Hertha BSC | 2:0 | Bayern Munich |
|
||||||||
Saint-Étienne | 2:0 | Monaco |
|
||||||||
Rayo Vallecano | 2:2 | Espanyol | |||||||||
Sheff Wed | 1:1 | Leeds |
|
||||||||
Bristol City | 1:1 | Aston Villa |
|
||||||||
Bosnia U15 | 1:2 | Montenegro U15 | |||||||||
Moldova U16 | 1:2 | Wales U16 | |||||||||
Santos | 1:1 | Vasco da Gama | |||||||||
Juventude | 0:0 | Londrina-PR | |||||||||
Árabe Unido | 1:0 | Herediano | |||||||||
FC Motagua | 2:0 | Tauro FC | |||||||||
Holstein Kiel | 4:2 | Darmstadt 98 |
|
||||||||
Arm. Bielefeld | 1:3 | 1.FC Köln |
|
||||||||
Pr. Münster | 3:0 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
Orenburg II | 0:5 | CSKA Moscow II | |||||||||
Loko Moscow II | 2:2 | Akhmat II | |||||||||
Ufa II | 0:3 | Enisey II | |||||||||
Ural II | 1:4 | Arsenal Tula II | |||||||||
Orenburg | 0:1 | CSKA Moscow | |||||||||
FC Dinamo | 0:0 | Sepsi OSK | |||||||||
Galatasaray U21 | 3:0 | Erzurum FK U21 | |||||||||
Galatasaray | 1:0 | Erzurumspor FK | |||||||||
Karpaty | 1:6 | Shakhtar D. | |||||||||
KV Kortrijk | 1:3 | KAS Eupen | |||||||||
KSV Roeselare | 2:1 | Tubize-Braine | |||||||||
Belisia SV | 0:4 | Bocholt VV | |||||||||
Bohemians 1905 | 0:0 | Karvina | |||||||||
Viktoria Plzen | 1:0 | Sparta Prague | |||||||||
Vejle BK | 1:1 | Randers FC | |||||||||
Wisla Plock | 1:0 | Lechia Gdansk | |||||||||
Legia Warszawa | 1:1 | Arka Gdynia | |||||||||
Vitosha | 2:1 | Septemvri Sofia | |||||||||
Halle-Ammendorf | 4:0 | Bitterfeld-W. | |||||||||
RW Thalheim | 2:0 | Eintr. Elster | |||||||||
1.SC Feucht | 3:0 | FC Lichtenfels | |||||||||
Baiersdorfer SV | 0:1 | Neudrossenfeld | |||||||||
SG Rieschweiler | 0:6 | SV Morlautern | |||||||||
Gau-Odernheim | 4:1 | Waldalgesheim | |||||||||
SB Traunstein | 0:2 | FC Töging | |||||||||
SE Freising | 0:0 | SV Erlbach | |||||||||
TSV Grünwald | 3:1 | FC Moosinning | |||||||||
SV Hutthurm | 1:6 | ASV Cham | |||||||||
SpVgg Weiden | 1:0 | Burglengenfeld | |||||||||
SV Kaufungen 07 | 2:5 | SC Willingen | |||||||||
FCM Schwerin | 10:1 | SV Hanse 01 | |||||||||
TSV Bützow | 2:0 | E. Ueckermünde | |||||||||
SV Eilendorf | 3:3 | Hertha Walheim | |||||||||
TSG Tübingen | 1:1 | FSV Hollenbach | |||||||||
SF Eisbachtal | 3:2 | Mülheim-Kärlich | |||||||||
Quierschied | 2:2 | SV Saar 05 | |||||||||
Boca Juniors | 0:1 | Gimnasia | |||||||||
Almagro | 0:2 | Sarmiento Junin | |||||||||
Independiente | 0:0 | Tigre | |||||||||
Al-Fayha | 4:2 | Al-Qadsiah | |||||||||
Al-Raed | 1:1 | Al-Shabab | |||||||||
Ittihad Kalba | 3:1 | Al-Nasr SC | |||||||||
Sharjah FC | 3:0 | Fujairah SC | |||||||||
Al-Ain FC | 2:1 | Shabab Al-Ahli | |||||||||
Caracas FC | 0:1 | Deportivo Lara | |||||||||
KF Tirana | 0:1 | FK Partizani | |||||||||
Luch | 1:1 | Isloch | |||||||||
Ittihad Alex | 2:2 | Wadi Degla | |||||||||
El Masry | 1:1 | Gaish | |||||||||
AS Aïn M'lila | 1:1 | NA Hussein Dey | |||||||||
O Médéa | 1:1 | DRB Tadjenanet | |||||||||
Moghreb Tétouan | 1:4 | KACM Marrakech | |||||||||
FC Telavi | 1:1 | Merani Tbilisi | |||||||||
WIT Georgia | 1:0 | Samgurali | |||||||||
Shukura | 0:0 | FC Shevardeni | |||||||||
Chikhura | 0:1 | Iberia 1999 | |||||||||
