Middlesbrough | 0:0 | Rotherham | |||||||||
Millwall | 2:1 | Wigan | |||||||||
Norwich | 2:1 | Aston Villa |
|
||||||||
QPR | 3:0 | Sheff Wed | |||||||||
Sheff Utd | 1:1 | Stoke City | |||||||||
Swansea | 3:1 | Blackburn | |||||||||
Birmingham | 2:1 | Reading | |||||||||
Malta U19 | 1:0 | Luxembourg U19 | |||||||||
Poland U16 | 4:1 | Austria U16 | |||||||||
Italy U16 | 4:1 | Ukraine U16 | |||||||||
Slovakia U18 | 4:1 | Türkiye U18 | |||||||||
Switzerland U16 | 4:0 | Slovenia U16 | |||||||||
Internacional | 2:2 | Santos |
|
||||||||
Esperance | 4:2 | 1º de Agosto | |||||||||
ES Sétif | 2:1 | El Ahly | |||||||||
FC Twente U21 | 3:1 | Heerenveen U21 | |||||||||
Dundee FC | 0:3 | Heart of Midl. | |||||||||
Vejle BK Res | 2:2 | EFB Reserves | |||||||||
NK Maribor | 1:0 | NK Domzale | |||||||||
SV Windhagen | 1:1 | Mülheim-Kärlich | |||||||||
Belgrano | 1:1 | Banfield | |||||||||
San Lorenzo | 2:1 | San Martín (SJ) | |||||||||
Douglas Haig | 0:2 | Camioneros | |||||||||
San Martín (F) | 0:3 | Crucero | |||||||||
Central Córdoba | 1:2 | Nueva Chicago | |||||||||
Deportivo Pasto | 0:0 | Atlético Huila | |||||||||
Ococias Kyoto | 3:5 on pens | FC Kariya | |||||||||
Iwaki FC | 0:2 | Kagura Shimane | |||||||||
DRB Tadjenanet | 0:0 | USM Bel Abbès | |||||||||
Ismaily | 1:0 | El Mokawloon | |||||||||
Zamalek | 2:0 AET | Entag El Harby | |||||||||
Persepolis | 1:1 | Al-Sadd SC | |||||||||
Libertad | 2:1 | Independiente | |||||||||
FC Nomme U19 | 6:2 | Levadia U19 | |||||||||
Trans Narva U19 | 0:2 | FCI Tallinn U19 | |||||||||
FC Helios U19 | 4:2 | JK Tammeka U19 | |||||||||
Pärnu Vaprus | 0:6 | FC Flora | |||||||||
U. San Martín | 1:0 | Sport Boys | |||||||||
Comerciantes | 1:0 | Cusco FC | |||||||||
Monopoli | 0:0 | Catania | |||||||||
Aalesund | 1:3 | Viking | |||||||||
GKS Katowice | 1:2 | Garbarnia | |||||||||
Helsingborgs IF | 1:1 | Halmstads BK | |||||||||
Loko Tashkent | 1:0 | Navbahor | |||||||||
Nasaf Qarshi | 3:0 | Sogdiana | |||||||||
Qizilqum | 2:1 | OKMK Olmaliq | |||||||||
Tatran Presov | 1:2 | MSK Zilina | |||||||||
STK Samorin | 1:2 on pens | FK Poprad | |||||||||
FC Nitra | 3:2 on pens | Lipt. Mikulas | |||||||||
Michalovce | 4:2 | Odeva Lipany | |||||||||
FK Senica | 5:1 | Dunajska Streda | |||||||||
Sturm Graz II | 3:0 | Union Gurten | |||||||||
FC Marchfeld | 1:0 | TWL Elektra | |||||||||
Harbour View FC | 1:2 | Mount Pleasant | |||||||||
AD San Carlos | 2:1 | Guadalupe FC | |||||||||
Eltersdorf | 1:0 | Seligenporten | |||||||||
K. Offenbach | 1:2 | Hessen Dreieich | |||||||||
Kilb | 1:2 | Ardagger | |||||||||
AKA WAC U18 | 1:2 | Stmk.-Sturm U18 | |||||||||
Técnico U. | 0:2 | Independiente | |||||||||
Glacis Utd Res | 2:0 | Europa Reserve | |||||||||
Alashkert U18 | 2:3 | Ararat-Arm. U18 | |||||||||
AB Argir | 2:4 | Skála | |||||||||
07 Vestur | 3:3 | EB/Streymur | |||||||||
B68 Toftir | 3:0 | B71 Sandoy | |||||||||
SG Mendig | 1:2 | FSV Salmrohr | |||||||||
PSMS | 1:3 | Mitra Kukar | |||||||||
Persela | 2:1 | Barito Putera | |||||||||
PSIS | 1:0 | Sriwijaya FC | |||||||||
AmaZulu FC | 2:0 | Cape Town City | |||||||||
Spain U17 | 6:0 | Faroe U17 | |||||||||
Azerbaijan U17 | 1:4 | Norway U17 | |||||||||
Czechia U17 | 6:0 | Albania U17 | |||||||||
Israel U17 | 4:1 | Macedonia U17 | |||||||||
China U19 | 0:1 | S. Arabia U19 | |||||||||
Malaysia U19 | 2:2 | Tajikistan U19 | |||||||||
Odisha FC | 0:0 | Chennaiyin FC | |||||||||
FC Ruggell II | 0:3 | FC Schaan | |||||||||
FC Triesenberg | 1:5 | Eschen/Mauren | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Rocco Romeo Vancouver FC | 1:0 | |
Jair Reinoso Aurora | 2:3 | |
D. Reasco Barcelona SC | 1:0 | |
Juan Godoy Ind. Petrolero | 1:3 | |
Juan Godoy Ind. Petrolero | 1:2 |