Valencia | 2:1 | Dep. La Coruña | |||||||||
Athletic | 0:1 | Espanyol | |||||||||
Atlético Madrid | 2:2 | SD Eibar | |||||||||
Barcelona | 1:0 | Real Sociedad |
|
||||||||
Russia U21 | 3:0 | Cyprus U21 | |||||||||
China U17 | 0:0 | Japan U16 | |||||||||
Sweden U16 | 5:3 on pens | Turkey U16 | |||||||||
Ireland U16 | 0:3 | Austria U16 | |||||||||
Jordan | 3:0 | Cyprus | |||||||||
Flamengo | 1:1 | Vasco da Gama | |||||||||
Palmeiras | 3:0 | EC Bahia |
|
||||||||
EC Vitória | 2:1 | Ceará SC |
|
||||||||
Paraná | 0:0 | Grêmio |
|
||||||||
América-MG | 1:0 | Botafogo |
|
||||||||
São Paulo | 1:0 | Santos |
|
||||||||
Sport Recife | 1:1 | Corinthians |
|
||||||||
Boa Esporte | 1:1 | Coritiba FC |
|
||||||||
FC Santa Coloma | 2:1 | Sant Julia | |||||||||
AC Ajaccio | 7:5 on pens | Le Havre AC | |||||||||
Tambov | 0:1 | Amkar Perm | |||||||||
Anzhi | 4:3 | Enisey | |||||||||
RB Salzburg | 1:0 | SV Mattersburg | |||||||||
Sturm Graz | 2:0 | Admira Wacker | |||||||||
Rapid Vienna | 4:1 | SCR Altach |
|
||||||||
SKN St. Pölten | 2:0 | Austria Vienna |
|
||||||||
LASK | 1:3 | Wolfsberger AC |
|
||||||||
ACSM Poli Iasi | 1:2 | CS U Craiova | |||||||||
FCSB | 1:0 | Astra Giurgiu | |||||||||
CFR Cluj | 1:0 | FCV Farul | |||||||||
FC Voluntari | 1:1 | FC Botosani | |||||||||
Partick Thistle | 0:1 | Livingston FC | |||||||||
Veres Rivne | 1:1 | FK Mariupol | |||||||||
Vorskla Poltava | 2:0 | Zorya Lugansk | |||||||||
Tilykratis | 1:0 | Ap. Paralimniou | |||||||||
Aittitos Spaton | 1:2 | Ast. Amaliadas | |||||||||
PASA Irodotos | 1:2 | Ethn. Piraeus | |||||||||
Dessel Sport | 1:1 | KMSK Deinze | |||||||||
Lommel SK | 0:0 | FC Knokke | |||||||||
Indjija U19 | 0:5 | Vozdovac U19 | |||||||||
Moravac | 1:5 | Rad U19 | |||||||||
Spartak U19 | 3:0 | Partizan U19 | |||||||||
OFK Beograd U19 | 0:8 | Internacional | |||||||||
Spartak U17 | 1:2 | Partizan U17 | |||||||||
OFK Beograd U17 | 1:3 | Pancevo U17 | |||||||||
FC Kiisto | 10:0 | Sodankylän | |||||||||
Warkaus JK | 1:2 | Kurkimäen | |||||||||
Huima | 4:4 | JJK II | |||||||||
Pallo-Kissat | 3:0 | Nurmijärvi | |||||||||
PEPO | 2:0 | Pallokerho | |||||||||
TPV | 3:0 | Jakobstads BK | |||||||||
Pallo-Kerho 37 | 3:1 | TP-47 | |||||||||
Närpes Kraft | 1:2 | SJK II | |||||||||
FC Honka II | 2:1 | HIFK II | |||||||||
Lech Poznan | 0:3 | Legia Warszawa |
|
||||||||
Górnik Zabrze | 2:0 | Wisla Kraków | |||||||||
Jagiellonia | 2:1 | Wisla Plock | |||||||||
