14 VV Hoogeveen VV Hoogeveen 2:00 PM RKSV Leonidas Leonidas
  Alphense Boys Alphense Boys 4:1 VV Emmen VV Emmen
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 3:0 MVV Alcides Alcides
  Be Quick 1887 Be Quick 1887 0:1 HVV Hollandia Hollandia
  VOC VOC Rotterdam 1:6 SDO Bussum SDO Bussum
  MSC Meppel MSC Meppel 0:4 SJC Noordwijk SJC Noordwijk
  RKAVV RKAVV Leidschendam 2:1 RKVV Velsen RKVV Velsen
  Unitas GVV Unitas 2:0 IFC Ambacht IFC Ambacht
  AWC AWC Wijchen 3:1 SV Meerssen SV Meerssen
  RKSV Minor RKSV Minor 2:2 Juliana '31 Juliana '31
  UDI '19 UDI'19/Beter Bed 2:4 VV Baronie Baronie
  LONGA '30 LONGA '30 3:4 EHC Hoensbroek EHC Hoensbroek
  VV Moerse Boys VV Moerse Boys 0:0 Sportclub Silvolde SP Silvolde
  OJC Rosmalen OJC Rosmalen 1:3 RKSV Halsteren RKSV Halsteren
Matchday 8 Bengaluru FC Bengaluru FC 2:3 Mumbai City FC Mumbai City
final 2nd leg Alianza Lima Club Alianza Lima 9:00 PM Deportivo Binacional Binacional

Select date

Player birthdays

  • Alex Telles
    Date of birth: Dec 15, 1992  Brazil
    Position: Left-Back
    Market value: 40,00 mil. €
    FC Porto
    Age: 27 years

Coach birthdays

Transfers

  • Cristian Álvarez
    Age: 27 Years  Argentina
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 750 K €
    Fee: Free transfer
    CD América de Cali
     
    Asociación Deportivo Pasto
  • Ramiro Sánchez
    Age: 36 Years  Colombia
    Position: Goalkeeper
    Market value: 200 K €
    Fee: Free transfer
    Millonarios FC
     
    AD Union Magdalena
  • Pasquale Iadaresta
    Age: 33 Years  Italy
    Position: Centre-Forward
    Market value: 75 K €
    Fee: Free transfer
    Foggia Calcio
     
    AS Lucchese Libertas
  • Gianmarco Pieri
    Age: 28 Years  Italy
    Position: Centre-Back
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    AS Ostiamare Lido Calcio
     
    Campus Eur 1960
  • Giacomo Righetti
    Age: 19 Years  Italy
    Position: Centre-Back
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    ASD Villafranca Veronese
     
    Calcio Sandonà
  • Giulio Melegari
    Age: 26 Years  Italy
    Position: Abwehr
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    USD Pallavicino
     
    Unknown
  • Alessandro Beccia
    Age: 34 Years  Italy
    Position: Left Midfield
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    ASD Liapiave
     
    ASD Union Qdp
  • Mauro Masserdotti
    Age: 23 Years  Italy
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    Unknown
     
    Unknown
  • Hamed Akbaripour
    Age: - Years  Iran
    Position: Left Winger
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    Shahid Oraki Eslamshahr
     
    FC Vista Turbine
  • Varuth Wongsomsak
    Age: 20 Years  Thailand
    Position: Goalkeeper
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    True Bangkok United
     
    Bangkok FC
  • Andrea Oliboni
    Age: 22 Years  Italy
    Position: Left Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    A.C. Garda
     
    ASD Villafranca Veronese
  • Leonardo Piazza
    Age: 20 Years  Italy
    Position: Left Winger
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    ACD San Martino Speme
     
    AS Calcio Godega
  • Alberto Rinaldi
    Age: 20 Years  Italy
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    A.S.D. Pontevomano Calcio
     
    Rosetana Calcio
  • Andrea Gambino
    Age: 31 Years  Italy
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    AC Ardor Lazzate 1973
     
    Calcio Sandonà
  • Paolo Roani
    Age: 18 Years  Italy
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Team Nuova Florida
     
    Unknown
  • Leonardo Canali
    Age: 20 Years  Italy
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Ghivizzano Borgo a Mozzano
     
    Unknown
  • Stefan Broccoli
    Age: 21 Years  England
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Ghivizzano Borgo a Mozzano
     
    San Miniato basso calcio
  • Lorenzo Coselli
    Age: 20 Years  Italy
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    AS Lucchese Libertas
     
    US Castelnuovo Garfagnana
  • Giacomo Michelon Canton
    Age: 19 Years  Italy
    Position: Right Winger
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    ASD Liventina
     
    Robeganese Fulgor Salzano
  • Tiziano Causin
    Age: 18 Years  Italy
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    AC Mestre
     
    GSD Real Martellago
  • Alessandro Figallo
    Age: 19 Years  Italy
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    ASD Union Qdp
     
    ASD Vedelago
  • Sako Muela
    Age: 19 Years  Italy
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Cjarlins Muzane
     
    US Maranese 1970
  • Gabriele Speranza
    Age: 19 Years  Italy
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Union Feltre
     
    Union San Giorgio Sedico
  • Aloy Junior Uche Iwunze
    Age: 18 Years  Nigeria
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Calcio Montebelluna 1909
     
