Denmark | 1:1 | Romania | |||||||||
Kazakhstan | 1:1 | Armenia | |||||||||
Poland | 4:2 | Montenegro | |||||||||
Slovenia | 2:2 | Scotland |
|
||||||||
Lithuania | 0:1 | England |
|
||||||||
Slovakia | 3:0 | Malta | |||||||||
Germany | 5:1 | Azerbaijan | |||||||||
Norway | 1:0 | N. Ireland |
|
||||||||
Czechia | 5:0 | San Marino | |||||||||
Czechia U19 | 1:1 | Greece U19 | |||||||||
Thailand | 1:0 | Kenya | |||||||||
Denmark U19 | 5:1 | Romania U19 | |||||||||
Canada | 0:1 | El Salvador | |||||||||
Santa Cruz-PE | 0:1 | América-MG |
|
||||||||
Luverdense | 3:0 | Figueirense FC | |||||||||
ADO '20 | 4:2 | Westlandia | |||||||||
Quick DH | 5:2 | Dongen | |||||||||
De Meern | 2:1 | HBS | |||||||||
Vitesse U21 | 1:2 | OJC Rosmalen | |||||||||
HSC '21 | 3:0 | OFC Oostzaan | |||||||||
Graafschap U21 | 1:4 | JVC Cuijk | |||||||||
EVV Echt | 2:1 | USV Hercules | |||||||||
KSV Roeselare | 1:0 | Union SG | |||||||||
Lierse SK | 1:1 | Tubize-Braine | |||||||||
OH Leuven | 2:1 | KVC Westerlo | |||||||||
Eendracht Aalst | 3:4 | VW Hamme | |||||||||
Berchem Sport | 1:2 | FCV Dender EH | |||||||||
RSC Chatelet | 2:2 | RE Virton | |||||||||
FC Knokke | 3:1 | KSK Heist | |||||||||
Vojvodina U19 | 3:2 | Radnicki P. U19 | |||||||||
Indjija U19 | 4:2 | Kragujevac U19 | |||||||||
Radn. Nis U19 | 1:1 | Partizan U19 | |||||||||
Spartak U19 | 4:1 | Internacional | |||||||||
OFK Beograd U19 | 1:2 | FK Brodarac U19 | |||||||||
Jagodina U17 | 0:2 | Čukarički U17 | |||||||||
Teleoptik U17 | 0:1 | Apolon 4 U17 | |||||||||
Vojvodina U17 | 2:0 | Novi Pazar U17 | |||||||||
Spartak U17 | 5:0 | Pancevo U17 | |||||||||
Radn. Nis U17 | 0:5 | Partizan U17 | |||||||||
FC Reher/Puls | 4:2 | Todesfelde II | |||||||||
Emmelshausen | 6:2 | VfB Linz | |||||||||
Mülheim-Kärlich | 5:1 | SG Kyllb./B./G. | |||||||||
SG Alfbachtal | 5:3 | SG Betzdorf | |||||||||
SV Mehring | 0:3 | TuS Oberwinter | |||||||||
SG Neitersen/A. | 3:1 | SG Mendig | |||||||||
SV Windhagen | 0:3 | TuS Koblenz II | |||||||||
TSV Hillerse | 4:0 | Lupo-Martini II | |||||||||
SCW Göttingen | 3:4 | SSV Kästorf | |||||||||
SV Lengede | 3:1 | Landolfshausen | |||||||||
Baiersdorfer SV | 1:4 | TSV Sonnefeld | |||||||||
SV Euerbach-K. | 5:0 | TSV Lengfeld | |||||||||
1.FC Fuchsstadt | 1:1 | ASV Rimpar | |||||||||
ESV Ansbach-Eyb | 0:3 | TSV Abtswind | |||||||||
ASV Vach | 4:0 | TuS Röllbach | |||||||||
F. Regensburg | 2:2 | SV Etzenricht | |||||||||
Regensburg II | 2:1 | TSV Bad Abbach | |||||||||
