Wolves | 1:1 | Man City |
|
||||||||
Arsenal | 3:1 | West Ham |
|
||||||||
Liverpool | 1:0 | Brighton |
|
||||||||
Bournemouth | 2:2 | Everton |
|
||||||||
Southampton | 1:2 | Leicester |
|
||||||||
Huddersfield | 0:0 | Cardiff | |||||||||
SSC Napoli | 3:2 | AC Milan |
|
||||||||
Juventus | 2:0 | Lazio |
|
||||||||
Paris SG | 3:1 | Angers SCO | |||||||||
OGC Nice | 0:4 | Dijon | |||||||||
Amiens SC | 4:1 | Stade Reims | |||||||||
Montpellier | 0:0 | Saint-Étienne | |||||||||
FC Nantes | 1:1 | SM Caen | |||||||||
Toulouse | 1:0 | Nîmes Olympique | |||||||||
Real Valladolid | 0:1 | Barcelona |
|
||||||||
Atlético Madrid | 1:0 | Rayo Vallecano |
|
||||||||
Alavés | 0:0 | Real Betis |
|
||||||||
Bor. M'gladbach | 2:0 | B. Leverkusen |
|
||||||||
SC Freiburg | 0:2 | E. Frankfurt |
|
||||||||
VfL Wolfsburg | 2:1 | FC Schalke 04 |
|
||||||||
F. Düsseldorf | 1:2 | FC Augsburg |
|
||||||||
Werder Bremen | 1:1 | Hannover 96 |
|
||||||||
Hertha BSC | 1:0 | 1.FC Nuremberg |
|
||||||||
Benfica | 1:1 | Sporting CP |
|
||||||||
FC Porto | 2:3 | Vit. Guimarães |
|
||||||||
Portimonense | 2:2 | Santa Clara | |||||||||
PEC Zwolle | 1:2 | PSV Eindhoven |
|
||||||||
Ajax | 5:0 | FC Emmen | |||||||||
NAC Breda | 0:2 | Excelsior | |||||||||
De Graafschap | 0:1 | FC Groningen | |||||||||
SCR Altach | 2:3 | RB Salzburg |
|
||||||||
Wolfsberger AC | 1:1 | Sturm Graz |
|
||||||||
SKN St. Pölten | 0:0 | Austria Vienna |
|
||||||||
Göztepe | 1:0 | Fenerbahce |
|
||||||||
Ankaragücü | 2:2 | Trabzonspor |
|
||||||||
Kayserispor | 0:0 | Y. Malatyaspor | |||||||||
Spartak Moscow | 2:1 | Dynamo Moscow | |||||||||
Rubin Kazan | 1:1 | CSKA Moscow | |||||||||
Ural | 2:1 | Akhmat Grozny | |||||||||
Royal Antwerp | 1:0 | Cercle Brugge | |||||||||
Standard Liège | 3:2 | Sint-Truiden | |||||||||
R Charleroi SC | 0:2 | KV Kortrijk | |||||||||
Mouscron | 0:1 | KAS Eupen | |||||||||
Salernitana | 0:0 | Palermo | |||||||||
Venezia | 1:0 | Spezia Calcio | |||||||||
Cremonese | 1:1 | Pescara | |||||||||
UD Las Palmas | 1:1 | Albacete | |||||||||
CD Numancia | 1:1 | Cádiz CF |
|
||||||||
Córdoba CF | 2:4 | Real Oviedo | |||||||||
Reus Deportiu | 0:0 | Real Zaragoza | |||||||||
Orlando | 1:2 | Atlanta | |||||||||
Los Angeles | 1:1 | LAFC | |||||||||
1.FC Köln | 3:1 | Erzgebirge Aue |
|
||||||||
Greuther Fürth | 2:2 | SC Paderborn |
|
||||||||
1.FC Magdeburg | 1:1 | FC Ingolstadt |
|
||||||||
Santos | 2:0 | EC Bahia |
|
||||||||
Atlas | 0:1 | Chivas |
|
||||||||
Red Star | 2:1 | FK Cukaricki | |||||||||
Radnicki Nis | 3:3 | Napredak | |||||||||
Backa | 1:0 | Radnik | |||||||||
Rad | 1:1 | Mladost | |||||||||
Union SG | 3:0 | City Pirates | |||||||||
KMSK Deinze | 6:0 | RWDM | |||||||||
KSK Lierse Kem. | 2:3 | Lommel SK | |||||||||
Tubize-Braine | 7:0 | Tubize-Braine B | |||||||||
PAOK Salonika | 1:0 | Asteras Tripoli | |||||||||
AEK Athens | 2:0 | PAS Giannina | |||||||||
Panetolikos | 1:2 | Atromitos | |||||||||
Apollon Smyrnis | 0:1 | AE Larisa | |||||||||
Dinamo Zagreb | 1:0 | NK Lokomotiva | |||||||||
HNK Gorica | 2:0 | NK Rudes | |||||||||
Teplice | 0:3 | Slavia Prague | |||||||||
Banik Ostrava | 2:0 | Dukla Prague | |||||||||
Pribram | 1:3 | Slovan Liberec | |||||||||
SFC Opava | 1:3 | Karvina | |||||||||
BSC Young Boys | 5:2 | Neuchâtel Xamax | |||||||||
Grasshoppers | 2:1 | FC Sion |
|
||||||||
Belgrano | 2:1 | Estudiantes LP |
|
||||||||
Gimnasia | 0:2 | CA Talleres |
|
||||||||
Patronato | 0:3 | Racing Club |
|
||||||||
Independiente | 0:1 | Defensa | |||||||||
Atl. Tucumán | 2:1 | CA Colon | |||||||||
Tigre | 2:2 | San Martín (SJ) | |||||||||
Chornomorets | 1:1 | Dynamo Kyiv | |||||||||
FK Oleksandriya | 2:0 | Vorskla Poltava | |||||||||
Gaziantep FK | 0:1 | Adana Demirspor | |||||||||
Denizlispor | 0:0 | Hatayspor | |||||||||
Istanbulspor | 0:5 | Altay SK | |||||||||
Giresunspor | 2:0 | Elazigspor |
|
||||||||
Mezőkövesd | 0:1 | Ferencváros | |||||||||
Paksi FC | 3:2 | Puskás AFC | |||||||||
Kisvárda | 1:1 | Diósgyőr | |||||||||
Honvéd | 3:0 | Debrecen | |||||||||
Haladás | 1:2 | MTK Budapest | |||||||||
Tromsø | 1:2 | Bodø/Glimt | |||||||||
1.FC K'lautern | 0:0 | Karlsruher SC |
|
||||||||
Wehen Wiesbaden | 1:2 | Unterhaching |
|
||||||||
VfL Osnabrück | 3:0 | Pr. Münster |
|
||||||||
Hansa Rostock | 0:4 | Würzb. Kickers |
|
||||||||
VfR Aalen | 1:4 | 1860 Munich |
|
||||||||