Korona Kielce | 0:2 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Ludogorets | 2:2 | Botev Plovdiv | |||||||||
Vereya | 0:2 | Levski Sofia | |||||||||
CSKA-Sofia | 1:0 | Beroe | |||||||||
NK Domzale | 3:1 | NK Krsko | |||||||||
NK Ankaran | 0:2 | NK Celje | |||||||||
VfB Gartenstadt | 2:0 | TuS Bilfingen | |||||||||
Durlach-Aue | 3:1 | F. Heddesheim | |||||||||
FSV Braunfels | 1:3 | SV Zeilsheim | |||||||||
FV Breidenbach | 1:2 | Schwanheim | |||||||||
FC Waldbrunn | 1:6 | FC Eddersheim | |||||||||
SF/BG Marburg | 4:3 | FC Dorndorf | |||||||||
TSV Bicken | 3:5 | FV Biebrich 02 | |||||||||
Barockstadt II | 4:0 | SV Kaufungen 07 | |||||||||
Hes. Kassel II | 4:4 | Weidenhausen | |||||||||
SV 07 Eschwege | 6:2 | Petersberg | |||||||||
FSV Dörnberg | 1:0 | Rothwesten | |||||||||
CSC 03 Kassel | 1:5 | Schwalmstadt | |||||||||
G. Ober-Roden | 3:5 | TS Ober-Roden | |||||||||
FC Sandzak | 4:1 | Viktoria Nidda | |||||||||
Vatanspor HG | 3:1 | Vikt. Urberach | |||||||||
FC Alsbach | 1:3 | FV Bad Vilbel | |||||||||
Türk. Friedbg. | 3:0 | RW Frankfurt II | |||||||||
Brown (Adrogué) | 2:4 | Sarmiento Junin | |||||||||
San Martín (T) | 3:0 | Agropecuario | |||||||||
Belgrano | 0:1 | Platense | |||||||||
Philadelphia | 4:1 | Salt Lake | |||||||||
New England | 0:1 | Columbus | |||||||||
San Jose | 1:3 | D.C. United | |||||||||
Minnesota | 1:1 | Kansas City | |||||||||
Chicago | 2:3 | Houston | |||||||||
Alianza FC | 1:0 | Santa Tecla | |||||||||
Uni. Popayán | 0:0 | Pereira | |||||||||
Atlético FC | 0:3 | Cúcuta Dep. | |||||||||
Kashima Antlers | 1:2 | Vegalta Sendai | |||||||||
Nagoya Grampus | 2:3 | Kashiwa Reysol | |||||||||
Kawasaki Front. | 3:0 | Shimizu S-Pulse | |||||||||
Sagan Tosu | 0:0 | FC Tokyo | |||||||||
Sanf. Hiroshima | 0:2 | Cerezo Osaka | |||||||||
Vissel Kobe | 4:0 | H. C. Sapporo | |||||||||
Iwate Grulla M. | 0:4 | Fujieda MYFC | |||||||||
a. cl. Numazu | 0:0 | Fukushima Utd. | |||||||||
Blaublitz Akita | 1:2 | Nagano Parceiro | |||||||||
Gir. Kitakyushu | 0:4 | G. Osaka Res. | |||||||||
Thespa Gunma | 4:1 | FC Tokyo Res. | |||||||||
Ni.St. Kamaishi | 4:1 | Bandits Iwaki | |||||||||
Ganju Iwate | 6:2 | Akita Cambiare | |||||||||
Morioka Zebra | 4:0 | Prim. Fukushima | |||||||||
Merry | 0:6 | Blanc. Hirosaki | |||||||||
Soma SC | 0:1 | Aizu Olympus | |||||||||
Para. Yonezawa | 1:3 | Ricoh Tohoku | |||||||||
Oyama SC | 5:2 | Nakada FC | |||||||||
Sendai Sasuke | 8:3 | Nakaniida SC | |||||||||
Saitama SC | 1:6 | RKU FC | |||||||||
Vertfee Yaita | 2:1 | Yokohama Takeru | |||||||||