SV Neukirchen | 2:5 | SV Donaustauf | |||||||||
Burglengenfeld | 3:0 | Schwarzenfeld | |||||||||
SG Johannesberg | 1:0 | FSV Dörnberg | |||||||||
SV 1910 Neuhof | 2:2 | Hes. Kassel II | |||||||||
Ahlerstedt/Ott. | 5:1 | BW Bornreihe | |||||||||
MTV TB Lbg. | 5:0 | TuSG Ritterhude | |||||||||
Hagen/Uthlede | 4:4 | TSV Etelsen | |||||||||
Teutonia Uelzen | 6:2 | TuS Harsefeld | |||||||||
Drocht./A. II | 3:1 | VfL Westercelle | |||||||||
Heeßeler SV | 1:1 | SV Bavenstedt | |||||||||
STK Eilvese | 0:2 | OSV Hannover | |||||||||
F. Heddesheim | 2:1 | VfB Eppingen | |||||||||
VfR Gommersdorf | 2:2 | VfB Gartenstadt | |||||||||
FC Waldbrunn | 3:2 | TSV Bicken | |||||||||
FC Dorndorf | 3:4 | Schwanheim | |||||||||
TuS Dietkirchen | 1:0 | SV Zeilsheim | |||||||||
Oberliederbach | 0:0 | VfB Marburg | |||||||||
FC Denzlingen | 0:4 | FC Radolfzell | |||||||||
FC Auggen | 1:2 | FV Lörrach-Br. | |||||||||
OT Bremen | 3:4 | Komet Arsten | |||||||||
SC Vahr-Blockd. | 3:2 | TV Bremen-Walle | |||||||||
SV Hemelingen | 12:1 | TSV Farge | |||||||||
Elversberg II | 5:0 | FSG Bous | |||||||||
SG Lebach | 1:1 | TuS Herrensohr | |||||||||
FC Homburg II | 1:2 | VfL Primstal | |||||||||
FV Schwalbach | 3:1 | Friedrichsthal | |||||||||
G. Ober-Roden | 0:0 | Hanauer SC 1960 | |||||||||
Türk. Friedbg. | 3:0 | TS Ober-Roden | |||||||||
Hanau 93 | 5:5 | Viktoria Nidda | |||||||||
SG Bruchköbel | 1:3 | FC Sandzak | |||||||||
RW Darmstadt | 4:4 | FC 07 Bensheim | |||||||||
RW Frankfurt II | 0:2 | Vatanspor HG | |||||||||
Türkgücü Münch. | 1:3 | TSV Kastl | |||||||||
SG Geest 05 | 1:6 | TSV Bordesholm | |||||||||
Warn. Papendorf | 0:1 | FSV Malchin | |||||||||
Kühlungsborn | 1:2 | Torgelower FC | |||||||||
Richtenberg | 1:2 AET | TSV Bützow | |||||||||
SV Borsch | 3:2 | GW Stadtroda | |||||||||
Carl Zeiss Jena | 2:1 | Rot-Weiß Erfurt |
|
||||||||
FSV Duisburg | 1:0 | Ratingen 04/19 | |||||||||
River Plate | 3:0 | Defensa | |||||||||
Guillermo Brown | 3:0 | Flandria | |||||||||
Mitre (SdE) | 0:1 | Nueva Chicago | |||||||||
Argentinos Jrs. | 1:0 | Chacarita Jrs. | |||||||||
Minnesota | 1:1 | Kansas City | |||||||||
Colorado | 1:1 | Dallas | |||||||||
Santa Tecla | 2:2 | CD Dragón | |||||||||
ADI Metapán | 1:1 | FAS | |||||||||
CD Águila | 4:3 | Chalatenango | |||||||||
Limeño | 1:1 | L.A. Firpo | |||||||||
CD Audaz | 2:2 | Pasaquina | |||||||||
Alianza FC | 2:1 | Sonsonate | |||||||||
Patriotas | 1:1 | Junior FC | |||||||||
Bogotá FC | 0:0 | Real Cartagena | |||||||||