Energie Cottbus | 1:1 | SV Meppen | |||||||||
Colo-Colo | 1:0 | U. de Chile | |||||||||
Huachipato | 0:0 | Antofagasta | |||||||||
Deportes Temuco | 1:1 | CD Everton | |||||||||
Curicó Unido | 1:0 | U. Concepción | |||||||||
Venados FC | 1:3 | FC Juárez | |||||||||
Min. Zacatecas | 2:1 | Cimarrones | |||||||||
Cape Town City | 1:0 | Sundowns | |||||||||
FC Schaffhausen | 1:1 | Lausanne-Sport |
|
||||||||
FC Aarau | 1:2 | FC Chiasso | |||||||||
Ulsan HD | 4:1 | FC Seoul | |||||||||
Gimcheon Sangmu | 2:2 | Jeonbuk Hyundai | |||||||||
Jeju United | 0:0 | Incheon Utd. | |||||||||
Suwon Bluewings | 1:0 | Gyeongnam FC | |||||||||
Cerezo Osaka | 0:1 | Sanf. Hiroshima | |||||||||
Kawasaki Front. | 1:0 | Vegalta Sendai | |||||||||
Shimizu S-Pulse | 1:2 | H. C. Sapporo | |||||||||
Kashiwa Reysol | 5:1 | V-V. Nagasaki | |||||||||
Javor-Matis | 2:2 | FK TSC | |||||||||
Radnicki 1923 | 0:1 | FK Indjija | |||||||||
Metalac | 0:0 | Zarkovo | |||||||||
Dobanovci | 1:1 | Teleoptik | |||||||||
Sindjelic Bg | 1:0 | Trayal | |||||||||
Zlatibor | 1:2 | Becej 1918 | |||||||||
Atl. Nacional | 3:2 | Alianza FC | |||||||||
Rionegro Águila | 2:0 | Deportivo Cali | |||||||||
Indep. Santa Fe | 1:1 | A. Bucaramanga | |||||||||
CD La Equidad | 1:0 | Atlético Huila | |||||||||
Leones FC | 1:1 | Envigado | |||||||||
Guayaquil City | 1:4 | LDU Quito | |||||||||
CD Macará | 0:3 | Técnico U. | |||||||||
Atlético-GO | 1:0 | CRB | |||||||||
Coritiba FC | 0:2 | Oeste | |||||||||
Ponte Preta | 0:0 | Guarani | |||||||||
Vila Nova FC | 3:0 | Goiás |
|
||||||||
CSA | 3:0 | Criciúma EC | |||||||||
São Bento (SP) | 0:1 | Avaí FC |
|
||||||||
Paysandu | 0:1 | Sampaio-MA | |||||||||
Figueirense FC | 1:1 | Brasil Pelotas | |||||||||
Kilmarnock FC | 0:1 | Heart of Midl. | |||||||||
Hibernian FC | 1:1 | Aberdeen FC | |||||||||
St. Mirren | 0:2 | Livingston FC | |||||||||
St. Johnstone | 1:0 | Dundee FC | |||||||||
Penafiel | 2:0 | FC Porto B | |||||||||
Varzim | 3:1 | SC Covilhã | |||||||||
SH Port | 2:1 | HN FC | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 2:5 | BJ Guoan | |||||||||
SD Taishan | 1:4 | GuaZ FC | |||||||||
CQ Liangjiang | 1:1 | DL Pro | |||||||||
General Diaz | 1:4 | Cerro Porteño | |||||||||
3 de Febrero | 2:1 | Guaraní | |||||||||
Ponferradina | 2:0 | Burgos CF | |||||||||
Unionistas CF | 1:0 | Pontevedra | |||||||||
CyD Leonesa | 4:0 | Bouzas | |||||||||
Etar | 1:2 | Levski Sofia | |||||||||
Vitosha | 0:2 | Botev Plovdiv | |||||||||
FC Dinamo | 2:1 | FC Hermannstadt | |||||||||
D. Calarasi | 2:0 | ACSM Poli Iasi | |||||||||
Pogon Szczecin | 2:3 | Lechia Gdansk | |||||||||
Wisla Kraków | 3:0 | Górnik Zabrze | |||||||||
Dunajska Streda | 0:0 | MSK Zilina | |||||||||
FC ViOn | 2:0 | Michalovce | |||||||||
SKF Sered | 1:2 | Podbrezova | |||||||||
Zira FC | 0:2 | Sabah FK | |||||||||
FK Qabala | 1:1 | Sumgayit | |||||||||
Kyoto Sanga | 1:1 | Ventforet Kofu | |||||||||
JEF Utd. Chiba | 2:3 | Tokyo Verdy | |||||||||
Monte. Yamagata | 1:1 | Ehime FC | |||||||||
Oita Trinita | 0:1 | Tokushima Vort. | |||||||||
Matsumoto Yama. | 1:3 | Yokohama FC | |||||||||
Kamatam. Sanuki | 0:2 | Zweig. Kanazawa | |||||||||
Villa Dálmine | 3:0 | Instituto AC | |||||||||
Los Andes | 0:1 | Ind. Rivadavia | |||||||||
Arsenal Sarandí | 1:1 | Gimnasia (J) | |||||||||
Nueva Chicago | 2:0 | Ferro | |||||||||
Agropecuario | 2:1 | Santamarina | |||||||||
Sandnes Ulf | 3:0 | Viking | |||||||||
Busan IPark | 0:1 | Suwon FC | |||||||||
Asan Mugunghwa | 3:1 | Seoul E-Land | |||||||||
RS Berkane | 1:1 | Mouloudia | |||||||||
Raja Casablanca | 6:0 | CR Al Hoceima | |||||||||
Hapoel Haifa | 5:0 | Maccabi Netanya | |||||||||
Kiryat Shmona | 1:1 | H. Beer Sheva | |||||||||
Hapoel Hadera | 2:1 | Hapoel Tel Aviv | |||||||||
FC Ashdod | 1:0 | Bnei Yehuda | |||||||||
Racing Club | 2:1 | CA Fénix | |||||||||
CA Cerro | 5:2 | Progreso | |||||||||
Concarneau | 1:1 | Le Mans FC | |||||||||
Warta Poznan | 0:2 | LKS Lodz | |||||||||
GKS Katowice | 0:1 | GKS Jastrzebie | |||||||||
Bytovia Bytow | 1:1 | Podbeskidzie | |||||||||
FBC Melgar | 3:2 | U. San Martín | |||||||||
Omonia Nikosia | 1:0 | Alki Oroklini | |||||||||
Ermis Aradippou | 0:1 | AEL Limassol | |||||||||
FC Cartagena | 2:3 | Recre Granada | |||||||||
UD Melilla | 1:0 | CP El Ejido | |||||||||
El Masry | 2:2 | Ittihad Alex | |||||||||