    Robeganese Fulgor Salzano
  • Sebastian Camponesco
    Age: 19 Years  Italy
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Puteolana 1902
     
    Polisportiva Budoni Calcio
  • Maicol Bellandi
    Age: 30 Years  Italy
    Position: Central Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Unknown
     
    Unknown
  • Jhonier Viveros
    Age: 27 Years  Colombia
    Position: Left Midfield
    Market value: 700 K €
    Fee: ?
    CD América de Cali
     
    AD Union Magdalena
  • Luis Cardoza
    Age: 34 Years  Colombia
    Position: Centre-Back
    Market value: 400 K €
    Fee: ?
    CD Atlético Huila
     
    Deportivo Pereira
  • Milan Vukotic
    Age: 17 Years  Montenegro
    Position: Mittelfeld
    Market value: 175 K €
    Fee: End of loan
    FK Iskra Danilovgrad
     
    Buducnost Podgorica U19
  • Ognjen Obradovic
    Age: 19 Years  Montenegro
    Position: Centre-Back
    Market value: 100 K €
    Fee: End of loan
    FK Iskra Danilovgrad
     
    Buducnost Podgorica
  • Casagrande
    Age: 29 Years  Brazil
    Position: Centre-Forward
    Market value: 100 K €
    Fee: Loan
    Melaka United SA
     
    FA Penang
  • Saeid Ghomi
    Age: 25 Years  Iran
    Position: Left Winger
    Market value: 50 K €
    Fee: ?
    Kimiya Farayand FC
     
    Pishghaman
  • Camilo Mena
    Age: 17 Years  Colombia
    Position: Sturm
    Market value: -
    Fee: ?
    Tigres FC
     
    Deportivo Pereira
  • Oday Al Jafal
    Age: 31 Years  Syria
    Position: Attacking Midfield
    Market value: -
    Fee: ?
    Al Markhiya Sports Club
     
    Hutteen Sports Club
  • Arthur Gomes
    Age: 21 Years  Brazil
    Position: Left Winger
    Market value: 1,50 mil. €
    Fee: End of loan
    Associação Chapecoense de Futebol
     
    Santos FC
  • Adilson Goiano
    Age: 31 Years  Brazil
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 1,00 mil. €
    Fee: End of loan
    Criciúma Esporte Clube
     
    Grêmio Novorizontino (SP)
  • João Paulo
    Age: 29 Years  Brazil
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 800 K €
    Fee: End of loan
    Avaí Futebol Clube (SC)
     
    Tombense Futebol Clube (MG)
  • Vladimir
    Age: 30 Years  Brazil
    Position: Goalkeeper
    Market value: 800 K €
    Fee: End of loan
    Avaí Futebol Clube (SC)
     
    Santos FC
  • Capa
    Age: 27 Years  Brazil
    Position: Left-Back
    Market value: 800 K €
    Fee: End of loan
    Esporte Clube Vitória
     
    Avaí Futebol Clube (SC)
  • Mehdi Zobeidi
    Age: 28 Years  Iran
    Position: Right Winger
    Market value: 350 K €
    Fee: -
    Gol Gohar Sirjan FC
     
    Without Club
  • Milad Bagheri
    Age: 25 Years  Iran
    Position: Centre-Back
    Market value: 300 K €
    Fee: -
    Esteghlal FC
     
    Without Club
  • Felipe Mejía
    Age: 24 Years  Ecuador
    Position: Centre-Forward
    Market value: 200 K €
    Fee: End of loan
    Delfín SC
     
    Independiente del Valle
  • Victor Paraíba
    Age: 21 Years  Brazil
    Position: Left Midfield
    Market value: 200 K €
    Fee: End of loan
    AC Goianiense (GO)
     
    Centro Sportivo Alagoano (AL)
  • Peyman Namvar
    Age: 33 Years  Iran
    Position: Central Midfield
    Market value: 200 K €
    Fee: -
    Gol Gohar Sirjan FC
     
    Without Club
  • Farshad Biabani
    Age: 20 Years  Iran
    Position: Left Winger
    Market value: 200 K €
    Fee: -
    Gol Gohar Sirjan FC
     
    Without Club
  • Andrija Raznatovic
    Age: 18 Years  Montenegro
    Position: Left-Back
    Market value: 175 K €
    Fee: End of loan
    OFK Petrovac
     
    Buducnost Podgorica U19
  • Paulinho
    Age: 31 Years  Brazil
    Position: Left-Back
    Market value: 150 K €
    Fee: End of loan
    Avaí Futebol Clube (SC)
     
    Clube Náutico Marcílio Dias (SC)
  • Carlo Berkovic
    Age: 25 Years  Croatia
    Position: Goalkeeper
    Market value: 150 K €
    Fee: End of loan
    HNK Orijent Rijeka
     
    NK Inter Zapresic
  • Sami Hammami
    Age: 26 Years  Tunisia
    Position: Centre-Back
    Market value: 150 K €
    Fee: -
    Al-Wehdat
     
    Without Club
  • Miguel Álvarez
    Age: 24 Years  Ecuador
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 100 K €
    Fee: End of loan
    Atlético Santo Domingo
     
    Barcelona SC Guayaquil B