Tokyo United | 1:3 | Tsukuba FC | |||||||||
Hitachi BuilSys | 1:1 | Tokyo Int'l Uni | |||||||||
Kanagawa Teach. | 4:2 | Yokohama GS | |||||||||
Identy Mirai | 1:0 | Esperanza SC | |||||||||
aries Tokyo | 0:0 | Waseda A-Style | |||||||||
Artista Asama | 1:0 | '09 Keidai FC | |||||||||
JSC FC | 6:0 | Toyama Shinjo | |||||||||
Sakai Phoenix | 5:1 | Ueda Gentian | |||||||||
Saurcos Fukui | 1:0 | Hokuriku FC | |||||||||
Ante. Shiojiri | 1:0 | Niigata UoM FC | |||||||||
Nakano Espe. | 1:2 | Nagaoka Bil. | |||||||||
Hokuriku Fut. | 5:0 | Ono FC | |||||||||
Artista Grande | 0:5 | CUPS Seiro | |||||||||
Takasago Min. | 4:1 | Laran. Kyoto | |||||||||
Tiamo Hirakata | 1:3 | Hannan Uni Club | |||||||||
KanDai Club '10 | 1:1 | Asuka FC | |||||||||
Ain Foods SC | 0:2 | Basara Hyogo | |||||||||
Kochi Utd. | 8:0 | Tadotsu FC | |||||||||
Koyo FC | 3:1 | R.Ve. Takamatsu | |||||||||
Lven. Niihama | 3:3 | llamas Kochi | |||||||||
FC Tokushima | 1:2 | KUFC Nankoku | |||||||||
Ni.St. Oita | 4:5 on pens | NIFS Kanoya FC | |||||||||
KMG Holdings FC | 2:3 | Kaiho Bank | |||||||||
K'moto Teachers | 0:5 | Okinawa SV | |||||||||
Brew Kashima | 5:1 | Kawasoe Club | |||||||||
Veroskr. Tsuno | 5:0 | FC Nakatsu | |||||||||
Melipilla | 2:0 | Cobresal | |||||||||
Magallanes | 0:1 | Rangers Talca | |||||||||
S. Morning | 2:1 | Coquimbo Unido | |||||||||
La Serena | 4:1 | CD SM (Arica) | |||||||||
Ñublense | 5:0 | Cobreloa | |||||||||
Krupa U17 | 1:0 | Banja Luka U17 | |||||||||
FK MDK U17 | 1:0 | Sarajevo U17 | |||||||||
GOSK Gabela U19 | 1:6 | FK MDK U19 | |||||||||
FK Krupa U19 | 3:8 | Sarajevo U19 | |||||||||
Radnik Bijelj. | 3:3 | Siroki Brijeg | |||||||||
Zrinjski Mostar | 4:0 | FK Krupa | |||||||||
Riteriai | 1:0 | Jonava | |||||||||
Dnepr Mogilev | 0:0 | FK Minsk | |||||||||
Torpedo Minsk | 0:0 | Smolevichi | |||||||||
FK Tuzla City | 1:2 | Velez Mostar | |||||||||
TOSK Tesanj | 4:2 | Slaven Zivinice | |||||||||
Al Ahly | 2:0 | El Masry | |||||||||
Rustavi | 0:4 | Chikhura | |||||||||
FC Locomotive | 1:0 | Torpedo Kutaisi | |||||||||
FC Dila | 4:1 | Iberia 1999 | |||||||||
Incheon Utd. | 1:1 | Ulsan HD | |||||||||
Gimcheon Sangmu | 0:0 | Jeju United | |||||||||
Pohang Steelers | 1:1 | Suwon Bluewings | |||||||||
FC Seoul | 0:4 | Jeonbuk Hyundai | |||||||||
FC Anyang | 3:2 | Gwangju FC | |||||||||
Independiente | 0:3 | Cerro Porteño | |||||||||
Olimpia | 3:2 | 3 de Febrero | |||||||||
Danubio FC | 0:2 | CA Cerro | |||||||||