Aktobe | 2:3 | Zhetysu | |||||||||
Ordabasy | 1:0 | Akzhayik | |||||||||
Tobol Kostanay | 0:0 | Kaysar | |||||||||
Irtysh | 1:1 | Shakhter K. | |||||||||
FC Annecy | 4:3 | Marseille B | |||||||||
GOAL FC | 0:1 | Olymp. Lyon B | |||||||||
Jura Sud | 1:1 | FC Martigues | |||||||||
Hyères 83 | 1:3 | OGC Nice B | |||||||||
CA Pontarlier | 1:1 | AS Saint-Priest | |||||||||
Endoume | 1:1 | SC Toulon | |||||||||
Fréjus-St-Raph. | 3:2 | Athl. Marseille | |||||||||
Zrinjski Mostar | 1:0 | FK Tuzla City | |||||||||
Zvijezda 09 | 0:4 | FK Sarajevo | |||||||||
Sloboda Tuzla | 2:0 | Radnik Bijelj. | |||||||||
Mladost Kakanj | 1:1 | Celik Zenica | |||||||||
Widzew Lodz | 2:1 | Resovia Rzeszow | |||||||||
Siarka T. | 3:0 | Stalowa Wola | |||||||||
Skra Czesto. | 2:0 | Rozwój Katowice | |||||||||
Strumska Slava | 3:4 | CSKA 1948 | |||||||||
Nesebar | 2:1 | Arda Kardzhali | |||||||||
C. Balchik | 3:0 | Dob. Dobrich | |||||||||
Litex Lovech | 1:1 | Kariana Erden | |||||||||
Castellón | 1:1 | Atl. Baleares | |||||||||
Valencia B | 2:0 | CD Ebro | |||||||||
Fortaleza CEIF | 1:2 | Real Cartagena | |||||||||
Morton | 2:1 | Ross County | |||||||||
Dundee United | 3:1 | Partick Thistle | |||||||||
Ayr United | 4:1 | Dunfermline A. | |||||||||
Inverness CT | 2:2 | Alloa Athletic | |||||||||
Falkirk | 0:3 | Queen o. t. S. | |||||||||
NA Hussein Dey | 0:1 | USM Alger | |||||||||
DRB Tadjenanet | 0:1 | MC Algiers | |||||||||
AS Aïn M'lila | 1:0 | ES Sétif | |||||||||
ZJ FC | 2:2 | Liaoning FC | |||||||||
HLJ Ice City | 2:2 | CZ Mighty Lions | |||||||||
IM Zhongyou | 3:2 | XJ T. Leopard | |||||||||
GD Sou. Tigers | 1:0 | SH Shenxin | |||||||||
YB Funde | 1:0 | SX KQ Yuejia | |||||||||
WH Yangtze | 3:3 | BJ BSU | |||||||||
Bijelo Brdo | 0:1 | NK Varazdin | |||||||||
HNK Sibenik | 2:2 | NK Osijek II | |||||||||
NK Dugopolje | 0:1 | Hajduk Split II | |||||||||
NK Lucko | 2:1 | NK Kustosija | |||||||||
FC Ballkani | 0:3 | KF Llapi | |||||||||
Kek-U Kastriot | 2:3 | SC Gjilani | |||||||||
KF Drenica | 0:0 | Feronikeli 74 | |||||||||
Puerto Cabello | 2:1 | Zamora FC | |||||||||
Dep. Anzoátegui | 1:2 | Caracas FC | |||||||||
UTA Arad | 2:1 | Ripensia | |||||||||
Chindia | 1:1 | FC Arges | |||||||||
Pandurii | 2:0 | CS Mioveni | |||||||||
Viitorul Tg.Jiu | 4:3 | Aerostar | |||||||||
Luceafarul | 4:2 | ACS Poli | |||||||||
Ac. Clinceni | 7:0 | Dacia U. Braila | |||||||||
CS Balotesti | 1:1 | Daco-Getica | |||||||||
Villa Española | 1:2 | Cerro Largo | |||||||||
Cerrito | 2:2 | Juventud | |||||||||
Ararat Yerevan | 2:4 | FC Urartu | |||||||||
Gandzasar | 1:1 | Shirak Gyumri | |||||||||
1.SK Prostejov | 2:1 | Zbrojovka Brno | |||||||||
Trinec | 1:1 | SILON Taborsko | |||||||||
Chrudim | 1:2 | Banik Sokolov | |||||||||
Airdrieonians | 3:4 | Raith Rovers | |||||||||
East Fife | 0:3 | Arbroath | |||||||||
Brechin City | 3:2 | Dumbarton | |||||||||
Forfar Athletic | 2:0 | Stenhousemuir | |||||||||
Stranraer | 2:0 | Montrose | |||||||||
Mjällby AIF | 3:0 | Åtvidabergs FF | |||||||||
Lunds BK | 3:0 | IK Oddevold | |||||||||
Tvååkers IF | 2:0 | FK Karlskrona | |||||||||
YN F. Tigers | 1:0 | SZ Peng City | |||||||||
SZ Dongwu | 1:3 | NT Zhiyun | |||||||||
HN Boying | 1:1 | JX Lushan | |||||||||
HN Billows | 2:0 | KS FC | |||||||||
FJ Tianxin | 3:0 | HF Guiguan | |||||||||
SC Longfor | 9:0 | SH Sunfun | |||||||||
SZ Renren | 2:0 | SZ Pengcheng | |||||||||
RW Oberhausen | 0:2 | Viktoria Köln |
|
||||||||
SV Rödinghausen | 0:0 | M'gladbach II | |||||||||
1.FC Kaan-M. | 0:0 | SC Verl |
|
||||||||
1.FC Köln II | 0:0 | SV Lippstadt 08 | |||||||||
Düsseldorf II | 0:1 | Alem. Aachen |
|
||||||||
Bonner SC | 0:1 | Wattenscheid 09 | |||||||||
Magallanes | 1:0 | San Felipe | |||||||||
S. Morning | 1:0 | Rangers Talca | |||||||||
Gzira Utd. | 0:0 | Hamrun Spart. | |||||||||
Valletta | 1:2 | Hibernians FC | |||||||||
Pietà Hotspurs | 1:2 | Birkirkara FC | |||||||||
Balzan FC | 4:2 | Qormi FC | |||||||||
Helsingborgs IF | 3:0 | Gefle | |||||||||
Benfica U23 | 1:0 | Vitória FC U23 | |||||||||
Rio Ave U23 | 3:1 | Estoril U23 | |||||||||
Cova Piedade 23 | 1:1 | Marítimo U23 | |||||||||
Sporting CP U23 | 3:0 | Feirense Sub-23 | |||||||||
Aves U23 | 0:1 | Guimarães U23 | |||||||||
BATE Borisov | 1:1 | Vitebsk | |||||||||
Neman Grodno | 1:0 | Torpedo Minsk | |||||||||
Gorodeya | 2:0 | Isloch | |||||||||