Real Santander | 2:3 | Quindío | |||||||||
Deportes Tolima | 2:1 | Indep. Medellín | |||||||||
Kamatam. Sanuki | 0:4 | Kyoto Sanga | |||||||||
Oita Trinita | 3:3 | FC Gifu | |||||||||
Yokohama SCC | 2:1 | Gir. Kitakyushu | |||||||||
Nagano Parceiro | 1:1 | Iwate Grulla M. | |||||||||
Fujieda MYFC | 2:2 | a. cl. Numazu | |||||||||
Gainare Tottori | 1:2 | Kagoshima Utd. | |||||||||
SC Sagamihara | 4:2 | FC Ryukyu | |||||||||
Fukushima Utd. | 0:1 | Kataller Toyama | |||||||||
Veertien Mie | 1:2 | Verspah Oita | |||||||||
Tochigi City | 0:2 | ReinMeer Aomori | |||||||||
Gamba Osaka | 1:2 | Cerezo Osaka | |||||||||
Kawasaki Front. | 3:1 | Vegalta Sendai | |||||||||
Iwaki Furuk. | 2:1 | Nakaniida SC | |||||||||
Soma SC | 4:2 | Para. Yonezawa | |||||||||
Aizu Olympus | 2:2 | Nakada FC | |||||||||
Regu. Fukushima | 0:0 | Ricoh Tohoku | |||||||||
Kureha SC | 0:1 | Mikawa SC | |||||||||
Cerezo U18 | 1:3 | Koryo Gakuen HS | |||||||||
Kaiho Bank | 0:2 | Veroskr. Tsuno | |||||||||
FC Nakatsu | 2:1 | KMG Holdings FC | |||||||||
K'moto Teachers | 2:3 | Ni.St. Oita | |||||||||
Wellington | 1:1 | Adelaide United | |||||||||
Western Sydney | 2:1 | Perth Glory | |||||||||
Coquimbo Unido | 1:1 | Rangers Talca | |||||||||
La Calera | 4:2 | Copiapó | |||||||||
Cobresal | 2:4 | Cobreloa | |||||||||
CD SM (Arica) | 1:1 | Ñublense | |||||||||
San Felipe | 0:0 | Puerto Montt | |||||||||
Puerto Rico FC | 0:1 | North Carolina | |||||||||
Indy Eleven | 2:2 | NY Cosmos | |||||||||
Miami FC | 0:3 | SF Deltas | |||||||||
Gangwon FC | 2:0 | Incheon Utd. | |||||||||
Jeonnam Dragons | 1:4 | Daegu FC | |||||||||
Pohang Steelers | 1:1 | Suwon Bluewings | |||||||||
Gwangju FC | 1:1 | Ulsan HD | |||||||||
Jeju United | 0:1 | Jeonbuk Hyundai | |||||||||
Gimcheon Sangmu | 0:1 | FC Seoul | |||||||||
Zarica Kranj | 2:2 | NK Dekani | |||||||||
Tabor Sezana | 0:1 | NK Bravo | |||||||||
NS Mura | 5:1 | NK Dob | |||||||||
Bucheon FC | 1:1 | Ansan Greeners | |||||||||
Gyeongnam FC | 2:0 | Busan IPark | |||||||||
Asan Mugunghwa | 2:0 | Seoul E-Land | |||||||||
Cardiff Met | 1:0 | Llandudno | |||||||||
Cerro Porteño | 2:1 | General Diaz | |||||||||
Guaraní | 2:3 | Trinidense | |||||||||
Sandweiler | 1:0 | Erpeldange | |||||||||
FC Mamer 32 | 2:1 | FC Wiltz 71 | |||||||||
E. Ettelbrück | 7:0 | Mertert-Wass. | |||||||||
CS Grevenmacher | 2:3 | Muhlenbach | |||||||||
FF Norden 02 | 2:2 | Hesperange | |||||||||
CA Cerro | 3:2 | Juventud | |||||||||
