Werder Bremen | 3:1 | F. Düsseldorf |
|
||||||||
Juventus | 1:0 | Inter |
|
||||||||
CD Leganés | 1:1 | Getafe | |||||||||
West Brom | 2:2 | Aston Villa |
|
||||||||
Russia U15 | 2:3 | Spain U15 | |||||||||
Hamburger SV | 1:0 | SC Paderborn |
|
||||||||
J. Regensburg | 1:3 | 1.FC Köln |
|
||||||||
Carl Zeiss Jena | 1:2 | SV Meppen | |||||||||
Anzhi II | 2:3 | Spartak II | |||||||||
KS Samara II | 0:0 | Rostov II | |||||||||
CSKA Moscow II | 2:1 | Enisey II | |||||||||
Loko Moscow II | 2:1 | Orenburg II | |||||||||
Alanyaspor U21 | 1:3 | Besiktas U21 | |||||||||
C. Rizespor U19 | 0:3 | Galatasaray U19 | |||||||||
Alanyaspor | 0:0 | Besiktas |
|
||||||||
Fortuna Sittard | 0:3 | AZ Alkmaar | |||||||||
PSV Eindhoven | 6:0 | Excelsior | |||||||||
FK Mariupol | 0:3 | Shakhtar D. | |||||||||
KSV Roeselare | 3:1 | OH Leuven | |||||||||
SK Beveren | 2:1 | Club Brugge |
|
||||||||
Sport. Hasselt | 1:1 | Patro Eisden | |||||||||
Dukla Prague | 1:2 | Pribram | |||||||||
Zlin | 0:2 | Viktoria Plzen | |||||||||
FC Midtjylland | 3:0 | Odense BK | |||||||||
Zaglebie Lubin | 2:2 | Piast Gliwice | |||||||||
Lech Poznan | 2:0 | Slask Wroclaw | |||||||||
Kariana Erden | 3:0 | B. Galabovo | |||||||||
Pirin | 1:3 | Tsarsko Selo | |||||||||
Rudar Velenje | 1:3 | NK Maribor | |||||||||
Halle-Ammendorf | 2:0 | SV Westerhausen | |||||||||
FSV Barleben | 2:0 | Eintr. Elster | |||||||||
TSV Bützow | 0:2 | MSV Pampow | |||||||||
Victoria Seelow | 1:0 | Werderaner FC | |||||||||
Gau-Odernheim | 3:0 | ASV Fußgönheim | |||||||||
FSV Tarforst | 2:1 | FC Hochwald | |||||||||
Oststeinbek | 1:3 | SV Altengamme | |||||||||
Rosario Central | 5:2 on pens | Gimnasia | |||||||||
CA Temperley | 2:0 | Ind. Rivadavia | |||||||||
FAS | 0:0 | Alianza FC | |||||||||
Al-Wehda | 0:1 | Al-Taawoun | |||||||||
Western Sydney | 2:0 | Central Coast | |||||||||
FK Kukësi | 1:0 | KF Skënderbeu | |||||||||
FUS Rabat | 1:0 | Raja Casablanca | |||||||||
Smouha | 2:4 on pens | Ittihad Alex | |||||||||
Merani Martvili | 2:3 | Dinamo Batumi | |||||||||
FC Telavi | 4:5 | Tskhinvali | |||||||||
Shukura | 2:0 | Samgurali | |||||||||
WIT Georgia | 2:0 | Merani Tbilisi | |||||||||
FC Gagra | 3:2 | FC Shevardeni | |||||||||
Cerro Porteño | 1:1 | Nacional | |||||||||
Pescara | 2:0 | Carpi | |||||||||
Prestatyn | 0:3 | Caernarfon | |||||||||
Barry Town | 4:1 | Penybont | |||||||||
Bangor City | 4:1 | Holyhead | |||||||||
CD Tenerife | 0:0 | Extremadura | |||||||||
FC Arges | 3:1 | Pandurii | |||||||||
U Cluj | 3:1 | Chindia | |||||||||
FC Porto | 4:1 | Portimonense | |||||||||
FC Aarau | 3:1 | FC Vaduz | |||||||||
Tottenham U21 | 2:2 | Everton U21 | |||||||||
Chelsea U21 | 3:2 | West Ham U21 | |||||||||
Derby U21 | 0:1 | Man City U21 | |||||||||
Aston Villa U21 | 2:1 | Southampton U21 | |||||||||
Man Utd U21 | 2:0 | Boro U21 | |||||||||
M. Ahi Nazareth | 0:1 | H. Kfar Saba | |||||||||
Hapoel Marmorek | 1:1 | H Rishon leZion | |||||||||
Hapoel Bnei Lod | 3:0 | Beitar Tel Aviv | |||||||||
H. Ramat Gan | 1:2 | H. Nof HaGalil | |||||||||
Viktoria Köln | 2:0 | Bonner SC | |||||||||
SC Verl | 0:4 | SV Rödinghausen | |||||||||
M'gladbach II | 1:0 | SC Wiedenbrück | |||||||||
SV Elversberg | 2:0 | FC 08 Homburg | |||||||||
Budissa Bautzen | 2:0 | Bischofswerda | |||||||||
W. Nordhausen | 6:1 | FCO Neugersdorf | |||||||||
FC Bayern II | 4:0 | Schweinfurt 05 | |||||||||
Drochtersen/A. | 2:1 | BSV Rehden | |||||||||
Comunicaciones | 4:1 | Xelajú | |||||||||
Hennef 05 | 1:1 | FC Hürth | |||||||||
TeBe Berlin | 2:0 | BW Berlin | |||||||||
TSG Neustrelitz | 0:1 | Altlüdersdorf | |||||||||
FC Strausberg | 4:3 | Malchower SV | |||||||||
Karlsruhe U19 | 2:3 | K'lautern U19 | |||||||||
Gibr. Phoenix | 2:0 | Lynx FC | |||||||||
Napoli U19 | 3:4 | Atalanta U19 | |||||||||
Nabil FC | 0:2 | Semen Padang | |||||||||
Birkirkara FC | 2:1 | Qormi FC | |||||||||
Lija Athletic | 1:0 | Zebbug Rangers | |||||||||
San Gwann FC | 3:0 | Mqabba FC | |||||||||
Al-Duhail SC | 1:1 | Qatar SC | |||||||||
Al-Shahania SC | 1:4 | Al-Sadd SC | |||||||||
Sepidrood | 0:5 | Esteghlal FC | |||||||||
Shahr Khodrou | 2:2 | Machine Sazi | |||||||||
Sanat Naft | 1:3 AET | Saipa FC | |||||||||
UNAM Pumas | 1:1 | América |
|
||||||||
FBC Melgar | 2:4 on pens | Alianza Lima | |||||||||
NEROCA FC | 3:0 | Indian Arrows | |||||||||
Kerala Blasters | 0:1 | FC Pune City | |||||||||
HSV III | 7:1 | Nikola Tesla | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
C. Waterman Alianza Lima | 3:0 | |
Endrick Palmeiras | 1:0 | |
J. Charcopa LDU Quito | 5:0 | |
Ezequiel Piovi LDU Quito | 4:0 | |
Alex Arce LDU Quito | 3:0 |