For using this site, please activate JavaScript.

Matches Oct 23, 2019

Group E
RB Salzburg Red Bull Salzburg 9:00 PM SSC Napoli SSC Napoli
  KRC Genk KRC Genk 9:00 PM Liverpool FC Liverpool
Group F
Inter Inter Milan 9:00 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
  Slavia Prag SK Slavia Prag 9:00 PM FC Barcelona FC Barcelona
Group G
RB Leipzig RB Leipzig 6:55 PM Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  Benfica SL Benfica 9:00 PM Olympique Lyon Olympique Lyon
Group H
Ajax Ajax Amsterdam 6:55 PM Chelsea FC Chelsea
  LOSC Lille LOSC Lille 9:00 PM Valencia CF Valencia
First Round 2nd leg Shkendija U19 Shkendija Tetovo UEFA U19 2:30 PM Dynamo Kyiv UEFA U19 Dynamo Kyiv
  Korona UEFA U19 Korona Kielce UEFA U19 4:00 PM Real Zaragoza UEFA U19 Real UEFA U19
  Mostar HSK Zrinjski Mostar UEFA U19 4:00 PM MTK Budapest UEFA U19 MTK UEFA U19
  Levadia Tallinn Levadia Tallinn UEFA U19 4:30 PM ÍA Akranes UEFA U19 ÍA UEFA U19
  Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad UEFA U19 5:00 PM Slovan Bratislava UEFA U19 Slovan UEFA U19
  FK Liepaja U19 FK Liepaja UEFA U19 5:00 PM FC Porto UEFA U19 FC Porto
  Sheriff Sheriff Tiraspol UEFA U19 5:00 PM Shkëndija Tiranë UEFA U19 Shkën UEFA U19
  PAOK PAOK Thessaloniki UEFA U19 5:00 PM Bohemian Football Club Dublin UEFA U19 Bohemians
  FK Brodarac U19 FK Brodarac Belgrad UEFA U19 5:00 PM FC Stade Rennes UEFA U19 Rennes UEFA U19
  M. P. Tikva U19 Maccabi Petah Tikva UEFA U19 6:00 PM FC Astana UEFA U19 FC Astana
  FC Midtjylland FC Midtjylland UEFA U19 6:30 PM IF Elfsborg UEFA U19 IF Elfsborg
  Rangers UYL Glasgow Rangers UEFA U19 8:00 PM BSC Young Boys UEFA U19 Young Boys
Group E Genk UEFA U19 KRC Genk UEFA U19 2:00 PM Liverpool FC UEFA U19 Liverpool
  RB Salzburg YL Red Bull Salzburg UEFA U19 3:00 PM SSC Napoli UEFA U19 SSC Napoli
Group F Slavia Prag SK Slavia Prag UEFA U19 2:00 PM FC Barcelona UEFA U19 FC Barcelona
  Inter Inter Mailand UEFA U19 4:00 PM Borussia Dortmund UEFA U19 Bor. Dortmund
Group G RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig UEFA U19 2:00 PM Zenit St. Petersburg UEFA U19 Zenit S-Pb
  Benfica SL Benfica UEFA U19 4:00 PM Olympique Lyon UEFA U19 Olympique Lyon
Group H Ajax Ajax Amsterdam UEFA U19 2:00 PM Chelsea FC UEFA U19 Chelsea
  Valencia CF Valencia CF UEFA U19 2:00 PM LOSC Lille UEFA U19 LOSC Lille
Matchday 11 Akademia Dinamo Akademia Dinamo Moscow 12:00 AM SShOR Zenit St. Petersburg SShOR Zenit
  Ak. Y. Konoplev Y. Konoplev Football Akademia 12:00 AM Akademia Spartak Moscow Akademia FCSM
  Saturn-Master Saturn-Master Egorjevsk 12:00 AM Akademia Lokomotiv Moskau Akademia Loko
  DYuSSh CSKA DYuSSh CSKA Moskau 12:00 AM Akademia FK Krasnodar Akad. Krasnodar
  Akademia Rubin Akademia Rubin Kazan 12:00 AM DYuSSh Strogino Moskau DYuSSh Strogino
  Akad Chertanovo Akademia Chertanovo Moscow 12:00 AM Akademia Zenit St. Petersburg Akademia Zenit
90' Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 1:0 Club Atlético River Plate River Plate
Matchday 6 Red Star Red Star Belgrade moved FK Cukaricki Cukaricki