Strogino Moscow | 0:4 | Sokol Saratov | |||||||||
Khimki 2 | 0:3 | Dinamo Bryansk | |||||||||
Zorkiy | 3:0 | Novomoskovsk | |||||||||
Salyut Belgorod | 0:0 | FK Ryazan | |||||||||
FC Kamza | 0:1 | FK Partizani | |||||||||
KF Laçi | 2:1 | FC Luftëtari | |||||||||
Bilbao Athletic | 2:0 | CD Tudelano | |||||||||
SCD Durango | 0:0 | UD Logroñés | |||||||||
SC Paderborn II | 1:4 | Schalke 04 II | |||||||||
Vålerenga II | 1:1 | Hødd | |||||||||
KFUM | 0:2 | Arendal | |||||||||
Egersund | 3:0 | Brattvåg | |||||||||
Vard | 1:3 | Skeid | |||||||||
Stjørdals-Blink | 3:2 | Fløy | |||||||||
Nardo FK | 3:1 | Kjelsås | |||||||||
Banska Bystrica | 1:1 | STK Samorin | |||||||||
Tatran Presov | 1:2 | Komarno | |||||||||
Odeva Lipany | 0:2 | Lipt. Mikulas | |||||||||
FK Poprad | 2:1 | Lok. Kosice | |||||||||
Dubnica | 5:1 | Inter Bratislava | |||||||||
FC Tokyo Res. | 1:2 | Thespa Gunma | |||||||||
FC Ryukyu | 5:2 | Iwate Grulla M. | |||||||||
Kataller Toyama | 3:1 | Fukushima Utd. | |||||||||
Gir. Kitakyushu | 1:0 | Nagano Parceiro | |||||||||
Gainare Tottori | 2:2 | a. cl. Numazu | |||||||||
Podrinje | 0:0 | B. Banja Luka | |||||||||
Rudar Prijedor | 0:0 | Kozara Gradiska | |||||||||
Slavija S. | 2:1 | Drina Zvornik | |||||||||
FK Alfa Modriča | 1:2 | Sutjeska Foca | |||||||||
Mrkonjic | 0:2 | OFK Sloga | |||||||||
Tekstilac | 1:1 | Zeljeznicar BL | |||||||||
Dep. Hualgayoc | 1:0 | Los Chankas | |||||||||
Cliftonville | 1:1 | Linfield | |||||||||
Glentoran | 2:1 | Dungannon | |||||||||
Warrenpoint | 1:2 | Crusaders | |||||||||
Metta | 2:1 | Valmiera | |||||||||
MFK Vyskov | 3:0 | Petrkovice | |||||||||
Dolni Benesov | 2:3 | Lisen | |||||||||
Jiskra Rymarov | 2:1 | Frydek-Mistek | |||||||||
FCI Levadia | 4:0 | Kuressaare | |||||||||
Kalju FC | 4:0 | Pärnu Vaprus | |||||||||
JK Viljandi | 0:3 | Paide | |||||||||
Kalev | 0:1 | JK Trans Narva | |||||||||
QD Hainiu | 0:1 | BD Yingli ETS | |||||||||
LN Tieren | 3:0 | SY Dongjin | |||||||||
IM Caoshangfei | 0:3 | HB Zhuoao | |||||||||
SX Chang'an At. | 1:1 | YC Elk Sea | |||||||||
Naranjeros | 0:2 | Comunicaciones | |||||||||
Cobán Imperial | 2:0 | CD Petapa | |||||||||
Lokomotiv Gomel | 0:0 | Slavia | |||||||||
Volna Pinsk | 1:1 | Orsha | |||||||||
FK Smorgon | 0:2 | Svetlogorsk | |||||||||
Zhitkovichi | 0:5 | Belshina | |||||||||
Energetik-BGU | 3:1 | FK Baranovichi | |||||||||
Mikashevichi | 0:3 | FK Lida | |||||||||
Slonim | 1:0 | Underdog | |||||||||
Tabor Sezana | 1:0 | NK Radomlje | |||||||||
NK Ankaran | 1:1 | NK Rogaska | |||||||||
NK Fuzinar | 4:0 | NK Brezice 1919 | |||||||||
Drava Ptuj | 1:2 | NK Dob | |||||||||
Víkingur | 2:2 | KA Akureyri | |||||||||
Stjarnan | 2:1 | Breidablik | |||||||||
Valur | 5:3 | Fjölnir | |||||||||
Zeta Golubovac | 0:1 | B. Podgorica | |||||||||
Mornar Bar | 1:1 | Rudar Pljevlja | |||||||||
Sutjeska Niksic | 1:2 | FK Iskra | |||||||||
FK Lovcen | 1:3 | OFK Petrovac | |||||||||
OFK Grbalj | 0:1 | OFK Titograd | |||||||||
FC Augsburg II | 1:3 | W. Burghausen | |||||||||
TSV Buchbach | 3:1 | Gr. Fürth II | |||||||||
Aschaffenburg | 2:1 | VfB Eichstätt | |||||||||
SV Schalding | 0:2 | FC Pipinsried | |||||||||
Ilves | 2:0 | TPS | |||||||||
FC Inter | 0:0 | RoPS | |||||||||
PS Kemi | 0:0 | SJK Seinäjoki | |||||||||
FC Honka | 2:0 | FC Lahti | |||||||||
Queen's Park | 2:0 | Albion Rovers | |||||||||
Clyde FC | 0:2 | Edinburgh City | |||||||||
Stirling Albion | 0:2 | Peterhead | |||||||||
Berwick Rangers | 0:3 | Annan Athletic | |||||||||
Petrocub | 1:1 | Zaria Balti | |||||||||
Zimbru Chisinau | 1:0 | CSF Speranta | |||||||||
Suva FA | 0:2 | Lautoka FC | |||||||||
Ba FC | 3:0 | Rewa FA | |||||||||
Veles Moscow | 1:0 | Dolgoprudnyi | |||||||||
Pskov-747 | 0:1 | Kolomna | |||||||||
Dnepr Smolensk | 1:0 | Energia V. Luki | |||||||||
Ursus Warszawa | 2:3 | Pol. Warsaw | |||||||||
Legionovia | 1:0 | Swit N.D.M. | |||||||||
Huragan Morag | 3:2 | LKS Lomza | |||||||||
Mazur Elk | 2:0 | Znicz Biala P. | |||||||||
U. Skierniewice | 2:0 | Bron Radom | |||||||||
Aleksandrow L. | 3:2 | Ruch W.M. | |||||||||
DSV Leoben | 1:7 | St. Anna/Aigen | |||||||||
Lafnitz II | 2:3 | TSV Pöllau | |||||||||
Qashqai Shiraz | 2:1 | Havadar SC | |||||||||
Khooneh | 0:0 | Fajr Sepasi | |||||||||
FC Rouen 1899 | 0:0 | Évreux FC 27 | |||||||||
QRM B | 0:1 | FC Dieppe | |||||||||
Avranches B | 0:2 | AS Cherbourg | |||||||||