Racing Club | 1:0 | CA Fénix | |||||||||
Kalju FC U21 | 0:5 | Santos Tartu | |||||||||
Maardu LM | 3:2 | FCI Levadia U21 | |||||||||
JK Tammeka U21 | 1:1 | Pärnu JK | |||||||||
FC Flora U19 | 1:1 | Paide U21 | |||||||||
FC Helios Voru | 3:2 | Vändra Vaprus | |||||||||
Pärnu Vaprus | 0:4 | Kalev | |||||||||
Rosario FC | 3:2 | Alianza Lima | |||||||||
Sport Boys | 1:1 | Sport. Cristal | |||||||||
U. San Martín | 0:0 | UTC | |||||||||
Universitario | 1:1 | FBC Melgar | |||||||||
Lao Police Club | 1:0 | Young Elephants | |||||||||
Shan United | 2:0 | Ayeyawady Utd. | |||||||||
GFA FC | 0:4 | Yangon United | |||||||||
Yadanarbon FC | 7:0 | Myawady FC | |||||||||
Samut Prakan C. | 2:4 | Buriram Utd. | |||||||||
BG Pathum Utd. | 1:0 | Suphanburi FC | |||||||||
Port FC | 7:1 | Navy FC | |||||||||
Chainat FC | 3:1 | PT Prachuap FC | |||||||||
Muangthong Utd. | 4:3 | Sukhothai FC | |||||||||
Rayong FC | 0:2 | Nongbua FC | |||||||||
Krabi FC | 0:2 | Lampang FC | |||||||||
Angthong FC | 1:1 | PTT Rayong | |||||||||
Cabinteely | 1:2 | Galway United | |||||||||
Warriors FC | 0:2 | Geylang | |||||||||
Tampines Rovers | 3:4 | Albirex N. (S) | |||||||||
Viterbese | 1:0 | Pisa | |||||||||
Feralpisalò | 2:3 | Alessandria | |||||||||
Cosenza | 2:1 | Trapani | |||||||||
Juve Stabia | 0:0 | Reggiana | |||||||||
Piacenza | 2:1 | Sambenedettese | |||||||||
Antofagasta | 3:2 | CD Everton | |||||||||
U. Concepción | 0:0 | U. Católica | |||||||||
Barça Atlètic | 3:1 | Cádiz CF |
|
||||||||
CD Numancia | 1:1 | CA Osasuna | |||||||||
Alcorcón | 4:0 | Rayo Vallecano |
|
||||||||
Real Zaragoza | 4:1 | Albacete | |||||||||
Córdoba CF | 2:0 | UD Almería | |||||||||
Zenit Izhevsk | 3:0 | Anzhi-Yunior | |||||||||
Ural 2 | 2:3 | Neftekhimik | |||||||||
KS 2 Samara | 1:2 | Chelyabinsk | |||||||||
Nosta | 1:1 | Volga Uljanovsk | |||||||||
Orenburg-2 | 1:1 | Mordovia | |||||||||
M. Lipetsk | 3:0 | Zenit Penza | |||||||||
Saturn | 1:1 | Torpedo Moscow | |||||||||
Zorkiy | 2:0 | Dinamo Bryansk | |||||||||
Rotor 2 | 2:3 | Ararat Moskau | |||||||||
Sokol Saratov | 1:0 | Novomoskovsk | |||||||||
Strogino Moscow | 0:0 | FK Kaluga | |||||||||
Energomash | 1:0 | FK Ryazan | |||||||||
Sportul Snagov | 0:1 | CS Mioveni | |||||||||
Luceafarul | 2:1 | SSU Poli | |||||||||
Foresta Suceava | 2:3 | Miroslava | |||||||||
Ac. Clinceni | 0:1 | FC Hermannstadt | |||||||||
Anzhi 2 | 0:1 | Mashuk-KMV | |||||||||
V. Ponedelnik | 1:0 | Spartak Nalchik | |||||||||
Afips Afipskiy | 2:0 | Druzhba Maikop | |||||||||