  Radnik FK Radnik Surdulica moved FK Partizan Belgrade Partizan
First Round HJK Helsinki HJK Helsinki 5:30 PM FC Lahti FC Lahti
  IFK Mariehamn IFK Mariehamn 5:30 PM Helsinki IFK Helsinki IFK
Round of 16 NK Zadar NK Zadar 5:00 PM NK Osijek NK Osijek
First Round FC Pesch FC Pesch 7:00 PM SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
  Erftst.-Lechen. SC Germania Erftstadt-Lechenich 7:00 PM SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
Round of 16 Velbert 02 SSVg Velbert 02 7:30 PM VfB 03 Hilden VfB Hilden
group 4 Tiburones Rojos Tiburones Rojos de Veracruz 1:0 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
35' Club Tijuana Club Tijuana 0:0 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
  Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 1:1 Club Necaxa Necaxa
36' Correcaminos Correcaminos de la UAT 0:3 Santos Laguna Santos Laguna
Matchday 23 FC Osaka FC Osaka postponed Honda Lock Honda Lock
Matchday 10 Banja Luka U17 FK Borac Banja Luka U17 12:00 AM FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Final Melbourne City Melbourne City FC 12:00 AM Adelaide United Adelaide United
Matchday 8 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 4:00 PM US Biskra US Biskra
  MC Algiers MC Algiers 6:00 PM NA Hussein Dey NA Hussein Dey
  USM Alger USM Alger 6:00 PM CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
  MC Oran MC Oran 7:00 PM Paradou AC Paradou AC
  ES Sétif ES Sétif 7:00 PM ASO Chlef ASO Chlef
  USM Bel Abbès USM Bel Abbès 7:00 PM CR Belouizdad CR Belouizdad
  CS Constantine CS Constantine 7:45 PM JS Kabylie JS Kabylie
  JS Saoura JS Saoura 8:00 PM NC Magra NC Magra
Matchday 5 El Gouna El Gouna FC 5:30 PM El Ahly Cairo Ahly
Matchday 4 Mouloudia Mouloudia d'Oujda 6:00 PM Wydad Casablanca Wydad AC
Matchday 5 CA Bizertin Club Athlétique Bizertin 3:30 PM Club Sportif Sfaxien CS Sfaxien
  JS Kairouan JS Kairouanaise 3:30 PM Stade Tunisien Stade Tunisien
Third Round FC Maardu Maardu Linnameeskond 6:00 PM FC Flora Tallinn FC Flora
Round of 16 Kalev Kalev Tallinn 6:00 PM Pohja-Tallinna JK Volta II JK Volta II
  FCI Levadia FCI Levadia 7:30 PM Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 27 Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP FC 8:00 AM Changwon City FC Changwon City
  Mokpo City Mokpo City FC 12:00 PM Daejeon Korail FC Daejeon Korail
  Gangneung City Gangneung City FC 12:00 PM Busan Transportation Corporation FC Busan TC FC
  Gimhae City Gimhae City FC 12:30 PM Cheonan City FC Cheonan City
Matchday 13 Nottm Forest Nottingham Forest 8:45 PM Hull City Hull City
  Bristol City Bristol City 8:45 PM Charlton Athletic Charlton
  Derby Derby County 8:45 PM Wigan Athletic Wigan
  Huddersfield Huddersfield Town 8:45 PM Middlesbrough FC Middlesbrough
  Fulham Fulham FC 8:45 PM Luton Town Luton
Semi-Finals 2nd Leg GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 2:00 PM Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Group A Tampines Rovers Tampines Rovers FC 12:00 AM Home United FC Home Utd.
