Italy U18 | 3:1 | Russia U18 | |||||||||
Luxembourg U17 | 1:1 | Belgium U17 | |||||||||
Sweden U20 | 3:2 | Denmark U20 | |||||||||
Ceará SC | 2:0 | Vila Nova FC | |||||||||
Paraná | 1:0 | Internacional |
|
||||||||
Brasil Pelotas | 1:0 | Juventude |
|
||||||||
KVC Westerlo | 0:3 | Union SG | |||||||||
Tubize-Braine | 0:1 | Beerschot V.A. | |||||||||
EFB Reserves | 1:2 | FCN Reserves | |||||||||
NK Rudes | 6:4 on pens | J. Vinogradar | |||||||||
HNK Gorica | 3:0 | GOSK-Dubrovnik | |||||||||
Olimpo | 3:2 | Gimnasia (M) | |||||||||
Atlanta | 2:3 | Minnesota | |||||||||
Vegalta Sendai | 3:2 | Kawasaki Front. | |||||||||
Cerezo Osaka | 2:2 | Gamba Osaka | |||||||||
ND Ilirija | 2:3 | Drava Ptuj | |||||||||
Zarica Kranj | 1:4 | NK Nafta 1903 | |||||||||
Pisek | 0:2 | Zlin | |||||||||
Viagem Usti n/L | 0:2 | Slovacko | |||||||||
Dundalk FC | 2:4 AET | Shelbourne | |||||||||
LС Sailors Res | 1:2 | Warriors Res. | |||||||||
Tranmere Rovers | 2:1 | Leyton Orient | |||||||||
UC AlbinoLeffe | 0:0 | Triestina | |||||||||
Mestre | 1:2 | Sambenedettese | |||||||||
Fermana | 0:1 | Bassano | |||||||||
Ravenna | 0:2 | Padova | |||||||||
Santarcangelo | 1:1 | Reggiana | |||||||||
LR Vicenza | 2:1 | AJ Fano | |||||||||
Irtysh Omsk | 0:1 | Dinamo Barnaul | |||||||||
Strogino Moscow | 6:2 | Dinamo Bryansk | |||||||||
Snina | 1:2 on pens | Michalovce | |||||||||
FK Sol | 0:1 | Podbrezova | |||||||||
FC Nöttingen | 1:3 | Karlsruher SC |
|
||||||||
Babelsberg 03 | 1:1 | TSG Neustrelitz | |||||||||
Schott Mainz | 0:1 | Wormatia Worms | |||||||||
1860 München II | 0:2 | SV Pullach | |||||||||
Sh Tabriz | 0:1 | Machine Sazi | |||||||||
Aluminium Arak | 0:0 | Fajr Sepasi | |||||||||
Sh. Mahshahr | 0:0 | Mes Kerman | |||||||||
Golreyhan FC | 1:0 | FC Nassaji M. | |||||||||
Bargh Jadid | 2:1 | Saba Battery | |||||||||
Khooneh | 3:1 | Iranjavan FC | |||||||||
Gol Gohar | 0:0 | Baadraan | |||||||||
PSV U17 | 3:1 | FC Twente U17 | |||||||||
FC Einsiedeln | 0:2 | FC Freienbach | |||||||||
FC Boudry | 0:4 | Sarraz-Eclépens | |||||||||
Aduana Stars | 1:0 | WAFA SC | |||||||||
Legon Cities FC | 2:1 | Hearts of Oak | |||||||||
Berekum Chelsea | 2:0 | Bechem United | |||||||||
Ebusua Dwarfs | 3:1 | Inter Allies | |||||||||
Great Olympics | 4:2 | Bolga All Stars | |||||||||
Tema Youth | 0:2 | Elmina Sharks | |||||||||
Parma U17 | 1:2 | Genoa U17 | |||||||||
SPAL U17 | 1:2 | Milan U17 | |||||||||
Inter U17 | 2:2 | Cittadella U17 | |||||||||
Naft M.I.S F.C. | 0:1 | Gostaresh FC | |||||||||
Club Necaxa U20 | 3:0 | Querétaro U20 | |||||||||
Sheikh Russel | 1:1 | Saif SC | |||||||||
Arambagh KS | 1:3 | Mohammedan | |||||||||
FC Triesen | 1:5 | FC Triesenberg | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match