Biolog | 0:2 | Chernomorets N. | |||||||||
Armavir | 3:0 | SKA Rostov | |||||||||
Chaika Pes. | 2:1 | Legion | |||||||||
Desportivo Aves | 2:1 | Sporting CP |
|
||||||||
Zlinsko | 0:3 | Hodonin | |||||||||
Prevysov | 3:2 on pens | Sokol Cizova | |||||||||
SK Nymburk | 0:1 on pens | Pisek | |||||||||
Zapy | 3:0 | Viktorie Jirny | |||||||||
Dukla Prague B | 3:0 | FCZ Brno B | |||||||||
Jihlava B | 0:2 | Slavia Prague B | |||||||||
Bohemians B | 5:1 | Jablonec B | |||||||||
Zlin B | 1:1 | Teplice B | |||||||||
Ml. Boleslav B | 3:0 | Banik Ostrava B | |||||||||
Slovacko B | 2:2 | Sl. Liberec B | |||||||||
Esbjerg fB | 0:0 | HB Köge | |||||||||
Viborg FF | 3:3 | Brabrand IF | |||||||||
FC Roskilde | 2:0 | Fremad Amager | |||||||||
FC Fredericia | 1:3 | Vendsyssel FF | |||||||||
Thisted FC | 0:2 | Vejle BK | |||||||||
Nyköbing FC | 4:0 | Skive IK | |||||||||
BJ Chengfeng | 2:0 | GuaZ FC | |||||||||
TJ Tianhai | 2:1 | SH Shenhua | |||||||||
DL Pro | 2:1 | GuiZ FC | |||||||||
SH Port | 2:0 | Jiangsu FC | |||||||||
DL Transcen. | 1:1 | SZ FC | |||||||||
CZ Mighty Lions | 3:1 | XJ T. Leopard | |||||||||
MZ Hakka | 0:0 | WH Yangtze | |||||||||
IM Zhongyou | 2:2 | BJ BSU | |||||||||
SX KQ Yuejia | 3:2 | HLJ Ice City | |||||||||
Mjølner | 2:1 | Hønefoss | |||||||||
Hødd | 1:1 | Vidar | |||||||||
FK TSC | 3:0 | Sloboda Uzice | |||||||||
Radnicki 1923 | 1:3 | Proleter | |||||||||
CSK Celarevo | 1:3 | Metalac | |||||||||
Din. Zagreb II | 1:0 | HNK Gorica | |||||||||
M. Legnica II | 1:0 | Gwarek T.G. | |||||||||
Rekord B-B | 2:1 | Zielona Gora | |||||||||
P. Niepolomice | 2:0 | Gornik Leczna | |||||||||
Spartakus Daleszyce | 0:1 | Stal Rzeszow | |||||||||
Karpaty Krosno | 3:0 | Wislanie J. | |||||||||
Elana Torun | 2:0 | Górnik Konin | |||||||||
Widzew Lodz | 3:0 | GKS Wikielec | |||||||||
Hammarby | 0:1 | AIK | |||||||||
Malmö FF | 2:0 | Häcken | |||||||||
Värnamo | 1:3 | Halmstads BK | |||||||||
Helsingborgs IF | 2:0 | Örgryte | |||||||||
Sollentuna U19 | 2:0 | Sundsvall U19 | |||||||||
Täby FK U19 | 3:3 | Åtvidaberg U19 | |||||||||
Djursholm U19 | 1:4 | AIK U19 | |||||||||
Örebro SK U19 | 1:1 | IFK Lidingö U19 | |||||||||
Mjällby AIF U19 | 4:1 | Ängelholm U19 | |||||||||
FK Celik Niksic | 0:3 | FK Jezero | |||||||||
Jedinstvo | 0:2 | Otrant-Olympic | |||||||||
FK Ibar | 0:3 | FK Bokelj | |||||||||
OSK Igalo | 1:1 | FK Lovcen | |||||||||
FK Cetinje | 1:0 | FK Podgorica | |||||||||
Mornar Bar | 3:1 | FK Berane | |||||||||