Danubio FC | 1:0 | Sud América | |||||||||
Plaza Colonia | 1:2 | Defensor SC | |||||||||
Tanque Sisley | 1:1 | Wanderers | |||||||||
Bangkok FC | 3:1 | PT Prachuap FC | |||||||||
Nongbua FC | 2:1 | Samutsongkhram | |||||||||
Army Utd. | 2:1 | Nakhonpathom | |||||||||
Lampang FC | 5:3 | Kasetsart FC | |||||||||
LС Sailors Res | 4:0 | Geylang Reserve | |||||||||
Gillingham FC | 0:1 | Portsmouth | |||||||||
Pescara | 1:2 | Cittadella | |||||||||
Bari | 2:1 | Avellino | |||||||||
Cremonese | 3:3 | Ternana | |||||||||
FC Empoli | 3:1 | Foggia | |||||||||
Palermo | 1:1 | Parma | |||||||||
Perugia | 1:5 | Pro Vercelli | |||||||||
Virtus Entella | 3:0 | Brescia | |||||||||
Venezia | 2:0 | Carpi | |||||||||
Novara | 2:1 | Frosinone | |||||||||
Alessandria | 1:0 | Prato | |||||||||
Lucchese | 1:1 | Pisa | |||||||||
Viterbese | 0:1 | Monza | |||||||||
Giana Erminio | 3:0 | Pistoiese | |||||||||
Olbia | 1:2 | Siena | |||||||||
Pontedera | 3:0 | Piacenza | |||||||||
Pro Piacenza | 1:1 | Cuneo | |||||||||
Livorno | 1:1 | Arezzo | |||||||||
AJ Fano | 2:2 | Renate | |||||||||
Bassano | 1:1 | Teramo | |||||||||
Pordenone | 2:1 | Ravenna | |||||||||
Feralpisalò | 0:0 | Mestre | |||||||||
Padova | 3:1 | Südtirol | |||||||||
Sambenedettese | 3:1 | Santarcangelo | |||||||||
Monopoli | 1:1 | Siracusa | |||||||||
Antofagasta | 4:2 on pens | Curicó Unido | |||||||||
Albacete | 2:1 | Lorca FC | |||||||||
Rayo Vallecano | 4:1 | Real Valladolid | |||||||||
Barça Atlètic | 1:1 | Real Oviedo | |||||||||
Córdoba CF | 3:0 | Alcorcón | |||||||||
Granada CF | 2:0 | CD Lugo | |||||||||
Real Zaragoza | 3:0 | CD Numancia | |||||||||
M. Lipetsk | 1:1 | Novomoskovsk | |||||||||
UTA Arad | 2:2 | Pandurii | |||||||||
RKC Waalwijk | 1:1 | FC Den Bosch | |||||||||
Paços Ferreira | 1:1 | Rio Ave | |||||||||
Leixões | 2:0 | Gil Vicente | |||||||||
Unicov | 1:2 | Mohelnice | |||||||||
Velke Mezirici | 2:2 | Lisen | |||||||||
Viktorie Jirny | 2:1 | Litomericko | |||||||||
Sokol Brozany | 3:1 | Prevysov | |||||||||
Stechovice | 3:1 | SK Nymburk | |||||||||
Benatky n/Jiz | 1:3 | Zapy | |||||||||
FC Fredericia | 1:3 | Thisted FC | |||||||||
Brabrand IF | 0:3 | Skive IK | |||||||||
BJ Chengfeng | 2:0 | XJ T. Leopard | |||||||||
Alta | 0:1 | HamKam | |||||||||
Asker | 2:2 | Finnsnes IL | |||||||||
Byåsen TF | 1:1 | Hødd | |||||||||
Vindbjart FK | 1:1 | Nest-Sotra FK | |||||||||
CSK Celarevo | 2:1 | Radnicki Pirot | |||||||||
Metalac | 1:2 | Proleter | |||||||||
