Athletico-PR | 2:3 | Grêmio |
|
||||||||
VfL Bochum | 0:1 | FC St. Pauli |
|
||||||||
VfL Osnabrück | 0:4 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
Unterhaching | 3:2 | Karlsruher SC |
|
||||||||
Ural II | 0:4 | Ufa II | |||||||||
CSKA Moscow II | 3:0 | SKA II | |||||||||
Rubin Kazan II | 2:1 | Arsenal Tula II | |||||||||
Akhmat II | 0:0 | Dynamo M II | |||||||||
FC Botosani | 5:1 | Sepsi OSK | |||||||||
Concordia | 0:1 | ACSM Poli Iasi | |||||||||
Royal Antwerp | 0:0 | RSC Anderlecht |
|
||||||||
Zbrojovka Brno | 1:3 | Banik Ostrava | |||||||||
SönderjyskE | 1:2 | FC Helsingör | |||||||||
NK Lokomotiva | 1:1 | NK Rudes | |||||||||
Kurkimäen | 2:1 | Joensuun Palloseura | |||||||||
FC Vaajakoski | 3:0 | Savon Pallo | |||||||||
SJK II | 3:2 on pens | Nurmijärvi | |||||||||
JäPS | 1:4 | PEPO | |||||||||
SalPa | 0:1 | MuSa | |||||||||
FC Jazz | 4:1 | FC Espoo | |||||||||
Nieciecza | 1:1 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Slask Wroclaw | 3:2 | Lechia Gdansk | |||||||||
Cherno More | 1:0 | Dunav | |||||||||
Septemvri Sofia | 0:2 | Slavia Sofia | |||||||||
NK Krsko | 1:1 | NK Triglav | |||||||||
Podbrezova | 1:2 | Spartak Trnava | |||||||||
Quelle Fürth | 0:0 | ASV Veitsbronn | |||||||||
VfL Frohnlach | 1:3 | SC 04 Schwabach | |||||||||
SV Friesen | 4:1 | Bayreuth II | |||||||||
1.SC Feucht | 2:0 | SpVgg Selbitz | |||||||||
ASV Rimpar | 0:3 | TSV Abtswind | |||||||||
SV Raigering | 0:4 | Tegernheim | |||||||||
SV Hutthurm | 1:0 | ASV Cham | |||||||||
Ettmannsdorf | 1:0 | TSV Waldkirchen | |||||||||
FC Deisenhofen | 0:1 | SV Erlbach | |||||||||
TSV Neuried | 1:1 | SE Freising | |||||||||
Hallbergmoos | 3:0 | TSV Moosach | |||||||||
FC Töging | 1:5 | ESV Freilassing | |||||||||
SF Köllerbach | 1:1 | B. Neunkirchen | |||||||||
SSV Rantzau | 3:1 | BW Schenefeld | |||||||||
Ferro | 0:0 | Almagro | |||||||||
Villa Dálmine | 2:0 | Flandria | |||||||||
ÍR | 1:2 | Haukar | |||||||||
Stumbras | 0:0 | Jonava | |||||||||
FC Meshakhte | 1:3 | Guria | |||||||||
Zugdidi | 2:0 | WIT Georgia | |||||||||
Samgurali | 2:1 | Rustavi | |||||||||
FC Gagra | 0:1 | Sioni Bolnisi | |||||||||
FC Samtredia | 3:0 | Chikhura | |||||||||
Gyeongju KHNP | 1:0 | Changwon FC | |||||||||
Gangneung Cit. | 1:1 | Gimhae FC | |||||||||
Busan Trans. C. | 0:1 | Daejeon Korail | |||||||||
Cheonan City | 2:1 | FC Mokpo | |||||||||
FC Liefering | 0:1 | WSG Tirol |
|
||||||||
TSV Hartberg | 3:1 | FAC | |||||||||
FC Wacker | 0:0 | SV Kapfenberg | |||||||||
Wiener Neustadt | 4:0 | Blau Weiss Linz |
|
||||||||
A. Lustenau | 0:2 | SV Ried |
|
||||||||
Arsenal Sarandí | 2:1 | Sport Recife | |||||||||
Indep. Medellín | 2:3 | Racing Club |
|
||||||||
Luqueño | 1:3 | Libertad | |||||||||
Sillamäe Kalev | 1:4 | FCI Tallinn | |||||||||
JK Viljandi | 1:0 | FCI Levadia | |||||||||
Alianza Lima | 2:0 | Juan Aurich | |||||||||
Bray Wanderers | 2:3 | Finn Harps | |||||||||
Cork City | 2:1 | Galway United | |||||||||
Drogheda United | 0:1 | St. Pat's | |||||||||
Shamrock Rovers | 1:2 | Bohemians | |||||||||
Waterford FC | 3:1 | Athlone Town | |||||||||
UCD | 2:3 | Cabinteely | |||||||||
Wexford FC | 0:2 | Cobh Ramblers | |||||||||
Tampines Rovers | 2:0 | DPMM FC | |||||||||
Anzhi 2 | 0:1 | Afips Afipskiy | |||||||||