  Balestier FC Balestier Khalsa FC 12:00 AM Warriors FC Warriors FC
Group B Hougang Utd. Hougang United FC 12:00 AM Geylang International FC Geylang
  Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 12:00 AM Brunei DPMM FC DPMM FC
Fourth Round Eolikos Eolikos Mytilinis 3:00 PM Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis
Matchday 15 Peterborough Peterborough United 8:45 PM Accrington Stanley Accrington
  Ipswich Ipswich Town 8:45 PM Rotherham United Rotherham
  Coventry Coventry City 8:45 PM Fleetwood Town Fleetwood
Quarter-Finals V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 12:00 PM Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Vissel Kobe Vissel Kobe 12:00 PM Oita Trinita Oita Trinita
  Kashima Antlers Kashima Antlers 12:00 PM Honda FC Honda FC
  Sagan Tosu Sagan Tosu 12:00 PM Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Matchday 11 Olbia Olbia Calcio 1905 3:00 PM UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Giana Erminio AS Giana Erminio 6:30 PM US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Pontedera US Città di Pontedera 6:30 PM Aurora Pro Patria Pro Patria
  Lecco Calcio Lecco 1912 6:30 PM Juventus U23 Juventus U23
  Renate AC Renate 6:30 PM Novara Calcio 1908 Novara
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 6:30 PM Como 1907 Como
  Siena Robur Siena 8:45 PM US Pianese Pianese
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 8:45 PM SS Arezzo Arezzo
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 8:45 PM US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Monza AC Monza 8:45 PM AC Gozzano Gozzano
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 6:30 PM Ravenna FC Ravenna
  AS Gubbio AS Gubbio 1910 6:30 PM Imolese Calcio 1919 Imolese
  Cesena Cesena FC 6:30 PM FC Südtirol Südtirol
  Feralpisalò Feralpisalò 8:45 PM Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Arzignano FC Arzignano Valchiampo 8:45 PM LR Vicenza Virtus LR Vicenza
  Padova Calcio Padova 8:45 PM US Sambenedettese Sambenedettese
  Reggio Audace Reggio Audace FC 8:45 PM Rimini FC Rimini
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 3:00 PM Teramo Calcio 1913 Teramo
  Rende Rende Calcio 1968 6:30 PM Sicula Leonzio Sicula Leonzio
  Paganese Paganese Calcio 1926 6:30 PM US Vibonese Vibonese
  Potenza Potenza Calcio 6:30 PM Cavese 1919 Cavese
  Ternana Ternana Calcio 6:30 PM US Avellino 1912 Avellino
  Catania Calcio Catania 8:45 PM AS Bisceglie 1913 Bisceglie
  Rieti FC Rieti 8:45 PM AS Viterbese Castrense Viterbese
  Bari SSC Bari 8:45 PM US Catanzaro Catanzaro
  Casertana Casertana FC 8:45 PM SS Monopoli 1966 Monopoli
  Reggina Reggina 1914 8:45 PM AZ Picerno Picerno
Matchday 19 Tom Tomsk Tom Tomsk 1:30 PM Mordovia Saransk Mordovia
  Spartak 2 Spartak 2 Moscow 2:00 PM Fakel Voronezh Fakel Voronezh
  Enisey Enisey Krasnoyarsk 2:00 PM Avangard Kursk Avangard Kursk
  Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 3:00 PM FK Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod
  Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 5:00 PM SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
  Rotor Volgograd Rotor Volgograd 5:00 PM Luch Vladivostok Luch
  Khimki FK Khimki 5:30 PM FK Armavir Armavir
  Shinnik Shinnik Yaroslavl 5:30 PM Baltika Kaliningrad Baltika
  Torpedo Moscow Torpedo Moscow 6:00 PM Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
  Chertanovo Chertanovo Moscow 6:00 PM Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
Matchday 6 FK Kaluga FK Kaluga postponed FK Ryazan FK Ryazan
Matchday 12 Braga U23 SC Braga U23 4:30 PM Académica de Coimbra OAF Sub-23 Académica S23
  Aves U23 CD Aves U23 6:00 PM CD Cova da Piedade U23 Cova Piedade 23
Matchday 13 Graficar Belgrad Graficar Belgrad postponed FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki 1923
  Trayal FK Trayal Kruševac postponed FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
  Chrobry Glogow Chrobry Glogow postponed Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
Matchday 7 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki postponed Legia Warsaw II Legia II
Matchday 4
B. Dortmund II Borussia Dortmund II postponed Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 10 FC Balzers FC Balzers postponed FC Wettswil-Bonstetten FC Wettswil
Matchday 4 FSV Fernwald FSV Fernwald 8:00 PM Türkgücü Friedberg Türk. Friedbg.