Gryf Wejherowo | 3:1 | MKS Kluczbork | |||||||||
Olimpia Elblag | 0:2 | Garbarnia | |||||||||
Blekitni | 0:0 | Gwardia Koszalin | |||||||||
Lautoka FC | 3:4 | Team Wellington | |||||||||
FC Admira II | 0:2 | Wiener SC | |||||||||
Avarta | 2:3 | Jammerbugt FC | |||||||||
Cobán Imperial | 0:0 | Guastatoya | |||||||||
Atl. Vega Real | 1:0 | San Cristóbal | |||||||||
Universidad O&M | 2:4 | Moca FC | |||||||||
Delfines | 3:0 | Jarabacoa | |||||||||
TSV Buchholz 08 | 1:1 | SC Condor | |||||||||
Neu-Isenburg | 1:4 | VfB Ginsheim | |||||||||
Hennef 05 | 2:0 | Freialdenhoven | |||||||||
H. Rostock II | 1:1 | CFC Hertha 06 | |||||||||
SC Staaken | 6:2 | GW Brieselang | |||||||||
FSV Barleben | 4:4 | VFC Plauen | |||||||||
Podbrezova B | 0:0 | Lipt. Mikulas | |||||||||
Bardejov | 1:0 | Pohronie | |||||||||
Lok. Kosice | 5:0 | Spisska N. Ves | |||||||||
SKF Sered | 4:1 | MFK Zvolen | |||||||||
MSK Zilina B | 5:0 | FK Poprad | |||||||||
Nove Mesto | 0:1 | Komarno | |||||||||
Energetik-BGU | 3:0 | Svetlogorsk | |||||||||
Volna Pinsk | 0:1 | Slavia | |||||||||
Slonim | 2:2 | Lokomotiv Gomel | |||||||||
Mikashevichi | 3:3 | Underdog | |||||||||
Zhitkovichi | 2:1 | Orsha | |||||||||
Naftan | 1:1 | FK Baranovichi | |||||||||
Belshina | 1:0 | FK Lida | |||||||||
Mannswörth | 1:0 | ASK Elektra | |||||||||
Köttmannsdorf | 0:4 | FC Lendorf | |||||||||
WSG Tirol II | 0:3 | Telfs | |||||||||
FC Chippis | 2:0 | FC Conthey | |||||||||
Sarraz-Eclépens | 3:1 | FC Colombier | |||||||||
Kaya-Iloilo | 4:2 | Davao Aguilas | |||||||||
Villa Teresa | 3:0 | Tacuarembó | |||||||||
Stomil U19 | 0:3 | Jagiellonia U19 | |||||||||
Znicz U19 | 0:2 | Legia U19 | |||||||||
Lech U19 | 6:0 | Warta G. U19 | |||||||||
Odra Opole U19 | 1:6 | Slask U19 | |||||||||
Gornik U19 | 3:2 | Lubin U19 | |||||||||
Falubaz U19 | 1:2 | Piast U19 | |||||||||
Cefn Druids | 1:0 | Cardiff Met | |||||||||
Delfín SC | 3:1 | Técnico U. | |||||||||
CD El Nacional | 2:1 | LDU Quito | |||||||||
Metta | 1:3 | Spartaks | |||||||||
Valmiera | 0:2 | Liepaja | |||||||||
Wan Chai | 1:4 | Tung Sing | |||||||||
Eastern Dist. | 4:2 | Hoi King | |||||||||
Wong Tai Sin | 0:5 | HKFC | |||||||||
RCFC | 4:0 | Leaper | |||||||||
Shatin | 3:1 | Kwun Tong | |||||||||
Wing Yee | 5:0 | Sun Hei | |||||||||
Citizen | 1:3 | Mutual | |||||||||
Double Flower | 0:4 | South China | |||||||||
Quang Nam FC | 1:1 | SLNA FC | |||||||||
Nam Dinh FC | 0:2 | Ha Noi FC | |||||||||
Quang Ninh FC | 1:3 | Thanh Hoa FC | |||||||||