Dobanovci | 1:1 | FK Bezanija | |||||||||
Pogon II | 1:3 | Elana Torun | |||||||||
KP Starogard | 0:1 | Baltyk Gdynia | |||||||||
Lechia Tomaszow | 0:2 | Aleksandrow L. | |||||||||
Unia Turza | 1:1 | Ruch Zd. | |||||||||
IFK Lidingö U19 | 1:3 | Assyriska U19 | |||||||||
BK Häcken U19 | 5:2 | Lunds BK U19 | |||||||||
FK Lovcen | 0:0 | FK Bokelj | |||||||||
FK Podgorica | 2:0 | Mornar Bar | |||||||||
Otrant-Olympic | 6:1 | FK Celik Niksic | |||||||||
FK Jezero | 0:2 | Jedinstvo | |||||||||
Olimpia Elblag | 1:0 | Warta Poznan | |||||||||
Sporting B | 1:0 | CD Vitoria | |||||||||
Peña Sport FC | 0:1 | CD Izarra | |||||||||
Real Unión | 2:0 | Caudal Dep. | |||||||||
Racing | 1:0 | Bilbao Athletic | |||||||||
CD Tudelano | 1:0 | SD Leioa | |||||||||
CD Mirandés | 2:1 | Barakaldo CF | |||||||||
UD Logroñés | 2:1 | CA Osasuna Prom | |||||||||
12 Bingöl Spor | 3:1 | Antalya Kemer | |||||||||
Erbaaspor | 0:2 | Bergama FK | |||||||||
Düzcespor | 1:0 | Catalcaspor | |||||||||
C. Dardanel | 2:1 | Batman Petrol | |||||||||
Van Spor FK | 2:1 | E. Erokspor | |||||||||
1461 Trabzon | 0:2 | Ergene Velimese | |||||||||
Diyarbekir Spor | 2:3 | Ankara Demir | |||||||||
Kirikhanspor | 0:1 | Muglaspor | |||||||||
Gölcükspor | 0:1 | Darica GB | |||||||||
Turgutluspor | 1:1 | Pazarspor | |||||||||
RW Oberhausen | 0:1 | KFC Uerdingen | |||||||||
TuS Koblenz | 0:1 | K. Offenbach | |||||||||
Wormatia Worms | 1:4 | Hoffenheim II | |||||||||
SC Freiburg II | 1:0 | SV Elversberg |
|
||||||||
W. Mannheim | 0:1 | Saarbrücken |
|
||||||||
Drochtersen/A. | 0:1 | BSV Rehden | |||||||||
BSC Old Boys | 0:5 | Yverdon Sport |
|
||||||||
St. Pölten Jun. | 2:0 | SC Neusiedl/See | |||||||||
SV Wörgl | 0:1 | Schwaz | |||||||||
Naestved BK | 1:0 | BK Frem | |||||||||
Avarta | 3:0 | Naesby BK | |||||||||
Naranjeros | 0:2 | Cobán Imperial | |||||||||
CSD Municipal | 2:0 | Sanarate FC | |||||||||
Antigua GFC | 5:0 | Suchitepéquez | |||||||||
Malacateco | 1:2 | Xelajú | |||||||||
Guastatoya | 2:0 | Comunicaciones | |||||||||
Alianza FC | 0:0 | Independiente | |||||||||
Árabe Unido | 1:1 | Universitario | |||||||||
Platense FC | 1:2 | CD Olimpia | |||||||||
Portmore United | 1:1 | Tivoli Gardens FC | |||||||||
Reno FC | 2:1 | Humble Lions | |||||||||
UWI FC | 2:1 | Boys' Town FC | |||||||||
Niendorfer TSV | 3:0 | Teutonia 05 | |||||||||
Wedeler TSV | 2:2 | TSV Sasel | |||||||||
Concordia | 2:0 | VfL Pinneberg | |||||||||
Ammerthal | 1:3 | Aschaffenburg | |||||||||