SM Caen B | 1:3 | US Alençon | |||||||||
ESM Gonfreville | 4:1 | AL Déville M. | |||||||||
FC Saint-Lô | 3:1 | Pacy Ménilles | |||||||||
Bayeux FC | 3:0 | ASPTT Caen | |||||||||
Sestri Levante | 2:4 | Fezzanese | |||||||||
Cjarlins Muzane | 3:0 | Sandonà | |||||||||
Casale | 3:0 | Stresa Vergante | |||||||||
SSV Jeddeloh II | 2:7 | Hannover 96 II | |||||||||
Hamburger SV II | 0:4 | Wolfsburg II | |||||||||
SC Weiche 08 | 2:1 | BSV Rehden | |||||||||
Marathón | 3:1 | Real de Minas | |||||||||
FC Baden 1897 | 3:1 | Red Star ZH | |||||||||
St. Gallen U21 | 7:2 | United Zürich | |||||||||
SV Höngg | 0:2 | FC Thalwil | |||||||||
FC Gossau | 1:2 | FC Kosova | |||||||||
FC Linth 04 | 3:3 | FC Wettswil | |||||||||
FC Tuggen | 0:2 | Eschen/Mauren | |||||||||
B36 Tórshavn | 7:6 on pens | HB Tórshavn | |||||||||
Rustavi | 0:2 | Iberia 1999 | |||||||||
FC Locomotive | 3:2 | Chikhura | |||||||||
La U | 0:2 | Pérez Zeledón | |||||||||
Reilac Shiga | 1:0 | Nara Club | |||||||||
MinebeaMitsumi | 0:2 | RKD Ryugasaki | |||||||||
Yoko. Musashino | 0:1 | ReinMeer Aomori | |||||||||
SAS Epinal | 1:0 | FR Haguenau | |||||||||
CS Sedan | 1:1 | RC Lens B | |||||||||
FC 93 Bobigny | 1:2 | Stade Reims B | |||||||||
US Créteil-L | 1:0 | FC Fleury 91 | |||||||||
Ste. Geneviève | 2:2 | US Lusitanos | |||||||||
ASM Belfort | 2:1 | EFAFC | |||||||||
Arras FA | 2:2 | IC de Croix | |||||||||
Odd II | 1:3 | Asker | |||||||||
Hønefoss | 2:3 | Moss | |||||||||
Bærum | 2:1 | Nybergsund | |||||||||
Red Star U19 | 1:2 | Partizan U19 | |||||||||
Čukarički U19 | 1:0 | Internacional | |||||||||
The New Saints | 6:0 | Carmarthen | |||||||||
Llandudno | 0:0 | Newtown | |||||||||
FC Ibach | 0:2 | FC Lugano II | |||||||||
FC Paradiso | 2:1 | AS Novazzano | |||||||||
FC Sursee | 4:0 | FC Sarnen | |||||||||
Perlen-Buchr. | 1:6 | FC Willisau | |||||||||
Kickers Luzern | 1:4 | FC Altdorf | |||||||||
AC Taverne | 5:1 | FC Hergiswil | |||||||||
FC Eschenbach | 2:3 | FC Brunnen | |||||||||
Everton U21 | 0:0 | Swansea U21 | |||||||||
Reading U21 | 4:1 | Sunderland U21 | |||||||||
Altglienicke | 2:1 | G. Halberstadt | |||||||||
Chemnitzer FC | 2:1 | VfB Auerbach | |||||||||
FCO Neugersdorf | 2:1 | ZFC Meuselwitz | |||||||||
Optik Rathenow | 2:2 | U. Fürstenwalde | |||||||||
FC Sierre | 0:3 | Servette U21 | |||||||||
Dardania LS | 1:4 | FC Collex-Bossy | |||||||||
FC Forward | 3:0 | FC Monthey | |||||||||
Veyrier Sports | 3:2 | FC Saint-Prex | |||||||||
FC Conthey | 0:1 | Signal FC | |||||||||
Etoile Carouge | 0:1 | FC Naters | |||||||||
Meyrin FC | 1:1 | FC Bulle | |||||||||
Lausanne II | 6:1 | FC Thun U21 | |||||||||
Martigny-Sports | 1:3 | FC Echallens | |||||||||
Vevey-Sports | 2:3 | Lancy FC | |||||||||
Nurmijärvi | 1:1 | IF Gnistan | |||||||||
JäPS | 2:0 | PEPO | |||||||||
LPS | 2:7 | Mikkelin | |||||||||
FC Vaajakoski | 0:1 | JIPPO | |||||||||
FC Viikingit | 2:1 | MYPA | |||||||||
Zug 94 | 0:2 | Luzern U21 | |||||||||
SC Goldau | 1:2 | FC Schötz | |||||||||
FC Solothurn | 0:0 | FC Black Stars | |||||||||
BSC Old Boys | 3:2 | SC Zofingen | |||||||||
SC Buochs | 4:1 | FC Bassecourt | |||||||||
Lichtenberg 47 | 1:0 | H. Rostock II | |||||||||
Altlüdersdorf | 2:1 | Brandenburg. SC | |||||||||
Jocoro | 0:2 | Pasaquina | |||||||||
Knockbreda FC | 0:2 | Carrick Rangers | |||||||||
PSNI FC | 1:2 | Dundela FC | |||||||||
HW Welders | 0:2 | Portadown | |||||||||
Ballinamallard | 1:4 | Dergview | |||||||||
Longford Town | 2:0 | Shelbourne | |||||||||
Global FC | 0:1 | Kaya-Iloilo | |||||||||
United City | 4:1 | Stallion Laguna | |||||||||
NK Krsko | 1:1 | NK Triglav | |||||||||
Borgo | 0:0 | FC Nantes B | |||||||||
Lorient B | 2:2 | AS Furiani | |||||||||
Le Havre B | 1:1 | AS Poissy | |||||||||
US Saint-Malo | 1:0 | Stade Briochin | |||||||||
Paris SG B | 2:2 | Vannes | |||||||||
US Granville | 1:1 | C'Chartres | |||||||||
AS Vitré | 3:2 | ACBB | |||||||||
FC Mantois | 0:0 | CMS Oissel | |||||||||
TSV Abtswind | 1:3 | TSV Aubstadt | |||||||||
Seligenporten | 1:1 | Ammerthal | |||||||||
DJK Don Bosco | 2:1 | 1.FC Sand | |||||||||
Jahn Forchheim | 3:4 | DJK Gebenbach | |||||||||
Würzb. Kick. II | 0:4 | Bayern Hof | |||||||||
FSV Erlangen-B. | 0:5 | FV 04 Würzburg | |||||||||
Mons Calpe | 0:1 | Glacis United | |||||||||
Europa FC | 2:0 | Gibr. Phoenix | |||||||||
SG Barockstadt | 1:2 | KSV Baunatal | |||||||||