FC Samtredia | 1:1 | Rustavi | |||||||||
Bala | 2:1 | Llandudno | |||||||||
Cefn Druids | 1:1 | Caernarfon | |||||||||
Llanelli AFC | 1:3 | Newtown | |||||||||
Young Violets | 0:2 | SKU Amstetten | |||||||||
SV Horn | 2:2 | Amateure OÖ | |||||||||
WSG Tirol | 1:1 | FC Wacker II | |||||||||
FAC | 1:2 | A. Klagenfurt |
|
||||||||
Blau Weiss Linz | 2:1 | FC Liefering | |||||||||
SV Lafnitz | 0:0 | Vorwärts Steyr | |||||||||
Banfield | 0:2 | Defensa | |||||||||
Kalev U21 | 1:0 | Kalju FC U21 | |||||||||
JK Trans Narva | 2:1 | Kuressaare | |||||||||
Cusco FC | 2:2 | Sport. Cristal | |||||||||
Dundalk FC | 1:0 | UCD | |||||||||
Shelbourne | 7:6 on pens | St. Pat's | |||||||||
Crotone | 2:2 | Brescia | |||||||||
Albacete | 2:2 | Real Zaragoza | |||||||||
Petrolul | 5:0 | Aerostar | |||||||||
Murom | 2:1 | Kolomna | |||||||||
Tekstilshchik | 3:1 | Leningradets | |||||||||
FC Porto | 1:0 | Tondela | |||||||||
Dunfermline A. | 1:0 | Partick Thistle | |||||||||
SC Kriens | 0:1 | FC Schaffhausen | |||||||||
Zlinsko | 3:5 | Velke Mezirici | |||||||||
Hulin | 1:0 | Uhersky Brod | |||||||||
Val. Mezirici | 0:4 | Unicov | |||||||||
Hlucin | 2:2 | Dolni Benesov | |||||||||
Pisek | 2:3 on pens | Sokol Brozany | |||||||||
Litomericko | 3:1 | Dobrovice | |||||||||
Zivanice | 1:0 on pens | Prevysov | |||||||||
Vikt. Plzen U19 | 4:1 | Slovacko U19 | |||||||||
Zlin U19 | 4:0 | Jihlava U19 | |||||||||
Pardubice U19 | 3:1 | Karvina U19 | |||||||||
Z. Brno U19 | 3:1 | Hr. Kralove U19 | |||||||||
Hrv Dragovoljac | 1:0 | Bijelo Brdo | |||||||||
Chrobry Glogow | 2:0 | Stomil Olsztyn | |||||||||
Falkenbergs FF | 3:2 | Brage | |||||||||
Bunyodkor | 1:2 | OKMK Olmaliq | |||||||||
Norwich U21 | 0:1 | Man Utd U21 | |||||||||
Blackburn U21 | 1:3 | Tottenham U21 | |||||||||
Wolves U21 | 2:0 | Boro U21 | |||||||||
SSV Ulm 1846 | 2:1 | Hoffenheim II | |||||||||
Stuttgart II | 2:2 | TSG Balingen | |||||||||
FK Pirmasens | 1:3 | W. Mannheim |
|
||||||||
FCA Walldorf | 0:0 | FSV Frankfurt | |||||||||
SC Kalsdorf | 1:1 | FC Gleisdorf 09 | |||||||||
SPG Wels | 0:3 | Allerheiligen | |||||||||
Sturm Graz II | 2:1 | SC Weiz | |||||||||
Bad Gleichenb. | 5:1 | Wolfsberg II | |||||||||
FC Lendorf | 2:2 | SPG Wels II | |||||||||
Babelsberg 03 | 1:4 | ZFC Meuselwitz | |||||||||
FV Illertissen | 1:3 | FC Augsburg II | |||||||||
VfB Lübeck | 3:0 | LSK Hansa | |||||||||
Bruck/L. | 0:3 | Ebreichsdorf | |||||||||
Mattersburg II | 4:0 | FC Marchfeld | |||||||||
Traiskirchen | 2:1 | Rapid Wien II | |||||||||
Wiener SC | 1:0 | FC Admira II | |||||||||
Mauerwerk | 1:0 | St. Pölten Jun. | |||||||||
Kitzbühel | 3:2 | St. Johann | |||||||||
FC Kufstein | 2:0 | Grödig | |||||||||
SV Wörgl | 2:2 | Reichenau | |||||||||
CD Petapa | 0:2 | Sanarate FC | |||||||||
Concordia | 5:0 | VfL Pinneberg | |||||||||
Barmbek-U. | 2:2 | FC Süderelbe | |||||||||
TuS Osdorf | 0:2 | TuS Dassendorf | |||||||||
SC Condor | 0:2 | Teutonia 05 | |||||||||
FV Bad Vilbel | 1:2 | Hessen Kassel | |||||||||
TeBe Berlin | 2:0 | Torgelower FC | |||||||||
BV Cloppenburg | 1:1 | Hagen/Uthlede | |||||||||
1.FC Wunstorf | 1:3 | MTV Gifhorn | |||||||||