SV Gonsenheim | 1:2 | FV Engers 07 | |||||||||
1860 München II | 3:1 | Wolfratshausen | |||||||||
ESC Geestemünde | 0:3 | FC Oberneuland | |||||||||
BTS Neustadt | 2:0 | VfL 07 Bremen | |||||||||
Brinkumer SV | 2:2 | W. Bremen III | |||||||||
TSV Grolland | 1:3 | Schwachhausen | |||||||||
BSC Hastedt | 4:1 | KSV Vatan Sport | |||||||||
Holst. Kiel II | 1:1 | SV Eichede | |||||||||
Eintr. Northeim | 1:4 | SSV Vorsfelde | |||||||||
TuS Bersenbrück | 5:0 | 1.FC Wunstorf | |||||||||
Lupo-Martini | 2:0 | Arm. Hannover | |||||||||
MTV Gifhorn | 1:1 | SV Atlas | |||||||||
VfL Oldenburg | 4:0 | MTVE Celle | |||||||||
FC Naters | 2:3 | Meyrin FC | |||||||||
FC Langenthal | 1:2 | FC Kosova | |||||||||
Slovan HAC | 2:1 | Gerasdorf | |||||||||
Haitzendorf | 2:0 | Scheiblingkir. | |||||||||
Klingenbach | 1:1 | SV Neuberg | |||||||||
Köttmannsdorf | 0:1 | ATUS Ferlach | |||||||||
Kematen | 1:2 | Reichenau | |||||||||
SV Innsbruck | 2:2 | Völs | |||||||||
Telfs | 3:3 | WSG Tirol II | |||||||||
Dornbirner SV | 6:0 | Rankweil | |||||||||
Röthis | 2:0 | Andelsbuch | |||||||||
FC Egg | 3:1 | Feldkirch | |||||||||
Bramberg | 5:0 | Kuchl | |||||||||
CS Romontois | 6:3 | FC Farvagny | |||||||||
Sarraz-Eclépens | 2:0 | FC Richemond | |||||||||
FC Genolier | 1:1 | FC Colombier | |||||||||
FC Reinach | 0:2 | FC Moutier | |||||||||
FC Prishtina BE | 0:2 | FC Bern | |||||||||
AS Timau | 4:0 | FC Muri-G. | |||||||||
AS Novazzano | 0:2 | Perlen-Buchr. | |||||||||
AC Taverne | 2:0 | FC Hochdorf | |||||||||
FC Dulliken | 3:1 | FC Biberist | |||||||||
FC Muri | 0:0 | Aargau U21 | |||||||||
FC Rothrist | 0:4 | NK Pajde | |||||||||
FC Freienbach | 3:1 | Chur 97 | |||||||||
FC Dübendorf | 0:2 | FC Kreuzlingen | |||||||||
FC Rüti | 4:1 | FC Frauenfeld | |||||||||
FC Basel U17 | 1:4 | Servette U18 | |||||||||
Team Ticino U18 | 4:3 on pens | Luzern U18 | |||||||||
Grasshopper U17 | 2:4 | Aarau U18 | |||||||||
Stomil U19 | 5:3 | Korona U19 | |||||||||
Resovia U19 | 2:4 | Jagiellonia U19 | |||||||||
Znicz U19 | 3:1 | LKS U19 | |||||||||
Odra Opole U19 | 1:0 | Glogow U19 | |||||||||
Costa Rica | 1:1 | Honduras | |||||||||
Egypt | 2:1 | Congo | |||||||||
Wing Yee | 1:0 | Shatin | |||||||||
Eastern Dist. | 1:1 | Leaper | |||||||||
RCFC | 0:1 | South China | |||||||||
Kwun Tong | 1:3 | Wong Tai Sin | |||||||||
Wan Chai | 0:6 | Double Flower | |||||||||
Hoi King | 1:1 | Mutual | |||||||||
Gospel | 1:1 | Yau Tsim Mong | |||||||||
Happy Valley | 5:0 | Kwai Tsing | |||||||||