Alga Bishkek | 1:1 | Alay Osh | |||||||||
FK Sabail | 0:1 | Shamakhi | |||||||||
Kapaz PFK | 1:2 | Neftchi Baku | |||||||||
Sumgayit | 1:2 | Zira FC | |||||||||
FC Prishtina | 0:0 | FC Drita | |||||||||
FC Olympique | 1:0 | FC Hound Dogs | |||||||||
FC Urartu | 2:0 | Ararat Yerevan | |||||||||
Alashkert FC | 2:0 | Gandzasar | |||||||||
Shirak Gyumri | 0:3 | Pyunik Yerevan | |||||||||
Syrianska FC | 1:1 | Umeå FC | |||||||||
Arameisk SIF | 2:4 | Team TG | |||||||||
Västerås SK | 0:1 | Assyriska FF | |||||||||
Karlslunds IF | 1:3 | Nyköpings BIS | |||||||||
Akropolis IF | 2:2 | Skellefteå FF | |||||||||
Husqvarna FF | 1:2 | FK Karlskrona | |||||||||
Ljungskile SK | 4:1 | IK Oddevold | |||||||||
Medeama | 2:1 | Aduana Stars | |||||||||
Italy U17 | 3:6 on pens | Netherlands U17 | |||||||||
Cagliari U19 | 4:1 | Bari U19 | |||||||||
Ascoli U17 | 0:3 | Torino U17 | |||||||||
Persela | 2:0 | Persija |
|
||||||||
Vis Pesaro | 1:2 | Rimini | |||||||||
Virtus Verona | 0:2 | Gozzano | |||||||||
Vibonese | 4:0 | Potenza | |||||||||
Como | 3:2 AET | Chieri | |||||||||
Troina | 1:3 | Igea Virtus | |||||||||
Albalonga | 3:1 AET | Trastevere | |||||||||
Cavese | 3:1 | Taranto | |||||||||
Sanremese | 0:2 | Ponsacco | |||||||||
Matelica | 2:0 | Pineto | |||||||||
Pergolettese | 1:0 | Darfo Boario | |||||||||
Imolese | 2:2 AET | Sangiovannese | |||||||||
Casale | 1:1 AET | Varesina | |||||||||
Lumezzane | 2:3 | Ciserano | |||||||||
Castelvetro | 0:2 | Mezzolara | |||||||||
Rignanese | 0:2 | Scandicci | |||||||||
Palmese | 3:0 | Ebolitana | |||||||||
Lanusei | 2:0 | Nuorese | |||||||||
San Nicolò | 2:1 | Jesina | |||||||||
Turris | 2:0 | R. Aversa | |||||||||
Pobeda Prilep | 1:0 | Renova | |||||||||
FC Shkupi | 4:1 | Vardar | |||||||||
Brera Strumica | 1:2 | Sileks | |||||||||
Rabotnicki | 3:2 | FK Skopje | |||||||||
Shkendija | 4:0 | Pelister Bitola | |||||||||
Dinamo-Auto | 0:0 | Sfintul Gheor. | |||||||||
Zaria Balti | 2:1 | CSF Speranta | |||||||||
Atl. Nacional | 2:0 | Deportivo Cali | |||||||||
Atlético Huila | 3:1 on pens | Patriotas | |||||||||
Sparta R. | 1:3 | FC Emmen | |||||||||
De Graafschap | 2:1 | Almere City | |||||||||
Club Brugge | 0:1 | KAA Gent |
|
||||||||
R Charleroi SC | 0:0 | Standard Liège |
|
||||||||
RSC Anderlecht | 1:2 | KRC Genk |
|
||||||||
Jomo Cosmos | 2:2 | Black Leopards | |||||||||
UE Costa Brava | 0:0 | CD Izarra | |||||||||
Mérida AD | 2:2 | Coruxo FC | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match