STK Samorin | 6:0 | MSK Zilina B | |||||||||
Pohronie | 2:1 | FK Poprad | |||||||||
SV Donau | 0:4 | Gerasdorf | |||||||||
Mannswörth | 0:2 | WAF Brigittenau | |||||||||
Hannover 96 U19 | 2:0 | St. Pauli U19 | |||||||||
Rohrbach/G. | 2:1 | Ardagger | |||||||||
Kremser SC | 3:1 | Waidhofen/T. | |||||||||
Kilb | 1:0 | Langenrohr | |||||||||
Zwettl | 0:1 | Kottingbrunn | |||||||||
SC Ortmann | 2:1 | Rohrendorf | |||||||||
Hoffenheim U19 | 1:1 | K'lautern U19 | |||||||||
Deutschkreutz | 1:0 | Markt Allhau | |||||||||
Stegersbach | 0:0 | Ritzing | |||||||||
Drassburg | 4:0 | Kohfidisch | |||||||||
Oberwart | 2:1 | Siegendorf | |||||||||
SV Wallern | 3:0 | St. Martin/M. | |||||||||
Edelweiß | 5:1 | SC Marchtrenk | |||||||||
Weißkirchen | 3:1 | SPG Pregarten | |||||||||
Union Perg | 2:0 | Gmunden | |||||||||
UnionSt.Florian | 3:0 | Micheldorf | |||||||||
Bruck/Mur | 2:2 | Frauental | |||||||||
DSV Leoben | 1:3 | Gnas | |||||||||
Heiligenkreuz | 2:1 | ASK Voitsberg | |||||||||
Lebring | 1:1 | Mettersdorf | |||||||||
TSV Pöllau | 0:2 | Wildon | |||||||||
SV Feldkirchen | 0:0 | SV Spittal/Drau | |||||||||
Zirl | 2:0 | Union Innsbruck | |||||||||
Kundl | 2:2 | SV Zams | |||||||||
AKA Salzb. U18 | 4:1 | Burgenland U18 | |||||||||
FC Collex-Bossy | 2:3 | Servette U21 | |||||||||
FC Colombier | 2:1 | FC La Tour | |||||||||
AKA Salzb. U16 | 1:2 | Burgenland U16 | |||||||||
Apol. Limassol | 5:0 | EN Paralimniou | |||||||||
Pennarossa | 2:0 | Murata | |||||||||
Metta | 0:3 | Spartaks | |||||||||
SLNA FC | 0:1 | Thanh Hoa FC | |||||||||
Can Tho FC | 2:0 | Hai Phong FC | |||||||||
Quang Nam FC | 2:3 | Quang Ninh FC | |||||||||
Khanh Hoa FC | 2:0 | HCMC FC | |||||||||
Nam Dinh FC | 0:2 | HAGL FC | |||||||||
Sai Gon FC | 1:0 | Da Nang FC | |||||||||
Ha Noi FC | 2:0 | Binh Duong FC | |||||||||
KF Trepca 89 | 1:0 | KF Ferizaj | |||||||||
KF Drenica | 2:1 | FC Ballkani | |||||||||
FK Karlskrona | 1:1 | Oskarshamns AIK | |||||||||
FC Kempten | 3:2 | Illertissen II | |||||||||
Roma U19 | 1:0 | Chievo U19 | |||||||||
Juventus U19 | 4:3 | Milan U19 | |||||||||
Hibernians FC | 2:0 | St. Andrews FC | |||||||||
Qormi FC | 1:3 | Floriana | |||||||||
Senglea Ath. | 1:5 | Valletta | |||||||||
Al-Gharafa SC | 0:2 | Al-Kharaitiyat | |||||||||
Umm Salal SC | 1:0 | Al-Khor SC | |||||||||
Tractor | 6:0 | Esteghlal Khz. | |||||||||
Zob Ahan | 2:2 | Sanat Naft | |||||||||
FC Nassaji M. | 1:1 | Saipa FC | |||||||||
Paykan FC | 1:0 | Sepidrood | |||||||||
Pars Jam | 1:1 | Shahr Khodrou | |||||||||
Atlas U20 | 1:1 | Toluca U20 | |||||||||
Veracruz U20 | 1:1 | Club León U20 | |||||||||
Hamm United | 4:1 | SV Altengamme | |||||||||
Klub Kosova | 0:10 | Bramfelder SV | |||||||||
Iraq U16 | 0:2 | South Korea U16 | |||||||||
Australia U16 | 4:0 | Afghanistan U16 | |||||||||
TuRa Harksheide | 1:1 | Harburger TB | |||||||||
Union Tornesch | 6:2 | SV Eidelstedt | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Keynan Cuiabá-MT (Own Goal) | 2:0 | |
S. Ruhdorfer AKA Klafu U18 | 2:1 | |
Mirnes Cinac AKA SV Ried U18 | 4:2 | |
Timon Spiegl AKA SV Ried U18 | 3:2 | |
O. Koplárovics AKA SV Ried U18 | 2:0 |