Matchday 9 BW Friesdorf FC BW Friesdorf 7:30 PM Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln II 7:30 PM Viktoria 08 Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  SV Breinig SV Breinig 8:00 PM SV Deutz 05 SV Deutz 05
Round of 16 Pars N-Isenburg SV Pars Neu-Isenburg 8:00 PM Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
Matchday 3 Hertha BSC U19 Hertha BSC U19 postponed 1.FC Union Berlin U19 U. Berlin U19
Matchday 11 SC Zofingen SC Zofingen 8:15 PM FC Einsiedeln FC Einsiedeln
Matchday 10 Lech U19 Lech Poznan U19 postponed Legia Warsaw U19 Legia U19
Matchday 26 CD Olmedo CD Olmedo moved Independiente del Valle Independiente
Matchday 28 Jelgava FK Jelgava postponed Riga FC Riga
Matchday 11 KF Trepca 89 KF Trepca 89 2:00 PM KF Ferizaj KF Ferizaj
  KF Drenica KF Drenica 2:00 PM KF Dukagjini KF Dukagjini
  SC Gjilani SC Gjilani 2:00 PM FC Llapi FC Llapi
Matchday 6 FC Hound Dogs FC Hound Dogs 8:30 PM Lynx FC Reserve Lynx Reserve
Round of 16 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 7:30 PM SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
Second Round Perl-Besch SG Perl-Besch 7:00 PM SV Auersmacher Auersmacher
  1.FC Lautenbach 1.FC Lautenbach 7:00 PM SC Halberg Brebach Halberg Brebach
  SV Schwarzenb. SV Schwarzenbach 7:00 PM 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach
  Ballweiler-We. SG Ballweiler-Wecklingen 7:00 PM SV Röchling Völklingen SV Röchling
  SV Losheim SV Losheim 7:00 PM SpVgg Quierschied Quierschied
  SG Erbach SG Erbach 7:00 PM SV Preußen Merchweiler Merchweiler
  FSV Jägersburg FSV Jägersburg 7:00 PM FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
  Schaffhausen SSC Schaffhausen 7:00 PM 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
  FV Siersburg FV Siersburg 7:00 PM FC 08 Homburg FC 08 Homburg
  FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 7:00 PM TuS Herrensohr TuS Herrensohr
  SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 7:00 PM VfL Primstal VfL Primstal
  SC Altenkessel SC Altenkessel 7:00 PM Hellas Bildstock Hellas Bildst.
  FV Bischmisheim FV Bischmisheim 7:00 PM SV 07 Elversberg SV Elversberg
  SV Bubach SV Bubach-Calmesweiler 7:00 PM SF Köllerbach SF Köllerbach
  TuS Nohfelden TuS Nohfelden 7:00 PM SV Bliesmengen-Bolchen SV Bliesmengen
  SSV Pachten SSV Pachten 7:00 PM Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
Round of 16 Radnicki Nis FK Radnicki Nis 2:00 PM OFK Backa Backa
  Teleoptik FK Teleoptik Zemun 2:00 PM FK Cukaricki Cukaricki
  Indjija FK Indjija 2:00 PM FK Proleter Novi Sad Proleter
  OFK Beograd OFK Beograd 2:00 PM FK Radnik Surdulica Radnik
  Mladost FK Mladost Lucani 6:00 PM FK TSC Backa Topola FK TSC
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 6:00 PM FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
Matchday 6 Fiorentina U19 Fiorentina Primavera 3:00 PM Pescara Primavera Pescara U19
Matchday 24 Persela Persela Lamongan 10:30 AM Persebaya Surabaya Persebaya
  Bhayangkara FC Bhayangkara FC 1:30 PM Persib Bandung Persib Bandung
Matchday 11 FC Shkupi FC Shkupi 2:30 PM Rabotnicki Skopje Rabotnicki
  Shkendija Shkendija Tetovo 2:30 PM Sileks Kratovo Sileks
  Struga Struga Trim & Lum 2:30 PM Renova Dzepciste Renova
  Akad. Pandev Akademija Pandev 2:30 PM Makedonija Gjorce Petrov Makedonija
  Vardar Vardar Skopje 2:30 PM Borec Veles Borec Veles
Third Round Acireale Città di Acireale 1946 3:00 PM FC Messina FC Messina
  Portici Portici 1906 3:00 PM US Savoia 1908 Savoia
  Fasano US Città di Fasano 6:00 PM Taranto FC 1927 Taranto
Matchday 5 Sundowns Mamelodi Sundowns FC postponed Highlands Park FC Highlands Park
Group 13 Malta U17 Malta U17 5:00 PM Bulgaria U17 Bulgaria U17
  Norway U17 Norway U17 5:00 PM Austria U17 Austria U17
Poland U15 Poland U15 12:00 AM United States U15 USA U15
  Iceland U15 Iceland U15 10:30 AM Russia U15 Russia U15
Matchday 1 FC Goa FC Goa 4:00 PM Chennaiyin FC Chennaiyin FC
Quarter-Finals FC Triesenberg FC Triesenberg 8:00 PM FC Ruggell FC Ruggell

Select date

Player birthdays

Coach birthdays