Kuban 2 | 1:5 | SKA Rostov | |||||||||
Angusht Nazran | 1:0 | Chaika Pes. | |||||||||
Druzhba Maikop | 1:2 | Armavir | |||||||||
Spartak V. | 0:1 | Biolog | |||||||||
Spartak Nalchik | 4:1 | Din. Stavropol | |||||||||
Chernomorets N. | 2:0 | Legion | |||||||||
Ararat Moskau | 2:2 | FK Kaluga | |||||||||
FC Chiasso | 0:2 | Neuchâtel Xamax | |||||||||
Hradec Kralove | 1:1 | SILON Taborsko | |||||||||
Vitkovice | 0:0 | Viagem Usti n/L | |||||||||
IM Zhongyou | 2:2 | SH Shenxin | |||||||||
HN FC | 0:2 | BJ Guoan | |||||||||
Stal Mielec | 1:0 | Ruch Chorzow | |||||||||
Örebro SK U19 | 2:3 | Djursholm U19 | |||||||||
IF Elfsborg U19 | 5:2 | Östers IF U19 | |||||||||
Kokand 1912 | 2:2 | Nasaf Qarshi | |||||||||
Bunyodkor | 3:1 | Neftchi | |||||||||
Loko Tashkent | 3:0 AET | FC Buxoro | |||||||||
FV Neuthard | 0:1 | 1.CfR Pforzheim | |||||||||
Radomiak | 1:0 | Garbarnia | |||||||||
VfB Lübeck | 2:0 | VfB Oldenburg |
|
||||||||
Allerheiligen | 0:2 | FC Gleisdorf 09 | |||||||||
Stadl-Paura | 2:0 | SC Kalsdorf | |||||||||
Sturm Graz II | 2:0 | Deutschlandsbg. | |||||||||
Vorwärts Steyr | 0:1 | Wolfsberg II | |||||||||
SC Weiz | 1:1 | Vöcklamarkt | |||||||||
Ingolstadt II | 2:1 | FC Memmingen | |||||||||
Alem. Aachen | 1:1 | M'gladbach II | |||||||||
SSV Ulm 1846 | 1:4 | Saarbrücken |
|
||||||||
Seekirchen | 2:2 | Schwaz | |||||||||
CD Petapa | 0:0 | Comunicaciones | |||||||||
San Cristóbal | 2:0 | Atl. Vega Real | |||||||||
SV Steinbach | 1:1 | SG Barockstadt | |||||||||
KSV Baunatal | 4:0 | OSC Vellmar | |||||||||
Vikt. Griesheim | 1:1 | VfB Ginsheim | |||||||||
Hessen Dreieich | 0:0 | FC Ederbergland | |||||||||
RW Hadamar | 3:3 | RW Frankfurt | |||||||||
Idar-Oberstein | 1:3 | FC 08 Homburg | |||||||||
Brinkumer SV | 11:0 | TSV Grolland | |||||||||
Lok. Kosice | 2:1 | MFK Zvolen | |||||||||
FV Bad Vilbel | 0:1 | Viktoria Nidda | |||||||||
FV Bad Vilbel | 0:1 | Viktoria Nidda | |||||||||
FC Denzlingen | 2:1 | FC Emmendingen | |||||||||
SC Pfullendorf | 3:2 | FC Bad Dürrheim | |||||||||
ASK Voitsberg | 2:2 | Wildon | |||||||||
Liezen | 1:2 | Grazer AK 1902 | |||||||||
Gnas | 3:1 | DSV Leoben | |||||||||
Lebring | 1:0 | TSV Pöllau | |||||||||
Bad Radkersburg | 3:0 | Kapfenberg II | |||||||||
SAK Klagenfurt | 0:0 | Köttmannsdorf | |||||||||
SK Treibach | 1:1 | SV Spittal/Drau | |||||||||
ATSV Wolfsberg | 3:2 | SV Feldkirchen | |||||||||
FC Lendorf | 3:0 | SV Kraig | |||||||||
Dornbirner SV | 1:3 | Fussach | |||||||||
Höchst | 2:0 | Röthis | |||||||||
B36 Tórshavn | 2:0 | 07 Vestur | |||||||||
Persela | 3:2 | Barito Putera | |||||||||
Mitra Kukar | 2:2 | Persiba | |||||||||
Gostaresh FC | 1:4 | Pars Jam | |||||||||
Sepahan | 1:1 | Saipa FC | |||||||||
Paykan FC | 1:1 | Shahr Khodrou | |||||||||
Sanat Naft | 1:0 | Esteghlal FC | |||||||||
Puebla FC U20 | 1:1 | CA Morelia U20 | |||||||||
Atlas U20 | 3:0 | UNAM Pumas U20 | |||||||||
Nettelnburg/A. | 3:5 | Dersimspor | |||||||||
FC Voran Ohe | 1:3 | SV Bergstedt | |||||||||
Abahani Ltd. | 3:2 | Saif SC | |||||||||
SV Halstenbek | 4:1 | FC Elmshorn | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Md Al Amim Bangl. Police | 0:1 | |
Andriy Globa Kremin | 0:1 | |
Shahriar Emon Mohammedan | 4:0 | |
Jafar Iqbal Mohammedan | 3:0 | |
S. Kholmatov Sheikh Jamal | 1:1 |