India | 5:0 | C. Taipei | |||||||||
Athletico-PR | 2:0 | Santos |
|
||||||||
Paraguay U19 | 1:4 | Uruguay U20 | |||||||||
Colombia U20 | 1:0 | Ecuador U20 | |||||||||
Chile U20 | 1:0 | Venezuela U20 | |||||||||
FC Dinamo | 0:0 | Sepsi OSK | |||||||||
HIFK II | 2:1 | FC Espoo | |||||||||
FC Honka II | 6:0 | BK-46 | |||||||||
RoPS | 1:2 | HJK Helsinki | |||||||||
TPS | 0:0 | KuPS | |||||||||
VPS | 1:1 | SJK Seinäjoki | |||||||||
JJK Jyväskylä | 0:2 | Helsinki IFK | |||||||||
Pallo-Kissat | 1:1 | Mikkelin | |||||||||
FC Blackbird | 5:2 | Savon Pallo | |||||||||
Duisburger SV | 3:3 | Burgaltendorf | |||||||||
Greifswalder FC | 2:0 | TSV Bützow | |||||||||
FSV Bernau | 1:3 | SV Falkensee/F. | |||||||||
U. Klosterfelde | 0:4 | Einheit Bernau | |||||||||
Oranienburg | 2:0 | Miersdorf/Zeut. | |||||||||
Füchse Berlin | 0:2 | BW Berlin | |||||||||
TSV Meerbusch | 7:1 | VfL Benrath | |||||||||
Yokohama SCC | 0:0 | Thespa Gunma | |||||||||
Krupa U17 | 1:0 | Sloboda T U17 | |||||||||
AC Barnechea | 0:1 | Copiapó | |||||||||
Dinamo Minsk | 1:0 | FK Minsk | |||||||||
Neman Grodno | 0:1 | Soligorsk | |||||||||
Independiente | 3:1 | Sol de América | |||||||||
Peñarol | 3:4 | Mvd City Torque | |||||||||
Universitario | 2:2 | AD Cantolao | |||||||||
KDA FC | 0:2 | Melaka | |||||||||
Selangor FC | 4:0 | Kelantan FC | |||||||||
Bray Wanderers | 3:1 | St. Pat's | |||||||||
Cork City | 3:0 | Waterford FC | |||||||||
Derry City | 0:2 | Sligo Rovers | |||||||||
Limerick FC | 1:1 | Bohemians | |||||||||
Shamrock Rovers | 2:5 | Dundalk FC | |||||||||
Drogheda United | 2:0 | Cabinteely | |||||||||
Shelbourne | 4:1 | Wexford FC | |||||||||
UCD | 3:1 | Cobh Ramblers | |||||||||
Longford Town | 3:2 | Galway United | |||||||||
Finn Harps | 4:0 | Athlone Town | |||||||||
Lorca FC | 2:1 | Sevilla Atl. | |||||||||
Luceafarul | 3:0 | Foresta Suceava | |||||||||
FC Arges | 1:0 | UTA Arad | |||||||||
Val. Mezirici | 0:0 | Hulin | |||||||||
Zlinsko | 3:1 | HS Kromeriz | |||||||||
1.SK Prostejov | 2:0 | Velke Mezirici | |||||||||
Uhersky Brod | 3:1 | MFK Vyskov | |||||||||
Vasalund U19 | 3:0 | IFK Lidingö U19 | |||||||||
LKS Lodz | 2:0 | Legionovia | |||||||||
VfB Speldorf | 1:3 | Düsseldorf-West | |||||||||
Ostbahn XI | 0:1 | ASK Elektra | |||||||||
TWL Elektra | 3:1 | Mannswörth | |||||||||
Gerasdorf | 2:2 | Gersthof | |||||||||
Kremser SC | 3:1 | Ardagger | |||||||||
Rohrbach/G. | 1:2 | Scheiblingkir. | |||||||||
Langenrohr | 4:1 | Rohrendorf | |||||||||
SPG Wels II | 3:2 | Gmunden | |||||||||
ASKÖ Donau Linz | 1:0 | SV Grieskirchen | |||||||||
Union Perg | 0:2 | Micheldorf | |||||||||
ATUS Ferlach | 1:1 | SV Feldkirchen | |||||||||
SV St.Jakob/Ros | 0:1 | SV Spittal/Drau | |||||||||
Straßwalchen | 1:3 | Neumarkt | |||||||||
Samoa U20 | 1:1 | Tonga U20 | |||||||||
Cook U20 | 2:1 | A. Samoa U20 | |||||||||
Stomil U19 | 5:1 | Resovia U19 | |||||||||
Znicz U19 | 1:0 | Wisla Plock U19 | |||||||||
Rynninge IK | 2:1 | Syrianska FC | |||||||||
Borneo FC | 3:1 | PSMS | |||||||||
Arema FC | 1:0 | PSIS |
|
||||||||
Mitra Kukar | 2:0 | Badak Lampung | |||||||||