Central Western | 1:0 | Sai Kung | |||||||||
Fukien | 0:1 | Supreme | |||||||||
Sham Shui Po | 0:0 | Fu Moon | |||||||||
Tuen Mun | 0:0 | Kowloon City | |||||||||
Lucky Mile | 2:2 | Kwong Wah | |||||||||
Team TG | 3:1 | Arameisk SIF | |||||||||
Västerås SK | 5:2 | IFK Luleå | |||||||||
Assyriska FF | 1:0 | Umeå FC | |||||||||
Vasalunds IF | 0:4 | Akropolis IF | |||||||||
Brage | 4:1 | Enskede IK | |||||||||
Mjällby AIF | 2:1 | FC Rosengård | |||||||||
Ljungskile SK | 3:1 | Oskarshamns AIK | |||||||||
Ängelholms FF | 0:2 | Kristianstad FC | |||||||||
Türk. Augsburg | 2:2 | SpV Kaufbeuren | |||||||||
SV Raisting | 2:4 | FC Gundelfingen | |||||||||
C. Aystetten | 3:4 | Illertissen II | |||||||||
FC Stätzling | 3:0 | Bad Grönenbach | |||||||||
TSV Gilching-A. | 0:2 | SV Mering | |||||||||
TEC | 2:0 | AFC Amsterdam | |||||||||
Fiorentina U17 | 0:2 | Juventus U17 | |||||||||
Empoli U17 | 2:2 | Cremonese U17 | |||||||||
Genoa U17 | 1:0 | Sassuolo U17 | |||||||||
Novara U17 | 1:1 | ProVercelli U17 | |||||||||
Parma U17 | 1:1 | Carpi U17 | |||||||||
Sampdoria U17 | 3:1 | Entella U17 | |||||||||
Spezia U17 | 0:1 | Torino U17 | |||||||||
Cesena U17 | 2:1 | Cagliari U17 | |||||||||
Lazio U17 | 4:1 | SPAL U17 | |||||||||
Atalanta U17 | 2:1 | Chievo U17 | |||||||||
Brescia U17 | 1:3 | Milan U17 | |||||||||
Hellas U17 | 1:0 | Venezia U17 | |||||||||
Inter U17 | 5:1 | Bologna U17 | |||||||||
Foggia U17 | 3:0 | Avellino U17 | |||||||||
Napoli U17 | 2:4 | Frosinone U17 | |||||||||
Ternana U17 | 1:1 | Palermo U17 | |||||||||
Pescara U17 | 0:3 | Perugia U17 | |||||||||
Salernitana U17 | 2:1 | Roma U17 | |||||||||
Bhayangkara FC | 3:2 | Persiba | |||||||||
Borneo FC | 3:2 | PSM Makassar |
|
||||||||
Bali United | 6:1 | Arema FC |
|
||||||||
Macedonia U17 | 2:0 | Moldova U17 | |||||||||
Slovakia U17 | 1:1 | Bosnia U17 | |||||||||
Buxtehude | 3:2 | Rahlstedter SC | |||||||||
SV Bergstedt | 3:2 | FC Bergedorf 85 | |||||||||
TuS Berne | 5:0 | Juventude | |||||||||
Saif SC | 0:0 | CTG Abahani | |||||||||
Nikola Tesla | 1:1 | HEBC Hamburg | |||||||||
Inter Hamburg | 4:1 | TuRa Harksheide | |||||||||
SCALA | 0:4 | Union Tornesch | |||||||||
Pinneberg II | 0:2 | SV Eidelstedt | |||||||||
SV Halstenbek | 0:0 | USC Paloma | |||||||||
N.Caledonia U17 | 1:7 | France U17 | |||||||||
Chile U17 | 0:4 | England U17 | |||||||||
Honduras U17 | 1:6 | Japan U17 | |||||||||
Iraq U17 | 1:1 | Mexico U17 | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match