SC Waldgirmes | 1:5 | FC Gießen | |||||||||
RW Hadamar | 1:2 | Bayern Alzenau | |||||||||
FV Bad Vilbel | 2:1 | Türk. Friedbg. | |||||||||
Achilles '29 | 0:2 | Groningen U21 | |||||||||
Quick Boys | 1:0 | DVS '33 | |||||||||
DOVO | 0:1 | HSV Hoek | |||||||||
Harkemase Boys | 3:2 | SJC Noordwijk | |||||||||
VV Eemdijk | 0:1 | VVOG | |||||||||
Noordwijk | 6:2 | Ajax Amateurs | |||||||||
ASWH | 1:0 | ONS Sneek | |||||||||
De Dijk | 2:4 | SteDoCo | |||||||||
D. Dresden U19 | 0:5 | Wolfsburg U19 | |||||||||
Hertha BSC U19 | 3:1 | TSV Havelse U19 | |||||||||
W. Bremen U19 | 1:2 | St. Pauli U19 | |||||||||
U. Berlin U19 | 2:0 | Hannover 96 U19 | |||||||||
Niendorf U19 | 0:0 | Magdeburg U19 | |||||||||
Montagnarde | 0:0 | Rennes B | |||||||||
FC Lannion | 0:4 | EA Guingamp B | |||||||||
Plouzané AC | 1:3 | Brest B | |||||||||
TA Rennes | 1:1 | Atlantique-Vil. | |||||||||
Fougères | 1:0 | Stade Pontivyen | |||||||||
GSI Pontivy | 1:2 | St. Co Locminé | |||||||||
Kirchanschöring | 1:0 | Türkgücü Münch. | |||||||||
1.FC Sonthofen | 2:2 | Regensburg II | |||||||||
TuS Holzkirchen | 2:2 | FC Unterföhring | |||||||||
SpVgg Hankofen | 1:0 | Schwabmünchen | |||||||||
Nördlingen | 2:1 | SV Pullach | |||||||||
Loko Moscow II | 2:0 | Anzhi II | |||||||||
Ufa II | 0:5 | Zenit II | |||||||||
Rubin Kazan II | 0:0 | CSKA Moscow II | |||||||||
USA U18 | 5:3 on pens | Japan U18 | |||||||||
Dunkerque B | 1:3 | Le Touquet ACF | |||||||||
Saint-Quentin | 3:0 | USM Senlis | |||||||||
Maubeuge | 5:0 | US Chantilly | |||||||||
US Tourcoing | 1:1 | AC Amiens | |||||||||
Boulogne B | 1:3 | Grande-Synthe | |||||||||
EVV Echt | 0:1 | Volendam U21 | |||||||||
Schott Mainz | 7:0 | Idar-Oberstein | |||||||||
FC Karbach | 0:0 | Mechtersheim | |||||||||
FV Diefflen | 5:2 | VfB Dillingen | |||||||||
A. Ludwigshafen | 3:1 | Hertha Wiesbach | |||||||||
Cibao FC | 2:2 | Universidad O&M | |||||||||
Atl. Barcelona | 1:2 | Atlántico | |||||||||
Kokkolan PV | 4:1 | JJK Jyväskylä | |||||||||
TV Dinklage | 0:3 | Blau-Weiß Lohne | |||||||||
R. Strasbourg B | 1:1 | Troyes B | |||||||||
AS Nancy B | 0:2 | ASC Biesheim | |||||||||
La Louvière | 4:0 | URSL Visé | |||||||||
RFC Meux | 0:1 | FC Ans | |||||||||
Thróttur | 3:2 | Selfoss | |||||||||
SA Thiers | 1:1 | Clermont B | |||||||||
Chamalières | 2:0 | Aurillac FC | |||||||||
AJ Auxerre B | 0:0 | FC Montceau B. | |||||||||
Dijon FCO B | 1:0 | Is-Selongey | |||||||||
FC Sochaux B | 5:0 | Grandvillars | |||||||||
FC Gueugnon | 2:0 | CO Avallonnais | |||||||||
Louh.-Cuiseaux | 0:0 | Besançon Foot | |||||||||
Racing Besançon | 2:4 | Morteau | |||||||||
SPG Pregarten | 2:0 | SV Wallern | |||||||||
SV Bad Ischl | 0:2 | St. Martin/M. | |||||||||
Wisla Pulawy | 2:0 | Sokol Sieniawa | |||||||||
Wislanie J. | 2:2 | NKP Podhale | |||||||||
Sola Oswiecim | 0:3 | KSZO Ostrowiec | |||||||||
Orleta R.P. | 3:1 | Chelmianka | |||||||||
Wisla Sand. | 0:0 | Wólczanka | |||||||||
Podlasie B.P. | 0:3 | Stal Krasnik | |||||||||
Loko Vltavin | 1:2 | Olympia | |||||||||
Prevysov | 0:1 | Viktorie Jirny | |||||||||
Kraluv Dvur | 2:1 | Zivanice | |||||||||
Dobrovice | 2:1 | Sokol Brozany | |||||||||
Slovan Velvary | 3:2 on pens | Pisek | |||||||||
Domazlice | 4:1 | Litomericko | |||||||||
Paderborn U19 | 0:2 | 1.FC Köln U19 | |||||||||
VfL Bochum U19 | 3:0 | SV Rödingh. U19 | |||||||||
FC Kreuzlingen | 2:1 | FC Wil II | |||||||||
FC Bazenheid | 5:2 | Chur 97 | |||||||||
Blue Stars ZH | 1:0 | FC Balzers | |||||||||
FC Amriswil | 5:1 | FC Frauenfeld | |||||||||
FC Seuzach | 1:0 | FC Uzwil | |||||||||
Karvina U19 | 4:0 | Slovacko U19 | |||||||||
Olomouc U19 | 3:0 | Vikt. Plzen U19 | |||||||||
AKA LASK U18 | 2:1 | AKA Salzb. U18 | |||||||||
Stmk.-Sturm U18 | 6:1 | Vorarlberg U18 | |||||||||
Burgenland U18 | 2:2 | AKA Tirol U18 | |||||||||
AKA Rapid U18 | 7:1 | AKA Admira U18 | |||||||||
AKA SV Ried U18 | 0:3 | AKA Austria U18 | |||||||||
St. Pölten U18 | 3:2 | AKA WAC U18 | |||||||||
Wierzyca Pelplin | 1:2 | Kotwica | |||||||||
Górnik Konin | 1:2 | Radunia Stezyca | |||||||||
Swit Szczecin | 2:2 | Wda Swiecie | |||||||||
Polonia Sroda | 0:1 | KP Starogard | |||||||||
Chemik Bydgoszcz | 1:3 | Baltyk Gdynia | |||||||||
Karlslunds IF | 3:1 | BK Forward | |||||||||
OLS | 3:1 | Närpes Kraft | |||||||||
Gyeongju KHNP | 3:1 | FC Mokpo | |||||||||
Gangneung Cit. | 1:2 | Changwon FC | |||||||||
ASV Dachau | 1:1 | SV Erlbach | |||||||||
FC Töging | 0:4 | TSV Wasserburg | |||||||||
FC Deisenhofen | 7:1 | SB Traunstein | |||||||||
FC Moosinning | 3:1 | TSV Neuried | |||||||||
TSV Bogen | 1:1 | E. Karlsfeld | |||||||||
SC Binningen | 1:0 | FC Lerchenfeld | |||||||||
FC Subingen | 0:4 | FC Liestal | |||||||||
FC Konolfingen | 2:3 | FC Allschwil | |||||||||
Strand 08 | 2:4 | VfB Lübeck II | |||||||||
TSB Flensburg | 3:2 | SV Eichede | |||||||||
TSV Kropp | 3:1 | TSV Lägerdorf | |||||||||
KaaPo | 2:0 | FC Jazz | |||||||||
MuSa | 2:1 | FC Honka II | |||||||||
S-Pulse U18 | 0:0 | RKU Kashiwa HS | |||||||||
Cracovia U19 | 3:5 | Korona U19 | |||||||||
Belchatow U19 | 0:1 | Arka Gdynia U19 | |||||||||
Legia U19 | 3:1 | Ruch U19 | |||||||||
Elana U19 | 1:5 | Slask U19 | |||||||||
Motor U19 | 0:1 | Wisla U19 | |||||||||
Jagiellonia U19 | 2:2 | Escola V. U19 | |||||||||
Sarraz-Eclépens | 4:1 | FC Le Locle | |||||||||
FC Colombier | 3:3 | US Terre Sainte | |||||||||
FC La Tour | 0:1 | FC Vallorbe | |||||||||
CS Romontois | 1:0 | FC Farvagny | |||||||||
Laran. Kyoto | 0:1 | Takasago Min. | |||||||||
Cen.Cuo. Harima | 1:4 | Ococias Kyoto | |||||||||
Basara Hyogo | 2:1 | Ain Foods SC | |||||||||
Renaiss Koka | 1:4 | St.Andrews FC | |||||||||
Kyoto Shiko SC | 0:1 | Lagend Shiga | |||||||||
tonan Maebashi | 0:1 | aries Tokyo | |||||||||
Stmk.-Sturm U16 | 3:0 | Vorarlberg U16 | |||||||||
Burgenland U16 | 4:2 | AKA Tirol U16 | |||||||||
AKA Rapid U16 | 2:5 | AKA Admira U16 | |||||||||
AKA LASK U16 | 0:2 | AKA Salzb. U16 | |||||||||
St. Pölten U16 | 2:1 | AKA WAC U16 | |||||||||
AKA SV Ried U16 | 0:5 | AKA Austria U16 | |||||||||
Tokyo 23 | 3:2 | Briobe. Urayasu | |||||||||
Mainz 05 U17 | 3:0 | FC Bayern U17 | |||||||||
U'haching U17 | 0:4 | Frankfurt U17 | |||||||||
Stuttgart U17 | 2:1 | FC Augsburg U17 | |||||||||
St. Kickers U17 | 3:2 | Ingolstadt U17 | |||||||||
Hannover 96 U17 | 1:3 | RB Leipzig U17 | |||||||||
Chemnitz U17 | 1:0 | SC Borgfeld U17 | |||||||||
Holst. Kiel U17 | 1:3 | D. Dresden U17 | |||||||||
TeBe Berlin U17 | 1:1 | E. Cottbus U17 | |||||||||
Wolfsburg U17 | 2:1 | Hamburg U17 | |||||||||
RW Essen U17 | 0:0 | Pr. Münster U17 | |||||||||
B. Dortmund U17 | 2:0 | Schalke 04 U17 | |||||||||
Unterrath U17 | 1:1 | Hennef 05 U17 | |||||||||
Duisburg U17 | 0:2 | Düsseldorf U17 | |||||||||
1.FC Köln U17 | 2:3 | VfL Bochum U17 | |||||||||
Leverkusen U17 | 4:1 | Bielefeld U17 | |||||||||
Rad (Z) U17 | 1:3 | Vozdovac U17 | |||||||||
Čukarički U17 | 1:1 | Zemun U17 | |||||||||
Real Nis U17 | 1:2 | Kiker U17 | |||||||||
Brodarac U17 | 2:0 | Rad U17 | |||||||||
Stumbras | 2:1 | Atlantas | |||||||||
FC Espoo U19 | 4:1 | TPS U19 | |||||||||
Ilves U19 | 2:3 | Reipas U19 | |||||||||
KuPS U19 | 1:0 | PK-35 U19 | |||||||||
HJK U19 | 3:2 | Vaasa IFK U19 | |||||||||
Bijeljina U17 | 1:2 | Sloboda T U17 | |||||||||
S. Brijeg U17 | 3:0 | GOSK U17 | |||||||||
Tuzla City U17 | 1:2 | Zr. Mostar U17 | |||||||||
TuS Dassendorf | 2:0 | TSV Buchholz 08 | |||||||||
Meiendorfer SV | 3:2 | Barmbek-U. | |||||||||
SV Kelbra | 3:1 | U. Schönebeck | |||||||||
IMO Merseburg | 1:0 | Eintr. Elster | |||||||||
SV Dessau 05 | 1:0 | Romonta Amsdorf | |||||||||
Fort. Magdeburg | 2:2 | Blau-Weiß Dölau | |||||||||
Haldensleber SC | 0:1 | Edelw. Arnstedt | |||||||||
FC Wangen 05 | 0:1 | TSV Essingen | |||||||||
Dorfmerkingen | 1:0 | Olymp. Laupheim | |||||||||
VfB Neckarrems | 2:2 | Sindelfingen | |||||||||
VfL Nagold | 1:1 | Breuningsweiler | |||||||||
Ehingen-Süd | 3:2 | TSG Tübingen | |||||||||
SV Bavenstedt | 2:0 | TSV Pattensen | |||||||||
FC Grimma | 4:1 | Markranstädt | |||||||||
Eintr. Niesky | 3:1 | SG Taucha 99 | |||||||||
K. Markkleeberg | 0:2 | Rapid Chemnitz | |||||||||
FC 1910 Lößnitz | 3:0 | Pirna-Copitz | |||||||||
Ludwigsfelde | 0:1 | Inter Leipzig | |||||||||
Ein. Rudolstadt | 1:1 | Sandersdorf | |||||||||
SV BW Zorbau | 0:0 | VfB Krieschow | |||||||||
Askan. Bernburg | 2:2 | VFC Plauen | |||||||||
Ankaragücü U21 | 2:3 | Trabzonspor U21 | |||||||||
Kayserispor U21 | 0:0 | Y. Malatya U21 | |||||||||
Göztepe U21 | 2:0 | Fenerbahce U21 | |||||||||
Husumer SV | 3:1 | Hohenwestedt | |||||||||
Büdelsd. TSV | 0:3 | Nordmark Satrup | |||||||||
Friedrichsberg | 0:2 | BSC Brunsbüttel | |||||||||
FC Reher/Puls | 2:2 | TuS Jevenstedt | |||||||||
VfR Horst | 2:0 | TSV Altenholz | |||||||||
FC Wacker II | 1:3 | Wiener Neustadt | |||||||||
FC Radolfzell | 1:1 | FSV RW Stegen | |||||||||
SC Lahr | 2:0 | SV Kuppenheim | |||||||||
SV Endingen | 1:3 | Freiburger FC | |||||||||
FV Lörrach-Br. | 3:1 | FC Waldkirch | |||||||||
SC Pfullendorf | 1:3 | Kehler FV | |||||||||
TuS Oppenau | 0:0 | FC Denzlingen | |||||||||
FC Olten | 3:4 | FC Wettingen | |||||||||
FC Einsiedeln | 2:3 | FC Freienbach | |||||||||
SC Schöftland | 4:3 | FC Muri | |||||||||
FC Eagles Aarau | 0:0 | FC Aegeri | |||||||||
NK Pajde | 1:2 | FC Dietikon | |||||||||
Sondershausen | 1:2 | Meuselwitz II | |||||||||
Bad Langensalza | 2:2 | SC 1903 Weimar | |||||||||
E. Eisenberg | 2:3 | FC Fahner Höhe | |||||||||
SpVgg Geratal | 2:0 | SV Ehrenhain | |||||||||
Thüringen Weida | 1:3 | FSV Martinroda | |||||||||
Heiligenstadt | 1:1 | VfL Meiningen | |||||||||
SpVgg Vreden | 1:3 | SV Spexard | |||||||||
SC Willingen | 2:3 | Eichenzell | |||||||||
SV 07 Eschwege | 4:2 | Schwalmstadt | |||||||||
Grebenstein | 2:1 | FSV Dörnberg | |||||||||
SV Mitterteich | 0:0 | SC Groß'lohe | |||||||||
Quelle Fürth | 1:0 | Vorw. Röslau | |||||||||
SV Friesen | 3:0 | FC Coburg | |||||||||
TSV Kornburg | 7:0 | TSV Sonnefeld | |||||||||
SV Euerbach-K. | 3:0 | Kleinrinderfeld | |||||||||
TuS Röllbach | 1:3 | Viktoria Kahl | |||||||||
TSV Karlburg | 2:1 | Schwebenried | |||||||||
Inter 2000 | 1:4 | Hamm United | |||||||||
VfL Lohbrügge | 3:0 | TuS Berne | |||||||||
SV Altengamme | 4:2 | Düneberger SV | |||||||||
Rahlstedter SC | 0:4 | FC Voran Ohe | |||||||||
Tegernheim | 4:1 | SpVgg Weiden | |||||||||
Bad Kötzting | 1:2 | ASV Cham | |||||||||
BTS Neustadt | 0:4 | Schwachhausen | |||||||||
Lesum-Burgdamm | 0:5 | SV Lemwerder | |||||||||
TuRa Bremen | 0:1 | Melchiorshausen | |||||||||
SV Morlautern | 5:2 | TuS Rüssingen | |||||||||
SV Steinwenden | 2:2 | TB Jahn Zeiskam | |||||||||
SV Schwetzingen | 1:5 | VfB Gartenstadt | |||||||||
SG Kirchheim | 3:4 | FV Lauda | |||||||||
Sandhausen II | 4:1 | TuS Bilfingen | |||||||||
Grödig | 3:5 | Reichenau | |||||||||
Wals-Grünau | 0:2 | Schwaz | |||||||||
Langenegg | 2:1 | Bischofshofen | |||||||||
Seekirchen | 4:1 | Hohenems | |||||||||
A. Klosterhardt | 1:5 | Sterkrade-Nord | |||||||||
ESC Rellinghsn. | 2:3 | VfL Rhede | |||||||||
TV Meckelfeld | 0:2 | Güldenst. Stade | |||||||||
Austria XIII | 1:1 | Mannswörth | |||||||||
Wiener Viktoria | 1:0 | Slovan HAC | |||||||||
1210 Wien | 3:0 | Wienerberg | |||||||||
TB Uphusen | 3:1 | BV Cloppenburg | |||||||||
VfL Oythe | 3:3 | 1.FC Wunstorf | |||||||||
SG Malberg/R. | 0:2 | SV Mehring | |||||||||
SF Eisbachtal | 3:1 | SG 99 Andernach | |||||||||
FV Morbach | 2:0 | SG Alfbachtal | |||||||||
FSV Tarforst | 2:2 | VfB Linz | |||||||||
TuS Mayen | 3:0 | FC Hochwald | |||||||||
FSG Steinbach | 2:1 | Halberg Brebach | |||||||||
SF Köllerbach | 2:2 | FC Rastpfuhl | |||||||||
Wald-Michelbach | 1:1 | Usinger TSG | |||||||||
Vikt. Urberach | 1:1 | G. Ober-Roden | |||||||||
Sportfreunde 04 | 4:2 | 1.FC Erlensee | |||||||||
FC Lucciana | 0:1 | Istres FC | |||||||||
EF Bastia | 0:0 | Bastelicaccia | |||||||||
SSV Kästorf | 0:1 | SSV Vorsfelde | |||||||||
Feldkirch | 1:2 | SV Lochau | |||||||||
ÖTSU Hallein | 1:3 | A. Salzburg | |||||||||
Eugendorf | 3:0 | Zell am See | |||||||||
FC Puch | 2:1 | Thalgau | |||||||||
Bürmoos | 2:2 | Straßwalchen | |||||||||
TuS Dietkirchen | 3:1 | FC Dorndorf | |||||||||
Gaflenz | 3:0 | Spratzern | |||||||||
SC Retz | 3:1 | Zwettl | |||||||||
Waidhofen/T. | 3:2 | SC Ortmann | |||||||||
Parndorf II | 0:0 | Oberwart | |||||||||
St. Margarethen | 1:5 | Ritzing | |||||||||
Drassburg | 4:0 | Eltendorf | |||||||||
SK St. Johann | 3:1 | Union Innsbruck | |||||||||
Kematen | 5:0 | FC Söll | |||||||||
Hall | 4:0 | Kundl | |||||||||
FC Volders | 3:1 | Kirchbichl | |||||||||
Imst | 3:1 | SV Innsbruck | |||||||||
SK Maria Saal | 6:0 | Union Lind | |||||||||
FC Helios Voru | 0:5 | TJK Legion | |||||||||
JK Tammeka U21 | 7:0 | Ajax Lasnamäe | |||||||||
Vändra Vaprus | 0:7 | JK Järve | |||||||||
SPG Wels II | 2:0 | SPG Wels | |||||||||
CF América U20 | 3:0 | UNAM Pumas U20 | |||||||||
AS Fabrègues | 1:1 | AS Muret | |||||||||
Canet Rous. | 1:3 | Olympique Alès | |||||||||
RCO Agde | 1:3 | Toulouse Rodéo | |||||||||
Tarbes Pyrénées | 1:0 | FC Blagnac | |||||||||